Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jeśli wycofali możliwość odpalania gier z PS2 żeby zwiększyć zyski. To to raczej jest zły pomysł. Więcej osób kupi Xboxa 360 na którym można pograć w GTA SA, NFS U2. Zmienianie konsoli na gorszą to raczej zły pomysł. Ja na ich miejscu bym to zostawił. Tak to bym musiał kupić PS3 i PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:30, Tomek1120 napisał:

Jeśli wycofali możliwość odpalania gier z PS2 żeby zwiększyć zyski. To to raczej jest zły pomysł.
Więcej osób kupi Xboxa 360 na którym można pograć w GTA SA, NFS U2. Zmienianie konsoli na gorszą
to raczej zły pomysł. Ja na ich miejscu bym to zostawił. Tak to bym musiał kupić PS3 i PS2.


a nowa konsola sony nazywa się Playstation 3, czy Playstation 3,2 i gratis 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:35, Tomek1120 napisał:

Nie rozumiem. Wersja 40GB nie odpala gier z PS2. I sony zapowiada że to koniec PS3 które odpalają
gry z PS2.


nie do tego biłem...

Twój argument był taki, że niektórzy kupując PS3 myślą też o tym by grać w gry z PS2 (albo głównie o tym) - tak w ogólnym skrócie, a ja tylko powiedziałem z ironią, że to jest PS3, a nie 3,2 i 1 --- to, że działają gry z PS2 to tylko miły dodatek, ale nie powinno być to wyznacznikiem tego, czy opłaca mi się kupić konsole. Nie wiem czy wycofanie tego było dobrym pomysłem, może Sony chce się po części odciąć od tej wersji, że niektórzy to kupują PS3, żeby grać w gry z PS2, a może powód jest inny - nie wnikam w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... Nintendo Wii zamówione :) Nareszcie będę miał jakąś stacjonarkę w domu (do tej pory handheldy tylko ^^ ) :)
Na start 6 gier (w tym Zelda: TP :-> ) + 2x Nunchuk + 2x Wiilot + (może) 1x Pad do GameCube''a :)
Tak więc będę miał w co i z kim grać :) Tak jak wspominałem kiedyś, największą rozrywką dla mnie jest innowacja, coś nowego i mam nadzieję, że z Wii tego zaświadczę :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 15:40, Mr.M napisał:

Tak więc będę miał w co i z kim grać :) Tak jak wspominałem kiedyś, największą rozrywką dla
mnie jest innowacja, coś nowego i mam nadzieję, że z Wii tego zaświadczę :->


Gratulacje :) Mogę wiedzieć jakie będą pozostałe tytuły, bo Zelda to oczywista oczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:41, syriusz.b napisał:

Gratulacje :) Mogę wiedzieć jakie będą pozostałe tytuły, bo Zelda to oczywista oczywistość
:)


Eh, jako że kupuję na Allegro to część to takie sobei gry, ale potem będzie można sprzedać/wymienić się, na razie warto obeznać się ze wszystkimi grami ^^
Tzn. Będą to:
TMNT (te żółwie costam ;D )
Zelda
Ultimata Alliance (zręcznościowa strategia w świecie bohaterów Marvela – Spider Man itd.)
Dragonball Z Budokai Tenkaichi 2 (bijatyka, tradycyjnie :) Mam nadzieję że w Multiplayerze ^^ )
Wii Sports (typowe, ale liczy się MP :) )
Wii Play (dla nieobeznanych, zestaw gier w trybie party, ot tak w skrócie ^^ )

:) To wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:49, syriusz.b napisał:

>ciach

no gry fajne, na początek na pewno wystarczy :)


Tia, dodać Super Mario Galaxy i jestesmy w raju ^^


>Sam myślałem, czy by nie kupić Marvela tylko

Dnia 04.11.2007 o 15:49, syriusz.b napisał:

w wersji na X360 :)


Jak pogram to powiem,czy warte zakupu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:52, Mr.M napisał:

Tia, dodać Super Mario Galaxy i jestesmy w raju ^^


Metroid Prime nowy, z tego co wiem Resident Evil 4 ma bardzo dobra konwersje na Wii, Trauma Center, Simpsons >>> na Wii jest w co grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 15:55, syriusz.b napisał:


Metroid Prime nowy, z tego co wiem Resident Evil 4 ma bardzo dobra konwersje na Wii, Trauma
Center, Simpsons >>> na Wii jest w co grać :)


Tak, dlatego mam dylematów kilka, co kupować ^^ No , ale absolutnym must have jest Super Mario Bros. Brawl - tego przegapić nie mogę ;-) RE owszem, mam na oku, ale Umbrella Chronicles z Wii Zapperem, w przyszłości ;-p.
Nowa gra z Samus też ponoć genialna, znając życie to sobie sprawie ^^ Ale na razie, jako że jestem spłukany do dna, to jedyną grą w przyszłości do kupienia jest Brawl. , gdyż multiplayery ubóstwiam, a do tego takie dobre ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:49, syriusz.b napisał:

>ciach

no gry fajne, na początek na pewno wystarczy :) Sam myślałem, czy by nie kupić Marvela tylko
w wersji na X360 :)


Ja właśnie kilka dni temu zamówłęm sobie Marvel Ultimate Alliance na x360-może byćfajne bo jest 4-osobowy co-op. Widziałęm też filmik na gametrailers.com porównujący tę grę na 3 wymienionych w temacie konsolach i Wii wypada bladziutko, przy x i ps3, na których grafa była porównywalna, z lekkim wskazaniem na x360(to tylko moja opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:46, Oskar 1994 napisał:

a mam pytanie mój znajomy ma zamiar kuic teraz konsolę old gena najlepiej bo nei chce on wydać
byt wielu pieniędzy na konsolę. Jest on fanem strzelanek co mu doradzicie Xboxa czy PS2 ? ja
osobiście PS2 ale nie wiem może X jest lepszy xD


Tylko i wyłącznie PS2. Xbox umarł wraz z wejściem X360. Teraz już nie produkuje się na niego gier. Zaś lista premier PS2 jest przynajmniej tak długa jak w przypadku PS3. Ta konsola zbyt dobrze sprzedała się na całym świecie, żeby tak po prostu zaniechać wypuszczania nowych gier. Przez pewien czas będzie jeszcze przynosić zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem brać PS3 czy X360. Z jednej strony Bluray, Gran Turismo, bezpłatna gra przez neta ale drogie gry. A z drugiej strony Halo 3, net 160zł co rok, tańsze gry, awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 16:35, skywalker28 napisał:

Ja właśnie kilka dni temu zamówłęm sobie Marvel Ultimate Alliance na x360-może byćfajne bo
jest 4-osobowy co-op. Widziałęm też filmik na gametrailers.com porównujący tę grę na 3 wymienionych
w temacie konsolach i Wii wypada bladziutko, przy x i ps3, na których grafa była porównywalna,
z lekkim wskazaniem na x360(to tylko moja opinia)


Cóż, przekonam się sam ;-) Ale mówisz ogółem, czy tylko graficznie (jak tak to ja dziękuję, nie oceniam gier po grafice :P ) ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:09, Tomek1120 napisał:

To ja już nie wiem brać PS3 czy X360. Z jednej strony Bluray, Gran Turismo, bezpłatna gra przez
neta ale drogie gry. A z drugiej strony Halo 3, net 160zł co rok, tańsze gry, awaryjność.

Skoro masz zamiar kupic to dopiero na wakacje radze cie nie myslec co kupowac tylko cierpliwe czekać, a gry do momentu twojego zakupu napewno beda tansze i bedzie ich duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:09, Tomek1120 napisał:

To ja już nie wiem brać PS3 czy X360. Z jednej strony Bluray, Gran Turismo, bezpłatna gra przez
neta ale drogie gry. A z drugiej strony Halo 3, net 160zł co rok, tańsze gry, awaryjność.


Awaryjność to tylko jeśli masz pecha, ale i tak to się da załatwić. Nowe premiumy nie są już tak awaryjne. Oprócz Halo 3 dopisałbym jeszcze takie tytuły, jak GoW, Mass Effect, Halo 2(nadal daje rade), Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:12, Mr.M napisał:


> Ja właśnie kilka dni temu zamówłęm sobie Marvel Ultimate Alliance na x360-może byćfajne
bo
> jest 4-osobowy co-op. Widziałęm też filmik na gametrailers.com porównujący tę grę na 3
wymienionych
> w temacie konsolach i Wii wypada bladziutko, przy x i ps3, na których grafa była porównywalna,

> z lekkim wskazaniem na x360(to tylko moja opinia)

Cóż, przekonam się sam ;-) Ale mówisz ogółem, czy tylko graficznie (jak tak to ja dziękuję,
nie oceniam gier po grafice :P ) ?

Pozdrawiam.


A czym może się różnić jedna gra na różnych konsolach? Tylko jakością grafiki, itp. I w tej kategorii Wii „przegrało”.

Dnia 04.11.2007 o 17:12, Mr.M napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Tomek1120

Jeśli rzeczywiście chcesz kupić konsolę dopiero w wakacje to czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się