Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 10:38, Kaucz napisał:

> Patrzcie, co znalazłem na Kotaku. Porównanie kosztu sprzętów dla 2-osobowego multiplayera.

> Dalej uważacie, że Kinect jest aż taki drogi?
Po co liczą balance board z Wii? Po co licza 2x navigation stick? Move nie ma nawet bundla
z PS3, po co liczą 2 gry z Wii? Czemu też liczą 2x move controller? Najkorzystniej wypada
Wii, potem PS3 a na końcu niestety Kincet. Jeszcze więcej absurdów można znaleźć w logice
M$. Chcą uparcie pokazać że najdroższy sprzęt jest najtańszy i oczywiście złapią się
za to casuale... Na Polygamii polecam ten news, tam ładnie w komentarzach wszystko rozłożyli
na czynniki.

To nie MS przygotował to porównanie. A dlaczego dwa Move i dwa nav? Bo to miał być zestaw dla dwóch osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 10:38, Kaucz napisał:

Po co liczą balance board z Wii?


No, bo Wii Balance board jest potrzebne do Wii Fit, które w zestawie MS niby jest zawarte, bo ma tam gry w stylu ponton. Oczywiście podobne, bo w Wii to są w stylu skoki narciarskie joga itp.

>Po co licza 2x navigation stick?

Bo zestaw ma być dla 2 osób, bo na tyle pozwala Natal, a raczej Kinect.

>Move nie ma nawet bundla z PS3,

Dlatego właśnie liczą wszystko oddzielnie. Gdyby to jeszcze Microsoft przygotowywał to ich szpiedzy powiedzieliby cenę ewentualnego bundla, ale to nie MS, więc cena jest liczona oddzielnie.

>po co liczą 2 gry z Wii? Czemu też liczą 2x move controller?

Tak są tutaj 2 powody.

1. Jedną dodają do konsoli i jest tam boks, tenis, golf, kręgle i baseball. A drugą Wii Fit dlatego, że Balance Board jej wymaga. Trzecia Wii Sports Resort to jest to samo co Wii Sports tylko ma tam jakieś 15 dyscyplin używających Wii motion +, ale chyba ta gra nawet nie jest zaliczona, bo wtedy trzeba było dodawać Wii motion+, bo gra ich wymaga.

2. Drugi powód jest taki, że żeby "oferowało to samo" musisz kupić te gry, a tutaj masz 1, co prawda chyba nie widziałem tam jogi, w Kinect, ale ktoś widocznie się nie znał.

A 2 x Wii motion controler jest po to, żeby spełnić warunek multiplayer jak wcześniej napisałem.

>Najkorzystniej wypada

Dnia 22.07.2010 o 10:38, Kaucz napisał:

Wii, potem PS3 a na końcu niestety Kincet. Jeszcze więcej absurdów można znaleźć w logice
M$. Chcą uparcie pokazać że najdroższy sprzęt jest najtańszy i oczywiście złapią się
za to casuale... Na Polygamii polecam ten news, tam ładnie w komentarzach wszystko rozłożyli
na czynniki.


No właśnie patrząc na tą tabelkę to nie. Bo jeśli chciałoby się to zliczyć do kupy to faktycznie najtaniej wyjdzie Kinect, to nie Microsoft robił, to widać, bo nie jest to zrobione profesjonalnie, nie ma znaczka Move, znaczek Kinect jest rozpłaszczony, kreska przy obrazku z "nowym użytkownikiem" nie jest równa z ramką Controller Free.

A co do polygamii tam zawsze jest więcej trollowania niż jakiejkolwiek dyskusji, więc sorry, ale zaproszenia nie przyjmę :P.

PS Oczywiście nie pochwalam tej ceny powinna być niższa o 50 € wtedy byłaby w miarę odpowiednia, zresztą bardzo za to skrytykowałem MS w temacie o oficjalnej cenie. Mimo, że z liczb wychodzi taniej niż co innego, ale nadal jest to za wysoka cena i po takiej i tak nie kupię, bo dam 300-400 zł więcej i będę miał slimkę elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Ultimy w sprawie polskiej ceny kinecta i oto jaką odpowiedź otrzymałem:

"Ustalamy to własnie z Microsoftem Polska, mozliwe ze w przyszłym tygodniu bedziemy znali cenę tego urządzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet po co na ten temat rozmawiamy; co by było tańsze gdyby... itp. Czy któryś z obecnych tu graczy w ogóle rozważa zakup Kinecta? Rozumiem, że można zastanawiać się nad Move (Sorcery + Killzone 3 + LBP 2 + Socom 4 + RE 5 + zapewne masa innych gier dla najmłodszych). Microsoft nie pokazał ani jednej gry która mogłaby zainteresować core gamera. Swoją drogą - szkoda, że nie zrobili porównania dla trzech albo czterech graczy ehehehehehe (prawdziwie szyderczy śmiech). Na Kinecie można grac nawet we czterech (co z tego, że są max. dwie postacie na ekranie) ----> http://i49.tinypic.com/6dzhc6.jpg

Nie ma gier. Nie ma dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pada ( a ostatnio też myszkę) a Wy sobie machajcie łapami przed telewizorem. Na tą chwie foszek na te wszystkie dodatkowe kontrolery. I nie tylko dlatego, że narazie nie mam na nie kasy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 14:32, KrisK91 napisał:

Nie wiem nawet po co na ten temat rozmawiamy; co by było tańsze gdyby... itp. Czy któryś
z obecnych tu graczy w ogóle rozważa zakup Kinecta? Rozumiem, że można zastanawiać
się nad Move (Sorcery + Killzone 3 + LBP 2 + Socom 4 + RE 5 + zapewne masa innych gier
dla najmłodszych). Microsoft nie pokazał ani jednej gry która mogłaby zainteresować core
gamera. Swoją drogą - szkoda, że nie zrobili porównania dla trzech albo czterech graczy
ehehehehehe (prawdziwie szyderczy śmiech). Na Kinecie można grac nawet we czterech (co
z tego, że są max. dwie postacie na ekranie) ----> http://i49.tinypic.com/6dzhc6.jpg

Nie ma gier. Nie ma dyskusji.

Już bez przesady coś tam na Kinecta dla corowych graczy jest. Np.Sonic, Fable 3(ma obsługiwać w pewnym stopniu kinecta), Star Wars i Forza(to tyle co sobie przypominam). A nie zapominajmy, że to dopiero początek. Microsoft może wiele zapowiedzieć np.podczas Gamescom albo na tych dużych targach w Tokio.
W tym momencie rozważam zakup Kinecta albo Movea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 11:44, Xjumpaytech napisał:

A co do polygamii tam zawsze jest więcej trollowania niż jakiejkolwiek dyskusji, więc
sorry, ale zaproszenia nie przyjmę :P.

ostatnio akurat nie ma tam trollowania, poleciało dużo banów, może to Ty dostałeś i jest spokój ;)
A tak na serio, ja zamierzam grac jako singiel, popierdółek nie zamierzam kupować, a gry takie jak K3 czy Socom potrzebują jednego zestawu, więc dla mnie to najbardziej korzystna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:19, Kaucz napisał:

> A co do polygamii tam zawsze jest więcej trollowania niż jakiejkolwiek dyskusji,
więc
> sorry, ale zaproszenia nie przyjmę :P.
ostatnio akurat nie ma tam trollowania, poleciało dużo banów, może to Ty dostałeś i jest
spokój ;)
A tak na serio, ja zamierzam grac jako singiel, popierdółek nie zamierzam kupować, a
gry takie jak K3 czy Socom potrzebują jednego zestawu, więc dla mnie to najbardziej korzystna
opcja.

Zajebiście granie w K3 na move ! Od zawsze o tym marzyłem... HF :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 17:19, Kaucz napisał:

ostatnio akurat nie ma tam trollowania, poleciało dużo banów, może to Ty dostałeś i jest
spokój ;)


A to nie wiem, kiedyś tam jeszcze wchodziłem poczytać plotki, ale od jakiegoś miesiąca może nawet więcej tam nie wchodzę, bo plotki zaczęli umieszczać na gram.pl ;). Konta nie miałem, bo bym chyba wybił wszystkich. Nawet Gordon(cośtam) mnie wkurzał :P.

Dnia 22.07.2010 o 17:19, Kaucz napisał:

A tak na serio, ja zamierzam grac jako singiel, popierdółek nie zamierzam kupować, a
gry takie jak K3 czy Socom potrzebują jednego zestawu, więc dla mnie to najbardziej korzystna
opcja.


Ja Kinect na razie nie mam zamiaru kupować, ale Move jak na razie jest atrakcyjniejsze od Kinect może nie cenowo, ale "growo". Zresztą dla 1 osoby to cenowo również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań :).
1.Miał ktoś doświadczenia z firmą Madcatz(Pady)? Jeśli tak to czy jest to firma godna zaufania?
2.Posiada ktoś ten model ?
http://www.ultima.pl/Gampad_bezprzewodowy_Madcatz/i8297/
3.Widzę, że w opisie kontrolera jest napisane "Technologia Six Sense" więc chyba chodzi o ten czujnik ruchu(wyginanie w prawo/lewo potrząsanie etc...) Jednak co by się stało gdyby nie miał, a w pewnym momencie będę musiał w grze np.potrząść padem? Gra nie pójdzie dalej?, czy może da się to zastąpić za pomocą przycisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z MadCatzem jest różnie. Niby to oni byli oficjalnym producentem sprzętu do któregoś z GH czy RB, ale jak z jakością - wiemy wszystko.

Z tego co czytałem, gracze bardzo chwalą sobie jakość wykonania padów. Niestety, nic więcej na ich temat nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie wiecie może, czy Fallout 3 w wersji GOTY na PS3 jest po polsku, czy tylko po angielsku?
Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 01:29, maniekk napisał:

Witam.
Nie wiecie może, czy Fallout 3 w wersji GOTY na PS3 jest po polsku, czy tylko po angielsku?
Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

Na 99% po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 02:27, krak2610 napisał:

> Witam.
> Nie wiecie może, czy Fallout 3 w wersji GOTY na PS3 jest po polsku, czy tylko po
angielsku?
> Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
Na 99% po angielsku.

Na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 10:25, Kaucz napisał:

> > Witam.
> > Nie wiecie może, czy Fallout 3 w wersji GOTY na PS3 jest po polsku, czy tylko
po
> angielsku?
> > Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
> Na 99% po angielsku.
Na 100%.


Ha to nawet lepiej, że po wersja full angielska:) dziękuję za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a raczej problem którą konsolkę lepiej kupić PS3 czy Xbox?
Czy obie te konsolki działają na starszych telewizorkach i nie mają problemu z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:31, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie a raczej problem którą konsolkę lepiej kupić PS3 czy Xbox?
Czy obie te konsolki działają na starszych telewizorkach i nie mają problemu z netem?

Przeczytaj przyklejony post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:31, GoToSle3p napisał:

Mam pytanie a raczej problem którą konsolkę lepiej kupić PS3 czy Xbox?
Czy obie te konsolki działają na starszych telewizorkach i nie mają problemu z netem?

Obie działają, obie nie mają problemów z netem.
@Dared00 Sam głupio spamujesz. Zadał konkretne pytania, więc odsyłanie do pierwszego posta bylo zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 12:50, krak2610 napisał:

@Dared00 Sam głupio spamujesz. Zadał konkretne pytania, więc odsyłanie do pierwszego
posta bylo zbędne.

Zapytał między innymi, cytuję: Mam pytanie a raczej problem którą konsolkę lepiej kupić PS3 czy Xbox?

Tego dotyczy cały przyklejony post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o Kinekcie, ale fakt, że potrzeba bodaj pięciu stóp WOLNEJ przestrzeni między kinectem a graczem, na dzień dzisiejszy (no, może się później przeprowadzę) przekreśla zakup. No chyba, że Kinect jest tak niesamowity, że potrafi dematerializować przedmioty - a jeżeli tak jest, chciałbym wiedzieć co się stanie, gdy mi pies wejdzie przed ekran ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się