Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 23:34, Mr.M napisał:

Mówię przecież, że w domu nie gram w ogóle , poza wakacjami czas mam tylko w podróży głównie,
więc handheld lepszym rozwiązaniem, a dawać 1k złotówek za konsolę na której będę nawalał tylko
przez 2 miesiące w roku to przesada, nie? ;-)


No ja wiem. To po co się pytasz, skoro i tak nie chcesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 23:38, bojanzaw napisał:


No ja wiem. To po co się pytasz, skoro i tak nie chcesz xD


Emm... Ja tam myślałem, że ten temat służy powiedzeniu co się o każdej konsoli myśli, a nie pytaniu którą kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:58, Mr.M napisał:


>
> No ja wiem. To po co się pytasz, skoro i tak nie chcesz xD
>

Emm... Ja tam myślałem, że ten temat służy powiedzeniu co się o każdej konsoli myśli, a nie
pytaniu którą kupić :P


No tak, tylko pytałeś tak, jakbyś chciał kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, popieram jego wypowiedź i pozwolę sobie przytoczyć jeden z już Legendarnych Cytatów WiiCenter.pl - "Wii jest fajne" :D A Zelda? Rzeczywiscie mnóóóóóstwo ludzi ma ten tytuł wraz z konsolą, ale nie wiem czy to dobrze, bo jeśli jakiś fan Sony zobaczy albo przeczyta jakis post albo coś jak kazdy mówi o Zeldzie to by już wiedział ze ta konsola to tylko Marian i Zelda... :/ Apropo, pokazac wam, jedna z ładniejszych zapowiadających sie gier na Wii? Chodzi o Medal of Honor Heroes 2 a tutaj sreen http://media.wii.ign.com/media/947/947233/img_4801430.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelda? Pamiętam jak ludzie specjalnie kupowali Nintendo 64 dla tej gry. Sam ją miałem, ale Zeldy niestety nigdy nie miałem (a chciałem mieć). Jeśli chodzi o MoH Heros to jakąś nie podoba mi się za bardzo. CoD 2 na moim złomie ładniej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze nic :) Dystrybutorzy jescze nie nauczyli sie wykorzystywać pełnego potencjału tej Konsoli... :) Więc nie wiem jak wam, ale mi taka grafika w zupełności wystarczy, a do tego to miodne sterowanie :) Nextenem napewno mozna nazwac Wii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:01, Piotr13PL napisał:

Nextenem napewno mozna nazwac Wii :D


Paradoks ;-) Głównie to tylko Wii można by nazywać nextgenem, bo tylko Wii wprowadza coś nowego do systemu gameplay''a, sterowania i w ogólę wprowadza świeżość, a nie to co inne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja sie zastanawialem nad ps3 albo x360, za tydzien jade po PS3 bo kazdy przyzna ze to lepsza konsola i jak juz cos wybierac to PS3 bo ta konsola sie dopiero rozkreca! Ale , ale!:D cos teraz mnie wziela mysl na WII jak patrze na te screeny z heroes 2 miodzio albo red steel czy jakos tak swietny innowacyjny tryb gry z tymi joyami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:17, Mr.M napisał:

> Nextenem napewno mozna nazwac Wii :D

Paradoks ;-) Głównie to tylko Wii można by nazywać nextgenem, bo tylko Wii wprowadza coś nowego
do systemu gameplay''a, sterowania i w ogólę wprowadza świeżość, a nie to co inne :-p


Prawdę mówiąc, to PS3 i X360 to po prostu mocne komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:26, pllayboyy napisał:

Hmm ja sie zastanawialem nad ps3 albo x360, za tydzien jade po PS3 bo kazdy przyzna ze to lepsza
konsola i jak juz cos wybierac to PS3 bo ta konsola sie dopiero rozkreca! Ale , ale!:D cos
teraz mnie wziela mysl na WII jak patrze na te screeny z heroes 2 miodzio albo red steel czy
jakos tak swietny innowacyjny tryb gry z tymi joyami:D


Ty to w ogóle jesteś jakiś niezdecydowany :P Ale powiem ci, że te mocne gry na Wii to tylko jednostki :/ A szkoda. Same Mariany jakieś wychodzą, których grafika jest jak na NESie :P Konsolka ma duże możliwości. Ma procek jak w Xie (nie 360!), tylko że kartę graficzną troszkę słabą. Nie przeszkadza to jednak w robieniu mocnych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:31, bojanzaw napisał:

> Hmm ja sie zastanawialem nad ps3 albo x360, za tydzien jade po PS3 bo kazdy przyzna ze
to lepsza
> konsola i jak juz cos wybierac to PS3 bo ta konsola sie dopiero rozkreca! Ale , ale!:D
cos
> teraz mnie wziela mysl na WII jak patrze na te screeny z heroes 2 miodzio albo red steel
czy
> jakos tak swietny innowacyjny tryb gry z tymi joyami:D

Ty to w ogóle jesteś jakiś niezdecydowany :P Ale powiem ci, że te mocne gry na Wii to tylko
jednostki :/ A szkoda. Same Mariany jakieś wychodzą, których grafika jest jak na NESie :P Konsolka
ma duże możliwości. Ma procek jak w Xie (nie 360!), tylko że kartę graficzną troszkę słabą.
Nie przeszkadza to jednak w robieniu mocnych gier ;)


Poczekajmy jeszcze troche pare miesięcy.. co do Mariana to... owszem... nie znosilem tej gry, zresztą moze nie nie znosiłem tylko nie lubiłem, ale gdy zobaczyłem Mario Super Galaxy i jej grafike i gameplay to mnie wzieło... prosze.. obejrzcie sobie ten filmik:

http://www.wiicenter.pl/cutenews/panelnews.php?subaction=showfull&id=1173423909&archive=&start_from=&ucat=2&do=news

I proszę, nie mów ze grafika w tym Mario jest jak na Nesie :)

Jeszcze jedną bardzo dobrze zapowiadającą gra jest Metroid Prime 3 ale mnie ona za bardzo nie ciagnie... jeszcze pare miesiecy, pare miesiecy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:37, Piotr13PL napisał:


Bojana zamurowało po raz drugi :P Fajna grafa i to baaaardzo faaaaajnaaa ^^ Pierwszy Marian, który mi się podoba :P Że z Wii można takie coś wycisnąć - nonono :) Jestem pełen podziwu. Zamienie X360 na Wii :P (joke :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Mario. Pamiętam jeszcze jak zagrywałem się w Super Mario 64 na N64. Jeszcze do tego dochodził Mario Kart, ale to jak u wuja byłem. Kurczę, Wii fajna sprawa, ale nie sam nie wiem... Nie ma za dużo na niej poważnych gier. Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:44, Mac Cry napisał:

Ja tam lubię Mario. Pamiętam jeszcze jak zagrywałem się w Super Mario 64 na N64. Jeszcze do
tego dochodził Mario Kart, ale to jak u wuja byłem. Kurczę, Wii fajna sprawa, ale nie sam nie
wiem... Nie ma za dużo na niej poważnych gier. Ech..


Nie ma poważnych, bo to jest konsola robiona z myślą o dzieciach głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz żeś mnie rozbawił swoim brakiem wiedzy :DD

1. Konsola nie jest głównie dla dzieci, a dla całych rodzin.
2. Więc Resident Evil 4, ScarFace, MoH, CoD 3 i inne takie są dla dzieci? To już są gry poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:01, Mac Cry napisał:

Teraz żeś mnie rozbawił swoim brakiem wiedzy :DD

1. Konsola nie jest głównie dla dzieci, a dla całych rodzin.
2. Więc Resident Evil 4, ScarFace, MoH, CoD 3 i inne takie są dla dzieci? To już są gry poważne


Wiesz, to samo mówiono o GaCku i co? Też pełno RE wychodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:03, Srał Was Pies napisał:

Co sadzicie o gem boju color?


To jest temat o NEXTGENACH czytac ze zrozumieniem prosze :)

Ale juz mówiłem... narazie wszyscy twórcy gier tak mysla i gdy wychodzą takie jakie wychodzą, ale słyszałem ze Nintendo cos robi w tym kierunku i chce jakoś zachecic dystrybutorow do robienia wiecej powaznych gier... np. juz podpisali umowe z EA a jak sami znamy tą firme, potrafią naprawde dobrą, i poważna gre zrobić z czymś innowacyjnym (przykład: Nitro w NFS) więc sądze ze to oni zrobią pierwsi coś co sprawi ze Wii dostanie zalew mocnych tytułów i aż zabraknie konsol w sklepach itp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:33, Piotr13PL napisał:

Ale juz mówiłem... narazie wszyscy twórcy gier tak mysla i gdy wychodzą takie jakie wychodzą,
ale słyszałem ze Nintendo cos robi w tym kierunku i chce jakoś zachecic dystrybutorow do robienia
wiecej powaznych gier... np. juz podpisali umowe z EA a jak sami znamy tą firme, potrafią naprawde
dobrą, i poważna gre zrobić z czymś innowacyjnym (przykład: Nitro w NFS) więc sądze ze to oni
zrobią pierwsi coś co sprawi ze Wii dostanie zalew mocnych tytułów i aż zabraknie konsol w
sklepach itp :p


Sam ten ziomek z Nintendo powiedział, że chce łatwych gier, więc poważnych się spodziewać nie można (przynajmniej w dużej ilości). Jak będzie? Dowiemy się pewnie wkrótce ;) Wii ma swoją ukrytą moc tak jak pozostałe next-geny i prędzej czy później zostanie ona wykorzystana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się