Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Witam,
Mam zamiar kupić nową wypasioną konsolke tylko niewiem która brac :D co radzicie
1. PSP S&L nowka + karta 4GB=~930
2.Xboxa 360 arcade nowka+ drugi pad +gierka =~1100zl
Dodam że mam Ps2 :) i co do X''a niemam dobrego TV, a więc opłaca się kupować X''a do 10 letniego Soniaka 26"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:20, Ice Lolek napisał:

Witam,
Mam zamiar kupić nową wypasioną konsolke tylko niewiem która brac :D co radzicie
1. PSP S&L nowka + karta 4GB=~930
2.Xboxa 360 arcade nowka+ drugi pad +gierka =~1100zl
Dodam że mam Ps2 :) i co do X''a niemam dobrego TV, a więc opłaca się kupować X''a do 10 letniego
Soniaka 26"?


No to jak masz Playstation 2 to wybierz pierwszą opcje. Pewnie na PS2 masz wiele gierek, a jeżeli nie to na pewno zdążyś je kupić, poza tym producenci nadal robią gry na tą konsolkę. Wybierz PSP, będziesz mógł pograć w każdym miejscu na ziemi ;) X360 to też dobry zakup, no ale jak masz już jedną konsolę stacjonarną, to po co Ci druga? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj kupiłem X box 360 arcade w carefourze za 899 pln tez nie mam rewelacyjnego telewizora , co prawda LCD ale bez hdmi więc w sumie gorzej niz dobry kineskop , powiem że nie jest źle gram w Gears of war aż świszczy , z czystym sumienie moge Ci polecić xboxa, nie będziesz załował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 09:44, Mateusz9214 napisał:

ale jak kupie X0 z drugiej reki
to podobno też tracę gwarancje to prawda?

nie tracisz. oczywiście jeśli nie były zerwane plomby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:33, penny napisał:

> ale jak kupie X0 z drugiej reki
> to podobno też tracę gwarancje to prawda?
nie tracisz. oczywiście jeśli nie były zerwane plomby :D

plombę i tak sam zerwę ważne żeby konsolka działała :D
Tomek1120
widzę że bardzo często zmieniasz zdanie więc jesteś bardzo nie zdecydowany, więc dam ci rade przemyśl to wszystko na spokojnie zbliżają sie święta wiec będziesz miał dużo czasu żeby wszystko dobrze przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:37, Tomek1120 napisał:

Nie no to chyba nie kupuje nextgena jak mi odradzacie do takiego telewizora. Dalej będę chyba
grał na PC.

nie ma sensu zebys kupowal next gena bo i tak nie uswiadczysz next-geowosci na starym TV .Chociaz jak masz dobry panoramicnzy monitor ,najlepiej z HDMI to tez uzyskasz HD ale nizsze .Polecam Ci za to PSP .Swietna konsolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o PSP a potem się zaczeły promocje na PS3 i Xboxy to się zaczełem zastanawiać. Chyba jednak PSP wezmę. Jak rodzice kupią nowy TV to wtedy pomyśle. Konsole zapewne będą tańsze, gier będzie więcej i starsze stanieją może nawet do 40zł. I w końcu będę wiedział czy lepiej brać PS3 czy X360 bo teraz to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 14:42, jackass napisał:

nie ma sensu zebys kupowal next gena bo i tak nie uswiadczysz next-geowosci na starym TV .Chociaz
jak masz dobry panoramicnzy monitor ,najlepiej z HDMI to tez uzyskasz HD ale nizsze .Polecam
Ci za to PSP .Swietna konsolka


A widziałeś kiedykolwiek X360 bądź też PS3 na zwykłym TV?
Postaw sobie obok dwa normalne telewizory do jednego podłącz X360, do drugiego XBoxa, a potem do jednego PS2 a do drugiego PS3 i w obu przypadkach odpal podobną grę. Różnica jest i to widoczna gołym okiem. Sam w chwili obecnej gram na kilkunastoletnim CRT Samsunga i jakoś nie spieszy mi się z kupnem TV LCD dla siebie.

Poza tym, ciężko porównywać ze sobą PSP i X360, bo to dwie zupełnie różne konsole. Osobiście mam obie i używam ich zupełnie niezależnie. PSP sprawdza się doskonale w podróży, zarówno tej dłuższej (pociąg, samolot) jak i krótszej (codziennie z domu do pracy i z powrotem), a także bez obaw można ją zabrać na wakacje. Jeżeli natomiast będziesz głównie grał w domu, to nie ma sesnu kupować handhelda i męczyć się na tych 4 calach. Zdecydowanie lepiej usiąść wygodnie na kanapie czy na fotelu przed telewizorem i grać na dużym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zupełności zgadzam się z Klimosem =).. A co do tych telewizorów i next genów to nie powiedzałbym, że jest taki skok jakościowy imo. tylko rozdzielczość jest większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też potwierdzam :)
na zwykłym TV (czyli SD TV) i tak gry wyglądają przecudnie. jedyna różnica to rozdzielczość obrazu i jego ''ostrość''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:20, Ice Lolek napisał:

Witam,
Mam zamiar kupić nową wypasioną konsolke tylko niewiem która brac :D co radzicie
1. PSP S&L nowka + karta 4GB=~930
2.Xboxa 360 arcade nowka+ drugi pad +gierka =~1100zl
Dodam że mam Ps2 :) i co do X''a niemam dobrego TV, a więc opłaca się kupować X''a do 10 letniego
Soniaka 26"?

Lepiej zrobisz gdy zakupisz PSP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:31, vincent16 napisał:

Bry,chciałem sie zapytać co sądziciew o tym monitorze za 899-> http://www.media-markt.pl/gazetka/0918289001197301288/pdf/MM_Warszawa141207.pdf Mam
go podłaczyć do xboxa ;P a i jeszcze 1 aby podlaczyć do niego x0 wysytarczy kabel VGA czy są
jakieś inne?


Odpowie ktoś? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:28, vincent16 napisał:

> Bry,chciałem sie zapytać co sądziciew o tym monitorze za 899-> http://www.media-markt.pl/gazetka/0918289001197301288/pdf/MM_Warszawa141207.pdf
Mam
> go podłaczyć do xboxa ;P a i jeszcze 1 aby podlaczyć do niego x0 wysytarczy kabel VGA
czy są
> jakieś inne?

Odpowie ktoś? ;x

Monitor nie najgorszy ale sa lepsze.Poza tym to ma tylko wyjscie DVI ,zadne HDMI ani podobne zeby Xa podlaczyc.Musialbys na Allegro wychaczyc przejsciowke DVI-component/hdmi/cinch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:28, vincent16 napisał:

> Bry,chciałem sie zapytać co sądziciew o tym monitorze za 899-> http://www.media-markt.pl/gazetka/0918289001197301288/pdf/MM_Warszawa141207.pdf
Mam
> go podłaczyć do xboxa ;P a i jeszcze 1 aby podlaczyć do niego x0 wysytarczy kabel VGA
czy są
> jakieś inne?

Odpowie ktoś? ;x

Przecież wystarczy kabel VGA. Jeśli monitor nie ma odłączanego kabla D-Sub, to kup przejściówkę żeńsko-żeńską do tego. Niepotrzebne ci są żadne przejściówki DVI itp. Obraz na każdym monitorze będzie bardzo ładny - nieważne czy LCD, czy CRT. Grałem na obu rodzajach i efekt taki -> O_O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:20, penny napisał:

ja też potwierdzam :)
na zwykłym TV (czyli SD TV) i tak gry wyglądają przecudnie. jedyna różnica to rozdzielczość
obrazu i jego ''ostrość''.

a ja zaprzeczam jeżeli chodzi o PS3 :) Xboxa można brać w ciemno nawet jak ma się zwykły tv a ps3 to już wygląda tragicznie na zwykłym tv :) testowałem u siebie w domu zanim bravie kupiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie czegos, mi sie udalo wyrwac PS3 za 1950 starter pack nowka oczywiscie z 40 sztuk u tego typa zeszlo na allegro w jeden dzień firma Beiko ale nie chce tu jakiejs reklamy robic czy cos bo juz jakis czas temu kupilem znaczy 1/2 miehy temu chyba jakso tak ale miala byc ta znizka ceny ps3 ze na normalnie bedzie po 1900 zl starter pack a na allegro taniej niz 2299 nie widze o co chodzi? pozatym konsolka jest zajebista!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się