Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 21:03, bigsmoke177 napisał:

Nie rozumie czegos, mi sie udalo wyrwac PS3 za 1950 starter pack nowka oczywiscie z 40 sztuk
u tego typa zeszlo na allegro w jeden dzień firma Beiko ale nie chce tu jakiejs reklamy robic
czy cos bo juz jakis czas temu kupilem znaczy 1/2 miehy temu chyba jakso tak ale miala byc
ta znizka ceny ps3 ze na normalnie bedzie po 1900 zl starter pack a na allegro taniej niz 2299
nie widze o co chodzi? pozatym konsolka jest zajebista!!:)


bo Starter Packi się kończą, więc teraz jest to produkt, którego wszyscy szukają, a jest go mało, więc można windować cenę w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej historii ciąg dalszy. okazało się, że to PS3 które kupiłem sprzedawał jakiś oszust. Pisał, że ma sklep a jak mój tato się pytał gdzie podjechać to on ówił, że sam przywiezie więc wiecie :d

Kupie jutro w pewnym sklepie iCOPM za 1499 zł z rokiem gwarancji : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Sony podpisało umowę na wyłączność z NCSOFT twórcami m.in Guild Wars oj coś czuje świetnego mmorpg w powietrzu...jeśli to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ummm ciekawie będzie grać na X''ie w wiedzmina ale tak sie zastanawiam jak klawiszologie by zrobili bo trochę tego tam jest XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:34, Dincooo napisał:


Wiedźmin, kolejne argumenty na ''nie'':
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4771819.html

Oj tam, ja mam nadzieje że Wiedźmin jak już to ukarze się na wszystkie konsole, a nie tylko na X360... ale znając życie pewnie jakby już to się stało to tylko na X360 :( Szkoda, no ale polscy programiści jeszcze nie umią robić gry na PS3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:51, master matrox napisał:

> Wieśmak na Xboksa 360? Kolejne argumenty ''za''.
>
> http://xboxspot.pl/Aktualnosci/3820,0,Wied%C4%B9%C5%9Fmin_zmierza_na_Xboxa_360.aspx
>

Wiedźmin, kolejne argumenty na ''nie'':
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4771819.html

Oj tam, ja mam nadzieje że Wiedźmin jak już to ukarze się na wszystkie konsole, a nie tylko
na X360... ale znając życie pewnie jakby już to się stało to tylko na X360 :( Szkoda, no ale
polscy programiści jeszcze nie umią robić gry na PS3..


Tu się mylisz nie chodzi o to że polscy programiści NIE umieją robic gier na ps3 ale chodzi o to że im się to NIE oplaca :) Na x''sa gry robi się taniej bo architektura zbliżona do pieca a dla ps3 trzeba by wszystko od początku robić i szczerze mówiąc by się to nie zwróciło. Patrz ilość sprzedanych PS3 szczególnie w europie (gdzie najwięcej fanów zachodnich rpg). Na X360 by się udało zarobić jeżeli gra wyszła by dobra ale na PS3 jeżeli to nie jest JRPG kiepsko to widzę :) Nawet Baldurs Gate który kiedyś wyszedł na PS2 nie zrobił furory i był na minusie :) Masz PS3 grasz w JRPG takie jak genialne Folklore i Final Fantasy :) MAsz Xboxa 360 grasz w cienkie JRPG jak Blue Dragon i dobre acz nie genialne np: Eternal sonata lub w zachodnie zarąbiste RPG (Mass Effect!!:D) KAżdy wybierze to co lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:36, bojanzaw napisał:


Tylko nie to! To będzie klęska X360 xD

um, klęska?? tzn, wszystkie ''trzystasześćdziesiątki'' do których włożony zostanie wiedźmin spłoną błękitnym płomieniem?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 10:27, penny napisał:

>
> Tylko nie to! To będzie klęska X360 xD
um, klęska?? tzn, wszystkie ''trzystasześćdziesiątki'' do których włożony zostanie wiedźmin
spłoną błękitnym płomieniem?
:D


No, coś w tym stylu :P Wydawać taki crap na konsole to żal :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#^%@^@%^#%^%@^%! !!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie mogę już nie wiem co mówić otóż gdy patrze na komentarza i inne fora o temacie konsol, a o co chodzi ?? otóż jeszcze się nie zdecydowałem na 100 % jaką konsole wsiąść Xboxa360 czy PS3, więc może i ktoś fachowo doradzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:41, Bratek196 napisał:

#^%@^@%^#%^%@^%! !!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie mogę już nie wiem co mówić otóż gdy patrze na komentarza i inne fora o temacie konsol,
a o co chodzi ?? otóż jeszcze się nie zdecydowałem na 100 % jaką konsole wsiąść Xboxa360 czy
PS3, więc może i ktoś fachowo doradzić ??

Dobra zacznijmy od tego w jakie gry chcesz grać? jRPG, cRPG, FPS itd. porównaj sobie istniejącą bibliotekę gier a potem spójrz na premiery podsumowując patrz na gry które ci sie podobają a nie na moc konsoli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:42, Bratek196 napisał:

Wszystkie hity, ale uwzględniając gry akcji typu Gears of War, Ghost Recon, Metal gear soldier
i Call of Duty

GoW, GR i CoD masz na PC, jedynie MGS4 będzie tylko na PS3, dorzucić do tego takiego killera jak Killzone 2 i wybór jest jasny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:46, Mateusz9214 napisał:

> Wszystkie hity, ale uwzględniając gry akcji typu Gears of War, Ghost Recon, Metal gear
soldier
> i Call of Duty
>
GoW, GR i CoD masz na PC, jedynie MGS4 będzie tylko na PS3, dorzucić do tego takiego killera
jak Killzone 2 i wybór jest jasny ;)


Co z tego, że są na PC, skoro lepiej się zagra na konsoli beż żadnych zacinek itp? O_o Czyli ty np. nie zagrasz na PS3 w NHL, NBA, PESa, FIFĘ, bo są na PC? Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę was o szybką odpowiedz
czy w Łodzi w MM lub Empiku są jeszcze X360arcade ??
bo chciałem własnie zamawiac na gram.pl ,patrze a tu brak X :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:05, Memorr napisał:

Proszę was o szybką odpowiedz
czy w Łodzi w MM lub Empiku są jeszcze X360arcade ??
bo chciałem własnie zamawiac na gram.pl ,patrze a tu brak X :((((


Najlepiej zadzwoń do nich. Tylko nie pisz maila, bo wiem jak to jest z MM. Dopiero za 3 razem jak im napisałem trochę ciekawych słów to raczyli odpisać -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:54, bojanzaw napisał:

> > Wszystkie hity, ale uwzględniając gry akcji typu Gears of War, Ghost Recon, Metal
gear
> soldier
> > i Call of Duty
> >
> GoW, GR i CoD masz na PC, jedynie MGS4 będzie tylko na PS3, dorzucić do tego takiego killera

> jak Killzone 2 i wybór jest jasny ;)

Co z tego, że są na PC, skoro lepiej się zagra na konsoli beż żadnych zacinek itp? O_o Czyli
ty np. nie zagrasz na PS3 w NHL, NBA, PESa, FIFĘ, bo są na PC? Bezsens.

szczerze to nie bo te gry mnie nie interesują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się