Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Będę się śmiał, jak ogłoszą nowego Uncharted i nazwą go Unchart3D ;-)

A co do Ratcheta - to chyba tylko spin-off, ech :( A jeżeli to jednak pełnoprawny sequel, to jeszcze w tym miesiącu składam pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 20:23, ww3pl napisał:

Będę się śmiał, jak ogłoszą nowego Uncharted i nazwą go Unchart3D ;-)

U.N.C.H.A.R.T.3D

I to by był marketing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Starsze demo na PS3, stąd te różnice!"
Z gram.pl:
- Ze względu na tę optymalizację, występują pewne różnice między poszczególnymi wersjami - kontynuuje Tobey. - Na PS3 istotnie nie będzie szczegółowo dopracowanej trawy ani kałuż krwi. Ruch ubrania jest mniej zauważalny, niż chociażby w wersji PC. Dokładność wizualizacji w demie jest odzwierciedleniem tego, co uświadczycie w pełnej wersji.

Ze względu na dodatki miałem brać wersję PS3, ale teraz czuję się, lekko mówiąc, wy..korzystany.

Nie żebym prowokował do flejma (choć czasem bardzo, oj bardzo bym chciał), ale na wszelkie plotki trzeba w dzisiejszych czasach niesamowicie uważać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 13:56, ww3pl napisał:

Nie żebym prowokował do flejma (choć czasem bardzo, oj bardzo bym chciał), ale na wszelkie
plotki trzeba w dzisiejszych czasach niesamowicie uważać :(

Zdziwiłem się tym, najpierw piszą że będzie ok, robią równocześnie wersje konsolowe z PC, potem piszą iż demo w wersji na PS3 jest sprzed roku, a teraz okazuje się że już tak będzie wyglądała gra. A i nie wiem jak mam rozumieć te screeny z wersji na PS3 na gamespocie gdzie trawa jest piękna to samo z dawką krwi, ogólnie wygląda świetnie. Ja Mafie 2 i tak kupię, ale chyba jak każdy posiadacz PS3 - jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://mynintendonews.com/2010/08/18/nintendo-wii-the-nintendo-wii-gets-an-innovative-drawing-tablet-peripheral/
WiiTablet
Mam nadzieję, że w związku z tym kwestią czasu bedzie pojawienie się Cryon Physics Deluxe Wii na WiiWare(no najpierw muszą takową edycję zrobić xD)alb Scribblenautsi na Wii. Byłoby miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 06:17, Kakax napisał:

1-Czy ma wbudowane głośniki?

Nope. Jeżeli podłączasz konsolę pod ekran bez wbudowanych głośników, np. jakiś monitor, potrzebujesz zewnętrznych.

Dnia 19.08.2010 o 06:17, Kakax napisał:

2-Trzeba coś dokupić aby grać na multi?

Jeżeli nie masz routera, niemal na pewno będziesz go potrzebował. Jeżeli już zaś masz, to nie musisz nic dokupywać, podłączasz konsolę, zakładasz konto na PSN i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na kompie internet neti, Jeżeli kupie router to będzie trzeba płaćić za neta?

Czyli wystarczy kupić router, podłączyć go i będzie działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 07:08, Kakax napisał:

Jeżeli kupie router, wystarczy go tylko podlączyć? i będzie działał?


Połączenie z internetem trzeba na nim skonfigurować i nie dla każdego jest to proste.
Sieć lokalna powinna działać na ustawieniach automatycznych, ale ja zawsze sam wszystko ustawiam. Denerwują mnie IP ustawiane na routerze fabrycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.
Jak wspominałem mam internet i telefon z neti. połączone przez modem.
Jak kupię ten router to podłączę go do konsoli i nie będą się gryzły z modemem?
czy modem może być też z Neti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 07:21, Kakax napisał:

Jeszcze jedno pytanie.
Jak wspominałem mam internet i telefon z neti. połączone przez modem.
Jak kupię ten router to podłączę go do konsoli i nie będą się gryzły z modemem?
czy modem może być też z Neti?

Router podłączysz do karty sieciowej w PC, skonfigurujesz pod konsole (już na konsoli, to dość proste) i wszystko. Ja mam router i PC i PS3 ciągnąć połączenie z niego. Nic ci nie powinno się "gryźć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się