Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Niestety nie mogę już edytować, ale już problem rozwiązany. Kupiłem ten kabel od Bigben''a ;] Mam jeszcze jedno pytanie: Do Xbox''a chciałbym podłączyć głośniki komputerowe (2.1) ale nie wiem jak. Wydaje mi sie że potrzebna jest jakaś przejściówka... Wie może ktoś gdzie ją znaleźć(najlepiej w internetowym sklepie lub allegro)?

Z góry dzięki i Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej z konsol wii, PS3 i Xbox 360 to raczej wybrałbym Xbox-a ponieważ wydaje mi się najlepszy z tych trzech (najrozsądniejszy i pewnie najdroższy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:09, ak.47 napisał:

Ta przjeścióweczka na minijacka w Bigbenie jest prawdopodobnie właśnie od tego :].


Też tak mi sie wydawało ale ja nie mam w monitorze głośników więc gdzie ja mam to podłączyć? Bo przecież nie do wejścia na słuchawki w głośnikach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:28, Kondzio90 napisał:

Niedługo na moim biurku zagości Xbox 360 i mam pewne wątpliwości co do ustawienia konsoli.
Najlepiej by mi pasowało pionowo, ale słyszałem, że podobno w tej pozycjy rysują się płyty.
To prawda? I drugie pytanie może głupie ale zadam: Czy mogę ustawić klocka przy głośnikach?
Bo gdzieś czytałem na forum, że nie.

moja stoi od roku w pionie i nie ma problemu.
co do głośników :/ masz 500 Watowe czy jak, że się tym przejmujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:11, muniok napisał:

Najbardziej z konsol wii, PS3 i Xbox 360 to raczej wybrałbym Xbox-a ponieważ wydaje mi się
najlepszy z tych trzech (najrozsądniejszy i pewnie najdroższy).

no więc nie jest najdroższa :) jest równo po środku, choć z ostatnią promocją w empiku dostaniesz xboksa taniej niż wii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować x-a, ale słyszałem że te konsole się coś często psują, cz y to prawda ?? O ile procent szybsze jest PS3 od Xboxa 360 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:48, Bratek196 napisał:

Miałem kupować x-a, ale słyszałem że te konsole się coś często psują, cz y to prawda ??


Rzeczywiście Xboxy sie psują ale nie jest to tak strasznie często. Z porównaniem do PS3 rzeczywiście częściej ale jeżeli zepsuje Ci się konsola a będziesz miał gwarancję (3 lata) wtedy dzwonisz, przyjeżdża do ciebie kurier i za 2 tyg masz nową konsolę ;]

>O ile procent szybsze jest PS3 od Xboxa 360 ??

Nie wiem czy w ogole jest szybsza. Jedni Ci powiedzą że tak drudzy że jest słabsza. Ale jak kupujesz konsolę to powinieneś patrzeć na gry a nie na możliwości techniczne. Ja polecam Ci Xboxa 360. Ma dużo bardzo dobrych gier i XBL! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:00, Bratek196 napisał:

Hm ale już na PS3 mi bardziej mi odpowiada no i już gry na tą konsole fajne.



Ja sam niedawno miałem podobny dylemat ale wybieram Xbox''a ;] Spojrzałem na gry i po prostu muszę zagrać w Gears of War, Bioshock, Mass Effect, PGR4 itp. Według mnie to pad od X''a jest wygodniejszy ;] A no i za kupnem też przemówiła cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:08, Bratek196 napisał:

Hm może masz rację, ale ja myślę nie teraźniejszością tylko przyszłością.


Rozumiem że chcesz przez to powiedzieć że PS3 będzie lepsze? A masz jakieś dowody na to? Nie ma co patrzeć na możliwości techniczne skoro nie różnią się tak bardzo... Powiem Ci tak: kiedy na rynek wchodził Xbox miał on dużo lepsze możliwości techniczne od PS2 i co? Gry na PS2 wydawane są do dzisiaj a Xbox już umarł. PS2 rozgromiło Xboxa pod względem bazy użytkowników jak i pod względem gier ;] Więc ciężko powiedzieć, która konsola wygra w tym boju ale na razie tego nie możemy stwierdzić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:48, Bratek196 napisał:

O ile procent szybsze jest PS3 od Xboxa 360 ??

Jeśli dobrze pamietam to PS3 ma 2 razy wieksza moc obliczeniowa, a co do wyboru konsoli szczerze jako jej posiadacz(PS3) polecam ci ta konsole, masz juz wystarczajaco duzo gier żeby z nich wybierać a w 2008 ta konsola bedzie miala lawine świetnych exclusivow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:18, Bratek196 napisał:

To raczej będzie wyrównany bój.

To zeleży decydującym rokiem najpewniej bedzie rok 2008 tu sie roztrzygnie ktora konsola jest lepsza, X0 jest narazie w tej złej sytuacji że nie ma killerow na przyszly rok, za to jak pisałem wcześniej Sony wyprowadzi cieżkie armaty bo wyjda takie gry jak np MGS4 czy Killzone 2 a to duzo moze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:26, Mateusz9214 napisał:

X0 jest narazie w tej złej sytuacji że nie ma killerow na przyszly rok, za to jak pisałem
wcześniej Sony wyprowadzi cieżkie armaty bo wyjda takie gry jak np MGS4 czy Killzone 2 a to
duzo moze zmienić.


xD Owned, powned, haxed xD Jeśli X0 jest w złej sytuacji, to ty jesteś w beznadziejnej... Alan Wake to co? Platformówka 2D dla takich jak ty? Niezbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:36, bojanzaw napisał:

> X0 jest narazie w tej złej sytuacji że nie ma killerow na przyszly rok, za to jak pisałem

> wcześniej Sony wyprowadzi cieżkie armaty bo wyjda takie gry jak np MGS4 czy Killzone 2
a to
> duzo moze zmienić.

xD Owned, powned, haxed xD Jeśli X0 jest w złej sytuacji, to ty jesteś w beznadziejnej... Alan
Wake to co? Platformówka 2D dla takich jak ty? Niezbyt...

Chodzilo mi o gry wydawane w 2008 a X0 wyglada pod tym wzgledem marnie...
Myślałem że wkoncu dostałeś bana, ale to by było zbyt piekne żeby bylo prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się