Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2010 o 09:47, Kaucz napisał:

> Jeszcze jedno pytanie.
> Jak wspominałem mam internet i telefon z neti. połączone przez modem.
> Jak kupię ten router to podłączę go do konsoli i nie będą się gryzły z modemem?

> czy modem może być też z Neti?
Router podłączysz do karty sieciowej w PC, skonfigurujesz pod konsole (już na konsoli,
to dość proste) i wszystko. Ja mam router i PC i PS3 ciągnąć połączenie z niego. Nic
ci nie powinno się "gryźć".



A da się to zrobić, bez połączenia z PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2010 o 10:18, Kakax napisał:

A da się to zrobić, bez połączenia z PC?



PC jest potrzebny do konfiguracji routera. Potem można go za okno wywalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 10:18, Kakax napisał:

A da się to zrobić, bez połączenia z PC?

To nie do mnie pytanie, ja za pomocą PC tylko podłączyłem i wydaje mi się ze tylko tak się da, ale jestem pewnie w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem o tej grze wczoraj, trailer obejrzałem...wygląda ciekawie, ale zastanawia mnie co to ma właściwie być? Znaczy się jak się w to niby będzie grało? Sterowanie jak w Silent Hill czy coś? Ta tytułowa laska jest jakimś sukkubusem? Trudno mi powiedzieć czy w to kiedyś zagram, jeszcze trudniej prorokować czy ta gra to będzie sukcesem czy failem. Aktualnie jest za mało informacji, chociaż jest to dość zarazem intrygujące.

Ciekaw jestem czy ta gra trafi do USA, wszyscy przecież wiemy jak amerykanie mogą zareagować na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest nowy odcinek GTTV, po raz kolejny poświęcony w całości Valve (znowu zobaczymy Gabea ;d). Na pewno pokażą nowe lokacje z Portal 2, to jest potwierdzone. Ma być także dużo nowych newsów na temat Left 4 Dead 1 i 2. Pierwsza myśl to jakieś małe DLC czy inne głupoty. Ja jednak liczę na zbiorowe wydanie L4D na Blu-rayu. Ostatnio Valve zaczęło prawdziwie łaskawym okiem spoglądać na tę platformę, Portal 2 to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 01:42, Lex napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=O-l7Bn16-xQ
Trailer Catherine, czyli nowy projekt Atlusa w uniwersum Persony (?). Wygląda na ero-horror
- IMO murowany hicior. ;> Premiera pod koniec tego roku w KKW, więc może ogólnie zrozumiała
wersja ukaże się jakieś pół roku później.


Gra wygląda naprawdę świetnie. Jednak szanse, że pojawi się w Europie są bardzo małe. U nas tę grę musiałoby pewnie wydać Namco Bandai (tak jak Demon''s Souls). A jako, że Demon''s Souls - tak uwielbiany przez europejczyków cRPG z mrocznym średniowiecznym klimatem - wydano rok po premierze w USA to nie wiem jak będzie z tytułem typowo japońskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 02:09, Fatal-X napisał:

Usłyszałem o tej grze wczoraj, trailer obejrzałem...wygląda ciekawie, ale zastanawia
mnie co to ma właściwie być?Znaczy się jak się w to niby będzie grało? Sterowanie jak
w Silent Hill czy coś?

Action adventure z elementami horroru. Coś w stylu Rule of Rose/wspomnianego Silent Hilla? Albo Folklore''a.

Dnia 20.08.2010 o 02:09, Fatal-X napisał:

Ciekaw jestem czy ta gra trafi do USA, wszyscy przecież wiemy jak amerykanie mogą zareagować
na taką grę.

Wyszedł Heavy Rain, wychodzi Mafia II, więc i Catherine powinni przepuścić. Zresztą, gdyby gra nie miała opuścić granic Japonii, Atlus nie bawiłby się w wersję na X-boksa.

@KrisK91

Dnia 20.08.2010 o 02:09, Fatal-X napisał:

Gra wygląda naprawdę świetnie. Jednak szanse, że pojawi się w Europie są bardzo małe.

Pokłony dla PS3 i braku blokady regionalnej. ;)

Dnia 20.08.2010 o 02:09, Fatal-X napisał:

U nas tę grę musiałoby pewnie wydać Namco Bandai (tak jak Demon''s Souls). /.../

Dlaczego Namco? Personę 4 wydało Square Enix, "trójkę" na PSP Koei. Wystarczy, że Atlus sprowadzi grę do USA, a potem można będzie importować do Europy wedle uznania.


Jeszcze parę artykułów z Adriasang, z analizą trailera i przybliżeniem fabuły:
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/18/flying_get/
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/19/catherine_preview/
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/08/19/first_look_catherine/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 13:54, miecio1996 napisał:

Mam takie pytanie czy opłaca się kupić Konsole Xbox 360 4 GB czy to nie jest za mała
pamięć i czy ona wystarczy???

Zdecydowanie za mało, najlepiej kupić od 60Gb w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:01, miecio1996 napisał:

Ok dzięki, ale chyba niedostane xboxa slim 60 GB?


nie, tylko 250 albo 4. W sumie to lepiej dolozyc do 250 bo bez dysku to marny los płyt z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 19:03, Hell_Knight napisał:

> Ok dzięki, ale chyba niedostane xboxa slim 60 GB?

nie, tylko 250 albo 4. W sumie to lepiej dolozyc do 250 bo bez dysku to marny los płyt
z grami...


Jest też wesja 160 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku zachwalałem xboxa ale odkąd mam tekkena 6 to muszę przyznać, że ich pad to porażka... beznadziejny pomysł z wszystkimi strzałeczkami na jednym kółku, w przypadku tekkena jest to tragedia i chyba jednak przerzucę się na ps3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 11:11, crash807 napisał:

Na początku zachwalałem xboxa ale odkąd mam tekkena 6 to muszę przyznać, że ich pad to
porażka... beznadziejny pomysł z wszystkimi strzałeczkami na jednym kółku, w przypadku
tekkena jest to tragedia i chyba jednak przerzucę się na ps3...


Bijatyki to jedyny gatunek na którym gra się lepiej z padem od Sony. Do wszystkich innych gier jest wygodniejszy pad M$. Wczesną wiosną sprzedałem Xboxa i kupiłem PS3 z zamiarem zaliczenia najlepszych exów i pozostawienia juz tej konsoli do grania w multiplatformy. Jednak nie potrafiłem się przyzwyczaić do małego pada, niewygodnie ułożonych analogów, które są wypukłe i wymykają się czasem spod kciuka, do spustów które też są wypukłe i palce się ześlizgują, a na dodatek są bardzo nieprecyzyjne. Wróciłem do Xboxa po dwóch miesiącach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że pad od Sony jest zdecydowanie lepszy niż od M$. Bijatyki, gry sportowe, FPS, gry akcji - mając możliwość grania w różne gatunki na dwóch konsolach stwierdzam, że Dualshock 3 jest dla mnie sto razy wygodniejszy (mimo, że posiadam duże dłonie, nie uważam, że jest on za mały). Analogi ułożone w bardzo dobrych miejscach, nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mi się wymknęły spod kciuka, spusty bardzo wygodne (lepsze rozwiązanie niż w Dualshocku 2). Nieprecyzyjne? Niepowiedziałbym. A pad od Microshitu jest dla mnie za ciężki, niewygodny, ma złe rozmieszczenie przycisków i analogów.

A morał z tego jest taki, że są gusta i guściki. Jednemu bardziej będzie pasował Dualshock, innemu pad Microsoftu. Najlepiej samemu zagrać i zdecydować, komu co lepiej pasuje, bo to wszystko zależy od konkretnego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli idzie o pady, to akurat X360 bije PS3 pod tym względem. Gdy pierwszy raz wziąłem pada M$ do ręki, od razu poczułem się jak w domu. Ten od Sony zły nie jest, ale do strzelanek jest naprawdę słaby. Na PS2 czasami nieźle kaleczę FPSy, a na X360 grało mnie się niewiele gorzej niż na myszce. Co do bijatyk, dawno nie grałem w żadną na którejś konsoli Sony, ale pamiętam, że niestety w demo bodaj DoA4 grało mi się tragicznie. Ot takie moje skromne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze to zalezy od wielkosci dłoni :),ale pamietam swoja pierwsza mysl gdy wziąłem pada od ps3 :) o jej cos on malutki :),ale jak dla mnie grało sie na obydwu super :), jedyna wadą DualShocka sa trigery,powinny byc takie jak w tym m$,czyli zawiniete troszke na dole zeby palec sie nie slizgał. Ale mialem obydwie konsole i PS3 IMO bije Xklocka pod kazdym wzgledem,a wybierac konsole sugerujac sie padem,dla mnie troche głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dni z Dualshockiem 3 nie były zbyt przyjemne. Nie mam dużych rąk, ale i tak pad jest dla mnie po prostu za mały. Ten od xboxa idealnie dopasowuje się do dłoni - tak, że człowiek czuje, że trzymanie go jest rzeczą naturalną. Inaczej jest z moim Dualshockiem, i chociaż do dnia dzisiejszego do tego pada zdążyłem się już przyzwyczaić (mimo wszystko - jest to kwestia przyzwyczajenia) tak jeżeli chodzi o wygodę to jednak pad od x360 będzie u mnie królował :) Co do wydajności obu padów - nie zauważyłem różnicy poza właśnie fighterami w które zdecydowanie lepiej gra się na Dualshocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się