Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 17:00, Łeber napisał:

Eh a ja mam problem, bo albo podłącze PS3 do mojego starego samsunga, albo na 17cal monitor...
cholera. A kupować nowego TV lub monitora nie zamierzam. ;(


Uwierz mi, nawet podłączając konsolę najnowszej generacji do zwykłego telewizora będziesz zachwycony grafiką. Sam przez trzy miesiące korzystałem ze starego Samsunga i było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:02, Łeber napisał:

A jeszcze pytanie, czy do PS3 można podłączyć mysz i klawiaturę? :P


Tak, ale będzie one działy tylko w XMB (menu) i np. przy używaniu przeglądarki internetowej. Jedyną grą, która obsługuję mysz i klawiaturę to bodajże Unreal Tournament 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojna buźka ja grałem na padzie w Blacka ( dal nie kumatych najlepszy fps na konsoli ps2 nie licząc killzone), a w moim przypadku granie na padzie w fps dawało większą radochę niż na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:17, Łeber napisał:

A CoD4? Cholipcia bo chciałem kupić, ale nie umiem grać w FPS na padzie ;/

spokojnie też nie moglem sobie wyobrazić gry FPS na padzie, ale później jak zagrałem w Ressistance to pogląd mi sie zmienił o 180 stopni wiec spokojna głowa o grze na padzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:21, Bratek196 napisał:

Spokojna buźka ja grałem na padzie w Blacka ( dal nie kumatych najlepszy fps na konsoli ps2
nie licząc killzone), a w moim przypadku granie na padzie w fps dawało większą radochę niż
na klawiaturze


Grałem na padzie u kuzyna w Killzone i nadal nie wyobrażam sobie grania na padzie w fps-y :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie i tu jest ból PS3 nie dość że gier jest mało to jeszcze mniej jest gier po normalnych cenach, przy porównaniu do xboxa PS3 jest zmiażdżony w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:02, Łeber napisał:

No, ja mam taką nadzieję, że będzie super :)

A jeszcze pytanie, czy do PS3 można podłączyć mysz i klawiaturę? :P


dasz rade na joyu,pamietam jak miałem PS2 i grałem w Blacka to miodzio sie na joyu grało lepiej niz na klawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:30, Bratek196 napisał:

Hmm a no właśnie dlaczego gry na PS3 są w takiej samej cenie jak gry z xboxa 360, czy ktoś
mi może logicznie wytłumaczyć ??

hmmmm głupie pytanie ale ok :) :
Popatrz na gry CoD3 i 4, Darkness, PES 08 , Fifa 08 etc itd :) Widzisz większe różnice ? nie no to lecimy dalej
Mass Effect - epickie RPG duży świat genialna fabuła troszkę gorsza grafika po drugiej stronie mam Uncharted Wyrąbista grafika gorsza fabuła czyli jakby znak równości można postawić ;)

Teraz WYOBRAŹ sobie że i X360 i PS3 są konsolami nowej generacji i są to konsole które zarabiają na siebie GRAMI. Kupując PS3 ale nie mając jeszcze gier tak naprawdę stawiasz sony na minusie ... dopiero KUPUJĄC gry dajesz zarabiać firmie i to samo z X360.

Teraz tak na chłopski rozum pokaże ci jak się ma to z innymi platformami grania aby bardziej ci tą zależność uzmysłowić :)

Wii to też niby konsola nowej generacji a gry są na nie o kilka dyszek tańsze Czemu ?
Ano bo Wii zarabia na siebie samą sprzedażą konsoli (o wiele taniej ją się produkuje)

PS2 też ma tańsze gry nawet nowości CZemu?
No bo PS2 ma duuuuużo osób (a to duużo to naprawdę duuużoo bo ponad 111 mln ) i gry mogą taniej kosztować bo i tak producent gry zarobi na tym .

Teraz powoli kminisz ? Nie no to jeszcze przykład takiej śmiesznej maszynki do grania o nazwie PC
Czemu na nią gry są aż takie tanie ?
Poprawka gry na nią są tanie w POLSCE na zachodzie wcale do tanich nie należą :) , a czemu się pytasz ?
hmmm może dlatego że w Polsce wychodzą wersje z polskim językiem i takiej żaden cwaniak z zachodu nie kupi ?
(przykład oblivion zaraz po premierze widziałem w MM 2 wersje gry jedna wypasiona polska za 110 zł i druga po angielsku ogólnie mająca mnie dodatków za 159 zł )
a przy opkazji gry na pc też są o wieeeele tańsze w produkcji :)

P.S. mam nadzieję że zrozumiałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:28, Łeber napisał:

A to przypadkiem także nie zależy, że gry na PS3 są wypalane na płytce Blue-ray? Bo coś mi
się widzi, że to kolejny powód.

to się mylisz to nie jest powód :) Kiedyś nawet czytałem że sony ma taniej od innych :) Wiesz czemu? Bo oni sami produkują płytki :) Poza tym HD DVD jest tańsze w produkcji od Blue-Ray a jakoś filmy w HD są w takiej samej cenie niezależnie od nośnika:) Z DVD i Blue Ray jest tak samo pod względem gier. Ceny są wyrównane i to jedyne pole na którym Sony z Microsoftem nie walczy WŁAŚNIE z powodu bezsensowności tych walk. Obniżanie cen gier daje po kieszeniach i twórców gier i producentów konsoli:) Wolą dawać promocje na sam sprzęt. ''Kup pan nowe PS3 za jedyne 1499 zł z jednym crapowatym Resistance a potem pan się martw o kase na te wszystkie hity'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, to było takie tylko "widzi mi się" :P

No niestety na te hity trzeba troszkę pozbierać, dobrze, że mam za 24 dni urodziny to kupie sobie kolejną grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak na PS3 jest wiele ciekawych gier. Gry multi i na X i na PS3 przecież też w to można grać więc czekając na jakieś super tytuły pomęcz CMR DIRT albo Cod 4 ? ! :D:

PS : Jutro idę odebrać PS3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się