Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 15:30, Kirabaxior napisał:

Niestety chyba jednak nie będę miał. Wujaszek mi miał skołować od znajomego, ale okazało
się że konsola jest uszkodzona. Szkoda, szkoda.


Uuu, wielka szkoda. To duża przyjmność móc sobie odpalić od czasu do czasu NESa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, Last Story wygląda aż za dobrze, mam tylko nadzieję, że tak dobra grafa nie oznacza tylu ładowań co w Red Steel, ale nawet jeśli - przeżyję.
http://www.nintendo.co.jp/n10/conference2010/wii/soft06/index.html?keepThis=true&TB_iframe=true&height=520&width=692

Nowa część Zeldy również miodzio. Bardzo lubię ten typ grafiki, prmio bardzo ładnie się to przezentuje, a secundo, wolniej starzeje(przez co takim Borderlandsem będzie się można długo zachwycać ;) )
http://www.nintendo.co.jp/n10/conference2010/wii/soft07/index.html?keepThis=true&TB_iframe=true&height=520&width=692

Oooo, to zapowiada się interesująco i ponownie, bardzo ładna grafa.
http://www.nintendo.co.jp/n10/conference2010/wii/soft09/index.html?keepThis=true&TB_iframe=true&height=520&width=692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sareth HDMI powinno działać każde, ale jeśli chcesz jakieś kupić to kupuj v. 1,3. Obojętnie jakie, bo HDMI albo wysyła obraz, albo nie, więc te pozłacane kupuj jeśli chcesz przepłacić lub chcesz mieć lepszą jakość wykonania takiego kabla. Z tego co wiem to PS3 nie obsługuje HDMI v. 1.4, bo to zbyt nowy standard i PS3 nie mogło być zrobione do niego, ale tego już nie jestem pewien, więc niech ktoś inny Ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Pamięta ktoś z was w której misji był w Gears of War 2 spoiler: [ Torque Bow? Wiem,że to się działo w miejscu gdzie miały swoją "miejscówkę" szarańcze.Ale nie pamiętam ;/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:43, Albii napisał:

Już od dawna wiadomo, że nie należy kupować polskich wersji gier od innych wydawców niż EA i Sony... Cenega już nie raz udowadniała jak można coś dokumentnie spieprzyć, dlatego ten news to dla mnie nic nowego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 18:43, Albii napisał:

Tu bardziej chodzi o kwestie licencyjne niż chamstwo Sony. Polskie spolszczenie dodatków wyszło dzięki współpracy Cenega+Bethesda. Sony po prostu nie ma prawa umieszczać tych dodatków na PS Store (póki co). Prostym rozwiązaniem byłoby wypuszczenie angielskich dodatków dla polskiego PS+, ale włodarze wychodzą chyba z założenia że musimy grać po polsku, bo mamy polską wersję.

Cenega nic nie spieprzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:08, Zarajev napisał:

Tu bardziej chodzi o kwestie licencyjne niż chamstwo Sony. Polskie spolszczenie dodatków
wyszło dzięki współpracy Cenega+Bethesda. Sony po prostu nie ma prawa umieszczać tych
dodatków na PS Store (póki co). Prostym rozwiązaniem byłoby wypuszczenie angielskich
dodatków dla polskiego PS+, ale włodarze wychodzą chyba z założenia że musimy grać po
polsku, bo mamy polską wersję.

Cenega nic nie spieprzyła.


Nawet jeśli nic nie spieprzyła (a spieprzyła - wydając pełną polską wersję na PS3 :)) - to i tak nie opłaca się od tej firmy gier kupować - opóźnienia łatek polonizacyjnych (Borderlands, Bioshock 2, teraz podobno F:NV na PC), olewanie graczy (EK F: NV i brak DLC za pre-order). Wymieniać można w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 15:38, miecio1996 napisał:

Elo mam takie pytanie którą konsole wybrać PS3 slim 120GB lub xboxa360 slim 250gb przosze
o odpowież ??


Przeczytaj przypięty post.


Spoiler

Kupuj obie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję wyjechać z kraju na roczny staż i nie będę brał Xboxa 360 ze sobą. Zdecydowałem, że oddam go bratankowi na urodziny, bo nie ma sensu, żeby leżał na półce i się kurzył. Pytanie mam zatem takie: czy mój brat będzie mógł zmienić dane właściciela konsoli, żeby gwarancja mu nie przepadła (pozostał jeszcze rok na konsolę i 2 lata na RoD''a)?

pozdrawiam
Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:44, miecio1996 napisał:

Elo opłaca się kupić xboxa slim 250GB z grami alan wake i forza3 za 1100 nowa w media
ekspert???????

Jeszcze nie kupiłeś? Z 2 tygodnie temu pisałeś chyba żeby ci pomóc bo "jutro" jedziesz do Media Markt.
A co do konsoli to kupuj i miej to już z głowy, cena nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się