Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 22:59, Tomek1120 napisał:

> > Oj to nieźle M$ wtopił. A czy może mi ktoś w końcu powiedzieć jak wygląda gra na
PS3 na
> telewizorze
> > PAL 4:3?
> a moglbys sprecyzowac parametry???
>
Telewizor kineskopowy 29 cali 4:3 PAL i wejście tylko przez eurozłącze

Powiedzmy ze obraz najpiekniejszy nie bedzie ale da sie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 23:00, Mateusz9214 napisał:

> > > Oj to nieźle M$ wtopił. A czy może mi ktoś w końcu powiedzieć jak wygląda gra
na
> PS3 na
> > telewizorze
> > > PAL 4:3?
> > a moglbys sprecyzowac parametry???
> >
> Telewizor kineskopowy 29 cali 4:3 PAL i wejście tylko przez eurozłącze
Powiedzmy ze obraz najpiekniejszy nie bedzie ale da sie grac.

Bedzie na cały ekran czy paski na górze i na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:39, master matrox napisał:

Tak, są takie chociażby Blue Dragon na 3 płytach DVD (!)


takie? a skad ta liczba mnoga? w swojej wypowiedzi sugerujesz ze takich gier jest troche a sposrod ponad 300 wydanych do tej pory na x360 blu dragon jest pierwszym i jedynym takim tytulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 23:02, Tomek1120 napisał:

Bedzie na cały ekran czy paski na górze i na dole?


Nie wiem jak jest w przypadku PS3, ale PS2, pierwszy Xbox a także X360 posiada w opcjach systemowych zdefiniowania formatu obrazu w zależności od posiadanego telewizora - albo 16:9 jak masz panoramę, albo 4:3 w wypadku zwykłego telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 23:15, Ciastuś napisał:

> Tak, są takie chociażby Blue Dragon na 3 płytach DVD (!)

takie? a skad ta liczba mnoga? w swojej wypowiedzi sugerujesz ze takich gier jest
troche a sposrod ponad 300 wydanych do tej pory na x360 blu dragon jest pierwszym i jedynym
takim tytulem.


Tak, a słyszałeś, że z GTA IV ma być tak samo? Przyznam, że to jest dla mnie jedna z większych wtop M$''a, ale cóż ... Sony wyskoczyło ze swoim Bluray''em i mają pod tym względem przewagę. To będzie irytujące, zmieniać płyty co jakiś czas. Ale co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 02:09, arekskate napisał:

Tak, a słyszałeś, że z GTA IV ma być tak samo? Przyznam, że to jest dla mnie jedna z większych
wtop M$''a, ale cóż ... Sony wyskoczyło ze swoim Bluray''em i mają pod tym względem przewagę.
To będzie irytujące, zmieniać płyty co jakiś czas. Ale co robić ...

No nieźle. Niedawno czytałem że mają pogarszać grafikę GTA4 na X360 bo stwierdzili że gra się tnie a teraz mówią o wydaniu na paru DVD. No cóż skoro X360 się źle sprzeda dla GTA4 to może M$ wybłaga R* o wersję na Windowsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:14, Tomek1120 napisał:

> Tak, a słyszałeś, że z GTA IV ma być tak samo? Przyznam, że to jest dla mnie jedna z większych

> wtop M$''a, ale cóż ... Sony wyskoczyło ze swoim Bluray''em i mają pod tym względem przewagę.

> To będzie irytujące, zmieniać płyty co jakiś czas. Ale co robić ...
No nieźle. Niedawno czytałem że mają pogarszać grafikę GTA4 na X360 bo stwierdzili że gra się
tnie a teraz mówią o wydaniu na paru DVD. No cóż skoro X360 się źle sprzeda dla GTA4 to może
M$ wybłaga R* o wersję na Windowsy.



Wole żeby grafika była nieco gorsza, ale przynajmiej nie bedzie sie cieło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:40, Mroczny Joga napisał:

Wole żeby grafika była nieco gorsza, ale przynajmiej nie bedzie sie cieło :P

No tak ale na PS3 będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:48, Tomek1120 napisał:

> Wole żeby grafika była nieco gorsza, ale przynajmiej nie bedzie sie cieło :P
No tak ale na PS3 będzie lepsza.



Grafa i tak będzie wystarczająco dobra ;P mi to nie robi zbytnio dużej różnicy czekam na premierę ;P która odbedzie się prawdopodobnie między początkiem lutego a końcem kwietnia nie mylę się ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arekskate, Tomek1120 <--- przestańcie pisać takie bzdety bo się śmiać nie przestanę, ledwo pisać mogę... Plotka o kilku płytach jest od momentu zapowiedzenia GTA IV i dalej mało kto w nią wierzy, co do grafiki to nie wiem, co mają pogarszać - GTA IV to nie jest majstersztyk graficzny. Gwiazdy Rocka sobie wszystko zaplanowały - gorsza grafika, kosztem otwartości "terenu" - zawsze tak było od GTA III ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:48, Tomek1120 napisał:

No tak ale na PS3 będzie lepsza.


jak na razie, sposrod tony gier ktore wyszly jednoczesnie na PS3 i X360, ZERO z nich wyglada lepiej na PS3. w najlepszym wypadku, grafika na PS3 dorownuje tej na X360, wiec prosze daruj takie bzdurki. ps3 nie jest konsola ktora blyszczy przy grach multiplatformowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 11:00, Ciastuś napisał:

jak na razie, sposrod tony gier ktore wyszly jednoczesnie na PS3 i X360, ZERO z nich wyglada
lepiej na PS3. w najlepszym wypadku, grafika na PS3 dorownuje tej na X360, wiec prosze daruj
takie bzdurki. ps3 nie jest konsola ktora blyszczy przy grach multiplatformowych.


sorry trzeba oddać im jedną grę - w Oblivionie widać więcej terenu o ile mnie pamięć nie myli... Cała jedna gra :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 02:09, arekskate napisał:

Tak, a słyszałeś, że z GTA IV ma być tak samo?


bo w pani domu tak napisali? ;-D poki co nie bylo zadnej wiarygodnej informacji na temat liczby plyt na ktorych wyjdzie GTA, wiec prosze oszczedz sobie prowadzenie polemiki w oparciu o "plotki z kosmosu" do ktorych nie podajesz nawet zrodel, bo jest to zwyczajnie smieszne.

a zupelnie poza tym - czytanie ze zrozumieniem sie klania. pytanie/dyskusja dotyczyla GIER NA X360 ktore zostaly WYDANE (czas przeszly!) na kilku plytach dvd. liczebnosc elementow zbioru tworzacego iloczyn powyzszych dwoch warunkow jest rowna 1 a nie wiecej, jak twierdza niektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 11:08, Mroczny Joga napisał:

co myślicie o Gear of War opłaca się kupic i jak stoi sprawa z multi słyszałem że całkiem niezły :D


bardzo sie oplaca - jeden z najlepszych tytulow na x360. swietny co-op (czy to w split-screenie czy przez xblive), rewelacyjne multi (choc nie tak dobre jak halo3). za gra swietnie przemawia cena - sadze ze spokojnie namierzysz gierke za okolo 100 zl.

ps: polecam poczytac recenzje: http://www.gamerankings.com/htmlpages2/928234.asp?q=gears%20of%20war

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 11:08, Mroczny Joga napisał:

To czekamy na GTAIV :D a co myślicie o Gear of War opłaca się kupic i jak stoi sprawa z multi
słyszałem że całkiem niezły :D


Co-op miażdży! Możesz się tak zgrać z znajomym, że wygląda to genialnie - wiem coś o tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 11:16, syriusz.b napisał:

> To czekamy na GTAIV :D a co myślicie o Gear of War opłaca się kupic i jak stoi sprawa
z multi
> słyszałem że całkiem niezły :D

Co-op miażdży! Możesz się tak zgrać z znajomym, że wygląda to genialnie - wiem coś o tym :p


A co masz GoW ?CO to to "co-op" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się