Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 13:31, Tomelo napisał:

Wracając do głównegon tematu. Jaką konsolę radzilibyście zakupić, i dlaczego?

Zależy ile masz pieniędzy :) Jak niewiele, to najlepiej używanego PS2, kosztuje ok. 300-400zł już z dodatkami, gry są taniutkie, do 50zł, a nadal fajnie się gra. Jeżeli dysponujesz większą gotówką, to proponuję X360 - fajna grafika w grach, strasznie dużo tytułów, w tym wiele bardzo dobrych, Xbox Live, fajne pady. PS3 brakuje dobrych gier, jest droższa i wg mnie na razie za mocna sprzętowo (po co komu Bluray?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:35, penny napisał:

kod musi się zgadzać z adresem. nie tylko z miastem ale i z ulicą.
najprościej: wejdź na stronę np. codemasters.com czy takiego lionhead.com i użyj ich adresu
:D

Użyłem kodu Core design :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:46, WorldWar3PL napisał:


Przed napisaniem poprzedniego posta zajrzałem na Twój gramsajt i zobaczyłem ów link, późnej już źle skopiowałem adres i za szybko nacisnąłem przycisk "dodaj post". ''

P.S. Fajna pseudo-reklama z tego wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:46, WorldWar3PL napisał:

http://youtube.com/watch?v=dxMTARerJto
To było perfidne :P
Co do Blue Dragon - nie wiedziałem, że era "Kilku płyt na iksa" przyjdzie tak szybko. Uh, czyżby
PS3 miało zyskać przewagę szybciej niż myślałem?

szczerze powiedziawszy to gry na ps 1 i 2 ktore mialy po kilka plyt nie przeszkadzaly to czemu teraz mialy by przeszkadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:13, Mateusz9214 napisał:

> http://youtube.com/watch?v=dxMTARerJto
> To było perfidne :P
> Co do Blue Dragon - nie wiedziałem, że era "Kilku płyt na iksa" przyjdzie tak szybko.
Uh, czyżby
> PS3 miało zyskać przewagę szybciej niż myślałem?
>
szczerze powiedziawszy to gry na ps 1 i 2 ktore mialy po kilka plyt nie przeszkadzaly to czemu
teraz mialy by przeszkadzac?

widzisz, to że te gry są (będą) na kilku płytach najbardziej przeszkadza tym, którzy nigdy w nie nie grali, bo przecież nie kupią konsoli w której trzeba zmieniać płyty :D
tymczasem prawda jest taka, że to jest gra na długie godziny i prawdopodobnie w czasie całej rozgrywki płytę zmienisz raptem kilka razy, bo ich zawartość jest tak pomyślana, żeby nie trzeba było za dużo wachlować. często nawet płyty dublują część danych po to żeby ci oszczędzić wstawania z kanapy. dlatego więc rzekomy problem jest tak na prawdę marginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu mam zamiar kupić Wii i nie wiem, jaką grę wziąść na początek. Waham się między Zeldą a SSX-em Blur. Podobają mi się stare Zeldy, ale kusi też mnie ta sportówka. A może warto wziąść coś innego? Doradźcie mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:40, Szperacz Robson napisał:

W sierpniu mam zamiar kupić Wii i nie wiem, jaką grę wziąść na początek. Waham się między Zeldą
a SSX-em Blur. Podobają mi się stare Zeldy, ale kusi też mnie ta sportówka. A może warto wziąść
coś innego? Doradźcie mi :P

może lepiej weź zeldę - jak wkrótce wyjdzie wii fit to pojawi się pewnie nowy ssx który wykorzysta możliwości jakie daje wii step (czy jak to się tam nazywa) i wtedy to dopiero będzie jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się taka fajna sprawa:>
Będąc sklepie w na Rodos przykuły moją uwagę płatki śniadaniowe (nie pamiętam nazwy - był na nich taki tygrysek;p?) kupując je i wysyłając kupon można było wygrać xboxa z viva la pinata! natomiast kupują puszę fanty o smaku fruit twist i wysyłają sms z kodem, który znajdował się pod wieczkiem... konsolę Wii! Ehh u nas takich promocji nie widziałem.
Niestety nic nie znalazłem związanego z PS3 - widać nie cieszy się tam taką popularnością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:27, WorldWar3PL napisał:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,34946;core.html
Pamiętacie, jak pc-towcy płakali, że nextgeny są słabiutkie bo Crysis nie udźwigną? No to teraz
muszą wypluć te słowa :>


eee tam :p info z wczoraj, wiem bo sam pisałem o tym na jednej stronie takiej... :p Najlepsze są słowa Cevata: "Teoretycznie, cokolwiek można uruchomić na czymkolwiek" <-- to mnie rozwaliło :p W praktyce sądzę, że gra by musiała być lekko okrojona (PS3), a nawet i mocno (X360) i myślę, że do zasady Crysisa dochodzi też MGS 4, a zasada ta to: "sprzeda się dobrze na jednym, będzie i na drugie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden Crysis to za mało by wybulić ponad 4tys na nowy PC (i tak nie starczy na więcej niż 3 lata). Dlatego wolę już wydać kasę na konsolę i mieć ją 6 lat, a gier na nie co raz więcej, a na PC coraz mniej (tych dobrych). Ale jak już Crysis wyjdzie na nextgeny to dopiero super :)

P.S.
Nie wie ktoś, czy do PS3 lub do X360 można podłączyć klawiaturę i myszkę? (chodziarz specjalną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:44, Mac Cry napisał:

P.S.
Nie wie ktoś, czy do PS3 lub do X360 można podłączyć klawiaturę i myszkę? (chodziarz specjalną)


hmm nie jestem super wiarygodny bo info mam szczątkowe, ale z tego co kojarzę to do X360 nie za bardzo, a do PS3 chyba można... Ale nie bierz tego na 100% serio niech jeszcze ktoś powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie zapytac czy w call of duty 3 idzie walczyc wręcz ? Nie chodzi mi o walczenie kolba tylko o np : uderzenei pięscia itp . ( jest temat o cod3 i pytałem sie tam ,a le nie otrzymalem odpowiedzI) I czy jest sporo pojedynkow o broń . ( chodzi mi o siłowanie sie z niemcami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się