Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Czyli prawdopodobnie mamy inną ilość postów na stronę w ustawieniach.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=23203
Ale teraz zrozumiałem, że dla dzieci więc od razu mówię, że nie wszystko tam pasuje.
Tak to jest jak się czyta posty po nocy ; /
Dlaczego nie mariany?
Tutaj teoretycznie jest New Super Mario Bros.Wii, ale teoretycznie... Prawda jest taka, że gra nie jest aż taka łatwa jak się wydaje.

No zawsze pozostaje super guide w marianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 11:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Jak będzie trzeba więcej to się coś wymyśli ;)


Dzięki za odpowiedź. PS. Nowy Mickey nie odpada. Już zamówiony i w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na Wii są jakieś punkty do sklepu online za bycie ambasadorem kogoś nowego i ten nowy też coś dostaje. W każdym bądź razie mam konsolę nie cały miesiąc (tam chyba do miesiąca czasu można mieć), email mojej Wii to w8148487398923826@wii.com, jak ktoś wie chce to proszę dodawać do znajomych... nie wiem na jakiej zasadzie to działa... w PS3 to bardziej jasne jest, ale Mario nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:04, BluesBoy napisał:

Podobno na Wii są jakieś punkty do sklepu online za bycie ambasadorem kogoś nowego i
ten nowy też coś dostaje. W każdym bądź razie mam konsolę nie cały miesiąc (tam chyba
do miesiąca czasu można mieć), email mojej Wii to w8148487398923826@wii.com, jak ktoś
wie chce to proszę dodawać do znajomych... nie wiem na jakiej zasadzie to działa... w
PS3 to bardziej jasne jest, ale Mario nie ma...


Obie strony otrzymują 500 punktów. Ambasador musi w swojej konsoli (w sklepie Wii) wpisać ID Twojej konsoli, a Ty mniej więcej w tym samym miejscu - ID konsoli ambasadora. Obaj musicie mieć wybrany ten sam kraj (np. Wielką Brytanię, bo w Polsce nie ma WiiShopu) i cała procedura powinna się odbyć mniej więcej w tym samym czasie na obu konsolach.

Fajna sprawa - ja za swoje punkty kupiłem kilka kawałków w Guitar Hero (dodatkowe WiiPoints można uzyskać rejestrując swoją konsolę i gry Nintendo na stronie www.club-nintendo.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:04, BluesBoy napisał:

(...)


Aha, jeśli potrzebujesz ambasadora, to możemy się umówić na wymianę punktów dzisiaj ok. 22 wieczorem :) O ile masz możliwość podłączenia konsoli do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gry rejestrujesz pod klub państwa, które wybrałeś.

Btw. Gdzie wg was najtaniej można kupić Balance Boarda do Wii? Oczywiście nie mam na myśli sklepów internetowych, tylko mogą to być sieci typu Media Markt, Vobis, Euro etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:16, Vilmar napisał:

> (...)

Aha, jeśli potrzebujesz ambasadora, to możemy się umówić na wymianę punktów dzisiaj ok.
22 wieczorem :) O ile masz możliwość podłączenia konsoli do internetu.



Spoko. Z chęcią to zrobię. Konsola jest zawsze do netu podłączona, bo mam wifi w domu. Oczywiście zorientowałem się, że niektóre rzeczy są niedostępne i mam ustawione na Wielką Brytanię (UK). A te ID konsoli to już jest zawarte w tym e-mailu co wyżej? Jak to technicznie załatwimy?

Inne pytanie: Wylicytowałem dwie gry na allegro SSX Blur i legend of zelda twilight princess. Dobre Są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:36, BluesBoy napisał:

Jak to technicznie załatwimy?


Odezwij się do mnie na gg: 1602776 ok. 22 :)

Dnia 09.12.2010 o 15:36, BluesBoy napisał:

Inne pytanie: Wylicytowałem dwie gry na allegro SSX Blur i legend of zelda twilight princess.
Dobre Są?


Nie pomogę - nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:36, BluesBoy napisał:

Inne pytanie: Wylicytowałem dwie gry na allegro SSX Blur i legend of zelda twilight princess.
Dobre Są?


SSX:
Mnie osobiście nigdy klimaty snowboardowe nie kręciły, ale szczerze, objektywnie uważam, że SSX Blur to najlepsza część tej serii od czasów gdy w to się grało na PS2. Jest to gra dobra i jest to idealny tytuł w momencie gdy chcesz się zrelaksować - ja preferuję PGA Tiger Woods 2010 i Wii Sports ;)

No, co do Zeldy to mini recka :D

Zelda jak wiadomo to dziecko Miyamoto, twórcy Donkey Konga, Mario, Excitebikes oraz Nintendogs plus oczywiście mnostwo pracy jaką wkłada w rozwój Niny. Innymi słowy - geniusz!
Więc już w tym miejscu wiesz, że pieniędzy nie zmarnowałeś.
Co do samego Twilight Princess, czyli ostatniej - do przyszłego roku gdy wyjdzie Skyward Sword - gry z serii. Na wstępie zaznaczę, jako weteran Zeld. To jest najlepsza, kiedykolwiek stworzona gra w tej serii. Kocham Ocarinę, ale ta część to Ocarina x 2, a Ocarina jak sam możesz wiedzieć, to przez wielu graczy/developerów/etc. OoT uznawana jest za najdoskonalszy twór w historii tej branży.
Już na starcie wyróżnia tę część design postaci. Jest dużo bardziej realistyczny, nie jest to cell shadingowany Link z Windwaker''a czy elfi z Ocariny. Wreszcie wyglada na dość dojrzałego faceta ;) Ba samej gry nawet nie zaczynamy w zielonych fatałaszkach :D Dodatkowo Zelda wprawia w buzowanie hormony nastolatków natychmiastowo ;)
Celowo zaczynam od grafy, bo to rzecz, która rzuca się od razu w oczy. Wersja Wii dodatkowo jest wzbogacona o dający fajny klimat efekt blur, niestety to tylko trochę maskuje fakt, że praktycznie nei ma na tym poziomie różnic między wersją z Game Cube''a, to jednak jeden z moich dwóch zarzutów kierowanych do twórców.
Ponad to, wspomniany przeze mnie knif graficzny dodaje całej grze aurę tajemniczości, której w zasadzie próżno szukać w innych Zeldach, w których byliśmy heroicznymi bohaterami, poszukiwaczami przygód. W tej części cały czas ma się wrażenie, że wokół czai się coś tajemniczego - i w istocie tak jest.
Kolejna nowoś to przerywniki filmowe. Co moim zdaniem było strzałem w dziesiątkę. Nie są one natrętne, a pogłębiają tylko niespokojne uczucie tajemniczości. Serio, ale jak się ogląda coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=VKYyh8zi3aI
Hej, no to już nie jest słodka bajeczka do poduszki.
Muzyka choć bardzo dobra i wchodzi w głowę, to niestety... Miyamaoto mamy XXI wiek, czas zapomnieć o midi, stereo i innych bzdurach, chcę orkiestry w Zeldzie!
Dialogi są w tradycyjnej formie, tzn. musimy czytać, choć odgłosy jakieś tam się z gardeł rozmówców wydobywają, to akurat nie jest coś na co się zwraca uwagę, boooo.....
Fabuła wgniata! I to od pierwszych chwil, bo nawet pseudotutorialowy prolog napędza nas do grania, wciąga i pożądamy tylko więcej i więcej. Nic jednak w związku z nią więcej nie powiem, bo szkoda by było psuć radochę.
Walka.
Tradycyjnie zdobywamy przeróżne "narzędzia". Nieśmiertelny łuk, mastersword, metalowe buciory :D, bomby i inne fajne bajery, jak nowe stroje ;) Fajne jest to, że czasami aby użyć jednego itema w danej lokacji, trzeba wykorzystać inny. Można je łączyć i takie tam :)
Jest również wędka! Na którą można nakladać przynęty, a ktorą zarzuca się Wiilotem XD Jest to, przyznaję, rzecz silnie uzależniająca i przyjemnie sobie przy wodospadku zarzucić wędkę i łowić ryby obserwując spławik ;)
Ach, zapomniałbym. Co do fabuły. Jest ona bardzo długa, jeśli przyzwyczaiłeś się do dzisiejszych max 10 godzinnych gier, to tutaj spędzisz 7 razy więcej czasu.
Jeśli chodzi o świat. Jest on wielki, szczegółowy i wreszcie nie ma obaw, że się pogubimy jak zasiądziemy do gry po tygodniu. Strasznie mnie to irytowało w Ocarinie - mam nadzieję, że w wersji na 3DSa dodadzą "dziennik"... - a tutaj pomimo ogromu Hyrule, nie ma tego uczucia zagubienia i dość szybko zapamiętuje się obszar do takiego stopnia, aby się nie zgubić.

W tej części mozna grać również jako wilk, którym poruszamy się, bo tej części świata, która jest skąpana w cieniu. Najważniejsze jest to, że cała mechanika tej części gry różni się znacząco od ludzkiej wersji, przez co nie mamy uczucia deja vu, czy po prostu zniechęcenia, że ktoś się nie postarał. Muzyka jest mroczna i sama kraina zresztą też, w końcu, dosłownie, gnije. Tam mamy wspaniałą, zadziorną towarzyszkę, która będzie nam w różnych etapach pomagać oraz w samej walce.

Gra świentnie działa z kontrolerami i jest to pieruńsko fajna sprawa, że tę hyrulańską trawkę można sobie jednym machnięciem ręką ściąć ;)

Gorąco polecam, na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 15:36, BluesBoy napisał:

Inne pytanie: Wylicytowałem dwie gry na allegro SSX Blur i legend of zelda twilight princess.
Dobre Są?

Co do Zeldy, to czytaj wyżej. A jeśli chodzi o SSX, to w porównaniu z wersjami z PS2 jest to znaczący spadek formy, co nie zmienia faktu, że wyprzedza konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:29, Ichibanboshi-kun napisał:

No, co do Zeldy to mini recka :D


No dzięki za tę "mini" reckę ! Narobiłeś mi apetytu, szkoda, że gry nie będę miał już w weekend.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 11:52, BluesBoy napisał:

No dzięki za tę "mini" reckę ! Narobiłeś mi apetytu, szkoda, że gry nie będę miał już
w weekend.. :(

Spójrz na to optymistycznie; przynajmniej się wyśpisz i obejdzie się bez grania do późna ;) W razie utknięcia polecam http://www.zeldadungeon.net/ osobiście uważam, że jeśli takie utknięcie w jakimś punkcie gry ma nam popsuć radość z rozgrywki to warto korzystać z walkthrough, oszczędza to nerwów, a gra nie zostaje skalana naszą frustracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 12:25, Ichibanboshi-kun napisał:

osobiście uważam, że jeśli
takie utknięcie w jakimś punkcie gry ma nam popsuć radość z rozgrywki to warto korzystać
z walkthrough, oszczędza to nerwów, a gra nie zostaje skalana naszą frustracją.


Zgadzam się. Podobnie też myślą przecież twórcy gier. Nie wiem czy ktoś byłby w stanie psychicznie wytrzymać
samodzielne odszukanie np. wszystkich listów gończych w Mafii II ...jest ich 159 ... niektóre w bardzo "fajnych" miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 15:43, BluesBoy napisał:

Zgadzam się. Podobnie też myślą przecież twórcy gier. Nie wiem czy ktoś byłby w stanie
psychicznie wytrzymać
samodzielne odszukanie np. wszystkich listów gończych w Mafii II ...jest ich 159 ...
niektóre w bardzo "fajnych" miejscach.

Albo kluczyków w yakuzie :D które czasem sobie błysną gdzieś na ziemi.
I tak już istnieje wystarczajaca ilość tytułów masochistycznych, jak nowy Donkey Kong, więc czasem sobie odpocznijmy ;)
Swoją drogą jakbyś miał ochotę jeszcze na grę bardziej nastawioną na efektowne wykorzystywanie środowiska w celu nabicia punktów za pokonywanie przeciwników, a do tego okraszoną bardzo dobrym soundtrackiem oraz oryginalną grafiką to polecam Mad World, gra twórców wwyśmienitego Vanquisha i Bayonetty.
Ostrzegam tylko, że jest dość karcąca. Jeśli przegramy z bossem, a była to, np. mapa której limit to 30 minut... Może to wyprowadzić z równowagi.
http://www.gametrailers.com/video/gc-2008-madworld/38706
http://www.youtube.com/watch?v=Z3eQ5OVru3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 22:31, sebastiano444 napisał:

Szukam autoryzowanego serwisu PS3 w warszawie. Blisko targówka


kobieta co pracuje w ElectronicDreams powiedziała, że na Bródnie mieszka i może do niej do domu sprzęt dawać i odbierać. Tu masz linka do nich http://www.electronicdreams.pl/info.php?pageID=9%A0osCsid=b48d8d7796a626b2cb3004be6fc42636
... jakbyś chciał się gierkami wymienić to daj znac, mieszkam na Bródnie gg 6673723


Uwaga, jeśli ktoś ma Wii i chce dodać mnie do znajomych, to numer konsoli 8148 4873 9892 3826 a jak w Mario Kart gram to taki numer jest 2751-8027-9946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 10:26, BluesBoy napisał:

Znajomy się mnie pytał, czy są białe wersje XBoxa 360 slim. Nie słyszałem i nie widziałem.
A wy?

Ja widziałem domyślną(czarną) i przerobioną, czerwoną na allegro, ale białych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się