Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 22:59, tableta1 napisał:

czy cos moze jeszcze innego?

Dnia 04.11.2007 o 22:59, tableta1 napisał:



Zdecydowanie nowy Ratchet&Clank: Tools of Destruction ;-) Gra miodna, gdybym miał kasę to tylko dla tej gry łyknąłbym PS3 ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ratchet&Clank: Tools of Destruction jest bardzo dobrą grą w NEO+ dostało chyba 9.2 przy czym PES 08 na PS3 dostał 7.2 ;/

A ja mam zamiar kupić od razu PS3 jak wyjdzie wersja z Ratchet&Clank: Tools of Destruction bo według mnie najlepsza opcja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 18:48, Oskar 1994 napisał:

A ja mam zamiar kupić od razu PS3 jak wyjdzie wersja z Ratchet&Clank: Tools of Destruction
bo według mnie najlepsza opcja xD


Proponuję zacząć obstawiać zakłady czy Oskar 1994 mówi prawdę. Przekonamy się 14.11.2007, czyli za niecałe 2 tygodnie. (Wiem, wiem, niepotrzebna złośliwość ]:-. ).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:48, bartek0700 napisał:

Wyszedł jakiś Xbox 360 Starter Pack? Spójrzcie, http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_Forza_Motorsport_2_Viva_Pinata/i5175/
konsola + dwie gry w cenie samej konsoli.


Na moje oko to nie wygląda na starter packa. Taki miałby jakieś specjalnie przyozdobione pudełko, a na fotce widać oddzielnie dwie gry. Na 99% promocja wewnętrzna Ultimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 22:48, bartek0700 napisał:

Wyszedł jakiś Xbox 360 Starter Pack? Spójrzcie, http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_Forza_Motorsport_2_Viva_Pinata/i5175/
konsola + dwie gry w cenie samej konsoli.


To nie jest (niestety) starter pack, a właśnie jak mówi Klimos promocja w Ultimie. A wszystko kręci sie do okoła tego, by jeszcze sprzedać stare ixy premium bez HDMI i 65nm. Tu jest pies pogrzebany. Wcześniej też myślałęm nad tą opcja jednak wolę pomyśleć troszkę przyszłosciowo wiec wybieram arcade z HDMI (co póki co nie jest jeszcze aż tak dla mnie ważne) i z 65nm (na czym mi szczególnie zależy ze względów ekonomicznych, mniiejsze zuzycie prądu - w skali roku będzie pare złotówek, a najważniejsze jest to ze podobno 65nm maja się nie psuc... wierzę w to, że raczej będa się mniej psuć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:51, Oskar 1994 napisał:

Macie rację jest to konsolka bez HDMI. Chcą sie jej pozbyć i dodają trochę tytułów xD


Trochę niepoprawnie stylistycznie jest pisać o dwóch sztukach ''trochę''. Ajajajajaj, po co ja to piszę, no po co? :P

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 20:15, RX-8 napisał:

No chłopie, winszuję refleksu... Wiadomo o tym w świecie od dobrych 2-3 tygodni... ;P


Ale dobrze że napisał, ja na stronę PS nie wchodzę i a nie wiedziałem :).
Pościągam sobie parę demek dla zabicia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:15, RX-8 napisał:

/.../

No chłopie, winszuję refleksu... Wiadomo o tym w świecie od dobrych 2-3 tygodni... ;P

no wiesz a ja sie dzisiaj dowiedzialem kiedy to dokladnie bedzie:P zreszta tak samo PS3 site:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:15, RX-8 napisał:

/.../

No chłopie, winszuję refleksu... Wiadomo o tym w świecie od dobrych 2-3 tygodni... ;P

Kliknąłeś w ogóle w ten link??? Bo po twojej wypowiedzi widze, że nie. Owszem! O tym, że będzie można kupować za polskie pieniądze gry na PS Store to już od jakiegoś czasu wiadomo. Ale nie gadaj głupot, że od kilku tygodni wiadomo ile będzie kosztowała dana gra. A w tym linku właśnie to jest. W ogóle pod tematem jest data publikacji newsa: "Data: 06 11 2007" <- jak dla ciebie to jest parę tygodni temu to ja już mam z kilkadziesiąt lat. Więc lepiej najpierw pomyśleć a potem pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się