Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 17:11, Q-Jot napisał:

> Witam ! Mam pytanie do forumowiczów. Czy ma ktoś może podpiętą PS3 pod amplituner
i potem
> do TV 3D i gra w gry 3D. Chodzi mi o to czy żeby uzyskać efekt 3D trzeba konsole
bezpośrednio
> do TV podłączyć?
A nie możesz podłączyć HDMI do TV a optykiem do amplitunera?


No faktycznie - to jest wyjście. I pewno dźwięk lepszy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zna ktoś jakiś Japoński sklep z grami na konsole który jest dostępny na internecie w wersji angielskiej + prowadzi wysyłkę do Polski? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 14:04, Kaucz napisał:

Dziś już 5 raz widzę reklame Wii ; ) Ostro ruszyli.


Bardzo dobrze! Wreszcie Nintendo zaczyna się w tej Polsce pokazywać. Liczę, że jak wzrośnie zainteresowanie to może wreszcie pojawi się klub dla nas i ceny trochę w dół pójdą :)

Zakupiłem Dead Space Extraction, które zresztą dziś już przeszedłem i.... Oż w mordę, świetna gra. Dorównuje wersji PC, a fabuła jest wyśmienita. Mam już ochotę przejść ją ponownie, ale tym razem w co-opie i na wysokim poziomie trudności(najwyższy to "impossible" więc dam sobie z nim na razie spokój ;D)
Dodatkowo w ramach bonusu jest cały komiks wewnątrz gry, który jest prequelem prequela, a dodatkowo obejrząłem film i porządam więcej tego uniwersum. Ciekawe czy wydadzą u nas książkę, w której są przedstawione początki unitologii.
W każdym bądź razie wszystkim właścicielom Wii tę grę polecam, nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 02:06, Ichibanboshi-kun napisał:

> Dziś już 5 raz widzę reklame Wii ; ) Ostro ruszyli.

Bardzo dobrze! Wreszcie Nintendo zaczyna się w tej Polsce pokazywać. Liczę, że jak wzrośnie
zainteresowanie to może wreszcie pojawi się klub dla nas i ceny trochę w dół pójdą :)


Ja tam poczekam na nowe Wii. Wróble ćwierkają, że ma się pojawić na gwiazdkę 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 09:01, BluesBoy napisał:

Ja tam poczekam na nowe Wii. Wróble ćwierkają, że ma się pojawić na gwiazdkę 2011.


Ciekawe co wymyślą i trochę wątpię czy będzie to Wii2. Stawiam na nową konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 09:01, BluesBoy napisał:

Ja tam poczekam na nowe Wii. Wróble ćwierkają, że ma się pojawić na gwiazdkę 2011.

"Podobno" ; ]

Chociaż w przypadku Big N, nigdy nie wiadomo czego się spodziewać.

Ichibanboshi-kun
Moim zdaniem na pewno nie należy się spodziewać HD - twórcy Wii zawsze o tym mówili. Chociaż tak na prawdę wejście w erę HD bardzo przydało by się nowej konsoli od Ninny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jakieś pół roku temu padł mi xbox360 i około dwa miesiące temu ktoś wpadł na pomysł by kupić mi nowego z myśli do czynu no i jest no ale w czym kwi problem ? o tuż to nie marzył mi się xklocek tylko wii jesli ktoś był zainteresowany to proszę kliknąć w link http://gametrade.pl/og/281147-xbox360-slim-250gb-nintendo-wii-wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 23:43, marekjjjjj napisał:

Witam jakieś pół roku temu padł mi xbox360 i około dwa miesiące temu ktoś wpadł na pomysł
by kupić mi nowego z myśli do czynu no i jest no ale w czym kwi problem ? o tuż to nie
marzył mi się xklocek tylko wii jesli ktoś był zainteresowany to proszę kliknąć w link
http://gametrade.pl/og/281147-xbox360-slim-250gb-nintendo-wii-wii

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=6954 Odpowiedni temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wbiłem sobie 100% w AC2, potem oddałem ps3 do serwisu i nie skopiowałem save to czy teraz mogę pobrać z neta, albo od kogoś i będzie działało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 09:18, Zagul napisał:

Jak kiedyś wbiłem sobie 100% w AC2, potem oddałem ps3 do serwisu i nie skopiowałem save
to czy teraz mogę pobrać z neta, albo od kogoś i będzie działało ?


Jasne, ale należy zauważyć, że inny save jest wykrywany przez konsolę i blokowane są trofea. Tylko nie wiem czy dasz radę znaleźć w internecie save''a do polskiego AC2 w polskiej wersji (bo jak wiadomo polskie ubi coś tam namieszało). No, chyba że ktoś z forum okaże się życzliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gry.onet.pl/28061,1631887,1,artykul.html
Czytajcie i śmiejcie się. Jak można napisać takie głupoty. Toż to przecież chyba pisał ktoś kto nigdy nie miał konsoli.

1. Brak dysku w Core prawie uniemożliwiało grę. Uniemożliwiało zapisywanie stanu gry, a nie grę. Może jakiś PC''towiec nie może uwierzyć, że da się grać bez instalowania gry, ale ktoś kto "ma" konsole powinien to wiedzieć. Następna głupota to dysk 20 GB. Co za kretyn to napisał. Wtedy gdy był Core i Premium 20 GB nie było prawie szans zapełnić dysku, bo jedynie save''y, dema i inne takie głupoty mogły zająć. Save to kwestia kliku MB, dema dochodziły maksymalnie do 1 GB co daje jakieś 16 dem na dysku (bo wtedy chyba dysk 20GB miał więcej niż obecne 13 GB). Dopiero niedawno można instalować gry na dysku i wtedy faktycznie. Dysk jest za mały. Już nie mówiąc o tym, że Premium nigdy nie miał 120 GB dysku...

2. RRoD. RRoD nie jest przegrzaniem konsoli. Jest to uszkodzenie konsoli z przegrzania. Ale nie jednego. Po prostu było bardzo wiele błędów, które były tym powodowane. Ale powiedzenie, że "konsola cierpiała na przegrzanie" to kretynizm. Najczęściej tworzyły się zimne luty lub "wyginała" płyta główna. Błąd przegrzania lub spalenia to jedna czerwona dioda. Komunikat błędu mówił co to jest, czy trzeba po prostu ochłodzić konsole, czy konsola się spaliła. Następna głupota to ta, że MS utrzymywał, że to tylko 30%. MS utrzymywał, że to jest 10% (no chyba, że jeszcze wcześniej jak nie miałem konsoli, mówili coś innego), a dopiero jakieś badania firm mówiły, że jest to 30%. Wrzucenie ankiety GI to też nie wiem po co. Ankieta była dostępna dla wszystkich to po pierwsze, a po drugie było to tylko kilka tysięcy osób.

3. Po części się zgadzam, aktualizacje są często, ale nie mogę się zgodzić, że te duże są "nie potrzebne do niczego". To jest głupota. Zresztą i tak nie są tak częste jak na PC, więc żadnego rekordu "najczęstsze systemowe aktualizacje" nie pobiła.

4. No tu się zgadzam, bo jeszcze nigdy na Wii nie udało mi się w nic zagrać przez Internet. Nie mam czasu ani ochoty bawić się we friends cody.

5. Jaka klawiatura do konsoli? Jeśli ktoś ma PC to ma i klawiaturę, więc może podłączyć ją do konsoli. PCta raczej nie wozi się w torbie, a konsolę tak, na pewno wiele osób korzysta z tych Twitterów i facebooków.

Nie można się przynajmniej pośmiać z "rzetelności" onetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 14:26, Xjumpaytech napisał:

4. No tu się zgadzam, bo jeszcze nigdy na Wii nie udało mi się w nic zagrać przez Internet.
Nie mam czasu ani ochoty bawić się we friends cody.

Wcale nie musisz. Jeszcze nigdy jak grałem przez sieć nie musiałem wpisywać żadnych FC, nawet na DSie potrzebne mi to było jedynie do wymiany poków, zeldy i inne - zero problemu.

"To chyba najmniej przyjazna konsola dla graczy, którzy lubią bawić się przez sieć. Nintendo, wiedząc, że projektuje produkt przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, przygotowało całą masę zabezpieczeń, które mają je powstrzymać od niepożądanych treści."

Primo. Od kiedy to wii jest "przeznaczone dla dzieci".... Ja dziękuję jeśli poziom trudności w Donkey Kong Returns i Super Mario Galaxy 2 jest przygotowany właśnie dla niech, co to za mutanty?! A to tylko dwa spośród wielu przykładów.
Niny nigdy nie tworzy konsol celując w konkretną grupę wiekową. Tworza konsole dla wszystkich, co uważam za wielką zaletę, bo to wcale a wcale nie wyklucza możliwości tworzenia gier, nie konsol, celujących w konkretną grupę wiekową. I jeśli to tworzenie dla dzieci ma oznaczać nowe Zeldy, Epic Mickey czy Goldenye(dla młodzieży)to mam gdzieś jaką etykietkę przyklejają do Wii. Gry są świetne a jak ktoś chce to znajdzie wyśmienite, wymagające tytuły oraz takie, które kładą fabułą i grywalnością na ziemię. Tyli na ten temat :)

Co do PS3, jak dla mnie łatki to znak, że przynajmniej się wciąż swymi użytkownikami interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 14:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Wcale nie musisz. Jeszcze nigdy jak grałem przez sieć nie musiałem wpisywać żadnych FC,
nawet na DSie potrzebne mi to było jedynie do wymiany poków, zeldy i inne - zero problemu.


Tak? Nawet nie wiedziałem. To zaraz poszukam sobie w Internecie czegoś więcej na ten temat :).

Dnia 28.11.2010 o 14:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Primo. [...] Tyli na ten temat :)


No tu też się zgadzam. Nijak mi nie pasuje dla dzieci wiele gier. Ta konsola ma właśnie jeden wielki plus. Chcesz dać konsole mamie/dziewczynie - włącz jej fitness. Chcesz pograć w coś hardcorowego - pograj w Mario. Chcesz dać pograć dzieciom. Odpal im Cooking Mama, Epic Micey''a, czy jeszcze coś innego. Tak jak nie zgadzam się po ostatnim E3 z łatką, że to casualowa konsola, bo jako jedyni na E3 zapowiedzieli tyle różnych gier hardcorowych i to nie tylko na Wii. Może jeszcze konferencja Sony miała ich dużo, ale nadal dzieliła się z grami łatwymi przez większą część konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 15:21, Xjumpaytech napisał:

Tak? Nawet nie wiedziałem. To zaraz poszukam sobie w Internecie czegoś więcej na ten
temat :).

Mozliwe,ze to też kwestia gier, ale w MoHu czy Capcom vs Tatsunoko - ex dla Wii - problemów ni ma.
Na DSie tak samo, tylko, że moja ostatnia gra w Zelde skończyła sięna tym, ze trafiłem na hardocorów XD

Dnia 28.11.2010 o 15:21, Xjumpaytech napisał:

No tu też się zgadzam. Nijak mi nie pasuje dla dzieci wiele gier. Ta konsola ma właśnie
jeden wielki plus. Chcesz dać konsole mamie/dziewczynie - włącz jej fitness. Chcesz pograć
w coś hardcorowego - pograj w Mario. Chcesz dać pograć dzieciom. Odpal im Cooking Mama,
Epic Micey''a, czy jeszcze coś innego. Tak jak nie zgadzam się po ostatnim E3 z łatką,
że to casualowa konsola, bo jako jedyni na E3 zapowiedzieli tyle różnych gier hardcorowych
i to nie tylko na Wii. Może jeszcze konferencja Sony miała ich dużo, ale nadal dzieliła
się z grami łatwymi przez większą część konferencji.


Dokładnie, a też wymieniłeś Epic Mickey. To gra na tyle szczególna, że dzieci będą się fajnie bawićm a my rozkoszować sztuką Warrena Spectora. To co ten gość odwalił jest niesamowite.
No i Silent Hill zrobił tu najlepszego kombaka. Ponad to czekamy na to:
http://www.youtube.com/watch?v=daW8F7HvW1U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Epic Mickey to tutaj jest ponad półgodzinny gameplay:
http://www.giantbomb.com/quick-look-disney-epic-mickey/17-3536/

Muszę przyznać że całkiem fajne, ale już po tym wideo miałem serdecznie dość tych przerywników które pojawiały się co jakieś 20 sekund "Remember that you can Spin by shaking the Wii Remote" agh...zgaduję że to minusy "gry dla wszystkich" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Wii. Podpowiedzcie jakie dwie- trzy gry są absolutnymi "must have" przy kupnie konsoli. Drugie pytanie, jakim kablem się podłącza Wii do telewizora, component czy zwykły potrójny av? i ostatnie pytanie: czy gry wyglądają brzydko na telewizorze hd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 09:12, BluesBoy napisał:

Mam zamiar kupić Wii. Podpowiedzcie jakie dwie- trzy gry są absolutnymi "must have" przy
kupnie konsoli. Drugie pytanie, jakim kablem się podłącza Wii do telewizora, component
czy zwykły potrójny av? i ostatnie pytanie: czy gry wyglądają brzydko na telewizorze
hd?

Super Mario Galaxy, Okami, The Legend of Zelda: Twilight Princess zdecydowanie top3 do zgarnięcia na Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego New Super Mario Bros.Wii, No more Heroes(najlepiej drugą część), Metroid: Other M, RED STEEL 2 !!! no i wg. mnie warto jeszcze (aczkolwiek nie trzeba) zaopatrzyć się w A boy and his blob ; ]

Co do drugiego pytania - oba kable "dają się" podłączyć, aczkolwiek zastosowanie komponenta daje IMO lepszą jakość (co jest oczywiście zrozumiałym i raczej normalnym "zjawiskiem").

Czy brzydko wygląda... Cóż - nie jest źle, aczkolwiek jeżeli przez ostatnie lata byłeś rozpieszczany produkcjami na inne konsole obecnej generacji albo pecety - na początku możesz przeżyć mały szok ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się