Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Tak szukam i szukam jakichś skanów z okładką do wydrukowania do Atelier Totori ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=8660 ), przeleciałem nawet chińskie strony pirackie, aż przypadkiem odnalazłem SKARBNICĘ bajeranckich okładek.
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=442713
Polecam dla tych, którzy chcieliby sobie upiększyć pudełka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś kabel component do WII? Jakoś nie chce wydawać pieniędzy na oryginalny od N i jestem ciekaw czy ma ktoś sprawdzonego sprzedawce z tymi nołnejmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:
Plusy xbox360:
-Niska Cena.
-Cicha Praca.
-Duża wydajność.
-Nie przegrzewa sie.
-Bardzo wygodny Joy-Pad.
-Długo trzyma bateria.
-Kinect bardzo czuły.
-Inteligętny napęd czyta dużo rodzajów płyt (szkoda że blu-ray nie).
-Bardzo fajny pomysł że można własną postać stworzyć.
Minusy:
-XBLG płatny ( żeby grać na multi , trzeba mieć abonament ).
-Microsoft już proponuje nową konsole Xbox720 Durango.
(Mam nadzieje że będzie można grać również na x360 i te same gry będą działać na obu konsolach).
-Brak napędu Blu-Ray.
.

To byłoby na tyle jeżeli ktoś zna więcej minusów tej konsoli niech napisze. A teraz ocena w skali do 10.


__________________ [::: 7/10 :::] ____________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 14:13, GTAEryx napisał:

-Inteligętny napęd czyta dużo rodzajów płyt (szkoda że blu-ray nie).


A jaki to jest nieinteligĘtny napęd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam monitor LCD firmy Acer z dwoma wejściami: trójząbkowym na zasilanie i VGA.

W jaki sposób mógłbym podłączyć XBoxa do tego monitora? Słyszałem, że wskazane byłoby tu wejście HDMI, którego mój Acer nie ma, więc może powinienem zadbać o jakąś przejściówkę? A co z dźwiękiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 13:36, bobobo napisał:

> -Cicha Praca.

Haha,mój odkurzacz jest cichszy od tego czegoś.

Chyba piszesz o pierwszych wersjach konsoli, bo nowsze nie są już tak głośne jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może kogoś kto chciał by sprzedać konsolę X box 360 w miarę tanio , w okolicach Nowej Soli, albo sam by chciał sprzedać? pytam ponieważ ostatnio chciałem sobie tą konsolę kupić. Oferty proszę przesyłać pod numer gg 38350409, lub E-mail sojer44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic sobie konsolę PS3 głównei dla Mortal KOmbat / Mortal Kombat DC universe .. Chociaż w uncharted też bym pograł :).. Ceny są dziwne i nie wiem czy brać używki? czy tylko nówki?

Używka która chce to cena 700-800zl + niektórzy daja jakies gry .. mam na mysli wersję slim i 320GB dysk.

Gdzie obecnie opłaca się kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem xklocka od niecałych 2 miesięcy i mam pytanko odnośnie owej konsoli: Czy jest możliwość stworzenia więcej niż jedno save w grze i profili jeśli w grze jest do tego dostęp ? Bo nie chcę grać z bratem na jednym zapisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 11:17, DambialkoX napisał:

Jestem posiadaczem xklocka od niecałych 2 miesięcy i mam pytanko odnośnie owej konsoli:
Czy jest możliwość stworzenia więcej niż jedno save w grze i profili jeśli w grze jest
do tego dostęp ? Bo nie chcę grać z bratem na jednym zapisie.

Najprościej niech brat zrobi sobie nowy profil i z niego korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 13:47, treek napisał:

> Jestem posiadaczem xklocka od niecałych 2 miesięcy i mam pytanko odnośnie owej konsoli:

> Czy jest możliwość stworzenia więcej niż jedno save w grze i profili jeśli w grze
jest
> do tego dostęp ? Bo nie chcę grać z bratem na jednym zapisie.
Najprościej niech brat zrobi sobie nowy profil i z niego korzysta.


Mi właśnie chodzi na 1 profilu, czy jak w przypadku PC również można tworzyć savy, bo nie spotkałem się z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gry - jeżeli gra opiera się tylko i wyłącznie na checkpointach to bez zakładania nowego profilu nie pogracie we dwójkę na osobnych zapisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2012 o 15:06, DambialkoX napisał:

Mi właśnie chodzi na 1 profilu, czy jak w przypadku PC również można tworzyć savy, bo
nie spotkałem się z takim czymś.


treek mówił o nowym profilu w konsoli, a nie w grze (główny guzik, Profil, wyloguj/zaloguj się, Utwórz profil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem laikiem jeśli chodzi o PS3, nigdy nie miałem konsoli ale czas to zmienić. Od dziś jestem posiadaczem PS3 160gb i model coś takiego CH 3xxx.

Mam parę pytań początkującego:
1.Położenie ps3 na szafce. Z boków mam aż 30cm luzu ale z tyłu tylko 9 cm, czy to nie przeszkadza? Po 30 min zabawy PS troszke tylko był ciepły w jednym miejscu na górnej części obudowy.

2. Niestety PS3 mam w pokoju gdzie mam LCD i tam ogólnie gram sobie i jest super, ale czy nie będzie to problemu jeśli parę razy w tygodniu będę go przenosił do salonu i tam wspólnie z rodziną grał na TV projektowym (z czinczami) bo niestety tam nie mamy LCD. Czy to coś szkodzi? (oczywiście bede go przenosił przy wyłączonej konsoli jaka będzie jakośc z czinczami AV a HDMI, wielka różnica?

3. Często jak włączam sobie grę z płyty to TV mi zmienia rozdzielczość, chwilę to trwa.. nie wiem czemu czyżby te system miał inną rozdzielczość? po włączeniu systemu jest 1080p i w grze też.

4. Mam oryginalny MK i czy jest możliwość zgrania go na dysk lub zainstalowania by nie trzeba było męczyć płyty?

5. Po zarejestrowaniu konta i zalogowaniu na PSN można podawać prawdziwe dane karty debetowej VISA? Bo boje się, że może być coś jak okradli karty w usłudze Steam na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

Mam parę pytań początkującego:
1.Położenie ps3 na szafce

Ylod(poczytaj sobie). Konsola powinna mieć miejsce żeby oddychać zwłaszcza teraz wte upały.

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

2. Niestety PS3 mam w pokoju gdzie mam LCD i tam ogólnie gram sobie i jest super, ale
czy nie będzie to problemu jeśli parę razy w tygodniu będę go przenosił do salonu

Lol, nie będziesz nią rzucał to się jej nic nie powinno stać...

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

wspólnie z rodziną grał na TV projektowym (z czinczami)

Zależy czy użyjesz kabla kompozytowego czy komponentowego.

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

(oczywiście bede go przenosił przy wyłączonej konsoli jaka będzie
jakośc z czinczami AV a HDMI, wielka różnica?

Przy firmowym dobrym komponencie (uzyskasz 1080p), przy kompozycie no cóż, nic poza zwykłe SD nie wyciśniesz.

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

3. Często jak włączam sobie grę z płyty to TV mi zmienia rozdzielczość, chwilę to trwa..
nie wiem czemu czyżby te system miał inną rozdzielczość? po włączeniu systemu jest 1080p
i w grze też.

Nie ma gier w 1080p, tylko w 720p. Dashboard/menu jest w 1080p (czy tam jak sobie ustawisz). Twój TV najprawdopodobniej skaluje obraz do wyższej rozdzielczości. Dla przykładu u mnie, jak odpalam jakąś grę też się przełącza, ale w tym wypadku przestawia się na 720.

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

4. Mam oryginalny MK i czy jest możliwość zgrania go na dysk lub zainstalowania by nie
trzeba było męczyć płyty?

Bez jakiegoś roota czy custom firmware''a nie. Dlatego preferuje gry z PSN''a

Dnia 12.07.2012 o 16:58, Azazell napisał:

5. Po zarejestrowaniu konta i zalogowaniu na PSN można podawać prawdziwe dane karty debetowej
VISA? Bo boje się, że może być coś jak okradli karty w usłudze Steam na PC.

Sam sobie odpowiedz na pytanie. Podawać przecież nie musisz NIKT CI NIE KARZE, po co podajesz dane? Żeby kupować gry, więc jaki sens jest podawać fałszywe dane? ;/.
Ogólnie jeśli nie wiesz to roczek temu była WIELKA afera odnośnie zabezpieczeń sony firma straciła bardzo wiele na wiarygodności. Praktycznie wszystko zostało wykradzione, a poszkodowanych ile było naprawdę nikt nie wie.... Nikt z moich znajomych nie stracił nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem.. mam MK oryginalne (klucza nie wpisywałem bo tryb online zadziałał od razu) .. ale grajac w 3 pierwsze potyczki wywaliło mi "No Session is Available" czy coś takiego i rozlącza.. mam Wifi ale net dobrze działa. co jest grane? ;/

Przez to mam 3 ucieczki na moim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 15:50, Daelor napisał:


> Mi właśnie chodzi na 1 profilu, czy jak w przypadku PC również można tworzyć savy,
bo
> nie spotkałem się z takim czymś.

treek mówił o nowym profilu w konsoli, a nie w grze (główny guzik, Profil, wyloguj/zaloguj
się, Utwórz profil).


Wiem o co mu chodziło... widać Ty też nie zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się