Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 03:04, Sita napisał:

W USA tu gdzie jestem to 400$ Premium i 300$ za Core.

to nie duża ruznica u ciebie jak i u mnie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 03:06, Mudin napisał:

> W USA tu gdzie jestem to 400$ Premium i 300$ za Core.
to nie duża ruznica u ciebie jak i u mnie :d


Prawie zadna tyle ze tu $ a tam Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a mam pytanko a kiedy wyjdzie genji 2 a po za tym wole pleja 3 niz 360 bo bedzie wiecej gier i w wogule.
Co mi tam ze kosztuje 599$ nie musze się martwic bo jestem przy kasie !! :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem w swoje łapska nowy nr. PSX eXterme. Z działu "Next Gen" dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy na temat The Cell''a. Mianowicie, procesor ma mieć 8 RDZENI. Najciekawszy jest fakt, że produkcja procesora The Cell, to tak skomplikowany proces, że kontrola jakości IBM dopuszcza nawet chipy ze sprawnymi 4 rdzeniami z 8... Słowa te padły z ust samego szefa Działu Półprzewodników i Technologii, więc gościu wie co mówi... Na szczeście, Sony nie dopuszcza procków bez minimum 7 sprawnych rdzeni, ale 7 to nie 8... czy IBM robi sobie jakieś jaja z ludzi mających zamiar wydać ciężką kasę na PLAYSTATION 3? :| Osobiście, mam zamiar kupić PS3, więc chyba na tydzień przed zakupem będę latał do kościoła i dawał na msze, bo nie wiadomo na którą wersję procka trafię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 00:07, Sita napisał:

Ja tez jestem raczej za Sony niz micro$oftem i jego komerchom X360. (...)


Ekhm widzę, że tu jeszcze niektórzy są jeszcze nie uświadomieni:P Każda firma chce zarobić. Dlatego też produkt każdej firmy jest komercyjny. Niezależnie czy to jest Microsoft z swoim oprogramowaniem czy konsolami, Sony z sprzętem elektronicznym, Nitendo, Coca-Cola Co., Apple, Dell... Wszyscy chcą mieć zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 21:30, RX-8 napisał:

Wczoraj dostałem w swoje łapska nowy nr. PSX eXterme. Z działu "Next Gen" dowiedziałem się
jednej ciekawej rzeczy na temat The Cell''a. Mianowicie, procesor ma mieć 8 RDZENI. Najciekawszy
jest fakt, że produkcja procesora The Cell, to tak skomplikowany proces, że kontrola jakości
IBM dopuszcza nawet chipy ze sprawnymi 4 rdzeniami z 8... Słowa te padły z ust samego szefa
Działu Półprzewodników i Technologii, więc gościu wie co mówi... Na szczeście, Sony nie dopuszcza
procków bez minimum 7 sprawnych rdzeni, ale 7 to nie 8... czy IBM robi sobie jakieś jaja z
ludzi mających zamiar wydać ciężką kasę na PLAYSTATION 3? :| Osobiście, mam zamiar kupić PS3,
więc chyba na tydzień przed zakupem będę latał do kościoła i dawał na msze, bo nie wiadomo
na którą wersję procka trafię :P


No widzę, że wypuszczanie na rynek chłamu to już u Sony tradycja. W niektórych peesdwójkach montowano tak kiepskie lasery, że padały już nawet po kilku miesiącach grania, a teraz w PS3 prawdopodobnie montowane będą procesory z niesprawnymi rdzeniami. Mi już powoli zaczyna się niepodobać takie traktowanie klientów przez Sony. Nie dość, że gracz będzie musiał wydać na takie PS3 kilkaset euro, to jeszcze na dodatek nie będzie wiedział, czy jego konsola jest w pełni sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to kolejna "choroba wieku dziecięcego" jaka nęka praktycznie każdą konsolę Sony... A co do ceny, to jak mi jeszcze jakiś amerykanin ponarzeka na swoją cenę to chyba zastrzelę... Oni mają 499/599$, a w Danii (po przeliczeniu) wychodzi "jedyne" 683$ za tańszą i 854$ za droższą... Jankesi chyba nie doceniają tego, że dolar jest stosunkowo mocny i ceny w innych karjah będą zabójcze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 22:05, shinian napisał:

> Ja tez jestem raczej za Sony niz micro$oftem i jego komerchom X360. (...)

Ekhm widzę, że tu jeszcze niektórzy są jeszcze nie uświadomieni:P Każda firma chce zarobić.
Dlatego też produkt każdej firmy jest komercyjny. Niezależnie czy to jest Microsoft z swoim
oprogramowaniem czy konsolami, Sony z sprzętem elektronicznym, Nitendo, Coca-Cola Co., Apple,
Dell... Wszyscy chcą mieć zyski.


Ok troche sie zagolopowalem, widocznie mam jescze pozostalosci po mym uczuleniu na Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:07, SD4HJ napisał:

mam pytanko, czy as albo wyjda jakies gry ale w PL wersji jezykowej na wii albo xbox 360?

mają być na Xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się