Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No, wreszcie jakiś fun :>

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

1. Sam powiedziałeś "nie mam w domu niczego co by naprawdę rozumiało sygnał HD" to blu-ray
jest ci potrzebny do lansu? - tylko przepłacisz...

Ale "coś z HD" się zbliża, uwierz mi :) Nie chcę kupować konsoli na pół roku.

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

2. GTA IV na wiosnę, a bonus związany z tym tytułem tylko dla X360 :)

Ale będzie i na to i na to ;)

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

3. O wiele wyższa moc - o wiele przesadziłeś z tym stwierdzeniem :p

O wiele wyższa. Naprawdę :) Widziałeś Uncharted? Ta gra zużywa 35% możliwości PS3. A wygląda tak, że Xbox kuleje :p

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

4. Twoje słowa "Potrzebuje "konsoli do grania"", a z drugiej strony "Ale gier na
niego nie ma za dużo niestety. Ale powstają, o :)"
- kupując konsole:

Na PS3 są na razie 3 gry w które bym pograł. Dwie mi dają w Starter Packu, jedną kupię dodatkowo. Żadna inna mnie na razie nie kusi, na żadną inną też mnie nie stać (Na Xboxa też bym tylko 3 kupił). A plan wydawniczy jest cudowny :)

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

a) zrobisz coś tak jakby wbrew sobie :p

Nie ;)

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

b) stracisz kasę, bo kupowanie sprzętu na kiedyś mija się z celem

Otóż nie, przyjacielu :P Bo to ostatnie chwile na kupienie PS3 60GB kompatybilnego wstecz (o, własnie, wcale nie jest mało gier do grania - na początek wszystkie z PS2 z GoW II na czele :P)

Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

Dziękuje za uwagę :)

Enjoy :>

@Oskar 1994 - a taki duży napis "konsola jest uszkodzona" Cię nie martwi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup najpierw Wii :D (chyba że już masz), a potem jeśli bedziesz chciał konsole drugą to tylko XBOX360, jedyna jego wada jest awaryjność, i nie przesadzaj o tym DVD bo wystarcza. Czemu nie PS3 po 1 mówimy tutaj o konsolach do gier a w PS3 to jest chyba najmniej ważny dodatek. Moim zdaniem PS3 nie jest konsolą do gier, wszyscy kupuja go dla blu-ray, które rozpowszechni sie na swiecie za 5 lat, wtedy niestety PS3 juz dawno nie bedzie :D. Aha było coś jeszcze o wstecznej kompatybilności, oczywiście gry z GACKA chodzą na WII wszystkie, na XBOXIE większosc ze starego xa (te najważniejsze są :D) a na PS bardzo mało (prawie same crapy) i do tego te gry źle chodzą tną się i w ogóle są problemy z nimi. Co dalej... XBOX ma najlepszy MULTI :D, jest pełno spoko gier i pad też jest wygodny. Takze polecam ci XBOXA i WII (obydwie konsole mam i są super) a jesli jestes bogaty to bierz PS3 a jesli nie chcesz wyrzucac pieniedzy w błoto to o GRILLU zapomnij. A wii, powiem tylko tyle SUPER MARIO GALAXY, SUPER PAPER MARIO, METROID PRIME, RESIDENT EVIL 4, RESIDENT EVIL UMBRELLA CHRONICLES, THE LEGEND OF ZELDA, SUPER SMASH BROS BRAWL, TRAUMA CENTER... wiecej mi sie nie chce pisać :D Aha ps3 miał mój kumpel (juz sprzedał :P) no i wiem to wszystko również z doświadczenia, SiXAXIS (czy jak to sie pisze) nienawidze go, wkurza mnie, nie na moje rece. Poza tym Sony zamiast robić coraz wygodniejsze pady robi takie same lub gorsze (bezsens) No to wszystko pozdrawiam i przepraszam ze tak sie rozpisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

1. Ale nawet za pół roku blu-ray nie będzie ci aż tak okropnie potrzebny
2. eee Uncharted to niby ten mega skok graficzny? A to, że to tylko 35% to słowa z ND i równie dobrze może to byc fajny "chłyt marketindody". Poza tym w X360 też nie wykorzystano jeszcze 100%...
3. To do X360 dolicz gry z Xboxa starego - Halo, Halo 2, Ninja Gaiden, Riddick, Kotor... <--- imo kupowanie next-gena, by grać w gry past-genowe to jest już totalna głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

Najlepiej kup najpierw Wii :D (chyba że już masz)


Szczerze odradzam, konsola dobra do party-playa. Na Singlu szybko się nudzi.

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

(...) to tylko XBOX360, jedyna jego wada jest awaryjność, i nie przesadzaj o tym DVD bo wystarcza.


Oh, ależ jasne. Dlatego w dwa lata po premierze sprzętu słychać głosy, że gry nie mieszczą się na jednej płycie. Myślałem że erę wachlowania płytami mamy za sobą, ale jak widać relikt przeszłości powraca. To samo doprowadziło do zgonu Dreamcasta - zamiast DVD dostał CD po 800MB. I jakoś nikomu nie chciało się bawić w robienie gier na kilku płytach.

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

Czemu nie PS3 po 1 mówimy tutaj o konsolach do gier a w PS3 to jest chyba najmniej ważny dodatek.
Moim zdaniem PS3 nie jest konsolą do gier, wszyscy kupuja go dla blu-ray, które rozpowszechni
sie na swiecie za 5 lat, wtedy niestety PS3 juz dawno nie bedzie :D.


... szczególnie że wydane teraz Uncharted zajmuje 21GB i Developer nie musi się martwić o kompresje danych.

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

Aha było coś jeszcze o wstecznej kompatybilności, oczywiście gry z GACKA chodzą na WII wszystkie, na
XBOXIE większosc ze starego xa (te najważniejsze są :D) a na PS bardzo mało (prawie same crapy) i do tego te
gry źle chodzą tną się i w ogóle są problemy z nimi.


Gry źle chodzą? Jest ich mało? Człowieku, na jakim Ty żyjesz świecie? A może grałeś na konsoli z softem 1.50? Niemal WSZYSTKIE gry z PS2 są kompatybilne z PS3, więc nie kadź mi tu o "małej bibliotece gier" bo na PS3 chodzi więcej gier, niż X360 i Wii mają razem wzięte! Dodatkowo rodziałka zostaje podbita do HD a krawędzie są wygładzane i nie ma na co narzekać. Bzdury wypisujesz. Trzasnąłem SOLIDNEGO rotfla po tym steku bzdur.

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

Co dalej... XBOX ma najlepszy MULTI :D, jest pełno spoko gier i pad też jest wygodny. Takze polecam ci XBOXA i WII (obydwie konsole mam i są super)


Kozackie multi jest na PS3 od samego początku. 40 graczy na mapę? Tyle było w TYTULE STARTOWYM TEJ KONSOLI. A pad jest do kitu, wiem bo miałem x360 i grałem. Totalnie mi nie pasuje poprzestawiany układ gałek i D-padów. Kształt też może zmęczyć.

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

jesli jestes bogaty to bierz PS3 a jesli nie chcesz wyrzucac pieniedzy w błoto to o GRILLU zapomnij.


Jak PS3 to grill, to X360 to kuchenka gazowa _-_

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

A wii, powiem tylko tyle SUPER MARIO GALAXY, SUPER PAPER MARIO,
METROID PRIME, RESIDENT EVIL 4, RESIDENT EVIL UMBRELLA CHRONICLES, THE LEGEND OF ZELDA, SUPER
SMASH BROS BRAWL, TRAUMA CENTER... wiecej mi sie nie chce pisać :D


Nie chce Ci się pisać, czy raczej niewiele więcej jest?

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

Aha ps3 miał mój kumpel (juz sprzedał :P) no i wiem to wszystko również z doświadczenia, SiXAXIS (czy jak to sie pisze) nienawidze go, wkurza mnie, nie na moje rece. Poza tym Sony zamiast robić coraz wygodniejsze
pady robi takie same lub gorsze (bezsens)


Wyjaśnij mi chłopcze, jakim cudem SixAxiS może być gorszy od DualShocka2, skoro bazuje dokładnie na tej samej konstrukcji?

Dnia 24.11.2007 o 21:33, Pawcio765 napisał:

No to wszystko pozdrawiam i przepraszam ze tak sie rozpisałem


Alt nie gryzie. A Shift nie jest przyciskiem, który trzyma się na prawie co drugim słowie. To tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:55, RX-8 napisał:

... szczególnie że wydane teraz Uncharted zajmuje 21GB i Developer nie musi się martwić o kompresje
danych.


a mówią, że to X360 rozleniwia ekipy...

Dnia 24.11.2007 o 21:55, RX-8 napisał:

Kozackie multi jest na PS3 od samego początku. 40 graczy na mapę? Tyle było w TYTULE STARTOWYM
TEJ KONSOLI. A pad jest do kitu, wiem bo miałem x360 i grałem. Totalnie mi nie pasuje poprzestawiany
układ gałek i D-padów. Kształt też może zmęczyć.


Jeśli pad od X360 jest do kitu to wole o SixAxiSie się nie wypowiadać... Co do multi to błagam tylko nie dodaj do tego, że to ten sam poziom co Live...

Dnia 24.11.2007 o 21:55, RX-8 napisał:

Wyjaśnij mi chłopcze, jakim cudem SixAxiS może być gorszy od DualShocka2, skoro bazuje dokładnie
na tej samej konstrukcji?


bo ma tu i uwiedzie "wypukłe" rzeczy, gdzie palec leży lepiej na wklęsłym? <--- to ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.11.2007 o 22:02, syriusz.b napisał:

a mówią, że to X360 rozleniwia ekipy...


Owszem, bo na X360 tworzy się niemal tak samo jak na PC. Tu po prostu pomijają proces kompresji i mogą dostarczyć lepsze tekstury i dźwięki.

Dnia 24.11.2007 o 22:02, syriusz.b napisał:

Jeśli pad od X360 jest do kitu to wole o SixAxiSie się nie wypowiadać... Co do multi to błagam
tylko nie dodaj do tego, że to ten sam poziom co Live...


Wszystko zależy od preferencji. Mi Pad od X360 nie leżał TOTALNIE.

Ah, mówisz o tym profesjonalnym Live, który nie działał jak trzeba ostatnio przez kilka dni? No tak, PSN mu nie dorównuje. Najdłuższe zaburzenia pracy trwały parę godzin. I dotyczyła serwerów PS Store, można było spokojnie ciorać online.

Dnia 24.11.2007 o 22:02, syriusz.b napisał:

bo ma tu i uwiedzie "wypukłe" rzeczy, gdzie palec leży lepiej na wklęsłym? <--- to ma znaczenie...


Nie rozumiem, patrzę na SxiAxiSa i DS2 w tej chwili i jedyna róznica jaka widzę, to inny trigger + PS Button. Co tu jest inne? Oświeć mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:09, RX-8 napisał:

Ah, mówisz o tym profesjonalnym Live, który nie działał jak trzeba ostatnio przez kilka dni?
No tak, PSN mu nie dorównuje. Najdłuższe zaburzenia pracy trwały parę godzin. I dotyczyła serwerów
PS Store, można było spokojnie ciorać online.


ah a teraz tak pojadę troszkę: a sprawdzałeś wtedy Live? Była to jedna z nielicznych awarii nie pamiętam poprzednich, a tu sam przyznajesz, że "najdłuższe zaburzenia", czyli było ich więcej niż jedno? Pojechałeś tak trochę jak fanboy :p

Dnia 24.11.2007 o 22:09, RX-8 napisał:

Nie rozumiem, patrzę na SxiAxiSa i DS2 w tej chwili i jedyna róznica jaka widzę, to inny trigger
+ PS Button. Co tu jest inne? Oświeć mnie.


sam odpowiedziałeś to pierwsze co wymieniłeś :) Inny trigger + fps = sony porażka !!!!oneone111!!!! (to tak fanboyowsko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:13, syriusz.b napisał:

ah a teraz tak pojadę troszkę: a sprawdzałeś wtedy Live? Była to jedna z nielicznych awarii
nie pamiętam poprzednich, a tu sam przyznajesz, że "najdłuższe zaburzenia", czyli było ich
więcej niż jedno? Pojechałeś tak trochę jak fanboy :p


Owszem, były inne przestoje... Do 10 minut, związane z aktualizacjami PS Store. Nie wiązało się to jednak z brakiem rankingów czy wylogowywaniem z PSN.

Dnia 24.11.2007 o 22:13, syriusz.b napisał:

sam odpowiedziałeś to pierwsze co wymieniłeś :) Inny trigger + fps = sony porażka !!!!oneone111!!!!
(to tak fanboyowsko)


Przepraszam, CZY TY GRAŁEŚ W COŚ NA PS3? Bo to że trigger jest inny wcale mi nie przeszkadza podczas grania np. w Black. A Resistance też jest dobrze. Więc ocb? Preferujesz triggery o szerokości 1cm? Współczuję. Bo ja lubię oprzeć o coś palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:19, RX-8 napisał:

Przepraszam, CZY TY GRAŁEŚ W COŚ NA PS3? Bo to że trigger jest inny wcale mi nie przeszkadza
podczas grania np. w Black. A Resistance też jest dobrze. Więc ocb? Preferujesz triggery o
szerokości 1cm? Współczuję. Bo ja lubię oprzeć o coś palec.

yep... a mnie nie chodzi o szerokość mnie chodzi o to, że jest wypukły. Tak się składa, że troszkę tak palec może lekko zjeżdżać - ale dobra już się nie wypowiadam (nie jestem godzien...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.11.2007 o 22:26, syriusz.b napisał:

yep... a mnie nie chodzi o szerokość mnie chodzi o to, że jest wypukły. Tak się składa, że
troszkę tak palec może lekko zjeżdżać - ale dobra już się nie wypowiadam (nie jestem godzien...)


Tobie przeszkadza to, innemu coś innego. Wybacz, ale przekonywanie mnie do pada od X360 ma tyleż sensu, co próba zatrzymania rozpędzonego Boeinga 747 drewnianym kijem. W przeciwieństwie do Ciebie mam doświadczenia z obydwoma konsolami (a co za tym idzie - z padami) i moim zdaniem pad od X360 nie jest tak dobry jak SixAxiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 tak narazie, jak czytam twoje posty to gadasz deczko jak fanboy, PS3 jest bogiem, a reszta konsol ssie :)
Kij, że inni mogą mieć inne poglądy, ale PS3 rox''n''rulez , nie? ...
Sorry, ale tego nawet się nei chce komentować ;) A co do grania, rozumiem, że na X360 i na Wii grałeś ? :)
Bo po obu konsolach jeździsz, że aż (nie)miło...
A poza tym, takie małe info, grafika to nie wszystko :)
A tak poza tym, to ja nie faworyzuje konsol, mam Wii i uważam to za świetny wybór, ale pozostałe konsole też podziwiam (Ps3 szczególnie po PS Eye ) , "szanuję" i uważam je za dobre (imo X'a za trochę bardziej lepszego niż PS3, lepsze gry itp. :) Ale Drake's Fortune robi wrażenie, nie ma co :P ) , a nie widzę tylko ślepo Wii a inne konsole ssą... To by było zachowanie typowo fanboyskie, czyż nie?

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie twierdzę że PS3 jest bogiem. Po prostu reszta konsol nie jest TAK dobra.

X360 miałem, na Wii miałem okazję ciorać przez 10 dni pobytu w Anglii. (rodzina u której mieszkałem, miała).

BTW, czy wybór najlepszej wg mnie konsoli jest przejawem fanbojostwa? Miałem styczność z innymi dwoma next genami, i wybrałem PS3, bo uważam (JA UWAŻAM) że jest najlepsze z tego grona. Będę napiętnowany bo podjąłem najlepszą wg. mnie decyzję i staram się przekonać innych do sprzętu? Przecież to kretynizm! Analogicznie ktoś wybiera spośród Opla Corsy, Toyoty Yaris i Hondy Civic. Wybrał Civica. Czy jest fanbojem Hondy? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:44, RX-8 napisał:

/.../

Nie twierdzę że PS3 jest bogiem. Po prostu reszta konsol nie jest TAK dobra.


Tylko twierdzisz, że inne konsole przy PS3 to nic nie warte G przy Ps3 ;)

Dnia 24.11.2007 o 22:44, RX-8 napisał:

X360 miałem, na Wii miałem okazję ciorać przez 10 dni pobytu w Anglii. (rodzina u której mieszkałem,
miała).


W jakie gry grałeś ?

Dnia 24.11.2007 o 22:44, RX-8 napisał:

BTW, czy wybór najlepszej wg mnie konsoli jest przejawem fanbojostwa? Miałem styczność z innymi
dwoma next genami, i wybrałem PS3, bo uważam (JA UWAŻAM) że jest najlepsze z tego grona.
Będę napiętnowany bo podjąłem najlepszą wg. mnie decyzję i staram się przekonać innych do sprzętu?


Nie, to nie jest przejaw fanboystwa, zachęcać do kupna można, ale nie "poniżając" przy tym inne konsole :)

Btw. Mówisz, że grałeś na pozostałych konsolach, to w co grałeś na Wii ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurde mol nie wytrzymam do stycznia. :D Qmpel będzie miał za 2 tyg. Xboxa, a ja muszę 2 miechy czekać... Ale cóż, przynajmniej zobaczę, jak gry wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 24.11.2007 o 22:47, Mr.M napisał:

Btw. Mówisz, że grałeś na pozostałych konsolach, to w co grałeś na Wii ? :)


Wii Sports (Przyznaję, genialnie się ciorało w to z Japończykami, ale na singlu zasypiałem), o ile dobrze pamiętam Red Steel i The Legend of Zelda: TP. (NUDZĄCY początek gry, ale reszta tez mnie nie ruszyła.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:56, RX-8 napisał:

/.../

> Btw. Mówisz, że grałeś na pozostałych konsolach, to w co grałeś na Wii ? :)

Wii Sports (Przyznaję, genialnie się ciorało w to z Japończykami, ale na singlu zasypiałem),


Singiel sux imo :)

Dnia 24.11.2007 o 22:56, RX-8 napisał:

o ile dobrze pamiętam Red Steel i The Legend of Zelda: TP. (NUDZĄCY początek gry, ale reszta
tez mnie nie ruszyła.).


Red Steel też taki sobie, Zelda ma imo słaby początek, potem ponoć jest elpiej, zresztą akurat jestem fanem tej gry (serii) :)
I ja nie mówię, że Wii jest wolne od wad, po pierwsze, pełnie miodu osiąga w trybie multi (ja mam np. brata pod ręką :) ) , do tego jest to specyficzna konsola, wielu osobą może
nie przypasować , ale jak masz z kim grać to serio jest genialnie, uwierz :) Np. Taki Marvel Ultimate Aliance - singiel - taki sobie, przecietny , ale MP jest cudny :) Tak więc np. dla mnie, który na pierwszym miejscu stawia innowację ta konsola jest dobrym wyborem, bo trafiła mi w gusta, ma sporo dobrych tytułów, na wiosnę wyjdzie świetny multiplayer (Super Smash Bros. Brawl! ) , jest RE: Umbrella Chronicles z WiiZapperem , a strzelanki lubię, ale nie przy sterowaniu klawa+mysz i jeszcze sporo tytułów (np. Metroid nowy) , ale tutaj mam ograniczone fundusze (szczególnie, że konsolę kupiłem niedawno) i m.in. dlatego na razie nic nie kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:53, syriusz.b napisał:

>
b) stracisz kasę, bo kupowanie sprzętu na kiedyś mija się z celem


A tu się nie zgodzę, po co mam kupować zacofany sprzęt? Może tak do końca X360 nazwać nie można, ale jednak ma on tylko DVD, które wcześniej czy później wyprze nośnik, na którym zmieszczą się filmy w HD chociażby, a na X360 niektórzy producenci gier mają problemy z upchnięciem danym, przy czym na PS3 mają "full luzik" ;)
Konsola to dość duży wydatek, a więc moim zdaniem gdy na niego się już zdecydujemy warto popatrzeć w przyszłość, a tą jednak PS3 ma lepszą od X360, zwłaszcza jeżeli chodzi o gry i postęp technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ua, sorry, ale "Tylko dla Orłów" leciało na TCM i jako kinoman musiałem obejrzeć :P

Widzisz, jest kwestia tego typu, że ja kocham hardkorowo szarpać w Single Player. Jeżeli gra w SP mi się podoba, mogę w nią grać w nieskończoność (np. Ace Combat wszelkiej maści, Burnouty itp), a online traktuję jako dodatek. Ja nie mam z kim grać (mam psa, nie brata :P) i po prostu przyzwyczaiłem się do tego. Staram się "wejść" w multi dzięki PS3 (via Online) i zaczyna mnie to wciągać, ale mówię - Wii na dziś i na wczoraj do mnie totalnie nie trafia. Może kiedyś. Na razie HD, konkretne audio i mnóstwo fajerwerków jest dla mnie esencją dobrej zabawy. I to mam na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

A tu się nie zgodzę, po co mam kupować zacofany sprzęt? Może tak do końca X360 nazwać nie można,
ale jednak ma on tylko DVD, które wcześniej czy później wyprze nośnik, na którym zmieszczą
się filmy w HD chociażby, a na X360 niektórzy producenci gier mają problemy z upchnięciem danym,
przy czym na PS3 mają "full luzik" ;)
Konsola to dość duży wydatek, a więc moim zdaniem gdy na niego się już zdecydujemy warto popatrzeć
w przyszłość, a tą jednak PS3 ma lepszą od X360, zwłaszcza jeżeli chodzi o gry i postęp technologii.


1. Gdzie tu miejsce na postęp technologi jak sprzedawany jest ukończony produkt, którego się nie zmienia aż tak znacząco
2. Kiedy DVD zostanie wyparte to pojawi się już PS4 i Xbox 720
3. Ta i ten full luzik wychodzi przy niektórych grach...
4. Gdzie ta lepsza przyszłość dla PS3 jeśli chodzi o gry. Czwarty MGS wiosny nie czyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszne słowa :)

@syriusz.b. -

Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

1. Gdzie tu miejsce na postęp technologi jak sprzedawany jest ukończony produkt, którego się nie zmienia aż tak
znacząco

... Ty w ogóle nas nie czytasz :P

Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

2. Kiedy DVD zostanie wyparte to pojawi się już PS4 i Xbox 720

Uwierz mi, że wyparcie nośnika jest szybsze do zrobienia niż wytworzenie konsoli rewolucyjnie innej od poprzedniej. Bo po co robić PS4 będące tak naprawdę PS3 i 1/2 :)

Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

3. Ta i ten full luzik wychodzi przy niektórych grach...

Tytuły plis :)

Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

4. Gdzie ta lepsza przyszłość dla PS3 jeśli chodzi o gry. Czwarty MGS wiosny nie czyni...

God of War III. Który na Xie zwyczajnie nie pójdzie :P

@RX-8
Ostro tutaj namieszaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się