Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Najlepszym wyjściem byłoby zrobienie pada drugiego typu i sprzedawanie go razem ze starym Dualshockiem 3 - koszta produkcji znacznie by się nie zwiększyły, w końcu i tak mamy różnokolorowe DS3. A gdyby ktoś mówił, że lakierowanie to najmniejszy problem, M$ od dawna robi ''kilka'' padów, różniących się nie tylko lakierem, ale i mniejszymi pierdołami (przyciski, materiały, bebechy i tak dalej), więc jeśli się chce, to jednak się da. A że komuś się nie chciało, to już inna sprawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 16:29, Bracio napisał:


> Przepraszam za takie laickie pytania ale nie orientuję się za bardzo w takich sprawach.

> Z góry dziękuję za pomoc.

Wielu potencjalnych nabywców konsoli zadaje takie pytania ;). Wracając do pytania. Przeczytałem
specyfikację tego monitora. Posiada złącze DVI z HDCP więc podłączysz go pod monitor
;). Dźwięk możesz przesłać za pomocą kabla composite i używając przejściówek podłączyć
do słuchawek. Polecam obejrzeć te FAQ http://www.gaminator.tv/video/18643,quaz-FAQs-PS3-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-1.html



Dzięki ogromne za pomoc:) Teraz jestem przekonany do zakupu PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą ja bardzo lubię dualshocka - gra się na nim bardzo wygodnie , nie mam zastrzeżeń, grałem również na xboxie i mi ich pad nie pasuje, ale to tylko moje zdanie a jak wiadomo "co kraj to obyczaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to uważam, zarówno DS, jak i pad od X360 za świetne wyroby, choć wiadomo, że DSy wyrobiły swoją markę od zarania PSOne, więc to legendarna już konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Chcę kupić konsole, lecz nie wiem którą wybrać. Nigdy nie miałem takiego sprzętu, więc chciałbym się dowiedzieć która konsola będzie lepsza (przynajmniej dla mnie). Proszę więc Was o rady. Nie mam tu na myśli różnicy cen oraz gry jakie są, lecz biorę pod uwagę wytrzymałość i nie mam tu na myśli wytrzymałość na wypadki fizyczne lecz takie jak m.in. przegrzanie. Nie wiem która konsola wytrzyma hardcorowe warunki (gram w gry naprawdę dużo czasu). Tak więc napiszcie mi + i - pod względem takim jaki opisywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 00:50, Dodus14xv napisał:

/ciach/


Najbardziej "wytrzymałe" jest Wii. Bo tam nie ma się co zepsuć.

Ale jeśli chodzi o konsole do bardziej hardcorowego grania to obecnie PS3 slim ma awaryjność taką jak Xbox 360 slim czyli prawie 0. Poprzednie wersje Xboxa 360 (te pierwsze) się psuły. Ale MS szybko wydał generacje Xboxów na bezawaryjnych płytach. I Jasper lub Falcon miały awaryjność bardzo niską (Jasper koło 1%, a Falcon koło 10%). PS3 z kolei też w pierwszych modelach miało drobne problemy z awaryjnością, ale tych modeli już właściwie nigdzie nie kupisz, a jak już kupisz to w kosmicznych cenach (mają wsteczną kompatybilność do gier PS2, której nie ma reszta PStrójek). Przy slimie właściwie też się już zupełnie skończyły problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 11:04, Dodus14xv napisał:

A więc lepiej kupić PS3 niż Xbox''a 360?

Ech... ani jedno ani drugie. Obie konsole z definicji tak samo wytrzymują hardkorowe warunki gry i mają taki sam wskaźnik awaryjności, są też podobnie wytrzymałe. W ten sposób nie znajdziesz odpowiedzi więc, co kupić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 00:50, Dodus14xv napisał:

(...)


Bierz PS3 - dostaniesz wysokiej jakości odtwarzacz Blu-ray i będziesz miał dostęp do większej liczby gier, których nigdy nie zobaczysz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 09:04, Kaucz napisał:

> Poziom piractwa na PS3 wynosi okrągłe zero , więc niby skąd mieli by ściągnąć tę
grę
> skoro powstaje na PS3 ?.
Chyba nie okrągłe zero, coraz bardziej popularne staje się urządzenie, które pozwala
grać w ściągnięte gry na PS3.


Napisz coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako posiadacz PS3 zostałem chwilowym właścicielem X360 Elite, wymieniłem konsolami się z znajomym. Jak pierwsze wrażenia? Zdziwiło mnie brak kabla HD (mi się wydaję, że kabel HD jest wraz z całym zestawem dołączony, a znajomy go po prostu nie miał). Dziś mi się akumulatory w padzie wyczerpały a, że dziś jest 11 listopada (wszystko pozamykane) więc nici z dzisiejszego grania.

Największą wadą X360 obok wymienialnych baterii w padzie i brak ładowarki w zestawie jest to, że głośno działa, choć efekt można zniwelować instalując grę na dysku. Pad jest lepszy od DS3 z PS3, normalne spusty, troszkę większy, ale krzyżak jest już średni. System operacyjne konsoli M$ jest trochę zagmatwany (przynajmniej jest łady ;), jest troszkę podobny do XMB z PS3) i trzeba się do niego przyzwyczaić, ale ja jakiś większych problemów nie miałem z wyszukiwaniem pożądanych funkcji i rzeczy.

Cóż jak na razie X360 podoba mi się średnio. Po dzisiejszej akcji z wyczerpanymi bateriami nie będzie mi się chciało go włączyć przez kilka kolejnych gier. Konsole tą mam tylko dla Gears of War 3. Gdy znajomemu musiałem pożyczyć LBP, God of War 3, Uncharted 1 & 2 oraz Motorstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 18:56, kerkas napisał:

/.../

A jakieś nowsze wiadomości są na ten temat ?.

Nowsze? Niektórzy korzystają, nie ściągnęli aktualizacji i jakby to napisać, grają na piratach. Sony już wiele akcji podjęło i w jakis sposób to urządzenie zneutralizowali, ale pirat zawsze znajdzie jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:50, Kaucz napisał:

Nowsze? Niektórzy korzystają, nie ściągnęli aktualizacji i jakby to napisać, grają na
piratach. Sony już wiele akcji podjęło i w jakis sposób to urządzenie zneutralizowali,
ale pirat zawsze znajdzie jakiś sposób.


A więc jednak.
Gdzie można znaleźć wiarygodne dane na temat ilości piractwa jeśli chodzi o ps3 ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie na XBox''a i znowu mam problem. Widzialem rozne wersje tej konsoli i nie wiem ktora jest najlepsza. Czy moglibysciemi napisac, ktora wersje mam kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:29, Dodus14xv napisał:

Zdecydowalem sie na XBox''a i znowu mam problem. Widzialem rozne wersje tej konsoli i
nie wiem ktora jest najlepsza. Czy moglibysciemi napisac, ktora wersje mam kupic?


Najnowszą, czyli wersję slim (bardziej kanciasty design i błyszczący, czarny lakier). Ilość GB nie robi żadnej różnicy, to zależy od tego ile chcesz mieć (chociaż ja zawsze polecam brać jak najwięcej gigabajtów, żeby potem człowiek nie żałował jak brakuje miejsca na dysku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się