Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 20:51, Hacket napisał:

I co tu robić czy skusić sie i mieć
tego Xbox w takiej cenie czy może poczekać aż nakład w innych sklepach się znowu wypełni?


Bierz Core z Ultimy za 699zł. Do tego sobie kup memorkę i jakąś grę i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Core jest stary nie chce mieć odczynienia z tymi 3 czerwonymi diodami śmierci oraz głośna praca a arcade jest nowszy i nie ma takich wad wiec zakup core jest nieopłacalny według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

Core jest stary nie chce mieć odczynienia z tymi 3 czerwonymi diodami śmierci oraz głośna praca
a arcade jest nowszy i nie ma takich wad wiec zakup core jest nieopłacalny według mnie.


Jakoś ja mam Core i jest cichutki :) A nawet jeśli trafiłby ci się RoD, to masz gwarancję... Co za problem? Chciałeś tanią ofertę, to ci podałem. No, ale życzę szczęścia w poszukiwaniu Arcade bez gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

Core jest stary

I co w związku z tym? Gwarancja liczy się od dnia zakupu.

Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

nie chce mieć odczynienia z tymi 3 czerwonymi diodami śmierci

A skąd ta pewność, że na Arcade nie będziesz miał. Falcon wcale nie jest taki niezawodny: http://www.maxconsole.net/content_img/rodneygr.jpg

Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

oraz głośna praca

Arcade wcale nie jest taki cichy w porównaniu do innych wersji, rzekłbym taki sam.

Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

a arcade jest nowszy

Jakby to różnicę robiło kiedy konsola wyszła z fabryki. Mój premium został zapakowany do pudełka w listopadzie 2006, kupiłem go we wrześniu 2007 i jakoś działa. W weekendy nawet po kilkanaście godzin dziennie i stoi jakiś metr od kaloryfera.

Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

i nie ma takich wad

Skąd ta pewność pytam ponownie? Na Falconach również zdarza się RRoD.

Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

wiec zakup core jest nieopłacalny według mnie.

Za 699PLN? Brałbym w ciemno nie mając X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jeśli się podłaczy monitor do x0 poprzez vga i ten monitor nie ma widescreen(czy jakoś tak)to wyskakują na ekranie jakieś ,,paski''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monitor 4:3 i z początku żadnych pasków nie miałem. Ale! Wszystko było jajowate, więc musiałem nieco ''spłaszczyć'' obraz (co zaowocowało czarnymi pasami, jeden na górze i jeden na dole, jak w filmach na DVD) - wbrew pozorom wcale to nie przeszkadza, przynajmniej koło to koło, a nie jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:50, Ciastuś napisał:

data premiery - 15 listopada 2008. odsylam do zalaczonego obrazka jakby usuneli ze sklepu :)


Jeżeli to prawda, Ninja Gaiden 2 nie będzie osamotniony w moim planowanych zakupach gier na X0 w 2008r.
Na PS3 tych gier jest znacznie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:39, Kurammi napisał:

Jeżeli to prawda, Ninja Gaiden 2 nie będzie osamotniony w moim planowanych zakupach gier na
X0 w 2008r. Na PS3 tych gier jest znacznie więcej :)


zobaczymy jak 2008 minie albo bedzie przynajmniej na polmetku . zapewnienia i obietnice na rok do przodu sa dla mnie rownie wiarygodne co prognozy meteorologiczne. nie chce tez przypominac nikomu ile to wielkich AAA+ hitow na pewna platforme bylo obiecywano od premiery, ile skonczylo jako sredniaki a ile tworcy uratowali, przesuwajac na blizej nieokreslony 2008 rok. sens dyskusji akademickich jest wiadomo jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:51, Hacket napisał:

samą konsole a pieniądze wydać na wybrana przeze mnie grę. I co tu robić czy skusić sie i mieć
tego Xbox w takiej cenie czy może poczekać aż nakład w innych sklepach się znowu wypełni?


Bierz X360arcade z ultimy.pl ja własnie dzisiaj tam kupiłem X z perfekt dark i koszulka + do tego Gears of war
tez dzwoniłem po empikach i MM i wszędzie mówili że nakład wyczerpany,gram.pl tez nakład wyczerpany więc zostaje tylko ultima.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał kupić wersje Premium z jakąs grą w zestawie za przyztowitą cenę max 1300 zł ma ktoś jakąś ciekawą propozycje?

<z góry dziękuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 00:02, 4exe napisał:

A ja bym chciał kupić wersje Premium z jakąs grą w zestawie za przyztowitą cenę max 1300 zł
ma ktoś jakąś ciekawą propozycje?

<z góry dziękuje>


Ja osobiście kupiłem Premium z Halo 3 i nie żałuję wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 00:02, 4exe napisał:

A ja bym chciał kupić wersje Premium z jakąs grą w zestawie za przyztowitą cenę max 1300 zł
ma ktoś jakąś ciekawą propozycje?



Najlepiej, jeśli możesz, popatrz w sklepach typu Saturn, Media Markt, Elektro World, tam często można trafić na solidne promocje.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:13, Hacket napisał:

Core jest stary nie chce mieć odczynienia z tymi 3 czerwonymi diodami śmierci oraz głośna praca
a arcade jest nowszy i nie ma takich wad wiec zakup core jest nieopłacalny według mnie.

mam premium z maja 2006 kupione w lipcu tegoż roku w Niemczech .... chodzi do tej pory bez ring of death, rysowania płyt etc itd ....

Czy to Falcon , arcade, core czy premium nie ma znaczenia. Jak ci było pisane żeby się zepsuło to się zepsuje :)

Wg mnie to nie jest tak że wszystkie konsole Billa się psują :) po prostu w sieci piszą przede wszystkim ludzie którym właśnie się popsuła (czytaj nie mają jak grać więc chodzą po stronach i psioczą) dlatego jest taka przewaga ludzi niezadowolonych.

Gwarancje masz jak cuś na 3 lata (w razie RoD) a różnica między Arcarde a core to tylko rok produkcji (jeżeli coś jeszcze to niech ktoś mnie poprawi) dysku nie masz i tu i tu. Lepiej już kupić core i dokupić dysk albo w ogóle premium od razu. Bez dysku to nie to samo przynajmniej wg mnie :) Już od X''sa jedynki nie mogę sobie wyobrazić XBox''a bez dysku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 00:02, 4exe napisał:

A ja bym chciał kupić wersje Premium z jakąs grą w zestawie za przyztowitą cenę max 1300 zł
ma ktoś jakąś ciekawą propozycje?

<z góry dziękuje>

allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze nie dopisałem, że core odpada także, dlatego ze nie posiada złącza HDMI a jako że przymierzam sie do kupna też nowego TV właśnie z takim złączem to warto by było kupić konsole, która mogła wyświetlać obraz w formacie HD. CO do ceny to górna granica 1000 zł na więcej w tej chwili mnie nie stać a chce też do tego kupić 1/2 gry (allegro). Właśnie, dlatego mam dylemat, ale chyba wezmę sobie odpuszczę a teraz kupić kolejny abonament do wowa będę mieć, co robić a później na Premium nazbieram chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 13:56, Bratek196 napisał:

Mam pytanie czy da się podłączyć PS 3 do monitora LCD z wejściem d-sub ???

kupisz przejściówkę i masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się