Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 14:30, Konował napisał:


> Nie jest słabe w CDA dostało 9/10 a z resztą grałem w demo na steamie i gra się bardzo
przyjemnie
> :P
Tia Gothic 3 też dostał wysoką notę w CDA.......
Radzę tym pismem się nie sugerować.


Ja akurat miałem okazję zagrać w LP na x''ie i przyznaję, że mi również grało się wyśmienicie ;] Gierka sprawia niemal taką samą frajdę co GoW i jest to sztandarowa produkcja z gatunku szybkich, naładowanych akcją shooterów. Lost Planet nie wyznacza nowych standardów w tym temacie, ale jest to porządnie wykonana, wciągająca gra, która powinna zadowolić każdego fana strzelanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, HD nie obsługuje :/ Ale pamietacie ostatni News Gram.pl? Co chyba 3 posiadasz X''a i PS3 zdaje sobie sprawe ze ma HD i do czego to służy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:05, Piotr13PL napisał:

Co chyba 3 posiadasz X''a
i PS3 zdaje sobie sprawe ze ma HD i do czego to służy :P


Jeszcze raz napisz dokładnie, bo nie wiem o co ci chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:09, bojanzaw napisał:

> Co chyba 3 posiadasz X''a
> i PS3 zdaje sobie sprawe ze ma HD i do czego to służy :P

Jeszcze raz napisz dokładnie, bo nie wiem o co ci chodzi :P

chodzi mu o to, że wg. badań, co trzeci posiadacz xboxa czy ps3 nie czai o co chodzi z "high definition". luknij do archiwum, to news z zeszłego tygodnia o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:34, penny napisał:

chodzi mu o to, że wg. badań, co trzeci posiadacz xboxa czy ps3 nie czai o co chodzi z "high
definition". luknij do archiwum, to news z zeszłego tygodnia o ile dobrze pamietam.


Czyli zwykłe dzieci, które się nawet nie zainteresują, na czym grają xD Najważniejsze, że wyświetla fajne animacje i kolorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zwykly telewizor stary ze salonu starsi maja troche wiekszy, ale teraz chca zaiwestowac w jakis za 6kół to mysle ze ladnie by wygladaly gry z ps3 na nim:D a jest taka wielka roznica jak sie gra na tv z HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:41, pllayboyy napisał:

A ja mam zwykly telewizor stary ze salonu starsi maja troche wiekszy, ale teraz chca zaiwestowac
w jakis za 6kół to mysle ze ladnie by wygladaly gry z ps3 na nim:D a jest taka wielka roznica
jak sie gra na tv z HD?


Na zwykłym TV masz rozdzielczość 768×576, natomiast w HD 1280×720 bądź 1920×1080. Różnica w jakości grafiki jest ogromna i widoczna już na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 17:41, pllayboyy napisał:

A ja mam zwykly telewizor stary ze salonu starsi maja troche wiekszy, ale teraz chca zaiwestowac
w jakis za 6kół to mysle ze ladnie by wygladaly gry z ps3 na nim:D a jest taka wielka roznica
jak sie gra na tv z HD?


"co trzeci posiadacz xboxa czy ps3 nie czai o co chodzi z "high definition" - jesteś co trzecim? :P

Full antialiasing (wygładzanie tekstur jakbyś nie wiedział). Wyraźne wszystko masz. Na zwykłym TV rozmywają ci się napisy, a na HD masz pięknie przejrzyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie moglby mi ktos przypomniec ile i jakie maja rozdzielczosci zapisy typu 720p, bo na google szukalem i nie znalazlem, a sam juz nie pamietam ile kazdy taki zapis ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze takie pytanie, czy mozna podlaczyc Ps3 do neta przez routera czy trzeba przez kompa? a jesli tak to jakby to wygladalo podlaczenie przez routera i czy trzeba bylo to zglaszac do administratora (mam stałe lacze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:05, Mateusz9214 napisał:

A i jeszcze jedno pytanie: mozecie polecic jakis dobry, ale nie drogi kabel HDMI


Niedrogi to dla ciebie ile? Sprecyzuj trochę :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 23:06, bojanzaw napisał:

> A i jeszcze jedno pytanie: mozecie polecic jakis dobry, ale nie drogi kabel HDMI

Niedrogi to dla ciebie ile? Sprecyzuj trochę :F

do 100zl max (to i tak tanio jak na kable HDMI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Do wybory Wii, X360 albo PS3... Co wybrać?
Po kolei:


Ja bardziej wolę Wii... Czemu? No, primo Zelda i wiem, że to żaden argument, ale po prostu to jedna z tych gier przy których moge pomyśleć i mało jest gier którym moge się bez reszty oddać :-)
A teraz konkretniej, ja wolę innowację, jakiś odbieg od normalnego grania, właśnie touchscreen w NDS lub sensorbar w Wii i np. między innymi dlatego rzuciłem pc, jeśli o gry chodzi, bo ciągle to samo sterowanie i żadnej interakcji w grze :-)
Dalej grafika , oczywiście nie jest ona jakaś cudowna, ale może to moje upośledzenie, że lubię taką miłą dla oka w stylu Wii .
Co by tu jeszcze... A tak, w tą grę świetnie gra się w trybie MP , który uwielbiam i na dodatek mam z kim grać ;-) Może jeszcze Virtual Console i to nie ze względu na usługę (bo coś takiego jest już wszędzie ;-) ) , ale na gry , którę kojarzę z dzieciństwa i wywołują łzę sentymentu ;-)

Natomiast jeżeli Wii nie mógłbym wziąć czy by go nie było to bez wahania wziąłbym X360... Czemu? Ano temu, że świetne tytuły typu Bioshoc, Assasin''s Creed , Darkness , Guitar Hero, Kameo, Blue Dragon, Eternal Sonata (no co, zapowiada się ciekawie ^_^ ) , może Viva Piniata i wiele innych ;-) Dalej również tryb MP po sieci, Market Place , miły dla dłoni pad, niska cena, doskonała promocja w PL , ciekawy desing konsoli... No, jeszcze sporo by się znalazło ;-)
Natomiast konsola Sony to dla mnie nic ciekawego, ot dobra grafika zakuta w blaszane pudło, wysoka cena, w gruncie rzeczy nic nowego... No, co prawda jest sporo ciekawych tytułów, ale PS3 nie ma dla mnie niczego ciekawego do zaoferowania, na prawdę...

No, to chyba na tyle, najwyżej dopowiem później ;-)

Pozdrawiam serdecznie.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro uwielbiasz znakomitą zabawę, to bierz Wii, bo sam widziałeś jaką frajdę sprawia machanie :P Sam też chciałem kupić Wii, ale jakoś bardziej przekonał mnie X360, bo ma wspaniałą grafikę jak i nadchodzące premiery. Wspomniane przez ciebie tytuły są świetne (grałem w Darkness i Bioshocka męczę). Bogaty line-up na 2008 rok :) O PS3 już sam napisałeś swoje, więc nie będę powtarzał drugi raz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:50, bojanzaw napisał:

Skoro uwielbiasz znakomitą zabawę, to bierz Wii

I tu jest mały dylemat ^_^ Ja nie gram w domu prawie nic, więc wziąłem... NDS Lite (dwie sztuki ^^ MultiPlayer rlz :P )
A konsolami stacjonarnymi tak się interesuje, bo sporo fajnych gier wychodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:11, bojanzaw napisał:

Aaaa... Widzę, że fan Nintendo :)


A i owszem :P Ale nie fanboy :P

Dnia 22.08.2007 o 23:11, bojanzaw napisał:

Więc bierz Wii i się nie zastanawiaj, bo też ciekawe gierki
można na tym pomęczyć ;)


Mówię przecież, że w domu nie gram w ogóle , poza wakacjami czas mam tylko w podróży głównie, więc handheld lepszym rozwiązaniem, a dawać 1k złotówek za konsolę na której będę nawalał tylko przez 2 miesiące w roku to przesada, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się