Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 11:41, master matrox napisał:


> Lecz chodzi o to, że masz większy wybór ^^

Jak ktoś ma przykładowo PS3 albo X360 to święto jest jak kupi jedną grę na miesiąc, więc rozpaczanie
o ilości tytułów jest zdecydowanie zbędne.

Raczej raz na pół roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na miesiąc można kupować grę na PC lub ew. na PS2, ale nie na next-gena. Chyba, że ktoś jest bogaczem, ale mało kogo w Polsce stać na kupowanie raz na miesiąc gry za 150-250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:36, Mac Cry napisał:

Raz na miesiąc można kupować grę na PC lub ew. na PS2, ale nie na next-gena. Chyba, że ktoś
jest bogaczem, ale mało kogo w Polsce stać na kupowanie raz na miesiąc gry za 150-250zł.


Oj, nie czytacie mnie dobrze ;) Napisałem wyraźnie:

to święto jest jak kupi jedną grę na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro mnóstwo nowych zafoliowanych gier sprzedawanych przez sklepy można znaleźć poniżej 100 zł. Ba, nawet za 30 się trafią (Kameo, PGR3, Deadrising czasem ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:59, WorldWar3PL napisał:

Na allegro mnóstwo nowych zafoliowanych gier sprzedawanych przez sklepy można znaleźć poniżej
100 zł. Ba, nawet za 30 się trafią (Kameo, PGR3, Deadrising czasem ;>)


Kameo i PGR to już normalka w tej cenie. Deadrising jest już w classics i też fajną cenę można spotkać ;) Ale jak zauważyliście, GoW dalej trzyma swoją wysoką cenę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na internecie i mnóóóóstwo osób ma ten sam problem co ja z demem Stranglehold i Bioshock - ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji, blablabla.
Hm, niby to pocieszenie, że nie jestem sam, ale i ''dobicie'', gdyż rozwiązania problemu nie znalazłem. Założenie drugiego konta na US nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 01:03, WorldWar3PL napisał:

Czytałem na internecie i mnóóóóstwo osób ma ten sam problem co ja z demem Stranglehold i Bioshock
- ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji, blablabla.
Hm, niby to pocieszenie, że nie jestem sam, ale i ''dobicie'', gdyż rozwiązania problemu nie
znalazłem. Założenie drugiego konta na US nie pomogło.


ej no kurczę, ale to jest chamskie... Nie mówię, żebym narzekał, ale obaj jesteśmy na UK zarejestrowani, a jeden może pobrać, a drugi nie :/

Ja teraz mam dylemat okropny jeszcze na dodatek... Mam do wyboru Stranglehold (bym musiał czekać do września, ale kocham TPP/akcja), Bioshock (ahh ten klimat), czy Guitar Hero 2 na które mam ochotę od premiery, a tu nagle jest okazja, że mogę mieć :/ Ciężkie jest życie konsolowca, jak to jeden gościu z innego forum powiedział w własnym teście konsol (takie video zrobił): "Patrzcie ile ja musiałem kupić gier na X360 (z 30 tam było), jak wystarczyło kupić tylko jedno Ninja Gaiden na PS3, to po prostu świadczy o tym, jak oszczędnie Sony myśli o nas nie wydając gier... To jest na prawdę wspaniały ruch z ich strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam BARDZO ważne dla mnie pytnie! Otóż tak: mam do wyboru (cena nie gra roli bo kupuje mi to ktoś) kupić Xboxa 360 albo PS3 i niewiem co wybrac! Powtarzam cena nie gra roli! Nie mogę sie zdecydować wiem ze na X360 jest więcej gier ale niby PS3 jest mocniejszą maszyną tylko co jak niema na niego gier i niewiadomo kiedy wyjda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:25, ggvvrrvv napisał:

Witam wszystkich! Mam BARDZO ważne dla mnie pytnie! Otóż tak: mam do wyboru (cena nie gra roli
bo kupuje mi to ktoś) kupić Xboxa 360 albo PS3 i niewiem co wybrac! Powtarzam cena nie gra
roli! Nie mogę sie zdecydować wiem ze na X360 jest więcej gier ale niby PS3 jest mocniejszą
maszyną tylko co jak niema na niego gier i niewiadomo kiedy wyjda:(

Jak cena nie gra roli to proponuje PS3;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:25, ggvvrrvv napisał:

Witam wszystkich! Mam BARDZO ważne dla mnie pytnie! Otóż tak: mam do wyboru (cena nie gra roli
bo kupuje mi to ktoś) kupić Xboxa 360 albo PS3 i niewiem co wybrac! Powtarzam cena nie gra
roli! Nie mogę sie zdecydować wiem ze na X360 jest więcej gier ale niby PS3 jest mocniejszą
maszyną tylko co jak niema na niego gier i niewiadomo kiedy wyjda:(


mam X360, lecz polecił bym ci PS3, albo inaczej... Konsola na lata - PS3, konsola do grania na teraz - X360

Blu-Ray = przyszłość DVD = baju baju...
Gry pojawią się już nie długo
Poza tym zawsze możesz grać w tytuły z PS2 - ogromna baza

To chyba tyle... Aczkolwiek X360 = mega baza gier, troszkę tańsze te tytuły są (ok. 20 zł...), ale masz DVD, który sądzę, że już za rok będzie mocno ograniczał twórców... Poza tym ogromna awaryjność, więc jak się decydujesz to poczekaj na nowe Premium, to z HDMI, bo ono ma być wolne od RoD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:29, Konował napisał:

Jak cena nie gra roli to proponuje PS3;).

Lepiej ps3 no chyba że chcesz piecyk elektryczny to wtedy x360 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:31, Numenpl napisał:

> Jak cena nie gra roli to proponuje PS3;).
Lepiej ps3 no chyba że chcesz piecyk elektryczny to wtedy x360 !!


Ale z ciebie żartowniś, ha ha ha -_-

ggvvrrvv weź sobie PS3, ale czy ten ktoś będzie ci kupował gry, czy stać cię? Bo jeśli cię nie stać na gry, to będziesz męczył jedną przez kilka miesięcy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:31, Numenpl napisał:

Lepiej ps3 no chyba że chcesz piecyk elektryczny to wtedy x360 !!


Tak gwoli ścisłości to PS3 emituje więcej ciepła od x360. Sprawdzone empirycznie:) Oczywiście nie jest to wada- tylko pośredni dowód na wysoką sprawność chłodzenia w PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie zauwazylem ze ps3 zyskuje popularnosc, wiec mowicie ze lepiej wybrac ps3? cholera jak ogladalem te screeny z motor strom to rzeczywiscie wypas ale jak to jest z tym GTAIV ze rozszerzenia benda wychodzic tylko na xbox? to znaczy co jakie dodatki i jak to bedzie wygladac bo ta gra jest naprawde dla mnie wazna! a i moze bedzie tak ze w xboxie m$ wypusci blu-ray to kupienia osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 11:39, ggvvrrvv napisał:

Popatrzcie zauwazylem ze ps3 zyskuje popularnosc, wiec mowicie ze lepiej wybrac ps3? cholera
jak ogladalem te screeny z motor strom to rzeczywiscie wypas ale jak to jest z tym GTAIV ze
rozszerzenia benda wychodzic tylko na xbox? to znaczy co jakie dodatki i jak to bedzie wygladac
bo ta gra jest naprawde dla mnie wazna!


Dodatki do GTA only for Xbox360 :) Chodzi o to, że będzie je można kupić na MP.

Dnia 19.08.2007 o 11:39, ggvvrrvv napisał:

a i moze bedzie tak ze w xboxie m$ wypusci blu-ray
to kupienia osobno?


Jest HD-DVD do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec co lepiej kupic ps3 bo jest to konsola na ktora za pare miehow moze i szybciej benda wychodzic tytuly z lepsza grafa i po prostu lepsze niz na x360 bo x jest za slaby na takie gry a ps3 jednak ma moc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:35, ggvvrrvv napisał:

Wiec co lepiej kupic ps3 bo jest to konsola na ktora za pare miehow moze i szybciej benda wychodzic
tytuly z lepsza grafa i po prostu lepsze niz na x360 bo x jest za slaby na takie gry a ps3
jednak ma moc?!


Kurde ty to masz pytania. Stawiaj jakieś przecinki, kropki :/ Masz kasę na PS3 i gry to bierz, nie masz kasy, to bierz X360 - proste! OMG -.- Zobacz sobie gameplaye, tej samej gry w HD w necie i oceń, który sprzęt jest mocniejszy :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 12:44, bojanzaw napisał:

> Wiec co lepiej kupic ps3 bo jest to konsola na ktora za pare miehow moze i szybciej benda
wychodzic
> tytuly z lepsza grafa i po prostu lepsze niz na x360 bo x jest za slaby na takie gry a
ps3
> jednak ma moc?!

Kurde ty to masz pytania. Stawiaj jakieś przecinki, kropki :/ Masz kasę na PS3 i gry to bierz,
nie masz kasy, to bierz X360 - proste! OMG -.- Zobacz sobie gameplaye, tej samej gry w HD w
necie i oceń, który sprzęt jest mocniejszy :F

odnosząc się do obu wypowiedzi to moje zdanie jest nastepujące,zależy w co chcesz grać, porozglądaj się za tytułami na ps3 i xbox i oceń co ci bardziej pasuje,w konsoli ps3 masz praktycznie wszystko , a do xboxa trzeba dokupywac-nie interesję się tym ale żeby xbox swoim wyposazeniem dorównał ps3(dodatkowy pad itp) to trzeba dopłacic sporą kasę, tak przynajmniej gdzieś widziałem chyba nawet na tym forum na poprzednich stronach ktoś dał porównanie:), nie można skreślac ps3 bo jest mało gier, a kogo stać kupowac tyle gier? przecież każda gra kosztuje ok 250 zł, a napewno jest w czym wybierac na ps3 i kupić co kilka miechów jakis tytuł, ja chociażby dla tekkena 6 wybrałbym PS3:), ps3 jest chyba bardziej zaawansowana, dlatego uważam ze bardziej przyszłościowa. pozdrawiam
PS: to moje zdanie, jak mowie nie interesuję sie konsolami i może powiedziałem same głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się