Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 18:23, michu96 napisał:


Heh, a co myślałeś że półki będą się zarywać :). Te dwa działy powstały na allegro niedawno. Ja na razie nawału konsol nie będzie (oprócz Xboxa360, rzecz jasna). Od Sony zapasy skończyły się już dawno, a premiera Wii dopiero tylko w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:28, Kurammi napisał:

> PS3 : http://www.allegro.pl/28387_konsole_i_automaty_sony_playstation_3_ps3_.html narazie
jest
> mało!! :(
> Wii : http://www.allegro.pl/28384_nintendo_wii.html?order=t&view=gtext A tu tragicznie
mało
> !! :(

Heh, a co myślałeś że półki będą się zarywać :). Te dwa działy powstały na allegro niedawno.
Ja na razie nawału konsol nie będzie (oprócz Xboxa360, rzecz jasna). Od Sony zapasy skończyły
się już dawno, a premiera Wii dopiero tylko w USA.


Nie chcę się z tobą kłucić ale PS3 ma jeszcze kariere przed sobą !! I tak samo Wii!!
I jeszcze jedno zobaczymy za rok kto będzie królem PS3 ,Wii czy xbox 360!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak się potoczą losy PS3 na tych aukcjach. Warto też przypomnieć, że byli i tacy, którzy płacili za PS2 3000- 4000 w dniu premiery, a i tak Xbox okazał się wydajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:33, michu96 napisał:

Nie chcę się z tobą kłucić ale PS3 ma jeszcze kariere przed sobą !! I tak samo Wii!!
I jeszcze jedno zobaczymy za rok kto będzie królem PS3 ,Wii czy xbox 360!!


Oczywiście zobaczymy. Każda konsola ma swoje wady i zalety. Życzę wszystkim konsolom, aby sprzedały się w dużym nakładzie. Tymczasowo posiadam only Xboxa360, jeżeli fundusze pozwolą może zakupię sobie drugi Next-Gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik, gdyż próbuję się zarejestrować w Xbox Live! a, gdy wpisuję dane na, które się zarejestrowałem na stronce www.xbox.com mam komunikat iż rejestrowanie do Xbox Live! jest niedostępne lub coś takiego i proszę spróbować później... Otóż czekam już kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Każda konsola ma swoje wady i zalety. Życzę wszystkim konsolom, aby sprzedały
się w dużym nakładzie.

popieram nie ma się co licytować najlepiej jakby każda z tych konsol była bardzo wydajna i dawała użytkownikom dużo dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:33, michu96 napisał:

Nie chcę się z tobą kłucić ale PS3 ma jeszcze kariere przed sobą !! I tak samo Wii!!
I jeszcze jedno zobaczymy za rok kto będzie królem PS3 ,Wii czy xbox 360!!


Patrzac na przeszlosc, dreamcast u nas kiepsko sie sprzedawal, natomiast PS 2 bylo najlepiej sprzedajaca sie konsola. Xbox ? Tez kiepsko, to tylko dlatego, ze pozno Microsoft go wydal, poza tym duza niechec do microsoftu ze strony Polakow, spowodowala tak kiepska sprzedaz. A teraz ? Role sie odmieniaja, to Xbox 360 schodzi jak swieze buleczki przy przystepnej cenie ok 1400 zl z gra. PS 3 bedzie kosztowal pewnie w granicach 2000-2500 zl tak jak kiedys na poczatku premiery PS2. Nikt nie kupowal, dopoki nie stanial, to dopiero wtedy stal sie popularny, ale po jakim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 23:17, Radament napisał:

poza tym duza niechec do microsoftu ze strony Polakow, spowodowala tak kiepska sprzedaz. A


Ciekawa teoria. Odwroc ja o 180 stopni, to bedzie prawdziwa. To raczej niechec Microsoftu do Polakow spowodowala tak niska sprzedaz. Ta konsola (Xbox) nadal nie jest oficjalnie dostepna w Polsce. A nie kazdy ma chec sie "uzerac" z prywatnymi importerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeżeli chodzi o konsole wymienione w temacie, to wypowiem się o wszystkich.

- Wii
Konsolkę już zamówiłem, najbardziej mnie skusił trailer Raymana Raving Rabbits... Dlatego zamówiłem właśnie z Raymanem :) Kontroler to rzecz nabardziej ciesząca oko. Kto oglądał trailery Wii, wie o co chodzi... Konsola wygląda ładnie, estetycznie... Ogólnie bomba.

- Xbox360
Przepiękny wygląd. Xbox Live. Gears of War. Marketplace... To tylko kilka zalet tej wszechstronnej konsoli.. To nawet nie jest konsola. To jest platforma do grania ^^ Bardzo ładne menu, zwłaszcza na HDTV, wygląda to po prostu bosko... Konsolę jak najbardziej polecam :)

- PS3
O tej konsoli nic nie powiem... Dla mnie straciła już wiele, gdy było tyle zmian i przeróbek... Nie dla mnie. Najgorsza z wszystkich konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:01, Vytrix napisał:

- Wii
Konsolkę już zamówiłem, najbardziej mnie skusił trailer Raymana Raving Rabbits... Dlatego zamówiłem
właśnie z Raymanem :) Kontroler to rzecz nabardziej ciesząca oko. Kto oglądał trailery Wii,
wie o co chodzi... Konsola wygląda ładnie, estetycznie... Ogólnie bomba.

Też mis ię strasznie podoba Wii. I również widziałem trailer Raymana ^_^ Też mnie urzekł. Kto wie, może kiedyś sobie kupię to cudeńko (zwłaszcza, że jest najtańsze ze wszystkich nextgenów).

Dnia 29.11.2006 o 11:01, Vytrix napisał:

- Xbox360
Przepiękny wygląd. Xbox Live. Gears of War. Marketplace... To tylko kilka zalet tej wszechstronnej
konsoli.. To nawet nie jest konsola. To jest platforma do grania ^^ Bardzo ładne menu, zwłaszcza
na HDTV, wygląda to po prostu bosko... Konsolę jak najbardziej polecam :)

Jakoś do ''iksa'' nie jestem przekonany - może to jakaś awersja do Microsoftu z mojej storny? :)

Dnia 29.11.2006 o 11:01, Vytrix napisał:

- PS3
O tej konsoli nic nie powiem... Dla mnie straciła już wiele, gdy było tyle zmian i przeróbek...
Nie dla mnie. Najgorsza z wszystkich konsol.

Najgorsza i najdroższa :/ Totalna porażka, zgadzam się z Tobą w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:19, Woko11 napisał:

Wiadomo coś o premierze Wii w Polsce?


Według "ŁukaszTojs" :

konsola - 1099 zł
gry - od 200 do 240 zł

Jednym słowem kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:27, nievil napisał:

konsola - 1099 zł
gry - od 200 do 240 zł

Jednym słowem kicha

W porównaniu do PS3 to super.
A kiedy wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:28, azur64 napisał:

> konsola - 1099 zł
> gry - od 200 do 240 zł
>
> Jednym słowem kicha
W porównaniu do PS3 to super.
A kiedy wyjdzie?


Podobno 8 grudnia
W porównaniu do X360 premium za 1400zł ta cena wypada blado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:31, nievil napisał:

Podobno 8 grudnia
W porównaniu do X360 premium za 1400zł ta cena wypada blado...


Dokładnie, zwłaszcza że gry miały kosztować do 50$, a nie 250 zeta :/ A już myślałem, że sobie kupię ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:31, nievil napisał:

Podobno 8 grudnia
W porównaniu do X360 premium za 1400zł ta cena wypada blado...

1400 zł to nie cena oficjalna, tylko w MM, Wii w MM będzie kosztować pewnie 899 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 11:32, azur64 napisał:

> Podobno 8 grudnia
> W porównaniu do X360 premium za 1400zł ta cena wypada blado...
1400 zł to nie cena oficjalna, tylko w MM, Wii w MM będzie kosztować pewnie 899 zł.


Tak myślisz ? W MM DSlite jest sprzedawany za 680zł - weź pod uwagę, to, że Wii nie będzie dystrubuowane oficjalnie przez Nintendo tylko półoficjalnie prze lukastoys - i raczej takiego zaangażowania jak microsoft polska nie ma co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 14:13, Piotrek K. napisał:

Mialem dzis z rana w swoich lapkach ulotke reklamowa MM i tam jak byk bylo napisane, ze Wii
bedzie kosztowac 1099zl


To bardzo dziwne.. Chyba, że z jakąś grą, albo z jakimś innym dodatkiem. Samą konsolę z Wii Sports można już kupić za 999zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się