Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 09:50, Sephirath napisał:

> 3. Ta i ten full luzik wychodzi przy niektórych grach...
Tytuły plis :)


eee praktycznie każda multiplatforma? Skoro mieli tak dużo miejsca to co lepszych tekstur nie dało rady wepchnąć, ah te leniwe teamy... Co do wyparcia nośnika to czy CD zostało tak do końca wyparte? DVD nawet nie zeszło jeszcze na drugi plan (tak jak obecnie CD) więc przed Blu-Ray jeszcze bardzo długa droga - uwierz mi :) Ta a w Gears of War 2 sonyboye też pograją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

eee praktycznie każda multiplatforma?

Nie grałem po multi z konsoli żadnej więc się nie wypowiem. Z RXem gadaj :)

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

Skoro mieli tak dużo miejsca to co lepszych tekstur nie
dało rady wepchnąć, ah te leniwe teamy...

Tak się składa, że Ty w kółko mówisz o premierowych tytułach a nie widzisz postępu który od tamtej pory nadszedł :P

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

Co do wyparcia nośnika to czy CD zostało tak do końca
wyparte?

0_o... Pokaż mi grę wydaną na CD ostatnio ;D A w szczególności na konsole, gdzie nie ma mowy o czymś takim jak pakowanie wieńczone instalacją znane nam z PC.

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

DVD nawet nie zeszło jeszcze na drugi plan

Na konsolach zaczyna schodzić.

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

(tak jak obecnie CD)

Sam sobie przeczysz ;D

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

więc przed Blu-Ray
jeszcze bardzo długa droga - uwierz mi :)

Wierzę. Ale droga, droga w przyszłość. A przed DVD jest już tylko niesamowicie szybko zbliżająca się ściana :P

Dnia 25.11.2007 o 10:02, syriusz.b napisał:

Ta a w Gears of War 2 sonyboye też pograją?

A MGS4? W God of War III? Uncharted? I dziesiątki innych tytułów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie grałem po multi z konsoli żadnej więc się nie wypowiem. Z RXem gadaj :)

nie chodzi mi o multi tylko o multiplatformy (ten sam tytuł na 2 konsole)

>Tak się składa, że Ty w kółko mówisz o premierowych tytułach a nie widzisz postępu który od tamtej pory nadszedł :P

nie mówie tylko o premierowych

>0_o... Pokaż mi grę wydaną na CD ostatnio ;D A w szczególności na konsole, gdzie nie ma mowy o czymś takim jak pakowanie wieńczone instalacją znane nam z PC.

nośnik nie jest tworzony z myślą tylko o grach, więc nie zawężajmy tego mówimy ogólnie, bo Blu-Ray to również płytki na filmy w HD

>Na konsolach zaczyna schodzić.

przez Playstation 3? A Wii i X360 z DVD to co? powietrze?

>Sam sobie przeczysz ;D

wiem :p Jak mam wene na odpowiedź to czasami takie akcje się rodzą :p My Bad :)

>A MGS4? W God of War III? Uncharted? I dziesiątki innych tytułów? :)

dziesiątki innych tytułów czyli? :)

MGS4 rewelacyjny graficznie nie będzie - bez problemu na X360 by poszedł, God of War III jest tak zapowiedziany, jak podany przezemnie GoW 2 (Gearsy :p), co ty się tego Uncharted tak uczepiłeś - mnie tam osobiście gra się tak bardzo nie podoba - już graficznie Ratchet swoim podobieństwem do animowanych filmów mi się bardziej podoba - przygody Drakea to żaden mega skok graficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

nie chodzi mi o multi tylko o multiplatformy (ten sam tytuł na 2 konsole)

Gry robione najpierw na Xa, potem na PS3 różnią się prawie niczym, na PS3 jedynie szybciej chodzą. Gry robione z PS3 na Xa... Ooo, tu już jest gorzej :P

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

nie mówie tylko o premierowych

No więc jeśli nie to się mylisz ;)

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

nośnik nie jest tworzony z myślą tylko o grach, więc nie zawężajmy tego mówimy ogólnie, bo
Blu-Ray to również płytki na filmy w HD

Eee... no? No prawda, celna uwaga :P Ale czemu nagle mnie popierasz? :D

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

przez Playstation 3? A Wii i X360 z DVD to co? powietrze?

Wii to partybox, nie uwzględniajmy go w tej dyskusji bo w pewnym specyficznym rodzaju gier pokona i PS3 i Xa na głowę :)
Stary, fragment recki AC z pewnego serwisu o grach-w_sieci - "widać, że ta gra wyciska z Xa ostatnie soki". A przed tą konsolą jeszcze parę lat reprezentowania MS na rynku :) A na PS3 nie słyszałem, żeby AC się dławiło.

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

wiem :p Jak mam wene na odpowiedź to czasami takie akcje się rodzą :p My Bad :)

Spoko ;)

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

dziesiątki innych tytułów czyli? :)

http://www.gamespot.com/previews.html?type=previews&platform=1028&tag=subnav;previews i podobne im strony :P

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

MGS4 rewelacyjny graficznie nie będzie - bez problemu na X360 by poszedł

Wiem. Ale nie pójdzie :)

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

, God of War III jest
tak zapowiedziany, jak podany przezemnie GoW 2 (Gearsy :p),

Czyli 1:1 :D

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

co ty się tego Uncharted tak uczepiłeś
- mnie tam osobiście gra się tak bardzo nie podoba

Mi też się nie podoba z pomysłu. Wygląda super ale kupić to raczej nie kupię - za droga na "spróbowanie" a nie mój typ niestety.

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

- już graficznie Ratchet swoim podobieństwem
do animowanych filmów mi się bardziej podoba

Nie przeczę, też lubię przygody Raczeta. Jeszcze z czasów PS2 u kolegi ;)

Dnia 25.11.2007 o 10:30, syriusz.b napisał:

- przygody Drakea to żaden mega skok graficzny...

Nie ma w tej chwili ładniejszej gry :)

/ To będzie dyskusja do prezentowania młodszym pokoleniom, serio, podręcznikowa po prostu :P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 10:36, Sephirath napisał:

Gry robione najpierw na Xa, potem na PS3 różnią się prawie niczym, na PS3 jedynie szybciej
chodzą. Gry robione z PS3 na Xa... Ooo, tu już jest gorzej :P

bujda na resorach. nie wiem skad czerpiesz wiedze o grach ale proponuje zrewidowac zrodla. prawie wszystkie gry multiplatformowe jakie wyszly do tej pory wypadly gorzej na ps3. i w 90% wypadkow jest to wlasnie kwestia konwertowania (x360 byl nadrzedna platforma podczas tworzenia gry). wyjatki sa pojedyncze - jak np cod4 - gdzie kazda wersje robily oddzielny team. w takim wypadku gra wyglada IDENTYCZNIE na obu platformach. jesli ps3 w czyms moze sie wybic to beda to excliusive a nie konwersje bo to jest plaga ps3 i nie zanosi sie na zmiane.

Dnia 25.11.2007 o 10:36, Sephirath napisał:

Stary, fragment recki AC z pewnego serwisu o grach-w_sieci - "widać, że ta gra wyciska z Xa
ostatnie soki". A przed tą konsolą jeszcze parę lat reprezentowania MS na rynku :) A na PS3
nie słyszałem, żeby AC się dławiło.

jak wyzej, nie wiem skad czerpiesz wiedze, ale AC na PS3 to poki co zwiechy, zwiechy i jeszcze raz zwiechy. fani ps3 tlumacza to tak ze wersja na ps3 to konwersja tej z x360. dodatkowe ficzery w postaci zwiech? czy to to jest ta "lepszosc" konwersji na ps3 o ktorej piszesz? podstawowy fakt w swiecie konsol - w 99,9% wypadkow, konwersja jest zawsze gorsza od oryginalu. mozesz pytac kazdego konsolowca, bez wzgledu na jego "konsolopogląd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:13, master matrox napisał:

A tu się nie zgodzę, po co mam kupować zacofany sprzęt?


no prosze jak to punkt widzenia sie zmienia, zeby tylko dopasowac sie do sytuacji sony :D...

jak na ps2 byly swietne (na tle konkurencji) gry to ponad 100 milionow uzytkownikow wybralo te ps2 zamiast znacznie mocniejszych i bardziej zaawansowanych platform konkurencji (chocny usluga multi w xie na tle ktorej ps2 bylo zacofane o lata swietlne). jakos na "zacofanie" nikt nie zwracal uwagi, dla ludzi mialy znaczenie gry i fun a nie megaherce...

teraz z grami na ps3 jest w najlpszym wypadku slabo na tle konkurencji, konsole wyroznia glownie blu-ray (ktory obecnie nie ma zadnego przelozenia na jakosc gier) to dowiadujemy sie od fanow PS3 ze kupowanie slabszej konsoli to glupota, bo przeciez konsola to inwestycja w przyszlosc oraz ze "kiedys tam" to ps3 zablysnie. serio o to chodzi, zeby wydac poltora tysiaca "na kiedys"? oplacalniej wyjdzie juz ulokowac pieniazki na koncie i poczekac rok na te "cudowne" czasy.

jak ktos chce kupic maszyne dla powera to w ogole nie powinien patrzec na konsole tylko co roku upgradeowac sobie swojego pc i ladowac w niego bajer po bajerze. zapewniam ze za rok-dwa x360 i ps3 razem nie beda w stanie dorownac (juz nie sa - np bioshock wyglada slabiej na konsoli niz najmocniejszym PC). tylko znowu, czy konsole kupuje sie dla parametrow? gdyby tak bylo, juz dawno wyparlby je pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gry robione najpierw na Xa, potem na PS3 różnią się prawie niczym, na PS3 jedynie szybciej chodzą. Gry robione z PS3 na Xa... Ooo, tu już jest gorzej :P

oj różnią się... na korzyść X360. Do tej pory pojawiło się tylko kilka multiplatform lepszych na PS3 to już nawet RX musi przyznać...

>Eee... no? No prawda, celna uwaga :P Ale czemu nagle mnie popierasz? :D

nie tyle co popieram co zwracam uwagę, bo zszedłeś na temat CD od razu = gry, a tak nie jest bo CD = gry, muzyka, pliki, filmy itp. itd. -- chodziło mi o to, że podając argument o tym, że na CD już nie robią gier był troszkę taki nie wiem... nie trafiony?

>Wii to partybox, nie uwzględniajmy go w tej dyskusji bo w pewnym specyficznym rodzaju gier pokona i PS3 i Xa na głowę :) Stary, fragment recki AC z pewnego serwisu o grach-w_sieci - "widać, że ta gra wyciska z Xa ostatnie soki". A przed tą konsolą jeszcze parę lat reprezentowania MS na rynku :) A na PS3 nie słyszałem, żeby AC się dławiło.

Sephirath dla twojej informacji mam AC i w ogóle się nie dławi - raz zaliczyłem drop liczby klatek, ale to na chwilę, a tak poza tym to Ubi pracuje nad łatką dla PS3, bo tam są problemy :)

> http://www.gamespot.com/previews.html?type=previews&platform=1028&tag=subnav;previews i podobne im strony :P

zmień sobie na X360 i zobacz, czy aby na pewno na PS3 zapowiada się więcej fajnych tytułów

>Nie ma w tej chwili ładniejszej gry :)

Bioshock? CoD 4? nawet Gearsy jeszcze mogą z Uncharted walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier na X0 mocno kręci mnie tylko Mass Effect i PGr4. Na ME aż mi ślinka cieknie. No ale na PS3 według mnie jest też wiele ciekawych gier : P . Wspomniany już R&C czy Uncharted. Warhawk czy przepiękny graficznie ale niestety krótki HS ;]

Tak więc nie mówcie tutaj ta ma o 10 Ram więcej i ma o 2 klatki więcej bo to nie ma sensu. Cieszcie się, że walka jest wyrównana bo gry będą teraz coraz tańsze a i konsole szybko stanieją. Teraz w Polsce zostanie otworzone SCE Poland. Myślę, że wtedy pojawi się dość dużo gier spolszczonych.

X0 na rynku jest dłużej. Ma lepszą pozycję już na starcie. Jednak ja myślę, że PS3 jest w stanie z nim konkurować, a może już w przyszłym roku stać się bardziej popularną konsolą.

Ja osobiście wolę PS3. Troszkę z sentymentów do serii konsol od Sony. Wiem, że X0 jest na dzień dzisiejszy dużo mocniejszą konsolą, ale PS3 też źle nie stoi. W Polsce jest około 40 000 posiadaczy PS3. Baza konsol powiększa się z dnia na dzień. Xbox''ów jest z pewnością więcej. Nie piszę tego posta jako Fanboy Sony, ani M$. Pisze to jako realny obserwator rynku konsol : P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:26, syriusz.b napisał:

oj różnią się... na korzyść X360. Do tej pory pojawiło się tylko kilka multiplatform lepszych
na PS3 to już nawet RX musi przyznać...

Zważ na to, że designerzy gier nie wiedzą jeszcze do końca jak robić grę mającą 50 GB :P

Dnia 25.11.2007 o 11:26, syriusz.b napisał:

nie tyle co popieram co zwracam uwagę, bo zszedłeś na temat CD od razu = gry, a tak nie jest
bo CD = gry, muzyka, pliki, filmy itp. itd. -- chodziło mi o to, że podając argument o tym,
że na CD już nie robią gier był troszkę taki nie wiem... nie trafiony?

Wiesz, pamiętam jak parę lat temu nagrywarka DVD kosztowała tyle co dzisiejsza blu-ray. Z tego prosty wniosek, że za 2-3 lata BR będzie full :-)

Dnia 25.11.2007 o 11:26, syriusz.b napisał:

Sephirath dla twojej informacji mam AC i w ogóle się nie dławi - raz zaliczyłem drop liczby
klatek, ale to na chwilę, a tak poza tym to Ubi pracuje nad łatką dla PS3, bo tam są problemy
:)

Ale nie z dropowaniem tylko dźwiękiem :p Poza tym mi chodzi o moc obliczeniową, nie skuteczność konwersji.

Dnia 25.11.2007 o 11:26, syriusz.b napisał:

zmień sobie na X360 i zobacz, czy aby na pewno na PS3 zapowiada się więcej fajnych tytułów

Nie powiedziałem że będą fajniejsze. Powiedziałem że będzie więcej :)

Dnia 25.11.2007 o 11:26, syriusz.b napisał:

Bioshock? CoD 4? nawet Gearsy jeszcze mogą z Uncharted walczyć...

Mogą. Ale - MOIM ZDANIEM - Uncharted jest po prostu prześliczny :)

@Ciastuś - Słuszne uwagi :) Tylko zobacz mój tok myślenia - chcę kupić konsolę teraz. Xbox jednak MOIM ZDANIEM jest słabszy technologicznie od PS3, który zaś MI się wydaje bardziej przyszłościowym rozwiązaniem. A dodatkowo mi śrubuje czas do podjęcia decyzji fakt, że już niebawem nie bedzie 60GB kompatybilnych wersji tylko te łyse 40. A mi na kompatybilności zależy, bo, jak sam napisałeś, na PS2 jest masa funowych gier :)

@Oskar 1994 - Też mnie właśnie cieszy otwarcie tej filii Sony u nas. JUŻ jest Polski Store, teraz tylko na gry czekać :) Na początek Obliviona poproszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sephirath napisał:

Nie powiedziałem że będą fajniejsze. Powiedziałem że będzie więcej :)


a ja mówię, że na X360 będzie i więcej i fajniej :p:p Poza tym uczepiłeś się tej niby przepaści technologicznej, a PS3 aż tak ogromnie lepsze od X360 nie jest... Nawet jak się będzie chciało korzystać w 100% z cella to bez współpracy np. z grafiką nic z niego się nie wyciągnie, a grafa w PS3 nie jest tak silna jak procek więc będzie go ograniczać (nawet jest troszkę słabsza niż w X360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Ten cały RX-8 (czy jak mu tam) jak wszyscy widzimy jest super fanboyem SONY i PLAYSTATION oraz Trollem, którego lepiej nie karmić. Nie poniżaj się człowieku, czytaj ze zrozumieniem. A jak coś ci nie pasuje, że w jednym słowie nie ma kreseczki (ż), to już w ogóle idź się schowaj, czepiasz się już o byle co i szukasz zaczepki. Sorry, ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Aha PS3 to szajs, a ten Uncha(coś tam) i inne gry na Grilla zajmują tyle miejsca, ponieważ różne pliki (dokładnie nie pamiętam, ścieżki dźwiękowe itp.) trzeba nagrywać po parę razy, bo loadingi były by jeszcze dłuższe i w ogóle by się grać nie dało i zanim z płyty dojdzie tam gdzie trzeba to też strasznie dużo trzeba czasu, w X nie ma takiego problemu, więc nie trzeba tego samego nagrywać po 50 razy.. Jak znajde źródło skąd to wiem to wrzucę. No teraz TROLLE możecie atakować i wmawiać sobie kłamstwa. Pozdrawiam!!! Oj ci fanboye....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PlayStation i te całe Sony jakoś do mnie nie przemawia... Wole cieszyć się trochę słabszą grafiką, lecz dobrze zaoptymaliozwaną bez bugów i itp. Zawsze chciałem mieć X360 i zdania nie zmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 12:14, Oskar 1994 napisał:

X0 na rynku jest dłużej. Ma lepszą pozycję już na starcie. Jednak ja myślę, że PS3 jest w stanie
z nim konkurować, a może już w przyszłym roku stać się bardziej popularną konsolą.

hmm w sumie PS3 sprzedaje sie tak samo jak X0 w tym samym okresie a cene jest wyższa, wystarczy teraz popatrzeć co sie dzieje po obniżkach konsola sprzedaje sie 2 razy szybciej(tak srednio)

Pawcio765
Piekny pokaz fanboyostwa i zero wiedzy o PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:21, syriusz.b napisał:

a ja mówię, że na X360 będzie i więcej i fajniej :p:p

A ja że na PS3! :D

Dnia 25.11.2007 o 13:21, syriusz.b napisał:

Poza tym uczepiłeś się tej niby przepaści
technologicznej, a PS3 aż tak ogromnie lepsze od X360 nie jest...

Troszkę ;)

Hmm... To co, porozumienie? Chyba argumenty z obu stron się wylały :p

@Rafix06 - ja właśnie wolę PS3 :)

@Pawcio765 - Nie obrażaj na tym forum nikogo. Nawet jak ma inne od Ciebie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie jesteś nawet w stanie kliknąć "Odpowiedz", tylko piszesz sobie a muzom jakieś pseudo-ostrzeżenia w gestii mojego rzeczonego fanbojostwa. Jeśli umiałbyś czytać i faktycznie przeglądał ten wątek, może zauważyłbyś, że miałem x360 i to dwa razy. Ten Ucha(coś tam) powiadasz... Pisze się Uncharted, to tak na marginesie. Loadingi były by dłuższe? Kpisz sobie ze mnie? W Uncharted w ogólnie nie ma loadingów, więc nie ma CZEGO wydłużać.

Dnia 25.11.2007 o 14:04, Pawcio765 napisał:

zanim z płyty dojdzie tam gdzie trzeba to też strasznie dużo trzeba czasu, w X nie ma takiego problemu, więc nie trzeba tego samego nagrywać po 50 razy


Toś mnie rozbawił, do prawdy. Wyjaśnię Ci zatem, że "tam gdzie trzeba" nazywa się w tym wypadku RAM i VRAM, tudzież częściowo dane trafiają na HDD. Nagrywanie danych kilka razy mija się z jakimkolwiek celem, bo , szanowny panie ekspert, do czego miałoby to doprowadzić? Wedle Twej-Wielce-Nieomylnej-Teorii wielokrotne nadpisywanie danych w pamięciach RAM i VRAM ma prowadzić do skrócenia loadingów? Matko Boska, nie rozśmieszaj mnie.

Dnia 25.11.2007 o 14:04, Pawcio765 napisał:

Nie poniżaj się człowieku, czytaj ze zrozumieniem. (...) No teraz TROLLE możecie atakować i wmawiać sobie kłamstwa.


Jedyne kłamstwo jakie widzę, to bzdury jakie wypisałeś Ty. I powiedz mi, kto tu się poniża odgrywając Wielkiego Eksperta od Spraw konsol, używając niezwykle "profesjonalnego" słownictwa w stosunku do komponentów konsoli, na dodatek pisząc pierdoły o kilkukrotnym nagrywaniu danych. Prawda jest taka, że w życiu nie trzymałeś pada od PS3 i starasz się zgrywać człowieka, który ma technikalia i mechanizmy działania obydwu (PS3 i X360) konsol w małym paluszku. Wybacz, ale jedyne określenie Ciebie jakie mi się nasuwa, to te które zostało błędnie użyte w stosunku do mnie - Troll.

Aha - owszem, czepiam się ogonków, bo o ile się nie mylę używamy języka polskiego, a nie czegoś na jego wzór. I jeśli traktujesz to jako zaczepkę - współczuję. Bo zawsze mi się wydawało, że zwrócenie uwagi w gestii poprawności pisania jest OK. Ale najwyraźniej na Ciebie działa to jak płachta na byka. Może od razu zacznijmy pisać leetem, bo tam w ogóle nie ma jakichkolwiek ogonków.

I wypraszam sobie wtrącenia typu "(czy jak mu tam)", bo niezależnie od prezentowanych poglądów, prawo do szacunku ma każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:12, Sephirath napisał:

@Ciastuś - Słuszne uwagi :) Tylko zobacz mój tok myślenia - chcę kupić konsolę teraz.
Xbox jednak MOIM ZDANIEM jest słabszy technologicznie od PS3, który zaś MI się wydaje bardziej
przyszłościowym rozwiązaniem


jesli chcesz kupic konsole teraz to bierz x360 a potem - jesli np wreszcie wyjda te fajne gry na ps3 - to nic nie stoi na przeszkodzie aby sprzet uplynnic i kupic w jego miejsce playstation. za rok-dwa obie konsole beda w zblizonej i bardzo niskiej cenie wiec nic nie stracisz, lacznie kwotowo wyjdzie ci na to samo, a zdazysz pograc w tone swietnych gier, ktorych jest i przynajmniej jeszcze przez jakis czas, bedzie wiecej na 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:33, RX-8 napisał:

/.../

Nie jesteś nawet w stanie kliknąć "Odpowiedz", tylko piszesz sobie a muzom jakieś pseudo-ostrzeżenia
w gestii mojego rzeczonego fanbojostwa. Jeśli umiałbyś czytać i faktycznie przeglądał ten wątek,
może zauważyłbyś, że miałem x360 i to dwa razy. Ten Ucha(coś tam) powiadasz... Pisze się Uncharted,
to tak na marginesie. Loadingi były by dłuższe? Kpisz sobie ze mnie? W Uncharted w ogólnie
nie ma loadingów, więc nie ma CZEGO wydłużać.

> zanim z płyty dojdzie tam gdzie trzeba to też strasznie dużo trzeba czasu, w X nie ma
takiego problemu, więc nie trzeba tego samego nagrywać po 50 razy

Toś mnie rozbawił, do prawdy. Wyjaśnię Ci zatem, że "tam gdzie trzeba" nazywa się w tym wypadku
RAM i VRAM, tudzież częściowo dane trafiają na HDD. Nagrywanie danych kilka razy mija się z
jakimkolwiek celem, bo , szanowny panie ekspert, do czego miałoby to doprowadzić? Wedle Twej-Wielce-Nieomylnej-Teorii
wielokrotne nadpisywanie danych w pamięciach RAM i VRAM ma prowadzić do skrócenia loadingów?
Matko Boska, nie rozśmieszaj mnie.

> Nie poniżaj się człowieku, czytaj ze zrozumieniem. (...) No teraz TROLLE możecie atakować
i wmawiać sobie kłamstwa.

Jedyne kłamstwo jakie widzę, to bzdury jakie wypisałeś Ty. I powiedz mi, kto tu się poniża
odgrywając Wielkiego Eksperta od Spraw konsol, używając niezwykle "profesjonalnego" słownictwa
w stosunku do komponentów konsoli, na dodatek pisząc pierdoły o kilkukrotnym nagrywaniu danych.
Prawda jest taka, że w życiu nie trzymałeś pada od PS3 i starasz się zgrywać człowieka, który
ma technikalia i mechanizmy działania obydwu (PS3 i X360) konsol w małym paluszku. Wybacz,
ale jedyne określenie Ciebie jakie mi się nasuwa, to te które zostało błędnie użyte w stosunku
do mnie - Troll.

Aha - owszem, czepiam się ogonków, bo o ile się nie mylę używamy języka polskiego, a nie czegoś
na jego wzór. I jeśli traktujesz to jako zaczepkę - współczuję. Bo zawsze mi się wydawało,
że zwrócenie uwagi w gestii poprawności pisania jest OK. Ale najwyraźniej na Ciebie działa
to jak płachta na byka. Może od razu zacznijmy pisać leetem, bo tam w ogóle nie ma jakichkolwiek
ogonków.

I wypraszam sobie wtrącenia typu "(czy jak mu tam)", bo niezależnie od prezentowanych poglądów,
prawo do szacunku ma każdy.


Dobra sorry że cię "obraziłem", ale jak ktoś sie wku*** to go emocje ponoszą :P Nie jestem fanboyem (może antyboyem SONY :D), szanuje Twoje zdanie. Do mnie playstation nie przemawia i raczej nie bedzie :D Jedyne w co bym chciał zagrać to Ratchet & Clank(chyba tak to się pisze :P). Miałem pad w rękui widziałem te konsole w akcji. A to z tymi plikami co sie pare razy nagrywa to czytałem naprawde i nie wyssałem sobie tego z palca. Nie mówmy kto się na czym bardziej zna, bo to nie ma sensu. Dodam jeszcze, że moja "nienawiść" do PS bierze się może stąd, że w Polsce widzi się głównie tylko tę konsole, Playstation zawsze jest najlepsze i blablabla. Moje osiedle: same fanboye SONY, wymądrzają się, nic mnie tak nie denerwuje. A najbardziej zdenerwowała mnie sytuacja, kiedy poszedłem do sklepu zapytałem się czy jest WII, a pracownik do mnie "a co to takie PLAYSTATION 2 tak?" No śmiech na sali :D. Ale na szczęście coś się chyba zmienia i ludzie otwierają się na inne platformy. TO JEST MOJE ZDANIE. JEŚLI KOGOŚ JAKOŚ URAZIŁEM PRZEPRASZAM. No to chyba starczy, nikt mnie nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szanuję innych użytkowników konsol wszelkiej maści. Po prostu PS3 uważam za najlepszą z nich i zdania nie zmienię. A tak na marginesie - czy to Wii, PS3, X360, PS2 czy nawet C64 - chodzi o fun, nie darcie japy "Moje najlepsiejsze" :P Po prostu wyrażam swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rok już tych 60 GB kompatybilnych wstecz może nie być. Ich już nie ma :)

A te gry które teraz wychodza... Cóż, ceny gier na konsole i tak są niesamowite, więc podejrzewam, że te kilka tytułów rocznie sobie jakoś znajdę wśród posuchy na PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że P:S3 jest najlepsze, a dzień w którym je sobie kupię za niedługo nadejdzie. Czekam na jakąś promocję ale doczekać się nie mogę : P

A wiecie czy na święta M$ czy SONY szykują jakieś promocje związane z X0, PS2, PS3, PSP ??

Dziękuję

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się