Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 19:36, Tomek1120 napisał:

Chyba 2 lata. Na x360 są 3 lata. Ja może będę mieć jakąś konsole na święta ale wciąż nie wiem
którą. Na razie więcej przemawia za Xboxem.


3 lata są na RoD a nie na wszystkie usterki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:38, syriusz.b napisał:

> Chyba 2 lata. Na x360 są 3 lata. Ja może będę mieć jakąś konsole na święta ale wciąż nie
wiem
> którą. Na razie więcej przemawia za Xboxem.

3 lata są na RoD a nie na wszystkie usterki...

a co się jeszcze psuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:43, WorldWar3PL napisał:

Drugą (i chyba ostatnią) rzeczą, która może się zepsuć, to DVD-Rom.

To 3 lata są na RoD? A rok na inne rzeczy? Czyli jak po 2 latach mi się dvd popsuje to co mam robić? jak wymienie to stracę grarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, 3 lata są na RoD, dwa lata na całą resztę. Jeżeli boisz się, że Ci się zepsuje DVD-Rom po gwarancji, to wysyłasz przed jej końcem i mówisz, że coś z nim jest nie tak ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:49, WorldWar3PL napisał:

Z tego co wiem, 3 lata są na RoD, dwa lata na całą resztę. Jeżeli boisz się, że Ci się zepsuje
DVD-Rom po gwarancji, to wysyłasz przed jej końcem i mówisz, że coś z nim jest nie tak ;>

gorzej jak mu zacznie rysować płyty chociaż to juz skrajne przypadki mam nadzieje... ja myśle tak żeby kupić używanego core i dokupić do niego parę rzeczy usprawniających chłodzenie, bo koło niektórych gier ciężko przejść obojętnie....nie chodzi mi tu o Halo 3 czy GoW tylko LO lub ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:22, Mateusz9214 napisał:

> Z tego co wiem, 3 lata są na RoD, dwa lata na całą resztę. Jeżeli boisz się, że Ci się
zepsuje
> DVD-Rom po gwarancji, to wysyłasz przed jej końcem i mówisz, że coś z nim jest nie tak
;>
gorzej jak mu zacznie rysować płyty chociaż to juz skrajne przypadki mam nadzieje... ja myśle

jak zacznie, to też mu wymienią. o ile się nie mylę ms wymienia też niektóre krążki - jeśli je przyślesz.

Dnia 16.12.2007 o 20:22, Mateusz9214 napisał:

tak żeby kupić używanego core i dokupić do niego parę rzeczy usprawniających chłodzenie, bo
koło niektórych gier ciężko przejść obojętnie....nie chodzi mi tu o Halo 3 czy GoW tylko LO
lub ME

nie ma sensu tak kombinować. przynajmniej dopóki gwarancja jest ważna :)
kup sobie takiego core - dostaniesz pewnie za grosze. najwyżej po okresie gwarancyjnym możesz pokombinować. w sieci już się pojawiają różne patenty na poprawienie i wyciszenie sprzętu, niestety wszystkie wiążą się z utratą gwarancji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię X360. Tylko powiedzcie mi. Czy ten dysk twardy jest tak bardzo potrzebny? Myślę że będę korzystać z XBL. I się zastanawiam. Arcade czy Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:26, Tomek1120 napisał:

A jakie kable są dołączone do X360? Jest może coś żeby go przez eurozłącze podłączyć?

bedziesz mial kabel VGA ,ale najlepiej podlaczac prez HDMI albo component

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:29, jackass napisał:

> A jakie kable są dołączone do X360? Jest może coś żeby go przez eurozłącze podłączyć?

bedziesz mial kabel VGA ,ale najlepiej podlaczac prez HDMI albo component

No nie wiem to 6 letni telewizor. Z tyłu ma eurozłącze a z boku coś takiego że są 3 gniazdka białe czerwone i żółte. Nie wiem jak sie nazywają to jak to podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:32, Tomek1120 napisał:

> bedziesz mial kabel VGA ,ale najlepiej podlaczac prez HDMI albo component
No nie wiem to 6 letni telewizor. Z tyłu ma eurozłącze a z boku coś takiego że są 3 gniazdka
białe czerwone i żółte. Nie wiem jak sie nazywają to jak to podłączyć?


Te kolorki oznaczają wejścia AV - każdy kolor odpowiada za dźwięk i wyświetlany obraz. Jak widać nie masz TV z HD, tak więc podpięcie HDMI odpada, bo nie masz tego wejścia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem to już WW3PL, może na forum też wrzucę.

Layd & Gents, przed wami Brand-New-Jumping-From-Side-To-Side-Half-Ring-Of-Death, czyli czyżby nowy ROD zrobiony specjalnie dla Falcona?

http://tinyurl.com/33aoa7

reakcja WW3PL:

19:44:08 WorldWar3PL
ROTFL
CHCE TAKIE COŚ!

19:45:31 WorldWar3PL
Jeszcze postawić tę konsolę w zielono-czerwonym pokoju
Cud miód

Reakcji nie komentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:32, Tomek1120 napisał:

> > A jakie kable są dołączone do X360? Jest może coś żeby go przez eurozłącze podłączyć?

>
> bedziesz mial kabel VGA ,ale najlepiej podlaczac prez HDMI albo component
No nie wiem to 6 letni telewizor. Z tyłu ma eurozłącze a z boku coś takiego że są 3 gniazdka
białe czerwone i żółte. Nie wiem jak sie nazywają to jak to podłączyć?

no to sa wtyczki na cinche ,ale odradzam kupno next-gena jak nie dysponujesz telewizorkiem HD albo monitorkiem bo co ci z next-gena bez next-genowej grafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:23, jackass napisał:

no to sa wtyczki na cinche ,ale odradzam kupno next-gena jak nie dysponujesz telewizorkiem
HD albo monitorkiem bo co ci z next-gena bez next-genowej grafy


Monitorem to on chyba dysponuje :> Jedynie potrzebny kabel VGA, którego cena jest niska (30-40zł za nieoryginalny, 80-90zł za oryginalny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 22:32, Tomek1120 napisał:

> > A jakie kable są dołączone do X360? Jest może coś żeby go przez eurozłącze podłączyć?

>
> bedziesz mial kabel VGA ,ale najlepiej podlaczac prez HDMI albo component
No nie wiem to 6 letni telewizor. Z tyłu ma eurozłącze a z boku coś takiego że są 3 gniazdka
białe czerwone i żółte. Nie wiem jak sie nazywają to jak to podłączyć?


To są tzw "Czincze" chyba xP ale na 100% wersja premium ma takie kable na 3 wejścia czerwone, żół.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 22:08, penny napisał:

nie ma sensu tak kombinować. przynajmniej dopóki gwarancja jest ważna :)
kup sobie takiego core - dostaniesz pewnie za grosze. najwyżej po okresie gwarancyjnym możesz
pokombinować. w sieci już się pojawiają różne patenty na poprawienie i wyciszenie sprzętu,
niestety wszystkie wiążą się z utratą gwarancji :(

może i masz racje ale postawie go na miesiąc żeby pograć i sprawdzić czy nic sie nie dzieje, a jak nie no to allegro i chłodzenie zrobione jak trzeba :D ale jak kupie X0 z drugiej reki to podobno też tracę gwarancje to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się