Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ciąg dalszy opowieści o problemach z demami na X360
Shinian poradził mi, żebym zmienił język Dasha na Angielski - nie pomogło. Stworzyłem trzecie konto - na Irlandię - z niego również nie mogę ściągać dem. Zmieniłem również kraj na Irlandię w ustawieniach konsoli - też nic. Ciągle wyskakuje błąd, że element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji.
.... może i nie mogę ściągnąć dem Bioshocka i Strangleholda, ale z nudów ściągnąłem (bez problemów) demo NFS:Carbona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sciagania dem ww3 ;] to ja jestem zarejestrowany na irlandie i moge sciagnac demko bioshocka ;]
Ale nie moge sciagnac demka Strangleholda ;/ z czego nie jestem pocieszony :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:07, Numenpl napisał:

Nie ma to jak płacić ponad 120 zł za usługę która nie działa jak należy :)) !!


Demka na Marketplace są akurat darmowe i mogą je ściągać również ci, którzy nie opłacają abonamentu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:28, des1og napisał:

> Nie ma to jak płacić ponad 120 zł za usługę która nie działa jak należy :)) !!

Demka na Marketplace są akurat darmowe i mogą je ściągać również ci, którzy nie opłacają abonamentu
:]

Z tego co wiem tylko ci co maja konto gold maga sciagac demka ;] chyba... zara zerkne i powiem co i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:34, WolfClub napisał:

Z tego co wiem tylko ci co maja konto gold maga sciagac demka ;]
chyba... zara zerkne i powiem co i jak ;]


To by było chyba bez sensu, jakby za pobieranie demek trzeba było płacić. Ideą wersji demonstracyjnej jest pokazanie gry potencjalnemu nabywcy i zachęcenie go do kupna. Dopiero na pełnych wersjach się zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:34, WolfClub napisał:

Z tego co wiem tylko ci co maja konto gold maga sciagac demka ;] chyba... zara zerkne i powiem
co i jak ;]


Dema i trailery są darmowe i dostęp do nich mają także posiadacze srebrnych kont. Za wszystko inne, tj. dodatki do gier, produkcje z Xbox Live Arcade oraz możliwość grania online, trzeba już niestety płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jak nie masz golda można ściągać dema tylko zazwyczja trzeba czekać pare dni bo na początku nowe demka dostępne są tylko dla tych co maja golda później dla wszystkich
ja też ne moge ściągnąc demek bioshocka i stranglehold jestem na UK zarejstrowany
dziwne że jedni moga ścągnąć dane demko a inni nie nawet jak są zarejestrowani na ten sam kraj
myśle że dopiero jak pojawi sie polski live to wszystko będzie grało ale kiedy to będzie słyszałem że dopiero w przyszłym roku może coś się ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:38, Klimos napisał:

> Z tego co wiem tylko ci co maja konto gold maga sciagac demka ;]
> chyba... zara zerkne i powiem co i jak ;]

To by było chyba bez sensu, jakby za pobieranie demek trzeba było płacić. Ideą wersji demonstracyjnej
jest pokazanie gry potencjalnemu nabywcy i zachęcenie go do kupna. Dopiero na pełnych wersjach
się zarabia.

Widać M$ mysli inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 16:47, WorldWar3PL napisał:

Ciąg dalszy opowieści o problemach z demami na X360

głupie pytanie... ale czy zadzwoniłeś może na xbox linię żeby zapytać co jest grane? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:34, WolfClub napisał:

> > Nie ma to jak płacić ponad 120 zł za usługę która nie działa jak należy :)) !!
>
> Demka na Marketplace są akurat darmowe i mogą je ściągać również ci, którzy nie opłacają
abonamentu
> :]
Z tego co wiem tylko ci co maja konto gold maga sciagac demka ;] chyba... zara zerkne i powiem
co i jak ;]



Wszyscy mogą ściągać dema. Rzadko są one czasowymi exclusive''ami dla posiadaczy kont gold. Ostatni taki zabieg miał chyba miejsce przy wypuszczeniu Virtua Tennis 3. Posiadacze kont silver mogli ściągnąć demko tydzień po posiadaczach golda.

WW3-> Właśnie wertuje fora konsolowe w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytanie. To sporadyczny problem więc ośmielę się wysnuć hipotezę że MS konserwuje marketplace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:26, shinian napisał:

WW3-> Właśnie wertuje fora konsolowe w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje pytanie.
To sporadyczny problem więc ośmielę się wysnuć hipotezę że MS konserwuje marketplace:P

Będę wdzięczny jak zdołasz znaleźć jakieś lekarstwo na moje problemy :)
A propos - ostatnio rzadko coś siadam przy konsoli - gry ukończone(tylko czasem achievmenty sobie zdobywam z nudów ;-) ), golda i zdrapek nań brak, to chociaż chciałem się świetnie bawić przy demach nadchodzących gier - ale widać ktoś (nawet, jeśli to Ci "konserwatorzy" ;-) ) bardzo nie chce, żebym przesiadywał przy konsoli :)
penny - to to w niedzielę czynne jest? Dobrze wiedzieć, ale myślę, że z telefonem poczekam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:39, WorldWar3PL napisał:

penny - to to w niedzielę czynne jest? Dobrze wiedzieć, ale myślę, że z telefonem poczekam
do jutra.

z tego co pamiętam to niestey będzie poniedziałek - piątek 9-18 czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów ze ściągnięciem dema BioShocka, na forum PSX Extreme znalazłem taką wypowiedź:
"M$ zablokował to demko po pewnym czasie dla pewnych lokalizacji . My mamy LIVE nielegalnie i pozakładane na inne kraje. Jedyne wyjście to spakować konsolę do plecaka, wyjechać do USA, podłączyć do internetu i pobrać ;) "
Wygląda na to, że demka nie można zassać tylko w tych krajach, gdzie nie było oficjalnej premiery Live''a. Tak btw nic nie stoi na przeszkodzie, by ściągnąć demko z torrentów, wypalić je na płytce i odpalić na konsoli (oczywiście konsola nie musi być w jakikolwiek sposób przerobiona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:53, Numenpl napisał:

No to przynajmniej wiadomo że x360 nie warto wtedy kupować!!


Tylko dlatego, że niektórzy mają problem ze ściągnięciem dema? To był taki kiepski żart, right?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 20:53, Numenpl napisał:

No to przynajmniej wiadomo że x360 nie warto wtedy kupować!! Jak kupić konsole to już tylko
PS3 lub Wii!!!


To smutne... Buahaha xD Czyli ty chcesz mieć konsolę tylko i wyłącznie dla demek? 100% ownage xD Qrka, żarcikami to ty sypiesz, nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:01, des1og napisał:

Tylko dlatego, że niektórzy mają problem ze ściągnięciem dema? To był taki kiepski żart, right?

raczej za całokształt x360 - nie tylko za to!!(coś mi urwało połowę posta!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 21:07, Numenpl napisał:

> Tylko dlatego, że niektórzy mają problem ze ściągnięciem dema? To był taki kiepski żart,
right?
raczej za całokształt x360 - nie tylko za to!!(coś mi urwało połowę posta!!)


Hah. Całokształt? Wygląd? Fanboyem PS3 jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się