Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 16:12, Memorr napisał:

własnie do nich dzwonie,narazie każa mi czekac;)

okazało się że nie ma;/


Aha :/ A jakiś inny sklep? Saturn czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:21, bojanzaw napisał:

> własnie do nich dzwonie,narazie każa mi czekac;)
>
> okazało się że nie ma;/

Aha :/ A jakiś inny sklep? Saturn czy cuś?



jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:42, Bratek196 napisał:

Wszystkie hity, ale uwzględniając gry akcji typu Gears of War, Ghost Recon, Metal gear soldier
i Call of Duty

3 z nich masz na x''sa jedna tylko na PS3. JEżeli masz zamiar grać na kompie także (Czyli posiadasz mocny komp) to bierz ps3 jeżeli nie chcesz na kompie bierz x''sa :) Jeżeli lubisz gry multiplayer to na razie lepszy jest X360 (nie ma lagów i gra się miło) chociaż jest płatny abonament. W przyszłości może ps3 dorówna Xbox live ale to daleka droga.
NAstępnie jeżeli jesteś fanem gier takich jak tekken, final fantasy , GT czy God of War bierz ps3 w ciemno. Jeżeli wolisz klimaty w stylu Gears of War, Mass Effect , Too Human, Halo , Ace Combat, PGR czy Forza bierz X360. Wybór jest prosty tylko musisz sobie zadać to zajebiaszczo trudne pytanie ''W co ja lubię grać najbardziej?'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić ten Play & Charge Kit do mojego Xboxa (którego swoją drogą jeszcze nie mam)?
Czy jest wart swej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:51, AQ22 napisał:

Opłaca się kupić ten Play & Charge Kit do mojego Xboxa (którego swoją drogą jeszcze nie mam)?
Czy jest wart swej ceny?

radze ci kupić zwykła ładowarkę z akumulatorkami lepiej na tym wyjdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:51, AQ22 napisał:

Opłaca się kupić ten Play & Charge Kit do mojego Xboxa (którego swoją drogą jeszcze nie mam)?
Czy jest wart swej ceny?


nie oplaca sie,mi narazie baterie wystarcza a dlugo trzymają jak mówił mi kumpel
i moim zdaniem ten zestaw jest dla tych co tylko i wyłącznie grają cały czas na X,a przeciez trzeba oszczedzac swoj sprzet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:54, Mateusz9214 napisał:

> Czy jest wart swej ceny?
radze ci kupić zwykła ładowarkę z akumulatorkami lepiej na tym wyjdziesz...

A czy te normalniejsze nie kosztują właśnie jakieś 8 dyszek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kable do Xboxa VGA jakoś na początku grudnia, ale poczta polska jest cudowna. Czekam już tyle czasu i dzisiaj dowiaduje się, że pewnie przed świętami nie dostane ;/ Czyli wychodzi na to że będę musiał grać na starym telewizorze... Myślałem żeby sobie zamówić na allegro jakąś gra ale jak widzę jak działa poczta to mi się odechciewa. Będę miał COD4 więc dla urozmaicenia kupiłbym jakieś wyścigi. Jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:29, Kondzio90 napisał:

Zamówiłem kable do Xboxa VGA jakoś na początku grudnia, ale poczta polska jest cudowna. Czekam
już tyle czasu i dzisiaj dowiaduje się, że pewnie przed świętami nie dostane ;/ Czyli wychodzi
na to że będę musiał grać na starym telewizorze... Myślałem żeby sobie zamówić na allegro jakąś
gra ale jak widzę jak działa poczta to mi się odechciewa. Będę miał COD4 więc dla urozmaicenia
kupiłbym jakieś wyścigi. Jakie polecacie?


Forza 2 i tylko Forza ;D Raz odpalisz, a się nie oderwiesz ;) "Fuel your fantasy" ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 19:29, Kondzio90 napisał:

kupiłbym jakieś wyścigi. Jakie polecacie?

Project Gotham Racing jest swietna arcadowa scigalka ...goraco polecam bo jest cudowny system kudosow,przyjemny model jazdy ,sliczna grafika i motorki.Jesli wolisz symulacje to bierz Forza Motorsport ,trudna ,wymagajaca,dla tych co lubia szperac w osiagach samochodow,roznych statystykach,tuningu wewnetrznym i szlifowaniu sekund na trasie .Poza tym ? Czekaj na Burnout Paradise albo kup starszego Revenge ,choc malo w nim next-genowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:38, jackass napisał:


> kupiłbym jakieś wyścigi. Jakie polecacie?
Project Gotham Racing jest swietna arcadowa scigalka ...goraco polecam bo jest cudowny system
kudosow,przyjemny model jazdy ,sliczna grafika i motorki.


Crap jakich mało :F

Dnia 18.12.2007 o 19:38, jackass napisał:

Jesli wolisz symulacje to bierz Forza
Motorsport ,trudna ,wymagajaca,dla tych co lubia szperac w osiagach samochodow,roznych statystykach,tuningu
wewnetrznym i szlifowaniu sekund na trasie.


Eeee? Grałeś w Forzę? :/ W ogóle nie jest wymagająca... No poza tymi wyścigami wytrzymałościowymi 40-50min :D Ale i tak warto. Czuć moc samochodu ;) Gra jest spolonizowana, a więc problemów w tuningu nie ma. Zresztą i tak jest baaaardzo prosty. Poza tym, Forza jest tania - razem z Viva Pinata 98zł nówka w folii.

Dnia 18.12.2007 o 19:38, jackass napisał:

Poza tym ? Czekaj na Burnout Paradise albo kup
starszego Revenge ,choc malo w nim next-genowosci.


Przecież Paradise wychodzi w styczniu. To raczej nie pogra sobie w święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okazało się że sprzedający to po prostu oszusty powiedział, że on daje dwa lata gwarancji. A jak mój tato pytał sie gdzie podjechać to on mówił nie nie nie a sam podjadę. Więc wiesz....Ale zamówiłem już w iCOMPIE za 1499 zł pewna gwarancja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:29, Kondzio90 napisał:

Będę miał COD4 więc dla urozmaicenia kupiłbym jakieś wyścigi. Jakie polecacie?


wszystko sprowadza sie do tego czego oczekujesz od takich wyscigow

project gotham racing (PGR) to glownie przesliczna grafika i arcadeowy (ale bardzo fajny!) model jazdy. zarowno w PGR3 jak i PGR4 gralo mi sie bardzo milo i bardzo dlugo. cudny multiplayer.

Forza 2 jest znacznie bardziej symulacyjna. o robieniu baczkow i chorych driftow mozesz zapomniec - tu liczy sie jazda po idealnej linii i perfekcyjne pokonywanie kazdego zakretu, zero stluczek na torze i zwracanie uwagi np na temperature opon. oczywiscie poziom trudnosci mozna obnizyc ale jaki w tym cel. graficznie slabsza od pgr.

slowem - znam osoby dla ktorych siedzienie po kilka dni nad kazdym samochodzikiem w garazu i bawienie sie w niekonczacy sie tuning i nakladanie vinyli jest mega krecace - forza na to pozwala i dla takich mega maniakow jest super. jesli jednak szukasz arcade''owej scigalki, wywolujacej opad szczeki sliczna grafika, to raczej bedziesz wolal PGR4.

ps: polecam pobrac z xb live demo burnout paradise i zobaczyc - moze Ci sie spodoba. jesli nie (bo ta czesc bardzo mocno wylamuje sie ze standardow serii), polecam sprawdzic poprzedniego burnouta - revenge. chyba tez powinno byc demo. gre mozna nabyc za smieszne pieniadze a jest mega miodna, nawet jesli graficznie nie tak powalajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:44, bojanzaw napisał:

Crap jakich mało :F

Sam jestes crap .PGR jest swietna gra o czym swiadcza chocby recenzje i opinie graczy .Jest druga po Forzie najlepsza scigalka na Xa .

Dnia 18.12.2007 o 19:44, bojanzaw napisał:

Eeee? Grałeś w Forzę? :/ W ogóle nie jest wymagająca... No poza tymi wyścigami wytrzymałościowymi
40-50min :D Ale i tak warto. Czuć moc samochodu ;) Gra jest spolonizowana, a więc problemów
w tuningu nie ma. Zresztą i tak jest baaaardzo prosty. Poza tym, Forza jest tania - razem z
Viva Pinata 98zł nówka w folii.

Mialem na mysli Forze 2 ktora jest w miare swieza gra i kosztuje powyzej stowki .Jest trudna i wymagajaca symulacja jesli naprawde chcesz zaliczyc wszystko co jest w grze do zdobycia na najlepszych wynikach .A tuning dla tych ktorzy beda ustawiac zaawansowane opcje wszystkiego co sie da naprawde moze dawac ciekawe efekty w kierowaniu samochodem i byc trudnym do znalezienia najlepszego rezultatu.

Dnia 18.12.2007 o 19:44, bojanzaw napisał:

Przecież Paradise wychodzi w styczniu. To raczej nie pogra sobie w święta...

Dlatego napisalem "czekaj".Nie zwrocilem uwagi ze chce zagrac w swieta .
Kondzio90
polecam ci tez TDU bo nikt nie wspomnial o tej cudownej wrecz samochodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żem się wczoraj wkurzył, że nie wiem, co dalej robić. A zaczęło to się tak w piątek zadzwoniłem do Empiku w Suwałkach ( tam mam najbliżej) czy posiadają Xbox 360 arcade pani w słuchawce odpowiedział mi ze ostatni poszedł wczoraj, ale jest możliwość sprowadzenia konsoli z innego salonu skusiłem sie na to. Zapewniła mnie na 100% że do środy-czwartku dostane. I dostaje telefon w poniedziałek (w szkole mogłem nie dosłyszeć, bo hałas na przerwach jest niemiłosierny) że nie może zrealizować zamówienia, ponieważ na terenie całego kraju w empikach nie ma juz takich konsol wkurzyłem sie, bo wyszło na to że będą nici z prezentu, ale był jeszcze gram.pl z 899 zł. Po powrocie do domu włączam kompa patrzę na stronę sklepu a tam "nakład wyczerpany" przez kolejne półtorej godziny siedziałem i szukałem innych ofert, które się by opłacały i pozostała tylko Ultima(cena 999 zł). A tam Arcade jest z grą(Viva piniata i Perfect Dark zero) i koszulką a ja wole jednak samą konsole a pieniądze wydać na wybrana przeze mnie grę. I co tu robić czy skusić sie i mieć tego Xbox w takiej cenie czy może poczekać aż nakład w innych sklepach się znowu wypełni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:50, jackass napisał:

> Crap jakich mało :F
Sam jestes crap .PGR jest swietna gra o czym swiadcza chocby recenzje i opinie graczy .Jest
druga po Forzie najlepsza scigalka na Xa .


Obraziłem cię, że mnie wyzywasz od gówna? Ale oczywiście nie jestem kimś w stylu pewnych osób (nie powiem jakich, bo znowu będą płakać) i nie będę zgłaszał modkom, bo to żal lekki.

Dnia 18.12.2007 o 20:50, jackass napisał:


> Eeee? Grałeś w Forzę? :/ W ogóle nie jest wymagająca... No poza tymi wyścigami wytrzymałościowymi

> 40-50min :D Ale i tak warto. Czuć moc samochodu ;) Gra jest spolonizowana, a więc problemów

> w tuningu nie ma. Zresztą i tak jest baaaardzo prosty. Poza tym, Forza jest tania - razem
z
> Viva Pinata 98zł nówka w folii.
Mialem na mysli Forze 2 ktora jest w miare swieza gra i kosztuje powyzej stowki .


A ja to o jakiej niby mówiłem? O_o 98zł na Allegro razem z Viva Pinata. Sprawdź, jak mi nie wierzysz.

>Jest trudna

Dnia 18.12.2007 o 20:50, jackass napisał:

i wymagajaca symulacja jesli naprawde chcesz zaliczyc wszystko co jest w grze do zdobycia na
najlepszych wynikach .


Prosta jest nawet na trudnym poziomie. Sam grałem i wiem jak jest. Bez linii pomocniczych (jeśli wiesz co to), z pełnymi uszkodzeniami.

Dnia 18.12.2007 o 20:50, jackass napisał:

A tuning dla tych ktorzy beda ustawiac zaawansowane opcje wszystkiego
co sie da naprawde moze dawac ciekawe efekty w kierowaniu samochodem i byc trudnym do znalezienia
najlepszego rezultatu.


Tam przecież wykresik ci pokazuje, co daje najlepszy rezultat, a co gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się