Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 21:22, kepny napisał:

Z tyłu pudełka będzie napisane HDMI :) ale zawsze możesz się zapytać sprzedawcy, pozdro.


ok,dzięki
juz sie nie moge doczekac mojego X360premium:))
a czemu bardziej polecacie packa z PGR4 niz packa z VP i forza2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:24, Memorr napisał:

> Z tyłu pudełka będzie napisane HDMI :) ale zawsze możesz się zapytać sprzedawcy, pozdro.


ok,dzięki
juz sie nie moge doczekac mojego X360premium:))
a czemu bardziej polecacie packa z PGR4 niz packa z VP i forza2??


Nie wiem czy dobrze mowie ale pack z VP i F2 nie mają HDMI. Czyli jest większe prawdopodobieństwo przegrzania się konsoli. Ten pack pewnie został stworzony apy wysprzedać ostatnie sztuki Xa bez HDMI ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz nie odpowiadajcie na tamtego mojego posta,sam sobie odpowiedzialem:)
po pierwsze PGR4 jest nowsze i lepsze;)
po 2 tak jak napisal Oskar Forza2 i VP można juz za male pieniadze dostac:)
i po 3 packi z PGR4 są juz wszystkie z HDMI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:29, MajorZero napisał:

Oskar1994 z Polsatem to żartowałem.


ale ja co do TVN się nie myliłem... była reklama X360 przed sportem, albo pogodą (nie pamiętam dokładnie już...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2007 o 21:36, Kondzio90 napisał:

Nie wiem czy dobrze mowie ale pack z VP i F2 nie mają HDMI. Czyli jest większe prawdopodobieństwo
przegrzania się konsoli. Ten pack pewnie został stworzony apy wysprzedać ostatnie sztuki Xa
bez HDMI ;P


Mylisz dwie rzeczy :) HDMI nie ma nic wspólnego z przegrzewaniem się. Wersje z portem HDMI, czyli np XElite też mogą się przegrzewać

Nie grzeją się dopiero Falcony, czyli nowa serja x-ów, które dopiero co pokazały się w Stanach. Tam zmienili trochę środek, zmniejszyli też procek, z 90 do 60nm, co zmniejszyło pobór prądu i temperaturę.

Kiedy Falcony będą w Polsce, nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 06:23, Reizel napisał:

Ile kosztuje z góry opłata za rok grania w xboxa przez siec?


Na allegro zdrapki na 12+1 miesięcy chodzą po około 150 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 07:34, Narultimate napisał:

Cześć
Mam pytanie
Czy w wersji arcade jest miesięczny gold? czy można mieć neta w arcade(do demek bym se dysk
dokopił :))


Wersje demonstracyjne możesz pobierać za darmo na koncie Silver (bez wykupionego abonamentu).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:02, Mroczny Joga napisał:

Ja widziałem za 189 na allegro :/ ale duzo mi to nie daje bo i tak nie mam neta podpietego
:/ czy ktoś wie po ROD czy Rof czy jakos tak zeby połoczyc x360 z netem :D?


Zupełnie nie zrozumiałem Twojego pytania. Czyżbyś się pytał czy po kręgach śmierci można było połączyć się z Internetem? Nie, nie rozumiem...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dorą ofertę tzn sam ją sobie wymyśliłem : P
Kupujesz X0 Arcade - 999 zł
Dysk 20 GB - 219 zł
Łącznie - 1218 zł taniej niż X0 Premium i to o 120 zł !!! A wersja arcade ma już HDMI
Jak ktoś nie wierzy tu znalazłem dysk w tak niskiej cenie >>

http://allegro.pl/item272949925_xbox_360_20gb_dysk_twardy_tanio_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:33, syriusz.b napisał:

ale ja co do TVN się nie myliłem... była reklama X360 przed sportem, albo pogodą (nie pamiętam
dokładnie już...)


Reklamy gier w widziałem tylko na TVN. Na Polsacie była kiedyś reklama Gran Turismo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo czy w najbliższych miesiącach sony albo microsoft maja zamiat zrobić zastępców dal swoich konsol bo mam zamiar w ciągu kilku miesiecy kupić 360 albo PS3 i nie hce żeby spotkało mnie coś takiego że kupie te konsole a za kilka miechów wyjdzie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś może maty do tańczenia z grą DDR2 ??? ja widziałem jakiś shit niestety jakaś inna gra :/ a zależy mi na DDR2 i dwóch matach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maty na allegro zajdziesz za 39.99 zł. No A DDR 2 to tylko jak masz wiecej kasy widziałem na necie bo też chciałem kupić 199 zł nowa no drogo :9 Oczywiście w wersji na PS2.

PS: Na allegro są jakieś tandetne maty widziałem co mają chyba 10 strzałek ale znajdziesz tez takie które mają 4 :P

A ostatnio we Wrocławiu widziałem Dance Stage nowa za 99 zł ;] Skuszę się ale nie w tym roku ze wględuna brak funduszy :P

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:36, kepny napisał:

Widział ktoś może maty do tańczenia z grą DDR2 ??? ja widziałem jakiś shit niestety jakaś inna
gra :/ a zależy mi na DDR2 i dwóch matach.

jeśli mówisz o DDR dla xboksa, to podobnie jak ja, możesz się najwyżej ugryźć w .... ucho :/
mimo że DDR na xboksa wyszło prawie rok temu, to niestety tylko w stanach i japonii :(
premiera w europie miała być latem, potem w listopadzie i potem przełożyli na 1 grudnia. na razie czekam - przymierzam się do zakupu za granicą, bo w Polsce pewnie nie będzie - nawet w ultimie powiedzieli, że nie zamierzają tej gry wprowadzać do oferty.
tak, przy okazji - europejska wersja DDR''a na xboksa nie nazywa się DDR :D tylko Dancing Stage Universe. czyli DSU :/ robi się przez to niezłe zamieszanie bo mało kto kojarzy nową nazwę, a o oryginalnej wiadomo że na X''a jej nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, widzę, że jesteś doinformowany w tej sprawie :) a więc chyba też będę musiał sobie zamówić zza oceanu :) może akurat znajomy będzie przyjeżdżał to go poproszę i mi przywiezie ;) a nie wiem co oni tak nie chcą tego w Europie :/ to jest naprawdę dobry sposób na spędzenie miło czasu nawet ze znajomymi :) a na x360 jak mówiłem znalazłem jakąś matę i jakąś lipną grę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się