Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wie ktoś gdzie dostałbym oryginalny Play & Charge w kolorze czarnym?
Taki jak tutaj(nie mylić z tymi "Play & Charge''ami" na allegro): http://www.gram.pl/sk6_9A3kH,0_Pad_bezprzewodowy_Play_Charge_Kit_czarny.html
W sklepie gramowym można dostać, ale trzeba razem z nim kupić pada, a ja potrzebuję samą ładowarkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile mógłbym sprzedać PS3 Slim (na gwarancji jeszcze) 120GB, a na dysku God of War Collection, Little Big Planet, Earthworm Jim, Lead & Gold? Za samo ps3 slim dałem 1050 złotych. Patrzę na allegro nówki z 320gb dyskiem 1200 złotych. Nie przesadzam z ceną jeżeli chce sprzedać za 1000 złotych konsolę z tymi grami na dysku? Tym bardziej, że konsola używana sporadycznie. Przeglądałem allegro, ale wersja 120GB nie jest już w sprzedaży; tak więc ciężko mi stwierdzić czy nie przesadzam z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh i kolejny materiał, który ma wszystkim powyżej 30 roku życia(bo Ci poniżej jeszcze nie są tacy naiwni) wmówić, że gry to samo zło. Oczywiście każda babusia w to uwierzy, zacznie blokować swojemu wnuczusiowi dostęp do komputera, nadejdzie z całego świata fala zombie dzieciaków i zniszczy cały świat! A tak na serio to nie wiem w c ten młody grał, ale wywnioskowałem, że w połączenie Bilbli(talenty) i Tibi(chłelerne levelowanie)
Po raz kolejny mam skopany humor, bo widzę, że ludziom znowu się nudzi i robią niepotrzebne problemy.
P.S.
Chyba na świecie nie było takiej sytuacji jak z tym młodym(no może nie licząc akcji żywcem z GTA i taksówkarzem), no bo w końcu słyszeliście bądź widzieliście dzieciaka, który swoją babcię nazywa "tym czarnym, ostatnim wrogiem", doktora "magiem, który daje talenty" i po zabójstwie swojej babci mówi "przeszedłem na następny poziom"...
KUNIEC ŚWIATA LUDZIE, KUNIEC ŚWIATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 11:57, wojcio102 napisał:

Chyba na świecie nie było takiej sytuacji jak z tym młodym(no może nie licząc akcji żywcem
z GTA i taksówkarzem), no bo w końcu słyszeliście bądź widzieliście dzieciaka, który
swoją babcię nazywa "tym czarnym, ostatnim wrogiem", doktora "magiem, który daje talenty"
i po zabójstwie swojej babci mówi "przeszedłem na następny poziom"...

Istnieją tacy ludzie, ale dla nich są szkoły specjalne. Bez komputerów. Ani klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah no nie mogę...

"Chłopiec posługuje się slangiem z gier komputerowych i jedynie doktor Sambor potrafi się z nim porozumieć."

Czasami jak wchodzę do pokoju i rodzice oglądają np. Na wspólnej, to po prostu pękam ;)
Już nawet z Na Wspólnej zrobili kryminał :D (porywanie dzieci, okupy, zaginięcia)

Gry to samo zło? Już nie mogę tego słuchać.. myślę, że każdy ze zdrową głową by tak nie postąpił. Ale fakt jest faktem - babcie widzące "Na dobre i na złe" od teraz będą się miały na baczności. Możecie być pewni, że nie dostaniecie żadnej gry od babci ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prośba do forumowiczów. jak macie ochotę to dodajcie do przyjaciół na PSN mojego brata, który walczy o torfea w singstar hehe, jego nick: pkjot


Wszystkim życzę dużo dobrych gier w Nowym Roku i czasu na ich ogrywanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorzy serialu mówią jasno - od zarania dziejów gry wywoływały autyzm u każdego z nimi obcujących.
Jak śmiecie bronić coś tak chorobogennego. Wstyd mi za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są aukcje którzy sprzedają z b.dobrymi ocenami pozytywnymi itd. Otóż sprzedają konta w którym znajdują się gry,mówię o platformie Xbox 360. Oferują ceny tanie i to się pobiera i zostaje na koncie i pobierasz ile chcesz. Tak czy siak,za takie kupowanie można dostac blokadę gry/narazic się na bana czasowego,lub na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ustawić hasło do Xbox''a tak, żeby podczas uruchamiania go trzeba było je wpisać? Od dwóch dni mam X Pudło, ale moja 11 letnia siostra się upiera, że ona też chce grać i muszę jakoś hasło na nią ustawić :/
EDIT: Albo, żeby do włączenia jakiejkolwiek gry trzeba było wpisać, bo dokładniej to tylko o gry mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:28, Xjumpaytech napisał:

/ciach/

Tak tylko to jest na takiej zasadzie, że włączasz blokadę(w moim przypadku na wszystkie gry) i za każdym razem jak ja chcę grać to muszę to wyłączać przez ustawienia. Trochę niewygodne, no ale skoro nic innego nie ma to spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 13:28, wojcio102 napisał:

/ciach/


Jest jeszcze jeden sposób, jeśli podłączysz się do Live to możesz wprowadzić kod na Live i jest to kombinacja 4 przycisków z pada. Tylko jest kilka problemów, bo działa to na jednym koncie, wymaga stałego połączenia z Live i mając jakieś drugie konto można się na nie łatwo przelogować. Można jeszcze spróbować podłączyć się do Live i wyłączyć funkcję zapamiętywania hasła i autologowania na konto i cały czas się logować, ale z tym też może być problem i jest też uciążliwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 13:35, Xjumpaytech napisał:

/ciach/

Tyle, że ja już zrobiłem tą kombinację 4 klawiszy i gry nadal się da uruchamiać tylko, że bez połączenia z kontem czyli krócej mówiąc: pogra sobie, ale nie nabije mi achievmentów i nie pogada ze znajomymi.
Póki co korzystam z takiego rozwiązania: jeżeli wychodzę z domu to biorę kabel zasilający, chowam go do plecaka, a ten z kolei chowam do szafy ;)
Pozdro i dzięki za zainteresowanie(z młodszym rodzeństwem to szału można dostać)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest szansa na uratowanie płyty Blue Ray do PS3, gdzie jest wyraźne mikropęknięcie od otworu w środku- na zewnątrz i nie dochodzi do części zapisanej danymi? W ogóle bym tego nie zauważył, jednak PS3 (wersja fat) nie chciała uruchomić płyty po włożeniu. Obejrzałem płytkę dokładnie i zobaczyłem te pęknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się