Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 22:55, Mateusz9214 napisał:


> na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie
chyba tu chodzi ci o multiplatformy a exclusivy i tak wyjdą na PC...


porownaj sobie Assassina Creeda,Orange Box,PES8 na czym wygląda i chodzi lepiej=X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:56, Memorr napisał:

>
> > na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie
> chyba tu chodzi ci o multiplatformy a exclusivy i tak wyjdą na PC...

porownaj sobie Assassina Creeda,Orange Box,PES8 na czym wygląda i chodzi lepiej=X360

no nie wiem z tym AC, ja grałem i jakoś wielkich spadków animacji nie widziałem, a większość bugów na youtube było pokazane na X0 których w AC na oczy nie widziałem(PS3), na OB szkoda mi kasy bo jest wiele ciekawszych exclusivow na PS3 które już są jak i będą zresztą to jest na PC o wiele taniej, PES8 wybacz ale piłki nie lubię :P ale podobno nowy patch wszystko poprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:55, Mateusz9214 napisał:


> na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie
chyba tu chodzi ci o multiplatformy a exclusivy i tak wyjdą na PC...


Jakoś MGS 2: Substance wyszedł na PC i ludzie grali na konsolach. Stało im się coś? Różnica jest taka, że na konsoli gra się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, normalnie już się tydzień nad tym zastanawiam... żal... kurde nie mogę się zdecydować...

A gry na jaką platformę są tańsze? :P
I Xbox ma większy wybór gier, tak?

A z tym internetem w konsolach to jak jest? Darmowy on chociaż? I jak go się podłącza, tak jak do kompa? Kurde xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

Ale jaja, normalnie już się tydzień nad tym zastanawiam... żal... kurde nie mogę się zdecydować...

A gry na jaką platformę są tańsze? :P
I Xbox ma większy wybór gier, tak?

A z tym internetem w konsolach to jak jest? Darmowy on chociaż? I jak go się podłącza, tak
jak do kompa? Kurde xD


X360 ma większy i lepszy jakosciowy wybór gier
co do internetu to do Xboxa360 jest Xbox live ,płatny ale bardzo dobry
podłaczyc go mozna do LiveboxaTP w zestawie premium są odpowiednie kable,a w zestawie arcade brak i trzeba dokupic
Ps3 ma ps store ,darmowe ale kaszana
Polecam ci X360arcade,ja swojego zamówiłem wczoraj a teraz jest dobra promocja na ultimie.pl(chyba jedyny sklep w necie w którym mozna jeszcze X kupic) http://www.ultima.pl/Xbox_360_Arcade_HDMI_3_gry_koszulka_kurier_gratis_/i5546/
Kupuj X360 bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

Ale jaja, normalnie już się tydzień nad tym zastanawiam... żal... kurde nie mogę się zdecydować...

A gry na jaką platformę są tańsze? :P

na X0 ale na PS3 też dotaniesz tanio gry na allegro

Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

I Xbox ma większy wybór gier, tak?

chwilowo przez roczna przewagę tak

Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

A z tym internetem w konsolach to jak jest? Darmowy on chociaż? I jak go się podłącza, tak
jak do kompa? Kurde xD

takim kabelkiem jak od kompa, w PS3 możesz sobie normalnie pisać na gram.pl itd i gra przez neta jest za darmo, na X0 masz płatną grę online i nie możesz serfować po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

A gry na jaką platformę są tańsze? :P


Ceny nowych gier są porównywalne. Za ta gry startowe na X360 można kupić już nawet za 30zł, a startowe na PS3 coś około 70zł (wynika to z tego, iż X360 jest o rok dłużej na rynku).

Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

I Xbox ma większy wybór gier, tak?


Tej chwili tak.

Dnia 19.12.2007 o 23:06, Łeber napisał:

A z tym internetem w konsolach to jak jest? Darmowy on chociaż? I jak go się podłącza, tak
jak do kompa? Kurde xD


Na PS3 darmowy, w X360 płatny (ok. 200zł rok). Do konsoli podłączasz zwykły kabel Rj-45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:11, Memorr napisał:

X360 ma większy i lepszy jakosciowy wybór gier

chyba tylko w multiplatformach

Dnia 19.12.2007 o 23:11, Memorr napisał:

co do internetu to do Xboxa360 jest Xbox live ,płatny ale bardzo dobry

ale płatny

Dnia 19.12.2007 o 23:11, Memorr napisał:

podłaczyc go mozna do LiveboxaTP w zestawie premium są odpowiednie kable,a w zestawie arcade
brak i trzeba dokupic
Ps3 ma ps store ,darmowe ale kaszana

skąd wiesz, przynajmniej Sony dba o Polskę i mamy polski PSS czego M$ powiedzieć nie można...

Dnia 19.12.2007 o 23:11, Memorr napisał:

Polecam ci X360arcade,ja swojego zamówiłem wczoraj a teraz jest dobra promocja na ultimie.pl(chyba
jedyny sklep w necie w którym mozna jeszcze X kupic) http://www.ultima.pl/Xbox_360_Arcade_HDMI_3_gry_koszulka_kurier_gratis_/i5546/
Kupuj X360 bez zastanowienia

a jak mu padnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:11, Memorr napisał:

Ps3 ma ps store ,darmowe ale kaszana


A widziałeś go kiedyś? Moim zdaniem jest 100x razy lepszy od tego shitowego XBL, do którego co drugi dzień nie mogę się zalogować. Do tego PS Network jest możliwe do użytku w Polsce, a XBL nie, więc nie ma nawet o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:15, Mateusz9214 napisał:


>

przeciez napisałem że Xbox live jest płatny...
co ty ciągle z tymi multiplatformami?gry na X mają lepszą jakośc,PS3 ma parę bardzo dobrych gierek ale tylko parę czyli 2-3
No i co z tego ze jest PSS ale o klietna nie dbają.A nawet gdyby się Xbox zepsuł to jest na niego 3letnia gwarancja i Xbox ma bardzo dobrą i fachową pomoc techniczną i nawet gdy się zepsuje to albo wymieniają konsole na nową albo naprawiają i cos dorzucają gratis

Kurammi

to dlaczego jeżeli ci ''shitowy XBL'' nie chodzi to go uzywasz??jak X taki niedobry to się przerzuc na takie wychwalane Ps3 ;/ nie rozumiem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:13, Mateusz9214 napisał:

gra przez neta jest za darmo, na X0 masz płatną grę online i nie możesz serfować po necie


pomijajac absurdalnosc pomyslow na wykorzystywanie konsoli do przegladania internetu (gorszego i bardziej niewygodnego zastosowania juz nie sposob znalezc) to jedna uwaga - bardzo sprytnie probujesz pokazac jedna strone medalu piszac jak to gra po sieci via xblive jest platna.

szkoda tylko ze usluga rozgrywek po sieci i ogolnie funkcji multiplayera w grach na ps3 do piet nie dorasta tej z x360. i tyle z owej darmowosci. chcesz miec jakosc, musisz za nia zaplacic. (swoja droga, czyz nie to wlasnie fani ps3 ciagle powtarzaja, argumentujac wyzsza cene ps3? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 23:18, Memorr napisał:

No i co z tego ze jest PSS ale o klietna nie dbają.A nawet gdyby się Xbox zepsuł to jest na
niego 3letnia gwarancja i Xbox ma bardzo dobrą i fachową pomoc techniczną i nawet gdy się zepsuje
to albo wymieniają konsole na nową albo naprawiają i cos dorzucają gratis

a ty skąd wiesz że nie dbają? PS3 nie potrzebuje 3 letniej gwarancji bo jakościowo jest LEPSZE i praktycznie bezawaryjne, a mojemu koledze wymienili na naprawioną konsole wcale nie nowa... na szczęście niedawno sprzedał tą "konsole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:18, Memorr napisał:

to dlaczego jeżeli ci ''shitowy XBL'' nie chodzi to go uzywasz??jak X taki niedobry to się
przerzuc na takie wychwalane Ps3 ;/ nie rozumiem ciebie


Jak byś chciał wiedzieć mam obie konsole. Po zakupie PS3, X0 poszedł w odstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:56, Memorr napisał:

>
> > na Xboxa360 są lepsze gry,lepsza jakosc obrazu,i nie zacinają sie
> chyba tu chodzi ci o multiplatformy a exclusivy i tak wyjdą na PC...

porownaj sobie Assassina Creeda,Orange Box,PES8 na czym wygląda i chodzi lepiej=X360


te fanboye mnie juz klada na plery po prostu smiechu warte jak moga gry wygladac lepiej na x360 z takim przypadkiem sie nigdyn ie spotkalem heh po prostu jebnieci ludzie i tyle ale zreszta leje na to forum bo widze duzo tu dzieciakow pozatym ps3 jest mocniejszy wiec nie rozumie czegos ale o czym tu bende pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:22, Mateusz9214 napisał:


> No i co z tego ze jest PSS ale o klietna nie dbają.A nawet gdyby się Xbox zepsuł to jest
na
> niego 3letnia gwarancja i Xbox ma bardzo dobrą i fachową pomoc techniczną i nawet gdy
się zepsuje
> to albo wymieniają konsole na nową albo naprawiają i cos dorzucają gratis
a ty skąd wiesz że nie dbają? PS3 nie potrzebuje 3 letniej gwarancji bo jakościowo jest LEPSZE
i praktycznie bezawaryjne, a mojemu koledze wymienili na naprawioną konsole wcale nie nowa...
na szczęście niedawno sprzedał tą "konsole"


czytałem na necie o pomocy technicznej ps3,że cos im nie pasuje,ze trzeba to i tamto zalatwic itp.ze zepsul sie z winy uzytkownika,a Xbox360 jak sie zepsuje to dzwonisz do nich przysyłają kuriera po niego i nie zadają zbędnych pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:26, GraczZ napisał:

Ja natomiast zastanawiam się nad kupnem xboxa360 tylko że nie wiem którą wersję wybrać. Co
byście mi poradzili?


bierz X360arcade
ma HDMI,jest tanie i opłacalne do tego są teraz rózne jego promocje na przykład ta z trzema grami gratis: http://www.ultima.pl/Xbox_360_Arcade_HDMI_3_gry_koszulka_kurier_gratis_/i5546/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:25, Memorr napisał:

>
> > No i co z tego ze jest PSS ale o klietna nie dbają.A nawet gdyby się Xbox zepsuł
to jest
> na
> > niego 3letnia gwarancja i Xbox ma bardzo dobrą i fachową pomoc techniczną i nawet
gdy
> się zepsuje
> > to albo wymieniają konsole na nową albo naprawiają i cos dorzucają gratis
> a ty skąd wiesz że nie dbają? PS3 nie potrzebuje 3 letniej gwarancji bo jakościowo jest
LEPSZE
> i praktycznie bezawaryjne, a mojemu koledze wymienili na naprawioną konsole wcale nie
nowa...
> na szczęście niedawno sprzedał tą "konsole"

czytałem na necie o pomocy technicznej ps3,że cos im nie pasuje,ze trzeba to i tamto zalatwic
itp.ze zepsul sie z winy uzytkownika,a Xbox360 jak sie zepsuje to dzwonisz do nich przysyłają
kuriera po niego i nie zadają zbędnych pytan

chodzi ci o tego zakurzoną PS3? co na gramie to podali? ja po zobaczeniu tych zdjęć też bym jej nie przyją do serwisu, a z PS3 problemu nie masz z Pomocą dzwonisz lub zanosisz PS3 to punktu sony i wszystko załatwiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:22, Mateusz9214 napisał:

a ty skąd wiesz że nie dbają? PS3 nie potrzebuje 3 letniej gwarancji bo jakościowo jest LEPSZE
i praktycznie bezawaryjne, a mojemu koledze wymienili na naprawioną konsole wcale nie nowa...
na szczęście niedawno sprzedał tą "konsole"


smieszny argument - jesli PS3 jest bezawaryjne, to jaki problem dla sony dac taka 3 letnia gwarancje? skoro konsole sie nie psuja to koszt bylby dla nich wrecz zerowy, a zadowolenie klientow ogromne? :D

a''propos dbania, abstrahujac od jakosci produktu. mozesz mowic sobie co chcesz, ale ja jako posiadacz i ps3 i drogiej bravii, i psp i cyfrowej lustrzanki sony wiem jedno - firma ta leci na kase jak nikt inny. i tak, owszem, microsoft robi jak najbardziej to samo, ale paradoksalnie nawet ten monopolista jest bardziej otwarty na klienta od sony. i udowadnia to chocby takim ruchem jak 3-letnia gwarancja, ktorej koszt dla nich jest setki razy wiekszy niz bylby dla sony. i tu masz cala esencje "dbania" - ciezko uwierzyc ale microsoft lepiej radzi sobie z obsluga posprzedazowa. dla sony to pojecie wciaz wydaje sie abstrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 23:29, Ciastuś napisał:

> a ty skąd wiesz że nie dbają? PS3 nie potrzebuje 3 letniej gwarancji bo jakościowo jest
LEPSZE
> i praktycznie bezawaryjne, a mojemu koledze wymienili na naprawioną konsole wcale nie
nowa...
> na szczęście niedawno sprzedał tą "konsole"

smieszny argument - jesli PS3 jest bezawaryjne, to jaki problem dla sony dac taka 3 letnia
gwarancje? skoro konsole sie nie psuja to koszt bylby dla nich wrecz zerowy, a zadowolenie
klientow ogromne? :D

a''propos dbania, abstrahujac od jakosci produktu. mozesz mowic sobie co chcesz, ale ja jako
posiadacz i ps3 i drogiej bravii, i psp i cyfrowej lustrzanki sony wiem jedno - firma ta leci
na kase jak nikt inny. i tak, owszem, microsoft robi jak najbardziej to samo, ale paradoksalnie
nawet ten monopolista jest bardziej otwarty na klienta od sony. i udowadnia to chocby takim
ruchem jak 3-letnia gwarancja, ktorej koszt dla nich jest setki razy wiekszy niz bylby dla
sony. i tu masz cala esencje "dbania" - ciezko uwierzyc ale microsoft lepiej radzi sobie z
obsluga posprzedazowa. dla sony to pojecie wciaz wydaje sie abstrakcyjne.


no wreszcie jakis dobry głos posiadacza PS3 w strone Xboxa360:)
chłopak wie co mówi i się z nim zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się