Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 18:42, Szperacz Robson napisał:

> > > a czy na xbox360 będą gry na hd?
> > Sprecyzuj pytanie. Czy będą w rozdzielczości HD? Już są ;P
> hd-dvd o to mi chhodz
Nie i nie będzie. M$ zapowiedział, że nie będzie wydawać gier na płytach HD-DVD. I dobrze.
To byłoby kolejne wyzyskiwanie graczy. Nie kupisz HD-DVD playera za kilkaset zielonych? Nie
pograsz :/.A wcale bym się nie zdziwił, gdyby zmienili zdanie... I hate M$ !!!

właśnie tylko dla tego boję się kupić xbx360 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:54, Hard Moon napisał:

Czy można podłączyć konsole PlayStation 3 to 17 calowego monitora Crt(z wtyczką D-sub, kabel
zamontowany na stałe).Ile do grudnia ma wyjść gier na PlayStation 3?


IMO to idiotyzm kupować PS3, która będzie działać na 17'' CRTku. To tak, jakby wsadzić do Golfa silnik V8. Najpierw spraw sobie dobry telewizorek, a potem kupuj konsolę. Fakt, pograsz sobie, a grafika nie jest najważniejsza, ale takim sposobem ubóstwiasz gry o jeden duży walor, lizanie loda przez szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś fajne gry z trybem cooperative na Xboxa360?? Najlepiej jakieś chodzone nawalanki albo erpegi, ale będę wdzięczny za wszystkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:33, Quatre napisał:

Zna ktoś jakieś fajne gry z trybem cooperative na Xboxa360?? Najlepiej jakieś chodzone nawalanki
albo erpegi, ale będę wdzięczny za wszystkie sugestie :)


No od ch... olery tego jest. Najbardziej znany przykład to na pewno "Halo 2" i "Gears of War". No i jeszcze m.in. "Rainbow six:vegas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:46, Tomelo napisał:

> Zna ktoś jakieś fajne gry z trybem cooperative na Xboxa360?? Najlepiej jakieś chodzone
nawalanki
> albo erpegi, ale będę wdzięczny za wszystkie sugestie :)
No od ch... olery tego jest. Najbardziej znany przykład to na pewno "Halo 2" i "Gears of War".
No i jeszcze m.in. "Rainbow six:vegas".

Przecież Halo 2 wyszło na starego iksa :/ W Gears of War jest cooperative?? No, no... chyba kumpel będzie musiał nabyć nową grę :)
Jak znasz jeszcze jakieś dobre tytuły z coopem, to proszę wymień kilka :] Mamy już dość grania w Fifę i Smackdowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:36, Quatre napisał:

Przecież Halo 2 wyszło na starego iksa :/ W Gears of War jest cooperative?? No, no... chyba
kumpel będzie musiał nabyć nową grę :)
Jak znasz jeszcze jakieś dobre tytuły z coopem, to proszę wymień kilka :] Mamy już dość grania
w Fifę i Smackdowna :D


co z tego, że wyszedł na starego iksa, jak na 360 tez można grać... GoW ma Co-Opa - aż takie dziwne? Kameo też ma, Def Jam ICON ma tryb bicia się vs. z kolegą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:57, syriusz.b napisał:

co z tego, że wyszedł na starego iksa, jak na 360 tez można grać... GoW ma Co-Opa - aż takie
dziwne? Kameo też ma, Def Jam ICON ma tryb bicia się vs. z kolegą...

Co to jest to Kameo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 19:00, Quatre napisał:

> co z tego, że wyszedł na starego iksa, jak na 360 tez można grać... GoW ma Co-Opa - aż
takie
> dziwne? Kameo też ma, Def Jam ICON ma tryb bicia się vs. z kolegą... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=2428

Konsole Wii, PS3, Xbox360 - forum gram.pl

Dnia 31.07.2007 o 19:00, Quatre napisał:

Co to jest to Kameo??


Leń :P
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahah GoW nie ma co-op!:D w zadnej grze nie widzialem lepszego trybu w graniu na 2... ten tryb poprostu WYMIATA jak przechodzisz kampanie. i jesszcze na insaine oczywsice:D
ICONa bym nie polecal. to poprostiu nie jest dobra gra. Duzo lepszym wyborem jest Soul Calibur2 na xbox1, do znalezienia za 30zl. wlasciwie wszytskie gry posiadaja ten tryb, z paroma wyjatkami (patrz rewelacyjny Ghost Recon2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Znacie może jakieś (internetowe) sklepy ze stosunkowo taninimi 360-siątkami (ok.1200)? Bo dzisiaj mi się właśnie rozpi.erdolił. To znaczy ja go rozpier.doliłem :p Tylko błagam nie dawajcie mi linków do rozmaitych aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe pytanie: jak się zarejestrować na Live! ? Non stop mi wytpisuje, że zły kod pocztowy daję :/ Oczywiście Polski nie ma w krajach do wyboru, więc daję UK, nawet kod pocztowy prawdziwy znalazłem na necie, miasto wpisuję też prawidłowe, a cały czas jest zonk :( Jest jakiś legalny sposób, żeby zagrać na Xbox live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić Xboxa 360 i w związku z tym mam pytanie, czym rozni sie wersja core od premium? wiem tylko ze core nie ma dysku a premium ma, no ale w takim razie po co jest dysk twardy? a jeśli sie go nie ma to co?
a najlepiej to bym prosił o porównanie 2 wersji... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja Core posiada następujące rzeczy: konsole, przewodowy pad, kabel AV, w sumie 3 miesiące darmowego grania na Xbox Live.

Wersja Premium posiada następujące rzeczy: konsole, bezprzewodowy pad, kable Component, w sumie 3 miesiące darmowego grania na Xbox Live, headset, kabel RJ-45, dysk twardy o pojemności 20GB.

Dysk twardy przydaję się do zapisów gry, jak i do przechowywania ściągniętych pliko z MarketPlace. Przy zakupie wersji Core trzeba pamiętać, aby do konsoli dokupić kartę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 10:14, Orteos napisał:

Chcę sobie kupić Xboxa 360 i w związku z tym mam pytanie, czym rozni sie wersja core od premium?
wiem tylko ze core nie ma dysku a premium ma, no ale w takim razie po co jest dysk twardy?
a jeśli sie go nie ma to co?
a najlepiej to bym prosił o porównanie 2 wersji... dzieki

Nie będziesz mógł zapisywać stanów gry, bo nie będziesz miał gdzie. Możesz kupić kartę pamięci, ale to mija się z celem. Lepiej dopłacić 200-300 zł i mieć mnóstwo dodatków np. headset, hdd 20 GB, bezprzewodowego pada, kabel component HD-AV, 30-dniowy trial Xbox Live Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 02:22, Quatre napisał:

Mam nowe pytanie: jak się zarejestrować na Live! ? Non stop mi wytpisuje, że zły kod pocztowy
daję :/ Oczywiście Polski nie ma w krajach do wyboru, więc daję UK, nawet kod pocztowy prawdziwy
znalazłem na necie, miasto wpisuję też prawidłowe, a cały czas jest zonk :( Jest jakiś legalny
sposób, żeby zagrać na Xbox live?

Hm. Spróbuj może jakieś inne formy kodu pocztowego... ja próbowałem aż w końcu mi się udało. A jeżeli dalej Ci się nie zgadza, to znajdź inne miasto i inny kod pasujący do niego. Power of google :)

Dnia 01.08.2007 o 02:22, Quatre napisał:

Co to jest to Kameo??

Tania, przyjemna gra, pozwalająca na szybkie odstresowanie się. Platformówka z ''uroczą'' elfką w roli głównej - mnóstwo etapów, zabawy, stworków, jak i monotonii. Tryb co-op działa też przez Xbox Live - mógłby być lepszy ten co-op, ale co ja będę tutaj narzekał :)
Kameo dostaniesz nowe na allegro nawet za 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:07, Kurammi napisał:

Wersja Premium posiada następujące rzeczy: konsole, bezprzewodowy pad, kable Component, w sumie
3 miesiące darmowego grania na Xbox Live, headset, kabel RJ-45, dysk twardy o pojemności 20GB.

3 miesiące? Jakoś ja dostałem 1 miesiąc, jak każdy. Wytłumacz mi proszę o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kod musi się zgadzać z adresem. nie tylko z miastem ale i z ulicą.
najprościej: wejdź na stronę np. codemasters.com czy takiego lionhead.com i użyj ich adresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:33, WorldWar3PL napisał:

> Wersja Premium posiada następujące rzeczy: konsole, bezprzewodowy pad, kable Component,
w sumie
> 3 miesiące darmowego grania na Xbox Live, headset, kabel RJ-45, dysk twardy o pojemności
20GB.
3 miesiące? Jakoś ja dostałem 1 miesiąc, jak każdy. Wytłumacz mi proszę o co chodzi :)

o to, że jak jesteś przebiegły i skąpy to możesz założyć sobie trzy różne konta i na każdym dostaniesz ten 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się