Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2011 o 09:11, BluesBoy napisał:

(...)


Czyżby to było Bad Company 2? :)

Blu-Ray pęknięty to blu-ray stracony. Nie polecam też wkładania go do napędu bo podobno płyta może rozpaść się w napędzie i będzie nie wesoło. Pozostaje wysłać grę na gwarancje - wiem, że EA coś takiego oferuje (kilka dni temu przyszła do mnie nowa płyta z BC2, cała operacja darmowej wymiany trwała ~tydzień, też miałem takie pęknięcie). Sony chyba też wymienia swoje gry - ale tutaj trzeba dopłacić o ile dobrze pamiętam. Nie wiem jak z Cenegą i CDP.

Swoją drogą - jak dane są nienaruszone to płyta powinna chodzić. Włóż płytę pod bieżącą wodę a potem przetrzyj ściereczką (a raczej porządnie wyszoruj) - pewnie pomoże. Przynajmniej mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:28, KrisK91 napisał:

> (...)

Czyżby to było Bad Company 2? :)

Blu-Ray pęknięty to blu-ray stracony. Nie polecam też wkładania go do napędu bo podobno
płyta może rozpaść się w napędzie i będzie nie wesoło. Pozostaje wysłać grę na gwarancje
- wiem, że EA coś takiego oferuje (kilka dni temu przyszła do mnie nowa płyta z BC2,
cała operacja darmowej wymiany trwała ~tydzień, też miałem takie pęknięcie). Sony chyba
też wymienia swoje gry - ale tutaj trzeba dopłacić o ile dobrze pamiętam. Nie wiem jak
z Cenegą i CDP.

Swoją drogą - jak dane są nienaruszone to płyta powinna chodzić. Włóż płytę pod bieżącą
wodę a potem przetrzyj ściereczką (a raczej porządnie wyszoruj) - pewnie pomoże. Przynajmniej
mi pomogło.


Dzięki za poradę, zadzwonię na infolinię SCE Polska. BTW ta gra to Sport Champions. Na szczęście mam nadal paragon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: dzwoniłem do SCE Polska i ustaliłem, ze wymieniają takie płyty jeśli były kupione mniej niż miesiąc wcześniej (nie wiem z czego to wynika). Niestety moja gra była kupiona wcześniej bo we wrześniu 2010 r.... ale mam pewien plan .. zgadnijcie jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 12:29, BluesBoy napisał:

Aktualizacja: dzwoniłem do SCE Polska i ustaliłem, ze wymieniają takie płyty jeśli były
kupione mniej niż miesiąc wcześniej (nie wiem z czego to wynika).

Pewnie chodzi o to, że w ciągu miesiąca mogą się wady produkcyjne jeszcze ujawnić, albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 09:11, BluesBoy napisał:

Mam pytanie. Jest szansa na uratowanie płyty Blue Ray do PS3, gdzie jest wyraźne mikropęknięcie
od otworu w środku- na zewnątrz i nie dochodzi do części zapisanej danymi? W ogóle bym
tego nie zauważył, jednak PS3 (wersja fat) nie chciała uruchomić płyty po włożeniu. Obejrzałem
płytkę dokładnie i zobaczyłem te pęknięcie.


Nie znam się na tym za bardzo, ale widziałem ogłoszenia na allegro związane z regenracją plyt. choć jak mówię nie znam się na tym i może pęknięcia temu nie podlegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 14:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie znam się na tym za bardzo, ale widziałem ogłoszenia na allegro związane z regenracją
plyt. choć jak mówię nie znam się na tym i może pęknięcia temu nie podlegają.

Pęknięć się nie naprawi, co najwyżej da się wypolerować parę rysek. A i tak takie triki działają tylko z płytkami DVD, blu ray''e prędzej zniszczysz niż zregenerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tak naprawdę potrzebuje Kinect do komfortowej gry przestrzeni? Szczególnie zależy mi na opinii graczy, którzy kinecta już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja konsola się wiesza przy graniu w fifę 11.... kiedyś było to raz na 2-3 godziny, a od kilku dni to na pierwszym meczu miałem z 5-6 ścinek takich na 2-3 sekundy.... czasem nawet nic nie klikam a to się dzieje. Czy ktoś ma, miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:25, wilqu94 napisał:

Ostatnio moja konsola się wiesza przy graniu w fifę 11.... kiedyś było to raz na 2-3
godziny, a od kilku dni to na pierwszym meczu miałem z 5-6 ścinek takich na 2-3 sekundy....
czasem nawet nic nie klikam a to się dzieje. Czy ktoś ma, miał podobny problem?

A jaka to konsola? Jaka wersja dysku? Kiedy była kupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja nie napisałem :P oczywiście PS3, kupiona jakoś początkiem wakacji ubiegłego roku.... dysk nie pamiętam raczej 250....

edit 2:O dziwo na mojej konsoli były zapisy z gry INFAMOUS .... i to takie z 1 lub 3 stycznia .... a zapisy był z połowy fabuły gry a nawet dalej...

edit 3: Mam sporo zdjęć na tej konsoli, ale to chyba by nie sprawiało takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 19:29, wilqu94 napisał:

Racja nie napisałem :P oczywiście PS3, kupiona jakoś początkiem wakacji ubiegłego
roku.... dysk nie pamiętam raczej 250....

To slimka czy wbudowany dysk? Jak slimka to nic się nie powinno dziać, może leży w ciasnym miejscu? A i tu rada, lepiej żeby leżała, zamiast stała. Może po prostu trochę się zakurzyła wewnątrz i przedmuchaj ją, tam gdzie są otwory wentylacyjne :)

Dnia 09.01.2011 o 19:29, wilqu94 napisał:

edit 2:O dziwo na mojej konsoli były zapisy
z gry INFAMOUS .... i to takie z 1 lub 3 stycznia .... a zapisy był z połowy fabuły gry
a nawet dalej...

Tu nie wiem o co Ci chodzi, nie miałeś gry inFamous a masz zapisy? No to masz używkę jeśli dobrze rozumiem?
edit 3: Mam sporo zdjęć na tej konsoli, ale to chyba by nie sprawiało

Dnia 09.01.2011 o 19:29, wilqu94 napisał:

takich problemów

Na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 16:40, I_dont_know napisał:

Pytanie do osób posiadających Wii Fit, co możecie powiedzieć o ćwiczeniach w niej zawartych?
Czy są dobrą podstawą treningową?

Wii Fit nie mam, ale zapewniam Cię, że jeśli chcesz podstawę treningową pod cokolwiek to wejdź do internetu i po 10 minutach będziesz miał taki zestaw ćwiczeń i porad, że przez rok go nie ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym dyskiem to ja nie wiem no :p mam konsole i ona się chyba nazywała slim, nie ja kupowałem i była zakupiona w sklepie, nie używana i to mnie zdziwiło w tych zapisach... jakby ktoś na inwentaryzacji sobie grał....

Fakt konsola stoi, a nie leży trzeba to zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna TV 40-42" ( tak wiem, że jest temat temu poświęcony, ale prędzej tu otrzymam odpowiedź)i tak się zastanawiam czy lepszym wyborem będzie Plazma czy LED, tv będzie mi służył do kablówki i ps3, liczę na jakieś opinie i modele TV godnych polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 17:45, Zagul napisał:

Przymierzam się do kupna TV 40-42" ( tak wiem, że jest temat temu poświęcony, ale prędzej
tu otrzymam odpowiedź)i tak się zastanawiam czy lepszym wyborem będzie Plazma czy LED,
tv będzie mi służył do kablówki i ps3, liczę na jakieś opinie i modele TV godnych polecenia.



Odpowiem nie jako ekspert, ale jako praktyk. To pewno wiesz - nie ma plazm mniejszych niż 40''''. Plazmy mają lepsze odwzorowanie kolorów (przede wszystkim czerni) oraz brak wypaczenia kolorów jak patrzy się pod dużym kątem (ale powiedzmy sobie szczerze - kto gra pod kątem 30 stopni?!) nowe LED już nieźle podgoniły w tym zakresie. Sam mam plazmę 42'''' ale jeszcze hd ready - obraz z PS3 i cyfrowej kablówki wygląda extra. Jednak plazma ma takie małe "kapsułki" na które podzielony jest ekran. Jeśli siedzi się blisko telewizora (poniżej 2 metrów - to trochę widać). Na większej plaźmie tego nie widać. Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, ale osobiście uważam, że jeśli telewizor ma mieć 40''''- 42'''' i będziesz siedział w miarę blisko tv to lepiej kup LED. Ale jeśly miałby być >50'''' to plazma byłaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się