Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 09:12, BluesBoy napisał:

Mam zamiar kupić Wii. Podpowiedzcie jakie dwie- trzy gry są absolutnymi "must have" przy
kupnie konsoli. Drugie pytanie, jakim kablem się podłącza Wii do telewizora, component
czy zwykły potrójny av? i ostatnie pytanie: czy gry wyglądają brzydko na telewizorze
hd?


Wszystko co potrzebujesz do podłączenia Wii znajduje się w zestawie, łącznie z przejściówką jakbyś euro już miał zajęte - przynajmniej ja w mojej białej wersji miałem.
Ja gram na plaźmie full HD 48 cali i gry wyglądają świetnie ;) nie ma na Wii oczywiście gier w HD, ale rozdziałka jest to TV panoramicznych dostosowana.

Tegoroczny must have:
Super Mario Galaxy 2
Epic Mickey
Donkey Kong Country Returns

Po tych tytułach tak się wkręcisz, że resztę z przyjemnością sam będziesz odkrywał ;)


NESowy Mario na Kinectcie XD
http://www.youtube.com/watch?v=8CTJL5lUjHg
To gra dla ludzi wysportowanych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak będziesz miał ochotę na coś bez marianów i elfów to kup sobie Resident Evil 4. Podobno na Wii jest najlepsza wersja tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w F1 2010 po tych patchach? Bo wiem, że przed patchami było masę idiotycznych sytuacji jak kary za nic, czy czekanie aż wszyscy wyjadą z boksów zanim mechanicy wypuszczą auto. Zmieniło się coś? Pytam w tym temacie z tego powodu, że chodzi mi o wersje konsolowe, a po temacie przeznaczonym tejże grze widzę, że siedzą tam raczej PC''towcy, którzy najprawdopodobniej nie będą w stanie mi pomóc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:50, Fatal-X napisał:

A jak będziesz miał ochotę na coś bez marianów i elfów to kup sobie Resident Evil 4.
Podobno na Wii jest najlepsza wersja tej gry.


Zdecydowanie. Osobiście popełniłem błąd i kupiłem to wcześniej na PC... Tragedia, Cenega odwaliła fuchę.
To do RES4 można dodać jeszcze Dead Space''a Extraction oraz Sin and Punishment czy wszystkie Metroidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2010 o 16:11, wsaadman napisał:

Co do drugiego pytania - oba kable "dają się" podłączyć, aczkolwiek zastosowanie komponenta
daje IMO lepszą jakość (co jest oczywiście zrozumiałym i raczej normalnym "zjawiskiem").


Dzieki. Kupiłem wersję czerwoną. W zestawie jest Wiisports, SupermarioWii, Donkey Kong i dorzuciłem Super Mario Galaxy 2. No cóż. Mam już PS3 i grafika na Wii faktycznie dołuje,ale Marian wszystko wynagradza. Niestety jak próbowałem podłączyć kabel przejścówką do eurozłącza (wiecie - taka szuflada podobna jak do drukarki stare były) obraz był czarnobiały. Możecie coś poradzić? Podłączyłem przez av, ale to wejście mam z przodu telewizora pod klapką i wolałbym z tyłu podłączyć. Mam pytanie czy warto np taki kabelek kupić? będzie lepszy obraz?
http://allegro.pl/wii-kabel-tv-komponent-full-hd-gold-ni1-i1327235907.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:46, BluesBoy napisał:

Dzieki. Kupiłem wersję czerwoną. W zestawie jest Wiisports, SupermarioWii, Donkey Kong
i dorzuciłem Super Mario Galaxy 2. No cóż. Mam już PS3 i grafika na Wii faktycznie dołuje,ale

Przekonasz się, że grafika jest nieistotna przy poziomie grywalności i frajdy jaką daje konsola.
No i zakupiłeś egzemplarz limitowany ;D

Dnia 01.12.2010 o 17:46, BluesBoy napisał:

Marian wszystko wynagradza. Niestety jak próbowałem podłączyć kabel przejścówką do eurozłącza
(wiecie - taka szuflada podobna jak do drukarki stare były) obraz był czarnobiały. Możecie
coś poradzić? Podłączyłem przez av, ale to wejście mam z przodu telewizora pod klapką
i wolałbym z tyłu podłączyć. Mam pytanie czy warto np taki kabelek kupić? będzie lepszy
obraz?
http://allegro.pl/wii-kabel-tv-komponent-full-hd-gold-ni1-i1327235907.html

Polecam poszukać oryginalnego nintendowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:12, Dared00 napisał:


O tak. Joy Ride to chyba największy crap po tym "FPS''ie" jaki na Kinecta wyszedł. Chyba lepiej by było, gdyby wyszedł w pierwotnych założeniach. Czyli darmowy, na pada i płatne elementy dodatkowe. Wtedy bym chyba sam zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 08:32, BluesBoy napisał:

Pytanie do właścicieli Wii. Podpowiedzcie jakieś tytuły dla dzieci najfajniejsze i żeby
nie Marian i nie wyścigi.

Nawet na tej stronie masz odpowiedź.
Scroll Up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:26, wsaadman napisał:

> Pytanie do właścicieli Wii. Podpowiedzcie jakieś tytuły dla dzieci najfajniejsze
i żeby
> nie Marian i nie wyścigi.
Nawet na tej stronie masz odpowiedź.
Scroll Up !


Rozumiem, że nie masz na myśli: "To do RES4 można dodać jeszcze Dead Space''a Extraction oraz Sin and Punishment"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 08:32, BluesBoy napisał:

Pytanie do właścicieli Wii. Podpowiedzcie jakieś tytuły dla dzieci najfajniejsze i żeby
nie Marian i nie wyścigi.


Wiesz, to jest lekki problem, biorąc pod uwagę fakt lokalizacji, a raczej jej braku. COśsię wykmini jednak, szkoda, że nowy Mickey musi odpaść, ale tutaj szkoda fabułę stracić by było.

Kung Fu Panda
Kirby''s Epic Yarn
Dragon Quest: Masked Princess
Nyx Quest(WiiWare) - genialna, genialna, genialna.
Punch Out
LostWinds(WiiWare)równie dobre co Nyx Quest.
Sonic Colours

Jak będzie trzeba więcej to się coś wymyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się