Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 00:06, 4exe napisał:

A tak na marginesie, jak pan z master linka przyniesie mi x''a i podepne go zwykłym kablem
od neta do x''a(poprzednio ów kabel miałem w kompie) to net będzie działał? zaznaczę, że kabel
ten pociągnięty jest od routera od sąsiada.. czy będę musiał do niego zejść i coś grzebać w
routerze żeby załapało?


Będzie działał. Chyba, że nie będzie udostępnione połączenie internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:06, 4exe napisał:

A tak na marginesie, jak pan z master linka przyniesie mi x''a i podepne go zwykłym kablem
od neta do x''a(poprzednio ów kabel miałem w kompie) to net będzie działał? zaznaczę, że kabel
ten pociągnięty jest od routera od sąsiada.. czy będę musiał do niego zejść i coś grzebać w
routerze żeby załapało?


jak przed chwila wyczytalem w ksiazecce od X360
to jezeli masz router to kabel ethernet od routera podlaczasz do X360 i to wszystko
potem konsola ustawia wszystko automatycznie i zakladasz konto na Xbox live ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem! Podczas tworzenia profilu Na Xbox.com nie mogę wybrać innego państwa niż Polska! A wiem, że gdy jest zaznaczona Polska, to wtedy nie będę mógł korzystać z usługi Xbox LIVE. Jak to zmienić? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:06, 4exe napisał:

A tak na marginesie, jak pan z master linka przyniesie mi x''a i podepne go zwykłym kablem
od neta do x''a(poprzednio ów kabel miałem w kompie) to net będzie działał? zaznaczę, że kabel
ten pociągnięty jest od routera od sąsiada.. czy będę musiał do niego zejść i coś grzebać w
routerze żeby załapało?


zalezy od zalozen sieci i routera. jesli do tej samej sieci jest wpiety twoj pc i net smigal od razu po podlaczeniu kabla do pc to z x360 bedzie tak samo. jesli jednak np wylaczone jest dhcp i na komputerze trzeba bylo recznie wpisywac adresy ip, maski podsieci i dnsy to tak samo bedzie tez z x360....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 08:12, Ciastuś napisał:

> A tak na marginesie, jak pan z master linka przyniesie mi x''a i podepne go zwykłym kablem

> od neta do x''a(poprzednio ów kabel miałem w kompie) to net będzie działał? zaznaczę,
że kabel
> ten pociągnięty jest od routera od sąsiada.. czy będę musiał do niego zejść i coś grzebać
w
> routerze żeby załapało?

zalezy od zalozen sieci i routera. jesli do tej samej sieci jest wpiety twoj pc i net smigal
od razu po podlaczeniu kabla do pc to z x360 bedzie tak samo. jesli jednak np wylaczone jest
dhcp i na komputerze trzeba bylo recznie wpisywac adresy ip, maski podsieci i dnsy to tak samo
bedzie tez z x360....


o to dobrze bo u mnie jest właśnie wkładasz&surfujesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałeś pozmieniać coś w początkowym profilu konsoli, bo na przykład w PS3 musisz zrobić swojego użytkownika i część tych danych jest automatycznie używana w rejestracji przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie jakaś tania seria gier dla PS3? Bo konsolka jest nawet niedroga jakby patrzeć na jej możliwości ale gry.... Rzadko kiedy można dostać coś poniżej 150zł. Kiedy wyjdzie ta tania seria gier na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:12, Tomek1120 napisał:

Kiedy wyjdzie jakaś tania seria gier dla PS3? Bo konsolka jest nawet niedroga jakby patrzeć
na jej możliwości ale gry.... Rzadko kiedy można dostać coś poniżej 150zł. Kiedy wyjdzie ta
tania seria gier na PS3?

niedrogi jak na możliwości to jest xbox 360 ;)
a na tanią serię nie masz co czekać, na początku i tak będą w niej pewnie tylko tytuły już teraz masowo dostępne z bundle packów :/ niestety zanim to się wszystko ładnie rozkręci minie jeszcze trochę czasu. jak cię boli cena gier to zerknij na używki. tyle że w kwestii ceny xbox i tak bije ps''a na głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są takie drogie, bo konsola taka tania, proste nie? A propo gier to jakby patrzeć to Orange Box nawet tani :P
"Bo masz nie dwie... nie trzy...ale pięć gier!" Także taka składanka za taką cenę to uhuhu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. kupiłem Orange Box na X360 za 200 zł w chwili premiery, pre-orderem w sklepie.gram.pl i nie żałuję. Z tego co wiem w MM gra również kosztuje 200 zł, a na allegro koło 140-160 zł (nowa). Od siebie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o OBku, to czy dużo ludzi gra w Portal i TF2 na multi? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie mam pojęcia czy dużo ludzi gra i, co najważniejsze, czy dużo Polaków gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal nie posiada trybu multiplayer, a w TF2 gra mnóstwo ludzi - tylko zdecydowana większość na nierankingowych serwerach :) Taki stan rzeczy powinien zmienić się po wydaniu kolejnej łatki. Co do polaków... raz na jakiś czas można znaleźć (mówię tu o wersji X360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze 1 pytanie. Czy będzie w polsce jeszcze jakaś wersja ps3 oprócz 40GB? Bo bym chciał taką co odpala gry z PS2. Bym kupił jakieś 2 gry na ps3 i pare tanich z ps2. Bo te z PS2 teraz tanio chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 19:30, Bratek196 napisał:

Jest 60 GB cena około 2000 złotych oczywiście nie chodzi o starter packa....


niby gdzie? Jak starter packi już są wyczerpane a innych wersji 60GB już nie ma (wszystkie 60GB zostały wpakowane do SP, a tych już nie robią, więc zostają tylko resztki ze sklepów) - u mnie w Empiku cały czas czeka 1 SP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się