Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 19:43, Kondzio90 napisał:

> Kupiłem Kane&Lynch i przeszłem fajna gra :D ale nie o to mi chodziło teraz zastanawiam
się
> nad 3 grami lost planet, gears of war(straszne?:D), i assassin creed cena nie bardzo gra
role
> bo na świeta dostane i mam jakieś 150zł swoich a jak by ktoś widział któraś z tych gier
za
> dobra cenę(na allegro)byłbym widzięczny za informację chyba że ktoś proponuje coś innego
:D?


Najlepsze gry ostatniego miesiąca na X''sa to:
1. Mass Effect (gra roku)
2. Call of Duty 4 (najlepszy multi roku)
3. PGR4 (zajefajne wyścigi)
4. Assassin''s Creed (gra fajna ale nudna po pewnym czasie)
Z tych 4 wybierz Mass Effect a jak nie lubisz RPG to CoD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:41, Mroczny Joga napisał:

Jaka grę na ps3 byś polecił bo kuzynowi coś na święta kupic :)oprucz motostorm''a :Dbo ma


Uncharted !!! Obecnie gram miazga! Gdyby nie Mass Effect i Call of Duty 4 to gra roku ;)

Nie polecam HEavenly Sword Cienkie to to tylko dobrze zareklamowane :P

JEżeli kuzyn z tych młodszych to Ratcheta też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:16, Mroczny Joga napisał:

NIe kuzyn ze starszych :D 17 lat Uncharted?? co to za gra :D*.*

P.S Idzie walnąc zdjecie na x360 :D?


Jak mi wiadomo, to Uncharted jest to Exclusive na PS3. A jest to przygodówka połączona z akcją o ile się nie mylę z bardzo ładną grafiką, coś a''la Tomb Raider, tylko że sobie na kształty nie popatrzysz, bo grasz facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was PSP?? Bo zastanawiam się nad jego kupnem, gdyż dostałem 800 zł od wujka wczoraj :D Jakie gry i czy fajne są na nią? Czy może lepiej dołożyć do X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:23, Rafix 06 napisał:

Ma ktoś z was PSP?? Bo zastanawiam się nad jego kupnem, gdyż dostałem 800 zł od wujka wczoraj
:D Jakie gry i czy fajne są na nią? Czy może lepiej dołożyć do X360?

Za 900 zł możesz mieć Xboxa 360 Arcade w empik.com :P. Ja kupiłbym Xa, chyba, że chcesz grać wszędzie, a nie tylko w swoim domu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:10, ak.47 napisał:

> Ma ktoś z was PSP?? Bo zastanawiam się nad jego kupnem, gdyż dostałem 800 zł od wujka
wczoraj
> :D Jakie gry i czy fajne są na nią? Czy może lepiej dołożyć do X360?
Za 900 zł możesz mieć Xboxa 360 Arcade w empik.com :P. Ja kupiłbym Xa, chyba, że chcesz grać
wszędzie, a nie tylko w swoim domu ;].


Zgadzam się w pełni z tobą lepiej dołozyc do x360 :D bo psp nie jest to najlepsza konsola moim zdaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja już nie wiem :P Co radzicie: wybrać Xbox''a 360 teraz, bo mam 800 zł, a starsi mi dołożą forsę, czy kompa, ale w styczniu, gdzieś tak za 2700 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:26, Rafix 06 napisał:

Hmmm... Ja już nie wiem :P Co radzicie: wybrać Xbox''a 360 teraz, bo mam 800 zł, a starsi mi
dołożą forsę, czy kompa, ale w styczniu, gdzieś tak za 2700 zł ;)

jeśli masz juz brac X0 to byle nie acrade bo to wersja "demo" jesli wiesz o co mi chodzi, ale bardziej bym ci polecil dolozyc 700zl i kupic PS3 nie zawiedziesz sie na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:26, Rafix 06 napisał:

Hmmm... Ja już nie wiem :P Co radzicie: wybrać Xbox''a 360 teraz, bo mam 800 zł, a starsi mi
dołożą forsę, czy kompa, ale w styczniu, gdzieś tak za 2700 zł ;)


Według mnie lepszym wyborem będzie Xbox ;] Po pierwsze nie musisz się zastanawiać nad wymaganiami gry tylko wkładasz do napędu i grasz ile chcesz ;p Po drugie do kompa trzeba będzie kupić za rok nowe części żeby pograć na max detalach - na konsoli pograsz parę lat. Dodatkowo masz jeszcze achievmenty dzięki którym można w pełni wykorzystać grę ;] Cena konsoli jest mniejsza niż kompa. No to chyba mniej więcej tyle za ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest pod tym względem lepsza. Wkładasz grę, nie musisz patrzeć czy Ci pójdzie. Nie musisz gry instalować, a więc wracasz ze sklepu od razu wkładasz grę i grasz : ]

Ja bym brał PS3/X0 a nie PSP. PSP za jakiś rok kupisz już za 500 zł. Aha PSP jest konsolą już dość starą : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:22, Mateusz9214 napisał:

> Hmmm... Ja już nie wiem :P Co radzicie: wybrać Xbox''a 360 teraz, bo mam 800 zł, a starsi
mi
> dołożą forsę, czy kompa, ale w styczniu, gdzieś tak za 2700 zł ;)
jeśli masz juz brac X0 to byle nie acrade bo to wersja "demo" jesli wiesz o co mi chodzi,
ale bardziej bym ci polecil dolozyc 700zl i kupic PS3 nie zawiedziesz sie na tym.

jasne. wersja demo. i co jeszcze? nie każdy potrzebuje dysk twardy do grania, a to jedyna różnica między tą konsolą a wersją premium. nie gadaj więc głupot :) tym bardziej że w zestawie jest karta pamięcy.
a jeśli już ten dysk jest komuś tak bardzo niezbędny to zawsze może dokupić osobno. dostaniesz go już od 200zł z ogonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem związany z Xbox Live mianowicie chcę sciągnac demo Dead Rising i wyskakuje coś takiego "Zakończenie pobierani nie było możliwe. Spróbuj puźnie. Punkty uzyte do tej trazkcji zostały już odjete od salda i nie zostaną odjęte ponownie." i na końcu jest jakis numer :/


Z czego orietuje się że tam nie ma pada bezprzewodowego kabli HDMI i słuchawk (nie jestem pewny i nieche wprowadzac w bład) no i jak nie masz dysku to nie możesz sciągac dem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dzięki za pomoc, chyba jednak kupie Xboxa 360 Arcade, bo wersja premium mimo że lepsza, jest droższa, a chcę jeszcze, żeby mi starsi dodatkowo kupili Assassin''s Creed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:58, Rafix 06 napisał:

Hmmm, dzięki za pomoc, chyba jednak kupie Xboxa 360 Arcade, bo wersja premium mimo że lepsza,
jest droższa, a chcę jeszcze, żeby mi starsi dodatkowo kupili Assassin''s Creed ;)


Nie jest lepsza. Większość obecnie dostępnych premium to starszy model. Rzadko który ma HDMI i rzadko który jest na płycie Falcon. A jeśli chodzi o wyposażenie to Arcade brakuje tylko dysku twardego, który można dokupić w razie potrzeby. Do save''ów spokojnie wystarcza dołączona karta pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk oczywiście by się przydał, ale krata pamięci wystarczy, a jak chcę posłuchać muzy lub obejrzeć film wypalam płytkę i wkłądam do napędu ;) Już nie mogę się doczekać Xpudła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:00, Rafix 06 napisał:

Dysk oczywiście by się przydał, ale krata pamięci wystarczy, a jak chcę posłuchać muzy lub
obejrzeć film wypalam płytkę i wkłądam do napędu ;) Już nie mogę się doczekać Xpudła :D


słuchaj poproś rodziców, pogadaj na pewno ci dołożą. W Saturnie jest genialna promocja - Premium z HDMI i z Call of Duty 4 w cenie tylko premium, a na AC jak ładnie poprosisz to ci też dadzą :p IMO jakoś nie widzi mi się granie na karcie pamięci - to już nie czasy past genów teraz są dyski twarde, a one są potrzebne do grania w gry ze starego Xa a tam czeka kilka perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:24, syriusz.b napisał:

> Dysk oczywiście by się przydał, ale krata pamięci wystarczy, a jak chcę posłuchać muzy
lub
> obejrzeć film wypalam płytkę i wkłądam do napędu ;) Już nie mogę się doczekać Xpudła :D

>

słuchaj poproś rodziców, pogadaj na pewno ci dołożą. W Saturnie jest genialna promocja - Premium
z HDMI i z Call of Duty 4 w cenie tylko premium, a na AC jak ładnie poprosisz to ci też dadzą
:p IMO jakoś nie widzi mi się granie na karcie pamięci - to już nie czasy past genów teraz
są dyski twarde, a one są potrzebne do grania w gry ze starego Xa a tam czeka kilka perełek
:)


I ja właśnie jade jutro kupić ten zestawik ;] Tydzień temu byłem to kosztował 1549 zł ale teraz w radiu i w gazetkach jest napisane 1399 zł ;p BTW to M$ ostro reklamuje X''a na święta w Polsce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się