Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Moim zdaniem najlepszą zpośród konsol jest X360. Ma największy "arsenał" gier, pozatym puki co grafiką przewyższa PS3 (z pewnością zmieni się to ze względu na możliwości PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:43, Zgóda napisał:

Moim zdaniem najlepszą zpośród konsol jest X360. Ma największy "arsenał" gier, pozatym puki
co grafiką przewyższa PS3 (z pewnością zmieni się to ze względu na możliwości PS3)

chyba arsenał crapów bądź gier średnich i przeciętnych, poza GoWem nic tam nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:07, Grz3chu napisał:

> Moim zdaniem najlepszą zpośród konsol jest X360. Ma największy "arsenał" gier, pozatym
puki
> co grafiką przewyższa PS3 (z pewnością zmieni się to ze względu na możliwości PS3)
chyba arsenał crapów bądź gier średnich i przeciętnych, poza GoWem nic tam nie widzę.

Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest wiele ciekawych tytulów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:15, Zgóda napisał:

Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest wiele ciekawych
tytulów!!!


No to podaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:15, Zgóda napisał:

> > Moim zdaniem najlepszą zpośród konsol jest X360. Ma największy "arsenał" gier, pozatym

> puki
> > co grafiką przewyższa PS3 (z pewnością zmieni się to ze względu na możliwości PS3)

> chyba arsenał crapów bądź gier średnich i przeciętnych, poza GoWem nic tam nie widzę.

Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest wiele ciekawych
tytulów!!!


Na PS3 wyjdą wypaśne tytuły, świeże. Nie zabraknie też multiplatformowych oraz kontynuacji części. Na X-a nie ma za dużo świeżaków, większość to nieciekawe tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:26, Kurammi napisał:

> Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest wiele ciekawych

> tytulów!!!

No to podaj :P

Darkness, DoA, TES:U, G.chR.A.W, TES4:O, PGR wystarczy? Czytalem o wielu innych ciekawych tytulach. To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:32, Zgóda napisał:

> > Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest wiele
ciekawych
>
> > tytulów!!!
>
> No to podaj :P
Darkness, DoA, TES:U, G.chR.A.W, TES4:O, PGR wystarczy? Czytalem o wielu innych ciekawych tytulach.
To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)


Tja, Darkness jest dla młodszych graczy... ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:35, Nadrill napisał:

> > > Moim zdaniem trochę przesadzieś!!! Większość fanów Ci to powie!!! Pozatym jest
wiele
> ciekawych
> >
> > > tytulów!!!
> >
> > No to podaj :P
> Darkness, DoA, TES:U, G.chR.A.W, TES4:O, PGR wystarczy? Czytalem o wielu innych ciekawych
tytulach.
> To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)

Tja, Darkness jest dla młodszych graczy... ._.
O konsoli NINTENDO napisalem, ze jest stworzona dla mlodszych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:07, Grz3chu napisał:

chyba arsenał crapów bądź gier średnich i przeciętnych, poza GoWem nic tam nie widzę.


Jesteś jedną osobą. I masz jedną opinię. Najlepiej skorzystać z list metacritic: http://www.metacritic.com/games/ps3/scores/ oraz http://www.metacritic.com/games/xbox360/scores/ Zaprawdę GeOW i same średniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:32, Zgóda napisał:

Darkness, DoA, TES:U, G.chR.A.W, TES4:O, PGR wystarczy? Czytalem o wielu innych ciekawych tytulach.
To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)


The Darkness, G.R.A.W. , Oblivion są również i na PS3. Co do DoA i PGR, tu mogę przyznać ci rację :P

W tej chwili X360 ma lepszą bibliotekę gier, niż PS3. Jednak najbliższym czasie się to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:48, Kurammi napisał:

> Darkness, DoA, TES:U, G.chR.A.W, TES4:O, PGR wystarczy? Czytalem o wielu innych ciekawych
tytulach.
> To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)

The Darkness, G.R.A.W. , Oblivion są również i na PS3. Co do DoA i PGR, tu mogę przyznać ci
rację :P

W tej chwili X360 ma lepszą bibliotekę gier, niż PS3. Jednak najbliższym czasie się to zmieni...
Oczywiste jest, że to się zmieni. Niedawno w pewnej gazecie porównano screeny tych samych gier na innych konsolach, o dziwo te w X360 są lepsze od tych z WII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM, popelnilem bląd, chodzilo mi o PS3, a nie WII!!! Dodam jeszcze, że nie wykorzystano calej mocy PS3!!! Co powinno się zmienić za jekieś pólroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:57, Zgóda napisał:

PRZEPRASZAM, popelnilem bląd, chodzilo mi o PS3, a nie WII!!! Dodam jeszcze, że nie wykorzystano
calej mocy PS3!!! Co powinno się zmienić za jekieś pólroku.


hahaha .... pół roku... ja stawiam, że 100% mocy PS3 za 2 lata nie będzie jeszcze wykorzystane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:59, syriusz.b napisał:

> PRZEPRASZAM, popelnilem bląd, chodzilo mi o PS3, a nie WII!!! Dodam jeszcze, że nie wykorzystano

> calej mocy PS3!!! Co powinno się zmienić za jekieś pólroku.

hahaha .... pół roku... ja stawiam, że 100% mocy PS3 za 2 lata nie będzie jeszcze wykorzystane...


No i muszę Ci przyznać rację :) Producenci po prostu nie będą umieli poradzić sobie tak jak to było z kodem - popatrzcie przykładowo na grafikę w grze Kessen (jeden z pierwszych tytułów na PS2) i God of War 2 (najnowszy tytuł) - w ciągu 7 lat grafika może się znacznie zmienić, mimo iż sprzęt jest ten sam.

Dnia 13.08.2007 o 23:59, syriusz.b napisał:

> Zgóda
Czytalem o wielu innych ciekawych tytulach. To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które przekazane jest dla mlodszych graczy)


Heh, nie ośmieszaj się. Uwzględniłem w tej liście tytuły tylko na PS3:
- Tekken 6
- Metal Gear Solid 4
- Gran Turismo 5
- Warhawk
- Killzone 2
- Ratchet and Clank
- Lair
- Heavenly Sword
- God of War 3

Tylko nie napisz mi, że jest ich mało. Jest ich 9, więc myślę, że tylko osoba dobrze zarabiająca mogłaby sobie pozwolić, aby te gry kupić w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:01, master matrox napisał:

> > PRZEPRASZAM, popelnilem bląd, chodzilo mi o PS3, a nie WII!!! Dodam jeszcze, że nie
wykorzystano
>
> > calej mocy PS3!!! Co powinno się zmienić za jekieś pólroku.
>
> hahaha .... pół roku... ja stawiam, że 100% mocy PS3 za 2 lata nie będzie jeszcze wykorzystane...


No i muszę Ci przyznać rację :) Producenci po prostu nie będą umieli poradzić sobie tak jak
to było z kodem - popatrzcie przykładowo na grafikę w grze Kessen (jeden z pierwszych tytułów
na PS2) i God of War 2 (najnowszy tytuł) - w ciągu 7 lat grafika może się znacznie zmienić,
mimo iż sprzęt jest ten sam.

> > Zgóda
> Czytalem o wielu innych ciekawych tytulach. To Ty mi podaj tytuly na PS3, albo WII (które
przekazane jest dla mlodszych graczy)

Heh, nie ośmieszaj się. Uwzględniłem w tej liście tytuły tylko na PS3:
- Tekken 6
- Metal Gear Solid 4
- Gran Turismo 5
- Warhawk
- Killzone 2
- Ratchet and Clank
- Lair
- Heavenly Sword
- God of War 3

Tylko nie napisz mi, że jest ich mało. Jest ich 9, więc myślę, że tylko osoba dobrze zarabiająca
mogłaby sobie pozwolić, aby te gry kupić w ciągu roku.

To że jesteś oddanym fanem SONY, to już nie moja wina:(. Pamiętaj, że to narazie konsola M$ ma lepiej zorganizowany internet i najlepszą bazegier wśród konsol (next-gen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:06, Zgóda napisał:


To że jesteś oddanym fanem SONY, to już nie moja wina:(. Pamiętaj, że to narazie konsola M$
ma lepiej zorganizowany internet i najlepszą bazegier wśród konsol (next-gen)


A co, nie wolno mi być fanem Sony? Internet w X360? Nie dość, że trzeba płacić, to chyba nawet przeglądarki nie ma. W Playstation 3 nic nie płacisz za rozgrywkę w sieci, jest całkowicie darmowa. Baza gier? Pff, niczego ciekawego oprócz GoW oraz Lost Planet nie widzę. Większość to gry robione na siłę, nie ma wcale takich tytułów dość innowacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:48, master matrox napisał:

>
> To że jesteś oddanym fanem SONY, to już nie moja wina:(. Pamiętaj, że to narazie konsola
M$
> ma lepiej zorganizowany internet i najlepszą bazegier wśród konsol (next-gen)
>

A co, nie wolno mi być fanem Sony? Internet w X360? Nie dość, że trzeba płacić, to chyba nawet
przeglądarki nie ma. W Playstation 3 nic nie płacisz za rozgrywkę w sieci, jest całkowicie
darmowa. Baza gier? Pff, niczego ciekawego oprócz GoW oraz Lost Planet nie widzę. Większość
to gry robione na siłę, nie ma wcale takich tytułów dość innowacyjnych.

Na X360 jest zapowiedziane kilka świetnych tytulów min. HALO 3(MASZ TO NA PS?)GTA IV BioShock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 09:57, Zgóda napisał:

> to gry robione na siłę, nie ma wcale takich tytułów dość innowacyjnych.
Na X360 jest zapowiedziane kilka świetnych tytulów min. HALO 3(MASZ TO NA PS?)GTA IV BioShock


Zamiast Halo 3 mam równie dobrego Killzone 2. GTA IV też będzie na PS3. BioShock - jak na razie nie wiadomo, ale za to mam Metal Gear Solid 4 - znacznie lepszy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:57, Zgóda napisał:

> >
> > To że jesteś oddanym fanem SONY, to już nie moja wina:(. Pamiętaj, że to narazie
konsola
> M$
> > ma lepiej zorganizowany internet i najlepszą bazegier wśród konsol (next-gen)
> >
>
> A co, nie wolno mi być fanem Sony? Internet w X360? Nie dość, że trzeba płacić, to chyba
nawet
> przeglądarki nie ma. W Playstation 3 nic nie płacisz za rozgrywkę w sieci, jest całkowicie

> darmowa. Baza gier? Pff, niczego ciekawego oprócz GoW oraz Lost Planet nie widzę. Większość

> to gry robione na siłę, nie ma wcale takich tytułów dość innowacyjnych.
Na X360 jest zapowiedziane kilka świetnych tytulów min. HALO 3(MASZ TO NA PS?)GTA IV BioShock


Bioshock to gra multiplatformowa. GTA także. Ze strzelanek masz Resistance: Fall of Man i Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:07, Nadrill napisał:

Bioshock to gra multiplatformowa. GTA także. Ze strzelanek masz Resistance: Fall of Man i Killzone
2.


Bioshock to na chwilę obecną exclusive M$ na PC i X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się