Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 17:43, syriusz.b napisał:

tak była do 23 bodajże... Kody na multi mi się skończyły wszystkie :(:(:(:(

Phi. Dobre sobie. Awaria była jeszcze dzisiaj przez niemal cały dzień. Tzn. niby ją usunięto, ale problemy dalej były :P
... na szczęście udało mi się trochę pograć. Szkoda, że przez awarię liczba graczy z paru setek zmieniła się na kilkunastu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:45, WorldWar3PL napisał:

> tak była do 23 bodajże... Kody na multi mi się skończyły wszystkie :(:(:(:(
Phi. Dobre sobie. Awaria była jeszcze dzisiaj przez niemal cały dzień. Tzn. niby ją usunięto,
ale problemy dalej były :P
... na szczęście udało mi się trochę pograć. Szkoda, że przez awarię liczba graczy z paru setek
zmieniła się na kilkunastu...


a tam :p mnie to rybka :p Ja i tak teraz katuje Virtua Fightera 5 offline bo achievy nabijam :D

[lans on] a jutro PES 2008 i NBA 2K8 :D:D:D [lans off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 21:33, Mr.M napisał:


Bywa :) NIe sprzeczam się, twój wybór, ale moim zdaniem wii to świetna konsola w trybie multi
:)
Ja gram z bratem, zawsze i o każdej porze i nie narzekam ;)


oj ale ja nie mówię że zła tylko nie każdemu przypada do gustu ja popełniłem błąd i po pierwszym pograniu na standzie kupiłem. Magia się kończy po paru dniach i wieje nudą... taka moja SUBIEKTYWNA ocena . Radzę aby każdy wpierw u kogoś po testował bo wii jest naprawdę specyficzną konsolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje poważne przypuszczenie, że BioShock trafi na PlayStation 3:
http://polygamia.pl/bioniusy

Wyżej wymieniona gra jest tylko czasowym (półrocznym) exclusive''m.. Tak jak duża większość niby-exclusive''ów na XBox''a 360. Jeśli na PlayStation 3 już takowe powstają, to są one tylko i wyłącznie na tę konsolę (pomijam fakt, że Sony ostatnio potraciło ich sporo).
Ciekawe czy z Mass Effect też tak będzie?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:30, nagans napisał:

mama pytanie czy jak mam telewizor nie HD to czy grafika bedzie duzo bardziej brzydsza
o tego gdybym mial tel z HD


Tak. Ale z drugiej strony na telewizorze LCD grafika z X360 i tak będzie ładniejsza od tej z Xboxa, podobnie jak gry na PS3 będą ładniej wyglądać niż gry z PS2. Sam w tej chwili używam X360 na zwykłym starym kilkunastoletnim standardowym telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 23:33, Blantman napisał:

ocena . Radzę aby każdy wpierw u kogoś po testował bo wii jest naprawdę specyficzną konsolą


Z tym się zgodzę :) Nie każdemu może ona się spodobać, to prawda ;) Ja jednak, dla przykładu, innowację i uwielbiam, a więc takie konsole "inne niż wszystkie" bardzo mi przypadają do gustu ;-)

@RafiXxx - nie, bo mam do zestawu brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:33, Klimos napisał:

Sam w tej chwili używam
X360 na zwykłym starym kilkunastoletnim standardowym telewizorze.


I jak daje to to radę? Sam jestem zmuszony do takiego rozwiazania do czasu kupna czegoś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 22:06, syriusz.b napisał:

[lans on] a jutro PES 2008 i NBA 2K8 :D:D:D [lans off]


No to zapowiada się pewnie dłuuugie wieczorne granie ;) Gdzie i za ile kupiłeś, czy może do testów dostaniesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 15:53, Ceteris Paribus napisał:

I jak daje to to radę? Sam jestem zmuszony do takiego rozwiazania do czasu kupna czegoś lepszego...


Też jestem zmuszony do takiego rozwiązania. Telewizor HD-Ready w domu niby jest (dokładnie taki sam Samsung jak na standach z X360 w sklepach, tyle że 32" zamiast 23"), jednak problem w tym, że mnie w domu nie ma i przynajmniej przez najbliższe 9 miesięcy mnie jeszcze nie będzie.

Jeśli chodzi o wrażenia, to owszem - na LCD wygląda to zdecydowanie lepiej, ale naprawdę da się grać, gry wyglądają bardzo ładnie i nie ma co się obawiać takiego rozwiązania. Może to nieco subiektywny punkt widzenia z mojej strony, bo gry na PC odpalałem ostatnimi czasy w obniżonych rozdzielczościach i detalach, bo nic nie było ruszane w środku od jakiś 4 lat.

Nie spotkałem się jeszcze z taką grą, ale słyszałem, że czasem co mniej staranni producenci przywiązują małą wagę do kompatybilności ze starymi telewizorami i np. może zdarzyć się zbyt mała i nieczytelna czcionka na ekranie (bodaże Lost Planet). Są to jednak raczej wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:04, master matrox napisał:


> [lans on] a jutro PES 2008 i NBA 2K8 :D:D:D [lans off]

No to zapowiada się pewnie dłuuugie wieczorne granie ;) Gdzie i za ile kupiłeś, czy może do
testów dostaniesz? :)


dostanę do recenzji (tak niestety poczta polska jak zawsze na medal i dziś gier nie otrzymałem), a co najlepsze w piątek jeszcze Assassin''s Creed (to już sam kupuje, a nie dostaje :p) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 16:21, syriusz.b napisał:

dostanę do recenzji (tak niestety poczta polska jak zawsze na medal i dziś gier nie otrzymałem),
a co najlepsze w piątek jeszcze Assassin''s Creed (to już sam kupuje, a nie dostaje :p) :D:D:D


Szczęściarz ;) Około 400 zł w kieszeni...
A Assassin''s Creed to zwykła czy kolekcjonerska edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:21, syriusz.b napisał:

(tak niestety poczta polska jak zawsze na medal i dziś gier nie otrzymałem),


Skąd ja to znam... Dlatego i Assassin''s Creed i Uncharted: Drake''s Fortune zamówiłem przez kuriera. Wysyłka AC w czwartek, więc jest duża szansa na to, że już w piątek popołudniu bedziem biegać Altairem po dachach Jerozolimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w ciągu 2 tygodniu zakupiłem the Orange Box , PGR4 , Call of Duty 4 i na dokładkę (tym razem na pc) FM 2008 :P
Na ten miesiąc dość! Tylko jeszcze pre order Mass Effect :) ale to już złożony z 5 miechów wstecz :)

Assasin Creed , Ratchet poczekają na lepsze czasy wersje tańsze na allegro (tak w styczniu) bo w grudniu też już mam parę ciekawych produkcji na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:21, syriusz.b napisał:

>
> > [lans on] a jutro PES 2008 i NBA 2K8 :D:D:D [lans off]
>
> No to zapowiada się pewnie dłuuugie wieczorne granie ;) Gdzie i za ile kupiłeś, czy może
do
> testów dostaniesz? :)

dostanę do recenzji (tak niestety poczta polska jak zawsze na medal i dziś gier nie otrzymałem),
a co najlepsze w piątek jeszcze Assassin''s Creed (to już sam kupuje, a nie dostaje :p) :D:D:D

a gdzie zamawiales ze to dostaniesz w piatek bo na cenendze ani sie zabardzo na sklep dostac ani nic nie pisze o tym kiedy wysylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie ten paczek chcę kupić ^^

PS : zapraszam do wzięcia udziału w bardzo ważnej ankiecie (dla mnie) na moim gramsajcie << to nie jest reklama to prośba....A moderatorów też zapraszam do wzięcia udziału....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:59, master matrox napisał:

Szczęściarz ;) Około 400 zł w kieszeni...
A Assassin''s Creed to zwykła czy kolekcjonerska edycja?


Zobaczymy... Wszystko okaże się w środę (nie wnikajcie w szczegóły :p), ale prawdopodobnie EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:12, Mateusz9214 napisał:

a gdzie zamawiales ze to dostaniesz w piatek bo na cenendze ani sie zabardzo na sklep dostac
ani nic nie pisze o tym kiedy wysylka...


Na razie nigdzie jeszcze :) Jestem z tych co wszystko odkładają na ostatnią chwilę, a ten piątek został podany czysto teoretycznie ;p Nie jest to pewna data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się