Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

/.../

Dnia 25.11.2007 o 17:14, Pawcio765 napisał:

A to z tymi plikami co sie pare razy nagrywa to czytałem naprawde i nie wyssałem sobie tego z palca.


Wydaje mi się że chodziło Ci o ten artykuł http://polygamia.pl/dlaczego-ps3-jest-slaba#more-6993
W tym tekście można doczytać się coś takiego:

"No dobra! Blue-Ray!

Świetny do oglądania filmów, ale wcale nie taki dobry dla gier. Odczytywanie danych z napędu Blue-Ray zabiera, mniej więcej, dwa razy więcej czasu aniżeli pozyskanie ich z napędu DVD Xbox 360. Przekłada się to na dłuższe czasy ładowania lub, boże broń jeśli streamujesz coś z dysku, bardziej restrykcyjne limity ilości danych jakie możesz streamować."

A wypowiadał się były pracownik Harmonix oraz człowiek, któremu zdarzyło się już produkować na
PLAYSTATION 3 - Jason Booth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:29, Sephirath napisał:

Za rok już tych 60 GB kompatybilnych wstecz może nie być. Ich już nie ma :)


za rok to i 80GB do naszego kraju zawita :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:14, Kondzio90 napisał:

/.../
> A to z tymi plikami co sie pare razy nagrywa to czytałem naprawde i nie wyssałem sobie
tego z palca.

Wydaje mi się że chodziło Ci o ten artykuł http://polygamia.pl/dlaczego-ps3-jest-slaba#more-6993

W tym tekście można doczytać się coś takiego:

"No dobra! Blue-Ray!

Świetny do oglądania filmów, ale wcale nie taki dobry dla gier. Odczytywanie danych z napędu
Blue-Ray zabiera, mniej więcej, dwa razy więcej czasu aniżeli pozyskanie ich z napędu DVD Xbox
360. Przekłada się to na dłuższe czasy ładowania lub, boże broń jeśli streamujesz coś z dysku,
bardziej restrykcyjne limity ilości danych jakie możesz streamować."

A wypowiadał się były pracownik Harmonix oraz człowiek, któremu zdarzyło się już produkować
na
PLAYSTATION 3 - Jason Booth


Właśnie o to mi chodziło :D dziex. RX-8 podsumowując są gusta i guścik i o tych się nie rozmawia, liczy się fun :P ok wracam do SUPER MARIO GALAXY :D Eh zagrałbym sobie w GOD OF WAR, jakaś chętka mnie naszła :P POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:29, Kraju92 napisał:

Jakim kablem podłącza się Xboxa 360 Core do telewizora?


Jeżeli do telewizora z HD to musisz dokupić kabel komponent natomiast jeżeli do starszego Tv (bez HD) wtedy w zestawie z konsolą masz kabel standard AV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:05, Pawcio765 napisał:

Przeczytajcie, ciekawe! Ja wytłumaczyłem byle jak i nie wiedziałem co z czym :D Tu jest lepiej wytłumaczone


Widać profesjonalizm tego człowieka, nawet Blu-Ray nie potrafi poprawnie napisać. Tekstu nie będę nawet komentował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:25, Kurammi napisał:

Widać profesjonalizm tego człowieka, nawet Blu-Ray nie potrafi poprawnie napisać. Tekstu nie
będę nawet komentował...


:D ee tam pewnie literówka poprostu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:02, Sephirath napisał:

Tyle że widzisz - ja chciałbym konsolę teraz. A wydaje mi się marnowaniem pieniędzy kupowanie
sobie ''na teraz'' Xboxa na rok i nie więcej...


Postawmy sprawę jasno. Czego nie kupisz to i tak będziesz zadowolony. Zarówno na X360, jak i na PS3 tytułów do grania Ci wystarczy. Na obie konsole jest wystarczająca liczba gier, aby dostarczyć dobrej zabawy. Tyle, że w chwili obecnej na maszynkę Microsoftu jest większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:07, Klimos napisał:

Postawmy sprawę jasno. Czego nie kupisz to i tak będziesz zadowolony. Zarówno na X360, jak
i na PS3 tytułów do grania Ci wystarczy. Na obie konsole jest wystarczająca liczba gier, aby
dostarczyć dobrej zabawy. Tyle, że w chwili obecnej na maszynkę Microsoftu jest większy wybór.

I wydaje mi się, że Twoje słowa starczą za jakiekolwiek podsumowanie dyskusji :) Będę miał Resistance na razie, Motorstorm, Assassin''s Creed i noszę się z wydaniem mojego bonu 100zł za Wiedźmina na Lego SW: Complete Saga. A potem będę miał Uncharted oraz wyjdzie GTA... Oj będzie co robić. A wybór wyborem, sądzę, że PS3 jest lepsze :)

I chyba w ten oto sposób się nasza dyskusja zwieńczyła. Syriusz, nie płacz, niebawem znowu coś zorganizujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Saturnie i widziałem zestawik Xbox 360 Premium + COD4 za 1550 zł. Możliwe, że właśnie go kupię ale zapomniałem spojrzeć czy to jest wersja z HDMI... Wydaje mi się że na pewno tak ale nie jestem pewien. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:14, Sephirath napisał:

I wydaje mi się, że Twoje słowa starczą za jakiekolwiek podsumowanie dyskusji :) Będę miał
Resistance na razie, Motorstorm, Assassin''s Creed i noszę się z wydaniem mojego bonu 100zł
za Wiedźmina na Lego SW: Complete Saga. A potem będę miał Uncharted oraz wyjdzie GTA... Oj
będzie co robić. A wybór wyborem, sądzę, że PS3 jest lepsze :)

I chyba w ten oto sposób się nasza dyskusja zwieńczyła. Syriusz, nie płacz, niebawem
znowu coś zorganizujemy ;)


veto veto veto veto veto!!!!
Ostatnia deska ratunku: X360 w Polsce jest bardziej opłacalny, bo gry szybciej tanieją - na allegro bardzo dużo gier jest np. za 89 zł Overlord, a to tak bardzo stara gra nie jest - na PS3 to można pomarzyć o takich cenach! (pomijam Motostorm i RFoM, bo one zaczęły tanieć od starter packa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:21, syriusz.b napisał:

veto veto veto veto veto!!!!
Ostatnia deska ratunku: X360 w Polsce jest bardziej opłacalny, bo gry szybciej tanieją - na
allegro bardzo dużo gier jest np. za 89 zł Overlord, a to tak bardzo stara gra nie jest - na
PS3 to można pomarzyć o takich cenach! (pomijam Motostorm i RFoM, bo one zaczęły tanieć od
starter packa)


Albo np. Viva Pinata i PGR 3 za 69 zł,Enchanted Arms za 99... tylko czekać na inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A to ciekawe. Bo ja kupiłem NfS Carbon na PS3 za 100 zł. A poza tym Resistance, Motorstorm, Ridge Racer 7, Virtua Fighter 5 można kupić poniżej 100 zł. Więc nie gadaj mi tu głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:59, Narultimate napisał:

Miałem zamiar kupić Xbox360
ale odechciał mi się jak zobaczyłem
w media markt na tej konsoli czerwoną diodę :/

hehehe tez ostatnio bylem w Media Expert i stala konsola z padami i DoA do pogrania i RoD migal ^^ 3 diodki swiecily az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się