Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 18:54, Mechu95 napisał:

Not to ch...inowo...a zeby grac ze znajomymi czy cos? I ile taki Gold kosztuje jak sie wyczerpie triala?


Zdrapki z kodami na roczny abonament chodzą na Allegro po około 150 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:57, Klimos napisał:

> Not to ch...inowo...a zeby grac ze znajomymi czy cos? I ile taki Gold kosztuje jak sie
wyczerpie triala?

Zdrapki z kodami na roczny abonament chodzą na Allegro po około 150 złotych.


Zdrapki??? Cos mi tu smierdzi oszustwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:00, Mechu95 napisał:

Zdrapki??? Cos mi tu smierdzi oszustwem...


lol?... Normalna zdrapka - zdrapujesz pieniążkiem akurat od zdrapek nie trafiłem na oszusta - jak chcesz to wysyła ci kod pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często spoglądam na konta sprzedających zdrapki - wiele tysięcy transakcji i zero negatywów, a to mówi samo za siebie :)
Niestety w sklepie jeszcze zdrapek nie kupisz, bo Xbox Live w Polsce oficjalnie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:02, syriusz.b napisał:

> Zdrapki??? Cos mi tu smierdzi oszustwem...

lol?... Normalna zdrapka - zdrapujesz pieniążkiem akurat od zdrapek nie trafiłem na oszusta
- jak chcesz to wysyła ci kod pocztą...


Tzn. to cos takiego jak karty z kluczami do GW? Np. kupujesz pudelko z GW i tam jest taka karta-zdrapka, zdrapjuesz kod, wsadzasz na konto i dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:05, Mechu95 napisał:

> > Zdrapki??? Cos mi tu smierdzi oszustwem...
>
> lol?... Normalna zdrapka - zdrapujesz pieniążkiem akurat od zdrapek nie trafiłem na oszusta

> - jak chcesz to wysyła ci kod pocztą...

Tzn. to cos takiego jak karty z kluczami do GW? Np. kupujesz pudelko z GW i tam jest taka karta-zdrapka,
zdrapjuesz kod, wsadzasz na konto i dziala?


zdrapujesz tam masz kod, wpisujesz go na koncie swoim i wtedy pojawia ci się okienko ze konto gold na 12 miesięcy i zatwierdzasz, albo anulujesz i używasz później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:11, WorldWar3PL napisał:

http://allegro.pl/item279407052__xbox_live_gold_12_miesiecy_abo_konta_ue_i_us_.html
Masz jeszcze przykładową aukcję, żebyś wiedział jak to mniej więcej wygląda :)


Mhm...ja tam wole kupowac w sklepie, a ze mieszkam w Anglii to moge - do najblirzszego pozadnego sklepu z grami mam 3 przystanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:13, Mechu95 napisał:

Mhm...ja tam wole kupowac w sklepie, a ze mieszkam w Anglii to moge - do najblirzszego pozadnego
sklepu z grami mam 3 przystanki ;)


To znacznie upraszcza sprawę, że mieszkasz w Anglii. W Polsce oficjalnie Xbox Live jest niedostępne i trzeba podawać fikcyjny adres zamieszkania zagranicą.
A tak, w Twoim przypadku, rejestrujesz się tam gdzie mieszkasz i zdrapkę kupujesz w sklepie. Z tego co kojarzę, abonament można też zapłacić kartą kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:17, Klimos napisał:

> Mhm...ja tam wole kupowac w sklepie, a ze mieszkam w Anglii to moge - do najblirzszego
pozadnego
> sklepu z grami mam 3 przystanki ;)

To znacznie upraszcza sprawę, że mieszkasz w Anglii. W Polsce oficjalnie Xbox Live jest niedostępne
i trzeba podawać fikcyjny adres zamieszkania zagranicą.
A tak, w Twoim przypadku, rejestrujesz się tam gdzie mieszkasz i zdrapkę kupujesz w sklepie.
Z tego co kojarzę, abonament można też zapłacić kartą kredytową.


To zaglebiscie :P. Nawet mam jeszcze lepiej, bo u mnie NOWE, karty kosztuja tyle ile w Polsce na allegro - i do tego 0% szans na oszustwo...hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:30, Mechu95 napisał:

To zaglebiscie :P. Nawet mam jeszcze lepiej, bo u mnie NOWE, karty kosztuja tyle ile w Polsce
na allegro - i do tego 0% szans na oszustwo...hehehe :)


No to miło wiedzieć że nie przepłacamy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze Xbox Live jest strasznie drogi !!! 3 lata grania na XL i już jest 500 zł !!! Kupa kasy : P No Sony ma taki + że necik jest za darmo. No ale XL jest ponoć lepszy no ale za jakość musicie płacić : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:26, Oskar 1994 napisał:

Ale tak szczerze Xbox Live jest strasznie drogi !!! 3 lata grania na XL i już jest 500 zł !!!
Kupa kasy : P No Sony ma taki + że necik jest za darmo. No ale XL jest ponoć lepszy no ale
za jakość musicie płacić : >


No właśnie za jakość się płaci ;] Z drugiej strony czy 14 zł na miesiąc to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm... Jeśli ktoś chciał kupić Wii, ale bał się, że ze względu na tanią cenę nie będzie mógł się nim lansować przed kumplami to... Mam dla niego rozwiązanie problemu ^^
[IMG]

Swoją drogą... Ciekawe, czy ktoś to kupi ;D

20071204204432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:44, Mr.M napisał:

ekhm... Jeśli ktoś chciał kupić Wii, ale bał się, że ze względu na tanią cenę nie będzie mógł
się nim lansować przed kumplami to... Mam dla niego rozwiązanie problemu ^^
[IMG]

Swoją drogą... Ciekawe, czy ktoś to kupi ;D


Hehe, takie rzeczy to tylko w Rosji, pewnie 0.001% mieszkańców mogłoby sobie na takie coś pozwolić ... ta elita multimilionerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:13, Mechu95 napisał:

Mhm...ja tam wole kupowac w sklepie, a ze mieszkam w Anglii to moge - do najblirzszego pozadnego
sklepu z grami mam 3 przystanki ;)


jako mieszkaniec UK powinienes wiedziec ze tam wszystko kosztuje wiecej wzgledem reszty EU :). jesli karte kupisz za wiecej niz 32 funty to przeplacisz. a cena sugerowana w sklepie - ktora w miejscach typu HMV czy game.net jest zwykle przestrzegana - to bodaj 39.99 funtow czyli jakies 40 zl drozej niz przez allegro.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jakaś nowa wersja PS3? Bo właśnie myślę nad zakupem a ta wersja 40GB mi się bardzo nie podoba. Bo jest parę gier na PS2 w które bym pograł a 40GB jej nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 10:15, Tomek1120 napisał:

Czy będzie jakaś nowa wersja PS3? Bo właśnie myślę nad zakupem a ta wersja 40GB mi się bardzo
nie podoba. Bo jest parę gier na PS2 w które bym pograł a 40GB jej nie obsługuje.


Na razie się nie zanosi. Niedawno wprowadzono wersję 40GB i to ona właśnie popchnęła na całym świecie sprzedaż PS3 do przodu. W sklepach powinien natomiast być cały czas dostępny Starter Pack z konsolą 60GB, dwoma grami i dwoma SixAxisami za 1999 PLN. Nie wiem jak w Polsce, ale u mnie w Danii jeszcze w weekend były w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy możliwe będzie w polsce kupić za pewien czas kupić konsole Playstation 3 z polski menu, bo jak Microsoft weszło z swoim xbox-em po pewnym czasie były te konsole z polskim menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:37, Bratek196 napisał:

Mam pytanie czy możliwe będzie w polsce kupić za pewien czas kupić konsole Playstation 3 z polski menu,
bo jak Microsoft weszło z swoim xbox-em po pewnym czasie były te konsole z polskim menu.


To xkloc ma polskie menu? Nawet nie wiedziałem, od razu przy setupie wybrałem język angielski :P
Ale nie ważne. Myślę, że nie po to Sony otwierało specjalny oddział w Polsce, żebyśmy dalej wszystko otrzymywali w języku Shakespeare''a. Głownym jego celem będzie ułatwienia Polakom korzystania z usług w rodzimej mowie. Polski sklep online już jest, gry podobno mają zacząć tłumaczyć, a XMB jeżeli jeszcze się nie pojawiło po naszemu, to któryś z najbliższych update''ów powinien to wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się