Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>ciach

gwoli ścisłości: w X360 nie ma jako takiego neta... Jest tylko usługa live. Czego wygląda tak samo? Bo to multiplatforma, a one się rzadko różnią, a jak już to nie tak strasznie (np. w wersji na PS3 jest troszkę inny filtr jeśli chodzi o kolory). Powiem ci to tak: ja potrzebowałem konsoli do grania na teraz, komputer mam w pokoju obok, dlatego wybrałem X360 i w tej chwili dalej uważam, że był to najlepszy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:20, Sephirath napisał:

O, kolejna ciekawa uwaga...

Wiecie, chyba jednak Xbox mnie bardziej urządza. PS3 może i potężniejsze, lecz... Jakoś nie
trawię polityki Sony :-p


Wiesz, Playstation 3 też jest "okaleczane" przez producentów gier, przykładem mogą być problemy z Orange Boxem, bo jak powiedzieli twórcy skupiali się najbardziej w wersji na X360 i stąd te problemy na PS3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:41, master matrox napisał:

Wiesz, Playstation 3 też jest "okaleczane" przez producentów gier, przykładem mogą być problemy
z Orange Boxem, bo jak powiedzieli twórcy skupiali się najbardziej w wersji na X360 i stąd
te problemy na PS3 :/


jak się mogli bardziej skupiać na wersji na X360, jak te wersje robiły 2 inne teamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 21:44, syriusz.b napisał:


jak się mogli bardziej skupiać na wersji na X360, jak te wersje robiły 2 inne teamy?


Mówię to na podstawie tego, co przeczytałem na www.ps3site.pl

Cytuję:
Jak tłumaczy się EA, wersja pomarańczowego powstawała przede wszystkim na Xboxa i stąd te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:44, syriusz.b napisał:

> Wiesz, Playstation 3 też jest "okaleczane" przez producentów gier, przykładem mogą być
problemy
> z Orange Boxem, bo jak powiedzieli twórcy skupiali się najbardziej w wersji na X360 i
stąd
> te problemy na PS3 :/

jak się mogli bardziej skupiać na wersji na X360, jak te wersje robiły 2 inne teamy?

Nie nie robily 2 rozne teamy, EA zrobilo tylko porta wersji z Xboxa na ps, 2 rozne teamy robily np. cod4, dzieki czemu gra dziala swietnie zarowno na ps3 jak i na Xboxie360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:18, RX-8 napisał:

Ponieważ konwersja była z DVD --> BD-ROM, a nie odwrotnie. Wersja na PS3 bazuje na wersji X360


moge prosic o zrodlo do takich "rewelacji"? kilka dni temu na gametrailers pani producent Assassin's Creed tytulu po raz N-ty twierdzila ze mieli dwa niezalezne teamy prawie od poczatku projektu (prawie bo wczesniej byl to tytul PS3 only!) i zadna wersja nie jest wzorem dla drugiej (jak twierdzisz).

imo conajmniej dziwne tlumaczenie faktu ze goscie zwyczajnie nie dali rady z wersja na ps3 wzglednie mieli ja (oraz posiadaczy PS3) w nosie (jako kolejny juz developer ostatnimi czasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:03, Tomaszek92 napisał:

Czy na PS3 wyjdą jakieś gry RPG w ciągu pół roku?

Raczej napewno a i juz teraz jest kilka RPG.
Ja osobiscie czekam na White Knight Story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 10:41, Steel Dogg napisał:

a czy za kożystanie z internetu na xbox360 płaci sie coś


Tak, za korzystanie z Xbox Live płaci się. Możesz kupić karty zdrapki, lub użyć karty kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:55, Marth napisał:

> a czy za kożystanie z internetu na xbox360 płaci sie coś

Tak, za korzystanie z Xbox Live płaci się. Możesz kupić karty zdrapki, lub użyć karty
kredytowej.


a ile to kosztuje i jeszcze jedno czy mozna tak zrobic żeby internet był dalej w kompie i podłączyć do niego jakiś kabeli żeby internet był też w xboxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:59, Steel Dogg napisał:

a ile to kosztuje i jeszcze jedno czy mozna tak zrobic żeby internet był dalej w kompie i
podłączyć do niego jakiś kabeli żeby internet był też w xboxe


Karty zdrapki: 3 miesiące- ok. 50zł, 12 mies. - ok. 150zł (Allegro)
Nie orientuję się w cenach przy płatności kartą kredytową.

Tak, możesz połączyć kablem RJ-45 Xbox''a z komputerem, jeśli masz w nim kartę sieciową (podejrzewam, że jest zintegrowana z płytą główną), także nie ma problemu. Jedyne co, to komp musi być włączony gdy będziesz korzystał z XBL w xklocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie - popytałem dzisiaj na giełdzie komputerowej, pograłem w Resistance na PS3 oraz w GoW na Xboxa i chyba niestety PS3 wygrywa. Poza tym zobaczyłem jak wygląda używana od marca płyta z GoWem i od marca z Resistance. Xbox naprawdę rysuje płyty :p

A cena okazała się niestety podobna...

Xbox Elite HDMI + 3 gry + drugi pad = 2500
PS3 Starter Pack (2 gry + dwa pady + konsola) + gra = 2600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:25, Memorr napisał:

w zestawie arcade jest tylko 1 pad:)wszędzie gdzie widzialem oferty,lub czytalem to w wersji
arcade jest tylko 1pad:)

ups. przepraszam. faktycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:44, Sephirath napisał:

Panowie i panie - popytałem dzisiaj na giełdzie komputerowej, pograłem w Resistance na PS3
oraz w GoW na Xboxa i chyba niestety PS3 wygrywa. Poza tym zobaczyłem jak wygląda używana od
marca płyta z GoWem i od marca z Resistance. Xbox naprawdę rysuje płyty :p

A cena okazała się niestety podobna...

Xbox Elite HDMI + 3 gry + drugi pad = 2500
PS3 Starter Pack (2 gry + dwa pady + konsola) + gra = 2600 :)

1. po co ci elite? co zamierzasz na tym 120gb dysku trzymać?
2. też możesz znaleźć porysowane płyty z ps3 - to raczej kwestia tego jak kto się z nimi obchodzi. ja nie raz kupowałem używane gry na xboksa i jeszcze nigdy nie były porysowane w sposób który sugerowałbym rysy wykonane przez napęd a nie człowieka.
3. moja konsola od roku nie porysowała żadnej płyty. czy to znaczy że coś jest z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:44, Sephirath napisał:

Panowie i panie - popytałem dzisiaj na giełdzie komputerowej, pograłem w Resistance na PS3
oraz w GoW na Xboxa i chyba niestety PS3 wygrywa. Poza tym zobaczyłem jak wygląda używana od
marca płyta z GoWem i od marca z Resistance. Xbox naprawdę rysuje płyty :p

A cena okazała się niestety podobna...

Xbox Elite HDMI + 3 gry + drugi pad = 2500
PS3 Starter Pack (2 gry + dwa pady + konsola) + gra = 2600 :)


to samo co penny
1. Po co ci Elite?
2. Startet Pack w tej chwili już trudno wyczaić
3. To ja mam konsole z kosmosu: od lutego żadnego RoDa, konsola w ogóle (!) nie rysuje płyt - dziwne co nie?
4. Powiedziałeś o płytach, a jak wrażenia po obu grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się