Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 16:12, Mr.M napisał:

> Czy warto jest kupić WII i gdzie jest najtaniej??

Jeśli chodzi o konsolę to polecam najpierw poszukać na Allegro :) Ja tam zamówiłem, dzisiaj
dochodzi, paczka 2x Nunchuk, 2x Wiilot + 6x gra :) Za 1150 zł ^^


Bardzo tanio, ja znalazłem Wii razem z Wii Sports za 929zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:13, Oskar 1994 napisał:

No Wii drogie nie jest chodź w Chinach jest już Vii xD


Słyszałam o nim, ale nie wiem za dużo. Czy mógłbyś napisać o co w tej konsoli chodzi? Z tego co wiem to jest świetna podróbka Wii, ale ja nie jestem na razie do niej przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 16:12, Kraju92 napisał:

Bardzo tanio, ja znalazłem Wii razem z Wii Sports za 929zł.


NO wiem, okazja prawdziwa :) Ale dzisiaj mi kuzyn przywiezie (nie, to nie od niego kupowałem, on tylko dowozi od sprzedawcy do mnie - PP dać konsolę to bezduszność ^^ ) i napiszę, czy było warto :)
Zresztą, ja wybrałem Wii dla np. Legend of Zelda, Mario (Galaxy to jest coś^^) oraz dlatego, że to głównie sprzęt nastawiony na grę multiplayer :) A ja do kompletu mam brata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:15, Mr.M napisał:


> Bardzo tanio, ja znalazłem Wii razem z Wii Sports za 929zł.

NO wiem, okazja prawdziwa :) Ale dzisiaj mi kuzyn przywiezie (nie, to nie od niego kupowałem,
on tylko dowozi od sprzedawcy do mnie - PP dać konsolę to bezduszność ^^ ) i napiszę, czy było
warto :)
Zresztą, ja wybrałem Wii dla np. Legend of Zelda, Mario (Galaxy to jest coś^^) oraz dlatego,
że to głównie sprzęt nastawiony na grę multiplayer :) A ja do kompletu mam brata ^^


Według mnie Wii jest jedyną next-genowa konsolą głównie dlatego że można się komunikować z ludźmi, ja też mam brata, a on ma dziewczynę więc zabawa by była super przy np. takim Boogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 16:22, Kraju92 napisał:


Według mnie Wii jest jedyną next-genowa konsolą głównie dlatego że można się komunikować z
ludźmi, ja też mam brata, a on ma dziewczynę więc zabawa by była super przy np. takim Boogie.


Wiesz, ja się z tobą zgadzam, mimo tego, ze napisanie czegoś takiego wśród zwolennikó X''a i PS3 (które też są dobre :P ) jest samobójstwem, no ale :)
Ja głównie stawiam właśnie na innowację (mam 2x NDS :) ) oraz na grę nieszablonową i zespołową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:34, Mr.M napisał:


>
> Według mnie Wii jest jedyną next-genowa konsolą głównie dlatego że można się komunikować
z
> ludźmi, ja też mam brata, a on ma dziewczynę więc zabawa by była super przy np. takim
Boogie.

Wiesz, ja się z tobą zgadzam, mimo tego, ze napisanie czegoś takiego wśród zwolennikó X''a
i PS3 (które też są dobre :P ) jest samobójstwem, no ale :)
Ja głównie stawiam właśnie na innowację (mam 2x NDS :) ) oraz na grę nieszablonową i zespołową
:)


Ty chyba jesteś miłośnikiem Nintendo :P Wiem że powiedzenie tego miłośnikom xboxa 360 i PS3 kończy się śmiercią, no ale cóż zaryzykowałem. Zgadam się z tobą ze stawianiem na innowację, ja też na to stawiam, xbox 360 i PS3 to tylko i wyłącznie next-genowa grafika, niestety na Wii tego brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:37, Kraju92 napisał:

Ty chyba jesteś miłośnikiem Nintendo :P


:D Inaczej, jestem miłośnikiem gry Legend of Zelda (serii calej ;) ) :) I do tego mam 2x Gameboy Color i 1x Gameboy Advance ^^ W sumie 5 gier z tej serii :) Łącznie z tą na NDS i Wii ;) Głównie to tylko tą grę uważam za prawdziwą rozrywkę - i zręczność, i wytęża umysł ... i wiele innych cudów ;)

EDIT: Wii niedługo dojedzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:42, Mr.M napisał:

> Ty chyba jesteś miłośnikiem Nintendo :P

:D Inaczej, jestem miłośnikiem gry Legend of Zelda (serii calej ;) ) :) I do tego mam 2x Gameboy
Color i 1x Gameboy Advance ^^ W sumie 5 gier z tej serii :) Łącznie z tą na NDS i Wii ;) Głównie
to tylko tą grę uważam za prawdziwą rozrywkę - i zręczność, i wytęża umysł ... i wiele innych
cudów ;)

EDIT: Wii niedługo dojedzie ^^


Ja też bardzo lubię Zeldę ale nigdy nie miałem okazji zagrać. Nintendo na tobie dużo zarobiło :P

To jeżeli będziesz mógł to potem napisz jak tam zabawa z tą konsolą, oczywiście jeżeli nie będziesz zajęty przechodzeniem od razu Zeldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nintendo na tobie dużo zarobiło

Dnia 10.11.2007 o 16:47, Kraju92 napisał:

:P


A żebyś widział ;)

Dnia 10.11.2007 o 16:47, Kraju92 napisał:


To jeżeli będziesz mógł to potem napisz jak tam zabawa z tą konsolą


:) Powiem tyle, gra się cudownie :) Tego się nie da opisać, ale gra z bratem w pingponga za pomocą Wiilota , dla przykładu, była niesamowita :) Tak jakby samemu się miało w ręku paletkę - to samo z kijem basebaalowym ^^
Rozwalają takie cuda jak jazda na krowie, trzymając Wiilota poziomo :) Ogólnie, gra bardzo zyskuję przy grze multiplayer, to samo w bijatykach :) W Zelde jeszcze nie grałem, niestety ^^ W zasadzie jestem zachwycony konsolą :) Dokładniej opiszę później, teraz lecę grać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:02, Mr.M napisał:

>Nintendo na tobie dużo zarobiło
> :P

A żebyś widział ;)

>
> To jeżeli będziesz mógł to potem napisz jak tam zabawa z tą konsolą

:) Powiem tyle, gra się cudownie :) Tego się nie da opisać, ale gra z bratem w pingponga za
pomocą Wiilota , dla przykładu, była niesamowita :) Tak jakby samemu się miało w ręku paletkę
- to samo z kijem basebaalowym ^^
Rozwalają takie cuda jak jazda na krowie, trzymając Wiilota poziomo :) Ogólnie, gra bardzo
zyskuję przy grze multiplayer, to samo w bijatykach :) W Zelde jeszcze nie grałem, niestety
^^ W zasadzie jestem zachwycony konsolą :) Dokładniej opiszę później, teraz lecę grać
;>


To bardzo dobrze że ta konsola jest taka wspaniała.
Miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się zdaje, albo wczoraj wieczorem Xbox Live miało jakąś większą awarię, której efekty widać do dzisiaj... (praktycznie brak jakichkolwiek gier multiplayer). Ciekawe kiedy to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 14:37, WorldWar3PL napisał:

Albo mi się zdaje, albo wczoraj wieczorem Xbox Live miało jakąś większą awarię, której efekty
widać do dzisiaj... (praktycznie brak jakichkolwiek gier multiplayer). Ciekawe kiedy to naprawią.


tak była do 23 bodajże... Kody na multi mi się skończyły wszystkie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:43, Oskar 1994 napisał:

Jaką ścigałke polecicie mi na PS3 ?

Juiced 2 moge szczerze polecic demo mi sie bardzo podobalo, ale chodzi ci bardziej o symulator czy acradowa gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no sam nie wiem. Kocham tuning i serię NFS. Chodź ostatnio wychodzą coraz to gorsze odcinki tej serii. Myślałem trochę i wiem na pewno, że na pewno SEGA nie jest dla mnie. Ja wolę gry troszkę mniej realistyczne. NFS Underground był boski NFS MW też. Ale nie wiem jak będzie dalej. Tocas mi się podoba ale o ile wiem 4 na razie nie będzie. Jednak z przywiązania do serii najprędzej kupię NFS PS. Kupię tzn. poproszę od babci na gwiazdkę, a z babcią już się troszkę zgadałem.


PS: Teraz kupuję Motorstorm i R&C ToD, następnie PES 08i NFS PS, później w okolicach marca moich urodzin SKATE i DIRT może. No i w marcu nową część F1 to obowiązkowo Pre-order kupię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:18, Oskar 1994 napisał:

hmmmm no sam nie wiem. Kocham tuning i serię NFS. Chodź ostatnio wychodzą coraz to gorsze odcinki
tej serii. Myślałem trochę i wiem na pewno, że na pewno SEGA nie jest dla mnie. Ja wolę gry
troszkę mniej realistyczne. NFS Underground był boski NFS MW też. Ale nie wiem jak będzie dalej.
Tocas mi się podoba ale o ile wiem 4 na razie nie będzie. Jednak z przywiązania do serii najprędzej
kupię NFS PS. Kupię tzn. poproszę od babci na gwiazdkę, a z babcią już się troszkę zgadałem.


PS: Teraz kupuję Motorstorm i R&C ToD, następnie PES 08i NFS PS, później w okolicach marca
moich urodzin SKATE i DIRT może. No i w marcu nową część F1 to obowiązkowo Pre-order kupię
xD

wiesz w J2 masz w sumie chyba wiecej opcji tuningowych niz w NFS PS ktore jest dla mnie porażka, może czas uśmiercić ta serie skoro nie może dorownać wielkim poprzedniczkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację, ale przywiązanie....Muszę zagrać w demo powiadomcie mnie jak takowe będzie na PS net ;]
No a nie wiem jeszcze ostatnio w MM Dirt był tak grafa powala, że szok....
No ale cóż dobrych ścigałek jest teraz nie wiele. A J2 mnie jakoś nie ciągnie jak coś to DIRT wolę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:22, Kraju92 napisał:

Według mnie Wii jest jedyną next-genowa konsolą głównie dlatego że można się komunikować z
ludźmi, ja też mam brata, a on ma dziewczynę więc zabawa by była super przy np. takim Boogie.


Jedno pytanie grałeś ? Czy tylko widziałeś ? Ja miałem wszystkie 3 konsole ''nowej generacji'' i teraz mam tylko 2 :) Dopisz sobie resztę :) Wii nudzi się szybko i zostaje bajerek za 1 tys który pokazujesz znajomym jak wpadną... i u mnie na imprezach jako party game bardziej popularna była gitara(gitar hero), singstar i buzz niż wii sports...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:15, Blantman napisał:

Jedno pytanie grałeś ? Czy tylko widziałeś ? Ja miałem wszystkie 3 konsole ''nowej generacji''
i teraz mam tylko 2 :) Dopisz sobie resztę :) Wii nudzi się szybko i zostaje bajerek za 1 tys
który pokazujesz znajomym jak wpadną... i u mnie na imprezach jako party game bardziej popularna
była gitara(gitar hero), singstar i buzz niż wii sports...


Bywa :) NIe sprzeczam się, twój wybór, ale moim zdaniem wii to świetna konsola w trybie multi :)
Ja gram z bratem, zawsze i o każdej porze i nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się