Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 20:25, syriusz.b napisał:

> a gdzie zamawiales ze to dostaniesz w piatek bo na cenendze ani sie zabardzo na sklep
dostac
> ani nic nie pisze o tym kiedy wysylka...

Na razie nigdzie jeszcze :) Jestem z tych co wszystko odkładają na ostatnią chwilę, a ten piątek
został podany czysto teoretycznie ;p Nie jest to pewna data :)

Hmm a zamawiasz w cenendze? bo tam terminu dostawy nie podali ani daty wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:34, Oskar 1994 napisał:

mam pytanie lepiej kupić nowego czy używanego Motorstorma. Używany jest ponoć w stanie idealnym....
zaoszczędzę na tym jakieś 30 zł warto ?


30zł to nie dużo jeśli masz od pewnej osoby to się opłaca i jednak trochę grosza zaoszczędzisz, ale jeśli nie jesteś pewny to jednak można dopłacić te 3 dyszki i mieć pewnego w foli jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:34, Oskar 1994 napisał:

mam pytanie lepiej kupić nowego czy używanego Motorstorma. Używany jest ponoć w stanie idealnym....
zaoszczędzę na tym jakieś 30 zł warto ?


Zaoszczędzisz względem czego? Względem cen oficjalnych (ze 250 złotych) czy tych z allegro.pl (około 50-60 złotych)? Jeśli to pierwsze to się nie opłaca - http://allegro.pl/search.php?string=motorstorm&category=28388&country=1 .. Ceny w granicach 70 złotych.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodzi mi z allegro. Na pisałem do gościa e-maila i się pytałem o wszystko odpowiedział bo jakiś 3 h. I mówi że raz ją odpalał i że jest to ideał, igiełka. Poprosiłem jeszcze o zdjęcie środka powiedział, że mi wyśle.
wydaje mi się, że to bardzo dobry sprzedawca a 30 zł tu 30 tam i się zbierze 60 zł i R FoM już można kupić za tyle :PP

Dziękuje

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He mam od 2 dni X360 :D i nie bardzo jeszce lapie :D mam spiderman3 i halo3 i w kazdej grze po przejsciu paru misji wyswietla sie nie wielki komunikat po poklsku tylko nie pamietam tresci

P.S mam jeszce jedno pytanko czy idzie wogule wgrac film na x360 jak :?bo muze chyba mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:10, Mroczny Joga napisał:

He mam od 2 dni X360 :D i nie bardzo jeszce lapie :D mam spiderman3 i halo3 i w kazdej grze
po przejsciu paru misji wyswietla sie nie wielki komunikat po poklsku tylko nie pamietam tresci


Jest to achievement, zdobywa się je za wykonanie jakiegoś zadania, każdy achievement ma wyznaczoną liczbę punktów. Owe achievement zwiększają liczbę twojego gamescore (punkty umieszczone obok twojego profilu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:17, Kurammi napisał:

> He mam od 2 dni X360 :D i nie bardzo jeszce lapie :D mam spiderman3 i halo3 i w kazdej
grze
> po przejsciu paru misji wyswietla sie nie wielki komunikat po poklsku tylko nie pamietam
tresci

Jest to achievement, zdobywa się je za wykonanie jakiegoś zadania, każdy achievement ma wyznaczoną
liczbę punktów. Owe achievement zwiększają liczbę twojego gamescore (punkty umieszczone obok
twojego profilu).


A to i ja mam takie pytanie: jak mam konsole nie podłaczona do netu, a po 3 miechach japodłącze to to wszystko zostanie zaktualizowane? I czy nie powinienem jej podłączyc by zaktualizować dasha(gdzie to sie wgrywa)?? Właśnie czekam az dojedize do mnie Arcade z Gersami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:47, Oskar 1994 napisał:

a to o to ta aukcja : http://allegro.pl/item266699667_motostorm_nowa_wa_wa.html

Ps: tylko nie kupcie jej myślę, że dojdzie o 70-80 zł a za ideał to nie dużo xD

Pozdrawiam


Moim zdaniem cena dobra, ja bym dał tak około 100-110 zł :) Poszukaj jeszcze MotorStorma w wyszukiwarkach ''buszujących'' po sklepach na przykład Ceneo czy też Skąpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:45, Mroczny Joga napisał:

No dobra zalpalem aa daje mi to cos kokretnego czy tylko pokazuje innym jaki jestem "swietny"
w granie :D

tylko pokazuje innym jaki jesteś świetny. niektórych mobilizuje do wyciśnięcia z gry siódmych potów... albo może raczej z siebie samego ;) dla niektórych zdobywanie achievementów to misja życiowa :D
na początku wydawało mi się to jakimś dziwacznym pomysłem... po czym przyłapałem się na przechodzeniu tomb raidera na ''time trial'' (najwyższy stopień trudności + ograniczenie czasowe) - tylko po to żeby zdobyć achievementa ;)
ale, na szczęście nie zdziczałem do tego stopnia, żeby kupować gry, które mnie nie interesują tylko po to, żeby zdobywać większy gamerscore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co z tym PS3 + R&C = 1599 zł ?! Bo się na niego napaliłem, a coś nie widzę, żeby on wyszedł....

Jak ktoś ma jakieś dane na ten temat to BłAGAM o odpowiedź. Bo praktycznie tylko ten zestaw mnie interesuję. Proszę o szybką odpowiedź.

A jak coś to kiedy on się pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:38, Oskar 1994 napisał:

/.../


Zajrzałem na kilka zagranicznych sklepów i coś nie widzę żadnych zestawów poza tym dostępnym w Polsce za 1999 PLN, czyli 60GB z Motorstormem i Resistance: Fall of Men oraz dodatkowym SixAxisem. Jedynie w USA dostępne są dwa inne starter packi: 80GB + Motorstorm oraz 40GB + film SpiderMan 3 na Blu-Ray''u. Prawdę mówiąc to planów wypuszczenia jakiś nowych starter packów też nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:24, Dincooo napisał:


> A ja mam zamiar kupić od razu PS3 jak wyjdzie wersja z Ratchet&Clank: Tools of Destruction

> bo według mnie najlepsza opcja xD

Proponuję zacząć obstawiać zakłady czy Oskar 1994 mówi prawdę. Przekonamy się 14.11.2007, czyli
za niecałe 2 tygodnie. (Wiem, wiem, niepotrzebna złośliwość ]:-. ).

pozdrawiam


^^ Nie chcę kasować zawartości powyższego posta. Mówił on mi, że 14 listopada będzie już ten pack dziś mamy 14 i ani widu ani słychu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest fajnie dzisiaj przyszedł do mnie ix. Jednak cholera rysuje p[łytuy :\ wsadziłę mtam gearsów patrzę porysowane, mysle coś porobilem. potem płytke z arcade to samo... :\ jednak jak włżyłem Borata to nie potysowało, ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się