Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>ciach

Klimos - jeśli ja mówię, że ten PES jest lepszy od Fify to coś jest na rzeczy, bo ja generalnie jestem "wychowany na fifie" i zawsze to Pro Evo ssało i inne rzeczy robiło, a teraz po prostu odleciałem przy PESie 2008, a bramka jaką dziś zdobyłem (lekkie podanie, a napastnik stojąc plecami do bramki wbił ją piętką) była tak zrobiona pod względem technicznym (animacja strzelającego), że po prostu opad szczeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:17, syriusz.b napisał:

jak ciach, to ciach ;)


Wezmę Twe zdanie pod uwagę ;)
A jak się sprawa ma z licencjami na nazwiska i nazwy klubów? Dużo jest pozmyślanych? Bo to mnie zawsze mocno wkurzało, od FIFY International Soccer włącznie. I jak wygląda ewentualna przeróbka wszystkiego na X360. Na PC z tego co wiem to siada jeden napaleniec, przerabia co trzeba i umieszcza plik w necie do zassania, a tutaj chyba coś takiego nie wyjdzie. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciachu ciachu ciachu...

Nie wiem, jak to jest z updatowaniem nazwisk wiem, że nie ma wszystkich licencji, ale co ciekawe często tylko nazwy drużyn i herb są złe, a nazwiska i twarze piłkarzy są już dobrze (vide Manchester United, gdzie nazwy i herbu nie ma, ale za to wszyscy piłkarze bez problemu: Ronaldo, Rooney i spółka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:06, RX-8 napisał:

Chciałbym poinformować wszem i wobec, że IGN zrecenzowało Assassin''s Creed dla PS3 i X360.
Ocena, jaką ogłosiło Szanowne Jury liczące 1 osobę to... 7.5/10!!!!!!!!! Czy ich do
reszty pop...?! Co ciekawe, obok jest ocena internautów wynosząca... 9,2/10. Jeden mądry redaktor
i zgraja głupich internautów, czy postrzelony redaktor i normalni internauci? Nie wiem jak
wy, ja przekonam się już jutro (tak tak, moje AC już wysłane ;D), najpóźniej w piatek.


Nie IGN, tylko redaktor IGN ;) To duża różnica moim zdaniem, bo w redakcji jest wiele osób i gdyby każdy to zrecenzował to na pewno oceny by się różniły.
Ciekaw jestem, jak zostanie oceniony w innych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:06, RX-8 napisał:

... .. .


Średnia z dziewięciu serwisów oceniający grę Uncharted: Drake''s Fortune wynosi 87, sądzę więc, że grę tę można nazywać killerem, gdyż zapewne osobom lubiącym ten gatunek gier na pewno się spodoba. ( http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/uncharteddrakesfortune?q=uncharted).

Assassin''s Creed w wersji na Xboksa ma średnią równą 84. Na PLAYSTATION 3 86. Rzadko zdarza się, że gra na konsolę Sony ma wyższą średnią, ale sądzę, że stało się tak dlatego, że grę na PS3 oceniło 11 serwisów/gazet, a na X''a aż 17. Linki:
XBox 360:
http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/assassinscreed?q=assassin''s
Playstation 3:
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/assassinscreed?q=assassin''s

Szczerze powiem, że jestem wynikami Assassina trochę zawiedziony. Liczyłem, że gra ta będzie miała średnią całkiem sporo ponad 90.. O Uncharted nie wypowiadam się, bo nie grałem.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:06, Mroczny Joga napisał:

Ha dzieki :D A jakie gry bys polecil :)na x360 ?

po pierwsze i najważniejsze - Guitar Hero II :D
kup używkę na allegro zapłacisz do 250zł oszczędzając około 7 dych.
to będzie najlepiej wydana kasa na grę ;) mając ją w zasadzie nie potrzeba ci innych tytułów przez bardzo długi czas :) inne gry to już kwestia gustu, ale ten tytuł to pozycja obowiązkowa - reprezentuje sobą kwintesencję konsolowej rozrywki ;)

a jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz takiej muzyki, albo masz paraliż palców, to sprzedasz grę bez straty, również na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:49, Ceteris Paribus napisał:

No jest fajnie dzisiaj przyszedł do mnie ix. Jednak cholera rysuje p[łytuy :\ wsadziłę mtam
gearsów patrzę porysowane, mysle coś porobilem. potem płytke z arcade to samo... :\ jednak
jak włżyłem Borata to nie potysowało, ocb?

gadałeś już z ultimą (bo chyba tam kupowałeś)? powiedzieli coś mądrego czy odesłali od razu do MS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:22, penny napisał:

po pierwsze i najważniejsze - Guitar Hero II :D


A to nie lepiej na trójeczkę poczekać? Lada chwila przecież ma się ukazać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:27, Klimos napisał:

> po pierwsze i najważniejsze - Guitar Hero II :D

A to nie lepiej na trójeczkę poczekać? Lada chwila przecież ma się ukazać ;]

jak nie grał w poprzednie to po co?
po pierwsze po co czekać, po drugie, dużo taniej :)
a frajdy jest tyle samo - a przynajmniej z dema ''trójki'' w które grałem nie wygląda na to żeby coś poza grafiką było innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG GH I czy II czy III. Jak można w to grać. Lepiej kup sobie prawdziwą gitarę dużo większa frajda. Jak cchesz grę typu poskacz po klikaj to kup któregoś DDR wyjdzie taniej i większa zabawa....

Ps: Wie ktoś co z tym PS3 + R&C = 1599 zł ?

Pochwalę się wczoraj kupiłem Motorstorma za 100 zł xD Będę go miał za jakis tydzień a potem PS3 i gramy xD
Proszę o odpowiedź ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:59, Oskar 1994 napisał:

OMG GH I czy II czy III. Jak można w to grać. Lepiej kup sobie prawdziwą gitarę dużo większa
frajda. Jak cchesz grę typu poskacz po klikaj to kup któregoś DDR wyjdzie taniej i większa
zabawa....


Większa frajda? Raczej ciężka praca.

Anyway: do posiadaczy x360. Dzisiaj od godziny 9:00 przez 24h można ściągać darmową grę XBLA Carcassonne. Dodatkowo osoby które mają konto XBL od 5 lat dostaną darmowe 500MSP.

A teraz prywata: ktoś może był ostatnio w galerii bałtyckiej w saturnie lub empiku? Jest już tam AC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:59, Oskar 1994 napisał:

OMG GH I czy II czy III. Jak można w to grać. Lepiej kup sobie prawdziwą gitarę dużo większa
frajda. Jak cchesz grę typu poskacz po klikaj to kup któregoś DDR wyjdzie taniej i większa
zabawa....

jasne. oczywiście, każdy z nas ma czas i pieniądze na mozolną naukę gry na gitarze, pod bokiem przynajmniej 3 znajomych (bas, perkusja, wokal) i każdy z nich oczywiście potrafi zagrać bezbłędnie takiego free bird''a czy choćby hush. taaa, już pędzę po gitarę.
oskar, kochany, ja się akurat kiedyś uczyłem grać na gitarze i powiem ci szczerze, że wolę pobawić się przy guitar hero niż do tego wracać :D dla mnie guitar hero serwuje dużo więcej zabawy. nie kwestionuj cudzego pomysłu na rozrywkę - chcesz polemizować z kilkoma milionami zadowolonych graczy, tylko dlatego, że wydaje ci się że prawdziwa gitara to najlepsze narzędzie dla osoby chcącej się zrelaksować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem w ogóle fenomenu Guitar Hero. Ja tam wole mieć zwykłą gitarę i grać jak koleżanki do mnie do domu przyjdą a to im się podoba a nie przyciskać kolorowe guziczki na kawałku plastiku imitującego gitarę. Już nawet zwykła gitara jest od tego tańsza. A na Guitar Hero masz tylko parę piosenek które można zagrać. Nie rozumiem co ludzie widzą w tej grze. Tak samo ping-pong na X360, na Wii to jeszcze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:27, Mroczny Joga napisał:

Mam Jeszce pytanie jak grac przez neta musze podloczyc kable i juz czy jak :D?i jak zzucic
muze ?


jak masz w domu router z włączonym DHCP (dynamiczne przydzielanie adresów) to nic nie musisz robić - wystarczy kabel sieciowy wpiąć w odpowiednią dziurę. a jak nie, to musisz sobie ręcznie ustawić połączenie sieciowe analogicznie jak w komputerze. tak przy okazji - w instrukcji obsługi jest na ten temat cały rozdział, razem z obrazkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy z tych "bajerów" jest DDR. Można się fajnie pobawić i schudnąć xD A taki guitar hero ? Dla mnie dziwne. Rock Band jeszcze bo na perkusji gra się świetnie sam grałem. Na pewno lepiej pograć na prawdziwej ale to już niestety kosztuje xD

A ja tam za niedługo PS3 mam jakieś 10 dni i wtedy pogram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:53, Tomek1120 napisał:

No DDR jest fajne. Ale GH? Plastikowa gitarka z kolorowymi guziczkami. To nie jest zbyt fajne.


OoO Wielki Domku, gdzie jesteś? Pozostali tu niewierni...

Po pierwsze, nie każdy masz czas, pieniądze i chęci na nauce gry na prawdziwej gitarze. GH ma sprawiać natychmiastową przyjemność, nauka gry na prawdziwej gitarze z początku sprawia wiele trudności. Dopiero to pewnej wprawie przynosi ogromną przyjemność. Po trzecie, GH jest raczej grą na imprezy, aby zająć w szybki sposób czymś znajomych. Choć i samotnie zabawa jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się