Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 16:28, Ceteris Paribus napisał:

> gadałeś już z ultimą (bo chyba tam kupowałeś)? powiedzieli coś mądrego czy odesłali od
razu
> do MS?

Waśnei dziwna sprawa i być mozę rysowała płytki z mojej winy gdyż postawiłęm ja na DVD - być
może była to jedna z tych niestanbilnyhc powieżchni, hmm? Teraz stoji na płaskim blacie w szafeczcce
(ale am troche miejsca, po 20 i 30 cm po bokach, z 5-10 do góry i z 15-20 do tyłu szafki -
czy nie jest to złe ustawieni?),

a ta twoja szafka to ma otwór w tylnej ściance? bo w sumie to jest ważniejsze od tego ile masz miejsca po bokach - powietrze musi mieć gdzie się wydostawać - xboks zasysa po bokach a wypluwa z tyłu, jak to nagrzane powietrze nie ma gdzie ujść to ci się zrobi w w tej szafce piekarnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:39, penny napisał:

a ta twoja szafka to ma otwór w tylnej ściance? bo w sumie to jest ważniejsze od tego ile masz
miejsca po bokach - powietrze musi mieć gdzie się wydostawać - xboks zasysa po bokach a wypluwa
z tyłu, jak to nagrzane powietrze nie ma gdzie ujść to ci się zrobi w w tej szafce piekarnik
:)


hmm dusozny ixbox w sosie własnym ;-) jest dzióra na kable o ok 7 cm średnicy, taka że euro spokojnie przechodzi. Wyjąć go stamtąd czy kontrolowac ciepło? A co powiesz na to: czy mój profil z konnsoli x360, który zrobiłęm sobie w domu automatycznie będzie profilem w XboxLive? Czy jest opcja styworzenia nowego na Live gdzie przechodzą wszystkei punkty, osiągnięcia itp?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:08, syriusz.b napisał:

I love (bardzo love) Poczta Polska ...

AC nie doszło... :/:/:/:/:/


Bo głupi jesteś ;) Ja, jak tylko mam możliwość, to niczego nie oddaję PP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:50, Ceteris Paribus napisał:

hmm dusozny ixbox w sosie własnym ;-) jest dzióra na kable o ok 7 cm średnicy, taka że euro
spokojnie przechodzi. Wyjąć go stamtąd czy kontrolowac ciepło?

no mój ma taki otwór gdzieś z 8x20cm ;) sprawdź czy nie za gorąco mu się tam robi. nie wiem, czy twój otwór to wystarczy - ilość pompowanego przez X powietrza jest dość duża. fizyk ze mnie żaden, żeby to przeliczyć :D

Dnia 16.11.2007 o 17:50, Ceteris Paribus napisał:

[...] A co powiesz na to: czy mój
profil z konnsoli x360, który zrobiłęm sobie w domu automatycznie będzie profilem w XboxLive?
Czy jest opcja styworzenia nowego na Live gdzie przechodzą wszystkei punkty, osiągnięcia itp?!

nie wiem czy dobrze cię rozumiem :/
jeśli mówisz o tym profilu co sobie zrobiłeś na konsoli, to tak - po podłączeniu do sieci będziesz mógł go używać na xbox live. co do tworzenia drugiego konta - to nie, punkty nie są przenoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ianczej, zrobiłem sobie taki jakby próbny proflil ''abc'' no i sobie na nim gram. Chodzi mi o to by zmienić nazwę tego profilui (a chyab nie da sie edytować) i jakoś ''pokazać'' sie w społeczności czymś więcej niżeli abc ;-)

Chodzi mi o te pare punktów i tych achevb cos tam bym ich nie stracił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się was na forum chyba z 1 000 000 razy czy wyjdzie jakiś nowy pack : P aż w końcu napisałem do Sony Poland. List zamieszczam poniżej :

Witam !

Chciałem się spytać, gdyż ostatnio dotarła do mnie pewna, ciekawa
wiadomość. Otóż dotyczyła ona nowego packu PS3. Słyszałem, że ma wyjść
wersja PS3 40 GB + Ratchet & Clank ToD = 1599 zł. Jest już wersja z Spider
Manem 3 = 1599 zł. Więc czy jest to prawda, by jeszcze w tym roku pojawił
się nowy pack tej konsoli i jak coś to kiedy ma on wyjść ? Bo
najprawdopodobniej skusiłbym się na taki pack.

Z Góry dziękuję

Pozdrawiam


Odpowiedź :

Witam serdecznie,

Niestety nie mamy informacji o takim produkcie na rynku polskim.


Ah....ciekawe czy mówili prawdę : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:38, Ceteris Paribus napisał:

Powiem ianczej, zrobiłem sobie taki jakby próbny proflil ''abc'' no i sobie na nim gram. Chodzi
mi o to by zmienić nazwę tego profilui (a chyab nie da sie edytować) i jakoś ''pokazać'' sie
w społeczności czymś więcej niżeli abc ;-)

Chodzi mi o te pare punktów i tych achevb cos tam bym ich nie stracił...

możesz zmienić swoją ''nazwę'' - zachowasz wszystkie swoje achievementy. tu masz podane jak to zrobić:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/gamerprofile/change.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:33, penny napisał:

możesz zmienić swoją ''nazwę'' - zachowasz wszystkie swoje achievementy. tu masz podane jak
to zrobić:
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/gamerprofile/change.htm


O to wielkie dzięki ;''-)

EDIT:

"Gamertag changes cost 800 Microsoft Points."

a nie to ja podziękował. Mam nowy profil z małym expy to mniejszym problemem będzie stworzeni nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:39, Ceteris Paribus napisał:

"Gamertag changes cost 800 Microsoft Points."

a nie to ja podziękował. Mam nowy profil z małym expy to mniejszym problemem będzie stworzeni
nowego.

jak jeszcze nie podłączyłeś konsoli do netu, to zmiana jest za free!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:24, penny napisał:

> "Gamertag changes cost 800 Microsoft Points."
>
> a nie to ja podziękował. Mam nowy profil z małym expy to mniejszym problemem będzie stworzeni

> nowego.
jak jeszcze nie podłączyłeś konsoli do netu, to zmiana jest za free!


Ooo, a to spoko :-) Zaraz coś pokąbinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:39, Mroczny Joga napisał:

Jak poloczyc xboxa z netem??Jak podpiad xboxa pod HD w TV?


Wszystko to masz opisane w instrukcji. Nie ma większych problemów, po prostu kabelkami z ixa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:36, Mroczny Joga napisał:

Ha a ktora str?:D


A bo ja wiem, coś mi mowią liczby 1, 4 i 0 hehe. Jakoś tak zaczyan siepolsak instrukcja. Z podłączenim do TY|V nie ma problemu nawet bez insrukcji, po prostu wtykasz wszystko tam gdzie pasuje, co do netu podobnie, ale w instrukcji masz opisane rózen kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć PS3 do kompa aby przez niego połączyć się z internetem, bo łącze je kablem ethernet włączam kompa i PS3 i nic się nie dzieje. Słyszałem coś o jakimś kablu skrosowanym ale nie wiem co to jest jak i za ile to można kupić i czy ten kabel jest konieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:36, kepny napisał:

http://allegro.pl/item270600575_assassin_s_creed_folia_gamesoft_krakow.html


Gdzie jest haczyk ??? a może jak masz sam odebrać to pójdziesz jakieś karki Ci wklepią i ukradną
kasę :P taka pułapka ;)

hehe, jak to gdzie haczyk? ;)
przeczytaj opis - wygląda na to, że musisz kupić u nich grę za 200zł żeby dostać Assasins Creed za 40 :D
stąd konieczność odbioru osobistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:36, kepny napisał:

http://allegro.pl/item270600575_assassin_s_creed_folia_gamesoft_krakow.html
Gdzie jest haczyk ??? a może jak masz sam odebrać to pójdziesz jakieś karki Ci wklepią i ukradną
kasę :P taka pułapka ;)


Z tego co ja zrozumiałem, to idziesz do sklepu, zostawiasz w rozliczeniu grę, która kosztuje ~200 złotych i za dopłatą 20 zł otrzymujesz Assasin''s Creeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:32, Oskar 1994 napisał:


Ah....ciekawe czy mówili prawdę : >


Hmm, pewnie jakieś informacje mają, ale nie ma się co dziwić, że ich nie ujawniają. Nie wiem czemu, ale zawsze kontakt z jakimiś firmami jest trudny, bo czasem nawet nie odpisują na emaile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się