Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Wiadomość z pewnością ''konkretna'' dla posiadaczy X360 :)
Pojawiły się demka gier Blacksite (tym razem bez okrutnego kawału dla polaków, blokady regionalnej) i Orange Box.
Grałem co nieco w demko Blacksite i powiem tylko tyle, że po gejmplejach spodziewałem się czegoś więcej. Po prostu beznadzieja. Ciekawostką może być fakt, że graficznie BlackSite : Area 51 do złudzenia przypominał mi to, co widziałem na filmach z Resistance: Fall of Man na youtube. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co sytuacja w Polsce jest odwrotna niż na zachodzie - mianowicie w kwestii gier przeważają PC''ty, a nie konsole, które wciąż nie zostały uznane jako poważne źródło dochodu dla polskich wydawców. Oczywiście taki stan rzeczy zmienia się coraz bardziej z każdym dniem, co z resztą widać. Nie wiem, jak ma się sprawa z PS3, ale na X360 jest tłumaczonych coraz więcej tytułów - np. jedna z najnowszych gier, Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji na stronie polskiego wydawcy (Cenega Poland) gra ukaże się w oryginalnej wersji językowej, czyli na lokalizację raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:14, Son Goku SSJ5 napisał:

Ogólnie po co na PS3 robić tłumaczenie jak wszystkie gry to prawie akcja. :D


Np. FFXIII i MGS4. ^^

Pierwszą tłumaczoną grą ma być bodajże Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:02, Kondzio90 napisał:

> Jakim kablem podłącza się Xboxa 360 Core do telewizora?

Jeżeli do telewizora z HD to musisz dokupić kabel komponent natomiast jeżeli do starszego Tv
(bez HD) wtedy w zestawie z konsolą masz kabel standard AV ;]


A można to podłączyć to zwykłego eurozłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:34, Tomaszek92 napisał:

Czy PS3 ma wbudowaną kartę Wi-Fi?

Ma, dobrej jakości.

Dnia 26.11.2007 o 14:34, Tomaszek92 napisał:

Czy za korzystanie z internetu płaci się na X360

Tak, nazywa się to Live Gamecard i kosztuje około 200zł rocznie

Dnia 26.11.2007 o 14:34, Tomaszek92 napisał:

i czy płaci się na PS3?

Nie :)

Przy czym na dzień dzisiejszy usługa Xbox Live! jest o wiele bardziej rozbudowana od PS Network. Ale Sony otworzyło u nas filię co już teraz skutkuje rozpoczęciem tłumaczeń gier oraz Network Store + usług na nasz język ojczysty. A żeby korzystać z Live! wciąż trzeba się rejestrować na UK albo USA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:40, Tomaszek92 napisał:

A czy można PS3 da się podłączyć do monistora przez złącze D-Sub lub DVI?

jak kupisz przejsciowke to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:37, CuCa napisał:


A to ciekawe. Bo ja kupiłem NfS Carbon na PS3 za 100 zł. A poza tym Resistance, Motorstorm,
Ridge Racer 7, Virtua Fighter 5 można kupić poniżej 100 zł. Więc nie gadaj mi tu głupot.


ale chyba nie powiesz, że w Polsce więcej gier tanieje (np. przez allegro) na Ps3 niż na X360 bo to co ty podajesz to tylko kilka tytułów a na X360 bez przerwy jakieś tytuły tanieją - najczęściej od EA (nie wiem czemu, ale tak jest) i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:31, syriusz.b napisał:

>
> A to ciekawe. Bo ja kupiłem NfS Carbon na PS3 za 100 zł. A poza tym Resistance, Motorstorm,

> Ridge Racer 7, Virtua Fighter 5 można kupić poniżej 100 zł. Więc nie gadaj mi tu głupot.


ale chyba nie powiesz, że w Polsce więcej gier tanieje (np. przez allegro) na Ps3 niż na X360
bo to co ty podajesz to tylko kilka tytułów a na X360 bez przerwy jakieś tytuły tanieją - najczęściej
od EA (nie wiem czemu, ale tak jest) i to jest fakt

tanieją te których jest najwięcej. Zauważ że najtańsze są te gry, które były dołączane do zestawów z konsolą. Jest ich po prostu cała masa i siłą rzeczy niską cenę dyktują prawa rynku.

nam pozostaje się jedynie z tego faktu cieszyć i kibicować dalej polskiemu rynkowi kosnolowemu :) im więcej konsol tym więcej tytułów w obiegu wtórnym i tym samym szansa na niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się