Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Na dysk od x360 nie wgrasz żadnego filmu. Jeżeli mieszkasz w USA to będziesz mógł ściągnąć filmy z video marketplace. W żadnym innym kraju nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 17:03, Vytrix napisał:

20 GB wystarczy w zupełności - jak nie będziesz nic ściągac. Jak kupisz premium to nic nie
będziesz musiał dokupywac, chyba, że zależy Ci na HDMI :) Proste?


Jak HDMI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:21, Borys1215 napisał:

Czytałem na allegro ,że do ps3 można podłączyć nawet 700 gb dysk twardy :) Tylko nie ma zbytnio
tego czym zapełnić.Mi starczy ok 150 gb :) i to i tak za dużo


Znalazłem tą aukcję:
http://www.allegro.pl/item223531257__ps3_hd_xt_750gb_dysk_w_ps3_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z Chorwacji i jak się okazało jest duże prawdopodobieństwo (ale jeszcze nie jest to pewne na 100%), że w okolicach lutego będę miał PS3! Jak na razie miałem wybierać pomiędzy jednym, a drugim, a tu 2 konsole pod jednym dachem! Wreszcie będę mógł się przekonać o mocy obu konsol i je porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:18, syriusz.b napisał:

Wróciłem z Chorwacji i jak się okazało jest duże prawdopodobieństwo (ale jeszcze nie jest to
pewne na 100%), że w okolicach lutego będę miał PS3! Jak na razie miałem wybierać pomiędzy
jednym, a drugim, a tu 2 konsole pod jednym dachem! Wreszcie będę mógł się przekonać o mocy
obu konsol i je porównać :)


No to świetnie. W lutym powinny być już na PS3 "mega hity" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:30, master matrox napisał:

No to świetnie. W lutym powinny być już na PS3 "mega hity" :D


Też się cieszę... Już nawet wiem, co będzie 1 zakupem (jeśli chodzi o gry)... Aczkolwiek tak, jak zaznaczyłem pewne na 100% to nie jest, ale z drugiej strony Ps3 pojawić się pojawi, bo jak nie w lutym, to będę miał okazję na wakacje kupić u wujka w USA... Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:37, syriusz.b napisał:

> No to świetnie. W lutym powinny być już na PS3 "mega hity" :D

Też się cieszę... Już nawet wiem, co będzie 1 zakupem (jeśli chodzi o gry)... Aczkolwiek tak,
jak zaznaczyłem pewne na 100% to nie jest, ale z drugiej strony Ps3 pojawić się pojawi, bo
jak nie w lutym, to będę miał okazję na wakacje kupić u wujka w USA... Zobaczymy :)


A cóż to będą za tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja czekam az do media marktu przywioza te nowe konsole z HDMI juz te ulepszone i co sie benda nie psuc mam nadzieje i mam nadzieje ze cena nie ulegnie zmianie tylko co daje to HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:21, master matrox napisał:

A cóż to będą za tytuły?


Jak na razie to jestem pewien tylko jednego... Heavenly Sword - must have jeśli PS3 zagości w domu... Potem z czasem: MGS 4, KillZone 2, GT 5, no i God of War 3, ale to jak wyjdzie dopiero :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:59, ggvvrrvv napisał:

A i co polecacie bardziej- PS3 vs XBOXA 360?

PS3 jest troszke za drogie a duzo osob mi bardziej do gier poleca xboxa 360!


powiem tak patrz na gry ktore beda cie bardziej interesowac, co do psucia sie xboxow to watpie zeby przestaly sie ona psuc, ostatnio gdzies czytalem (jakbym sam sie do tej pory nie przekonal :P) ze maja zwalona architekture wiec kupno x0 jest jak kupno na loterii albo bedzie sie psul albo nie, a co do ceny PS3 to zobacz sobie teraz na starter pack i jego wyposazenie, gdyby kupic na start to samo do xboxa to cena byla by identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:35, syriusz.b napisał:

>ciach

dokładniej z tego co ja wiem, to płyta główna jest w X360 zwalona i to jest problem...

no wlasnie gdyby wszystko bylo dopracowane i dobrze zaprojektowane to bym x0 kupil, a tak nie mam kasy zeby kupic ta konsole tylko dla kilku tytulow, dlatego kupuje ps3 ktora jest niezniszczalna (zobaczymy czy przetrwa mojego 3,5 letniego siostrzenica :D) ale co tam narazie to ja niemoge sie doczekac HS i FF XIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 11:24, Mateusz9214 napisał:

chodzi mi o przejsciowki zewnetrzne czyli dysk bedzie na zewnatrz


możesz kupić adapter pod usb z obsługą sata ale to cię wyjdzie więcej niż dysk twardy pewnie;] lepiej kupić 2,5 cala dysk taki jak do laptopa i bez kombinowania wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 15:41, Mateusz9214 napisał:

(zobaczymy czy przetrwa mojego 3,5 letniego siostrzenica :D) ale co tam narazie to ja niemoge
sie doczekac HS i FF XIII


Postaw ją w takim miejscu, do której on nie ma dostępu - obudowę konsoli łatwo "zranić", czyli zniszczyć, bo po prostu użyte tworzywo ma wadę, że szybko się rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:16, master matrox napisał:


> (zobaczymy czy przetrwa mojego 3,5 letniego siostrzenica :D) ale co tam narazie to ja
niemoge
> sie doczekac HS i FF XIII

Postaw ją w takim miejscu, do której on nie ma dostępu - obudowę konsoli łatwo "zranić", czyli
zniszczyć, bo po prostu użyte tworzywo ma wadę, że szybko się rysuje.


wiem myslamem tagze ze przesune pulke/stolik z dvd i PS3 w roga wejscie czyms zastawie, swoja droga sprawdze tez czy mnie sie poslucha jesli kaze mu tego niedotykac a narazie to ja musze pogadac z rodzicami kiedy dokladnie kupia mi konsole, jesli wszystko pojdzie po mojej mysli to bede ja mial koniec sierpnia/poczatek wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale xbox ma gwarancje na 3 lata wiec jak sie zepsuje to wysle na gwar to z tym problemu niema! hmm a co do ceny to startet pack 2300 2 pady i 2 gry xbox 1500 2 pady i gear of wars w media markcie tylko niewiem ja bardzo lubie gry rpg i fpp i wyscigowe i niewiem ktora konsola bedzie do tego najbardziej odpowiednia ale teraz zauwazylem ze BARDZO duzo tytulow praktycznie wszystkie ktore wychodza na ps3 wychodza na xboxa360 i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:48, ggvvrrvv napisał:

Ale xbox ma gwarancje na 3 lata wiec jak sie zepsuje to wysle na gwar to z tym problemu niema!


x360 ma gwarancję na 2 lata. 3 lata jeżeli problemem jest ROD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się