Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 15:51, Mateusz9214 napisał:

Skąd zamawiasz gry na ebay''u(USA,Anglia itd.) na konsole? i czy to sie opłaca?

Opłaca się i to strasznie :)
Na ebay''u różnie z Azji, USa (jak jest region free a przy ps3 zawsze region free) i Australii (tam jest pal jak w polsce)

Także polecam sklepy http://www.play-asia.com i DVDCrave.com (pierwszy to Azja drugi Ausralia)

Jeżeli chodzi o X360 to większość idzie do mnie z Australii gdyz pal no są wyjątki np Assassin''s creed czy scene it? są region free :) Zawsze najtaniej kupować tez w systemie ntsc bo są jeszcze tańsze niż pal z Australii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie odnoście ROD-a, dzisiaj właśnie mnie zaskoczył skurczybyk haha :P wyskoczyły te magiczne czerwone światełka, ale po wyłączeniu i włączeniu konsoli działało normalnie po ok 10 minutach to samo :P od razu odsyłać maszynkę czy zipać aż się nie włączy w ogóle :P ?? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 17:45, Blantman napisał:

> Skąd zamawiasz gry na ebay''u(USA,Anglia itd.) na konsole? i czy to sie opłaca?
Opłaca się i to strasznie :)
Na ebay''u różnie z Azji, USa (jak jest region free a przy ps3 zawsze region free) i Australii
(tam jest pal jak w polsce)

Także polecam sklepy http://www.play-asia.com i DVDCrave.com (pierwszy to Azja drugi Ausralia)


Jeżeli chodzi o X360 to większość idzie do mnie z Australii gdyz pal no są wyjątki np Assassin''s
creed czy scene it? są region free :) Zawsze najtaniej kupować tez w systemie ntsc bo są jeszcze
tańsze niż pal z Australii:)


A ja miałbym do ciebie prośbę... mógłbyś napisać do mnie na gg (nr jest na gramsajcie) jak to mniej więcej to wygląda żeby nie spamować na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:58, kepny napisał:

od razu odsyłać maszynkę czy zipać aż się nie włączy w ogóle :P ??


Głupie pytanie, brzmi ono mniej więcej tak: "Odesłać do serwisu i szybciej dostać sprawną czy próbować rozwalić konsolę do reszty i później ją otrzymać" ;)
Sam sobie odpowiedz na pytanie, co chcę przez to powiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Mam konsole od jakiegoś czasu ale wogóel do neata jej nie podłanczaełem. Wiem też, że nie ma polskeij opcji live. Zastanawiam sie co sie stanie jak podłacze ją do internetu (przez pceta, kablem sieciowym?!), to czy chociaż będe mógł sobie GT założyć i zarezerwować, czy lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:53, Ceteris Paribus napisał:

Mam takie pytanie. Mam konsole od jakiegoś czasu ale wogóel do neata jej nie podłanczaełem.
Wiem też, że nie ma polskeij opcji live. Zastanawiam sie co sie stanie jak podłacze ją do internetu
(przez pceta, kablem sieciowym?!), to czy chociaż będe mógł sobie GT założyć i zarezerwować,
czy lipa?


możesz normalnie załozyc sobie konto w xboxlive ale nie bedziesz mógł podac swoich prawdziwych danych bo polski nie ma jeszcze w katalogu i bedziesz musial wybrac sobie np.anglie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:54, Memorr napisał:

możesz normalnie załozyc sobie konto w xboxlive ale nie bedziesz mógł podac swoich prawdziwych
danych bo polski nie ma jeszcze w katalogu i bedziesz musial wybrac sobie np.anglie


W tym mniej wiecej się coś orisntuje. Chodziło mi o sama rezerwacje nicka. A tak np rejestrujac sie na Anglie juz nie będę mógł przerejestrować się na Polskę przy czym stracę swoej gamescore. Zresztą mam Arcade bez dysku to demek i tka bym sobie nie ściągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:57, Ceteris Paribus napisał:

> możesz normalnie załozyc sobie konto w xboxlive ale nie bedziesz mógł podac swoich prawdziwych

> danych bo polski nie ma jeszcze w katalogu i bedziesz musial wybrac sobie np.anglie

W tym mniej wiecej się coś orisntuje. Chodziło mi o sama rezerwacje nicka. A tak np rejestrujac
sie na Anglie juz nie będę mógł przerejestrować się na Polskę przy czym stracę swoej gamescore.
Zresztą mam Arcade bez dysku to demek i tka bym sobie nie ściągnął.


heh:) tez mam X360arcade i tez od niedawna:)
a co do przerejestrowywania to chyba się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah yeah <fanfary> MAM PS3 !!!!!!!!!!!

Grafika to jest dla mnie kosmos normalnie nie wyobrażalne to....Nie da się opisać !!!!!!!!!!!!!

teraz lecę grać :D

jutro może jakieś foty na gramsajcie...A teraz gram w Motorstorma i PEs 2008 '';]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:47, Konował napisał:

O rany ale niektórzy się PS3 jarają :P.
Mam PS3, jestem bardzo zadowolony ze swojej konsoli ale nie chwale się nią na każdym kroku.



Wiesz, niektórzy czekali na moment dotknięcia pudełka od samej daty premiery :) Ja pamiętam moją reakcję, kiedy zobaczyłem u siebie w pokoju PSOne ... może to za duże przywiązanie do rzeczy doczesnych, ale takie rzeczy to jak spełnione marzenia, heh. Sam niedawno kupiłem Xboxa 360 za własno-zarobione pieniądze, to jest dopiero satysfakcja ... Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy uruchomiłem swojego X360! (miałem dostać pod choinkę, ale nie wytrzymałem:)) Mam problem: jak połączyć się do Xbox Live? Używam routera, a wszystkie testy połączenia przeszedł dobrze oprócz właśnie Xbox Live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 18:28, Oskar 1994 napisał:

yeah yeah <fanfary> MAM PS3 !!!!!!!!!!!

Grafika to jest dla mnie kosmos normalnie nie wyobrażalne to....Nie da się opisać !!!!!!!!!!!!!

teraz lecę grać :D

jutro może jakieś foty na gramsajcie...A teraz gram w Motorstorma i PEs 2008 '';]


gratki Oskar:)miłewgo grania
ja narazie zagrywam się w Gears of War,mówie ci grafika jest przecudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:01, Memorr napisał:

> yeah yeah <fanfary> MAM PS3 !!!!!!!!!!!
>
> Grafika to jest dla mnie kosmos normalnie nie wyobrażalne to....Nie da się opisać !!!!!!!!!!!!!

>
> teraz lecę grać :D
>
> jutro może jakieś foty na gramsajcie...A teraz gram w Motorstorma i PEs 2008 '';]

gratki Oskar:)miłewgo grania
ja narazie zagrywam się w Gears of War,mówie ci grafika jest przecudna

Oj zaraz zacznie sie wojna:P dobra lepiej skończcie na tym że na obu konsolach grafika jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się