Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Nie masz żadnej gry zainstalowanej, bo instalacja gier na X360 (na PS3 zresztą też) polega na tym, że część danych jest kopiowana na HDD, a część czytana z płyty, więc musi być ona i tak w napędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 21:35, wojcio102 napisał:

Mam zamiar kupić na święta Xboxa 360 i w miarę możliwości później Kineckta, ale ciekawość
nakazuje mi się zapytać - jakie są już wgrane gry na Xboxa 360 Elite 120GB? Chodzi mi
czy jest coś w stylu Wii Sports na Wii, czyli darmowych gierek zainstalowanych już w
konsoli.

Jak kupowałem Premium 60GB, to na dysku miałem Hexic HD w pełnej wersji i dużo demek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrane to nie są, ale można kupić w zestawie z Pure i Batmanem lub Forza Motorsport 3. Jeszcze chyba był jakiś Elite z Halo ODST, ale tego już nie jestem pewien.

PS. Ja też miałem Hexic (tyle, że tego pierwszego, bo wtedy wersji w HD nie było), ale jakoś mnie ta gra nie wciągnęła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a czy to prawda, że wszystkie edycje Xboxów szybko się psują czy to tylko pierwsza seria/generacja? Ja chcę kupić Elite więc muszę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 17:50, wojcio102 napisał:

Dobra, a czy to prawda, że wszystkie edycje Xboxów szybko się psują czy to tylko pierwsza
seria/generacja? Ja chcę kupić Elite więc muszę wiedzieć

Tylko te starsze Arcade i Premium, Elite nie należy do nich, choć wiadomo jakimś cudem może paść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 17:52, Kaucz napisał:

Tylko te starsze, Elite nie należy do nich, choć wiadomo jakimś cudem
może paść.

No to super!
Czyli tak: od dzisiaj zbieram kasę na Xbox''a 360 Elite, a później na Kinecta!
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się tutaj nie pojawiła żadna wypowiedź o pojedynku dwóch piłkarskich serii, który wczoraj stoczył się na demach :). Więc ja zacznę. Czy Konami to sobie jaja robi z tym filmem po meczu? Dobra pomyślałem mały trailer taka minuta czy coś, bo co więcej może lecieć? A tutaj głęboka prezentacja każdego trybu... Już nie wytrzymałem i wyłączyłem PES''a w końcu, no jak można tak zrobić, demo ma zachęcać do gry, a nie straszyć krótkometrażowymi filmami na temat ich trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:25, Xjumpaytech napisał:

Jeszcze się tutaj nie pojawiła żadna wypowiedź o pojedynku dwóch piłkarskich serii, który
wczoraj stoczył się na demach :). Więc ja zacznę. Czy Konami to sobie jaja robi z tym
filmem po meczu? Dobra pomyślałem mały trailer taka minuta czy coś, bo co więcej może
lecieć? A tutaj głęboka prezentacja każdego trybu... Już nie wytrzymałem i wyłączyłem
PES''a w końcu, no jak można tak zrobić, demo ma zachęcać do gry, a nie straszyć krótkometrażowymi
filmami na temat ich trybów.

PES 11 > Fifa 11 zdecydowanie. Argument jest jeden, PES ma niespożyte pokłady grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 15:31, Kaucz napisał:

PES 11 > Fifa 11 zdecydowanie. Argument jest jeden, PES ma niespożyte pokłady grywalności.


Aż tak dużego znaku bym nie postawił :). Ale faktem jest, że grając w Fifę mimo tego, że mi się bardzo podoba pod względem animacji to coś mnie ciągnie do mimo wszystko dalej trochę drewnianego PESa. Może mało tak znaczących zmian jak w tamtym roku (w Fifie). Gdyby nie tryb bramkarza to bym był bardziej zdecydowany. Z jednej strony Fifa mi się już trochę nudzi, bo od Fify 06 na kompa mam wszystkie Fify (tylko bez Fify 07), Fife 08 na kompa. 09 na konsole, 10 na konsole i trochę czuje się jakby to było to samo, oczywiście zmieniają się animacje, tryby jest dużo nowinek, ale zmieniłbym na coś innego, żeby odpocząć :). Na pewno jeśli kupię PESa będzie brakowało mi tych świetnych animacji. A i właśnie wie ktoś czy w PESie 2011 będzie funkcja dodawania własnych plików muzycznych? Słyszałem gdzieś, że w 2009 była ta funkcja. W tym roku mam ciężką decyzję, mogłem kupić to Halo ODST zamiast Fify 10 i teraz nie miałbym problemu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro poruszony został temat FIFY i PESa, to wkleję to, co napisałem w innym temacie;)

Porównując jak wygląda PES na konsoli i komputerze, stwierdzam, iż wielkiej różnicy nie zauważyłem. Grało mi się bardzo przyjemnie, można naprawdę fajne akcje złożyć (ahh, moja pierwsza i trzecia bramka przeciwko Barcelonie, coś pięknego:) ), jednak odnoszę wrażenie, że widać tam trochę "sztuczności". Zauważyłem jeden dość poważny błąd, a mianowicie: po dośrodkowaniu obrońca nabił mojego napastnika i piłka poszybowała kilkanaście metrów w górę (było to na 7 metrze). Bramkarz na początku podbiegł do miejsca, gdzie miała piłka spaść, po czym gdy pika była coraz bliżej ziemi, zaczął cofać się do bramki, co wykorzystał Ivica Olić, przepychając się z obrońcą i oddając strzał PO ODBICIU (nie w powietrzu). Czy w tej sytuacji bramkarz nie powinien zgarnąć piłki w powietrzu? Powinien. Ma tą przewagę, że taki Olić rękami grać nie może. Nie wiem też, czy za łatwo nie dochodzi się do sytuacji po rajdzie skrzydłem i dośrodkowaniu w pole karne - praktyzcnie po każdej takiej akcji do główki/sytuacji strzeleckiej dochodził Olić, Muller czy kto inny. Mądrze Konami zrobiło, że mecz jest dosyć długi, a nie tylko 3-minutowa połowa jak u Elektroników. Ogółem jednak gry nie skreślam i jeśli będę miał okazję ją kupić, to wybiorę wersję na komputer - po co mam płacić pewnie koło 100 złotych więcej za to samo? A, i jeszcze jedno - grać będę tylko na padzie, bo na klawiaturze to w takie gry grać się nie powinno.

Teraz przejdę do FIFY (o pecetowej wersji się nie wypowiadam, ale z tego, co mi wiadomo, jest to połączenie FIFY 10 i wersji z MŚ, więc pewnie jest fajna:) Jednak, że posiadam FIFĘ 10 na PS3, kupować jej nie będę na PieCa:P). Tutaj zauważyłem duuuże zmiany w porównaniu do wersji z zeszłego roku. Co lepsze, zmiany te... bardzo korzystnie wpłynęły na jakość gry! Jak dla mnie ta gra po prostu zamiata PESa z konsoli jak się patrzy. Dynamiczne akcje, nie odczuwam tej sztuczności co w PESie (chociaż to może własne odczucia i nikt inny nie zwróci na to uwagi:P), tak samo jak w PESie super akcje, jednak we własnym stylu gry EA. Błędów jakoś nie zauawżyłem. Minusem dema jest to, że w ciągu 3 minut nie da się za wiele zrobić. Do tego "dziwny" jak dla mnie system strzelania karnych, do którego się będę musiał przyzwyczaić. Jednak nie uważam akurat tego (na razie) za minus, wszystko zależy pewnie od przyzwyczajenia.

Podsumowując: Na PieCa według mnie opłaca się kupić futbol od KONAMI, zaś na konsolę FIFĘ. Na chwilę obecną jestem przekonany do zakupu FIFY, jak finanse pozwolą, to na pewno ją zakupię:) A PES? Cóż, może w przyszłości, jak stanieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że piszę w temacie o konsolach widniejących w nazwie, ale mam pytanie odnośnie innej konsoli - starej.
Mianowicie czy kartridże z Pegazusa(te żółte ;) będą działać w oryginalnym NESie? Pytam, bo znalazłem dobrze zachowane kartridże z dzieciństwa, a oryginalnego NESa być może będę miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 22:17, Kirabaxior napisał:

Mianowicie czy kartridże z Pegazusa(te żółte ;) będą działać w oryginalnym NESie? Pytam,
bo znalazłem dobrze zachowane kartridże z dzieciństwa, a oryginalnego NESa być może będę
miał :)

Famicon odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2010 o 23:31, Ichibanboshi-kun napisał:

Famicon odpala.

Sry, ale nie ogarniam zbytnio i nie wiem co to Famicon ;) Jakiś program specjalny, czy może oddzielne wejśćie do kartridży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się