Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 09:36, ThoruS napisał:

> Tak jest w planach jest chyba ze 4 ale weług mnie najlepsza z nich to "Def Jam: Icon"
to ostra
> bijatyka i bardzo fajna !! :))

Chwala Bogu ze cos bedzie (a jeszcze keidy i daje spokoj:P). A cos ala Tekken? Sorki ze sie
pytam, ale szukalem w nece jakis bijatyk przyszlych na xboxa i cichutko bylo..


Poczekaj na wszystko nadejdzie czas!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:43, LuQeMaStEr napisał:

I co. Udało się ? :-)


hmm... na 100% bedziemy wiedziec na poczatku lutego (moje urodziny), ale powiedzial: zobaczymy, co w wiekszosci "zobaczonych" pozniej znajduje sie u mnie w domu ...czyli na 85% mam Xboxa :p ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób korzystającyh z xbox live.Czy Wy też macie tak kiepski transfer??
Mam neostrade 256 a xboxa podłączonego do routera Pentagram Cerberus ADSL Lite
Filmik z xbox live wielkości 10 MB sciągam ponad 30 minut!!. Sciągając plik o takiej samej wielkości przez PC zajmuje to tylko 7 minut.
Może musze odpowiednio router skonfigurować bo jeszcze nic w nim nie "grzebałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło. To jest jakiś nowy albo bardzo popularny plik? Jeżeli tak to jest poprostu na niego zbyt duży popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:07, syriusz.b napisał:

> I co. Udało się ? :-)

hmm... na 100% bedziemy wiedziec na poczatku lutego (moje urodziny), ale powiedzial: zobaczymy,
co w wiekszosci "zobaczonych" pozniej znajduje sie u mnie w domu ...czyli na 85% mam Xboxa
:p ...


hehe:P ja jade jutro.. GoW, DoA4 i PGR3 no i oczywicie xbox:P +pad i kabel do monitorka:P ale bedzie jazda:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:33, shinian napisał:

Mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło. To jest jakiś nowy albo bardzo popularny plik? Jeżeli
tak to jest poprostu na niego zbyt duży popyt.


próbuje wszystkie i najnowsze i te stare które są na xbox live prawie od początku
choć musze powiedzieć że teraz troche szybciec live zaczoł działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnego dnia powiem sobie: Po co ja wydałem te ponad 1000 zl na takie cos ....
Ale teraz mowie: Juz nie moge sie doczekac do lutego ... nie dam rady ... :p poprosze moze uda sie z miesiecznym wyprzedzeniem ;p takie pre urodziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:47, Spayki PL napisał:

Oj, powolę sobie przedstawić zgoła odmnienne stanowisko. Owszem, DoA ewoluowało od czasów trzeciej
części i Ultimate, niemniej - w mojej opinii - tej grze nadal brak głębi charakteryzującej
bijatyki Namco.


Wszystko ładnie pięknie tylko o jaką głębię ci chodzi?:P Fabuła? Chyba nie jest najważniejsza w bijatykach. Storyline Tekkena nie jest najlepsze. Ile razy można walczyć przeciwko Heihachi Mishima? A jeszcze bardziej intrygująca jest pytanie: po co z nim walczyć? Przecież i tak w kolejnej odsłonie będziemy staczać potyczki z jego kolejną reinkarnacją:P Dwóch rzeczy nie można Tekkenowi odmówić. Genialnych easter eggs: Roger (kangur) i Alex (dinozaur) zapadły mi w pamięci na długie lata. Strzelanie "laserami" jako Devil i Angel też sprawiły mi dużo zabawy. Bonusowa pokraka z DoA IV (nawet nie pamiętam jej imienia) wogóle się do tego nie umywa. Ponadto Tekken jest pospolicie prosty do opanowania. Genialnie sprawdza się w roli party game^^.

Dnia 02.12.2006 o 10:47, Spayki PL napisał:

Ale jednego produkcji
Team Ninja odmówić nie można - scenki końcowe poszczególnych postaci kopią tyłek na całej linii.
Powiedzmy, że ze wszystkich części DoA najbardziej lubię Ninja Gaiden ;)


Z tym akurat ciężko się nie zgodzić. Mam nadzieję, że prace nad sequelem idą pełną parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:11, shinian napisał:

Wszystko ładnie pięknie tylko o jaką głębię ci chodzi?:P Fabuła? Chyba nie jest najważniejsza
w bijatykach. Storyline Tekkena nie jest najlepsze. Ile razy można walczyć przeciwko Heihachi
Mishima? A jeszcze bardziej intrygująca jest pytanie: po co z nim walczyć? Przecież i tak w
kolejnej odsłonie będziemy staczać potyczki z jego kolejną reinkarnacją:P Dwóch rzeczy nie
można Tekkenowi odmówić. Genialnych easter eggs: Roger (kangur) i Alex (dinozaur) zapadły mi
w pamięci na długie lata. Strzelanie "laserami" jako Devil i Angel też sprawiły mi dużo zabawy.
Bonusowa pokraka z DoA IV (nawet nie pamiętam jej imienia) wogóle się do tego nie umywa. Ponadto
Tekken jest pospolicie prosty do opanowania. Genialnie sprawdza się w roli party game^^.


Nie, nie. Oczywiście nie mam na myśli fabuły, a raczej naginanych we wszelkie możliwe strony szczątków storyline''u. Chodzi mi o raczej o ten trudny do opisania feeling. Poza tym cała otoczka. No sorry, ale festyniarstwo DoA do mnie nie przemawia. Zdecydowanie wolę pseudo historyczny design a la Soul. Może po prostu nie spędziłem dostecznie dużej ilości godzin na nauce systemu gry w produkcji Team Ninja. Nie wiem. Fakt pozostaje jednak faktem - DoA mnie nie wciąga.

Dnia 02.12.2006 o 20:11, shinian napisał:

Z tym akurat ciężko się nie zgodzić. Mam nadzieję, że prace nad sequelem idą pełną parą.


Oby, oby. Przygody Ryu Hayabusy bardzo sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:22, cartheone napisał:

> Mi się jeszcze coś takiego nie zdarzyło. To jest jakiś nowy albo bardzo popularny plik?
Jeżeli
> tak to jest poprostu na niego zbyt duży popyt.

próbuje wszystkie i najnowsze i te stare które są na xbox live prawie od początku
choć musze powiedzieć że teraz troche szybciec live zaczoł działać

dzisiaj sieć tp ma coś chyba ma czkawkę :/
ja zawsze mam idealny transfer, ale dzisiaj jak grałem w PGR3 to był dramat - to samo serwisy www, tak więc chyba musisz wykazać się cierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wciąż XBOX 360 ciągnie... mam plazmę ale bez HD, ale X360 ciągnie ... Jestem fanem cRPG i dobrych ścigałek, PGR3 nie przypadł mi do gustu, a Oblivion taki... dziwny. Czy naprawdę tak mało jest gier na x360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:29, cartheone napisał:

Mam pytanie do osób korzystającyh z xbox live.Czy Wy też macie tak kiepski transfer??
Mam neostrade 256 a xboxa podłączonego do routera Pentagram Cerberus ADSL Lite
Filmik z xbox live wielkości 10 MB sciągam ponad 30 minut!!. Sciągając plik o takiej samej
wielkości przez PC zajmuje to tylko 7 minut.
Może musze odpowiednio router skonfigurować bo jeszcze nic w nim nie "grzebałem"


Posiadam tą samą prędkość i modem. Filmy i dema z Xbox Live ściągają się bardzo szybko, około dwa razy szybciej niż porównywalny plik ściągany przez kompa. Co mnie bardzo cieszy. Nie wiem jaki może być problem twojego spowolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:29, Kurammi napisał:

> Mam pytanie do osób korzystającyh z xbox live.Czy Wy też macie tak kiepski transfer??

> Mam neostrade 256 a xboxa podłączonego do routera Pentagram Cerberus ADSL Lite
> Filmik z xbox live wielkości 10 MB sciągam ponad 30 minut!!. Sciągając plik o takiej samej

> wielkości przez PC zajmuje to tylko 7 minut.
> Może musze odpowiednio router skonfigurować bo jeszcze nic w nim nie "grzebałem"

Posiadam tą samą prędkość i modem. Filmy i dema z Xbox Live ściągają się bardzo szybko, około
dwa razy szybciej niż porównywalny plik ściągany przez kompa. Co mnie bardzo cieszy. Nie wiem
jaki może być problem twojego spowolnienia.


Mam pytanko w sprawie tego modemu Cerberus czy zmieniałeś coś w ustawieniach po zainstalowaniu czy tylko wpisałeś hasło i nazwe użytkownika i nic nie ruszałeś
W tej chwili u mnie jest jescze gorzej z xbox live plik 16 MB sciągałem prawie godzine porażka
może naprawde tp ma dzisiaj jakieś problemy choć transfer na moim PC jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:28, cartheone napisał:

Mam pytanko w sprawie tego modemu Cerberus czy zmieniałeś coś w ustawieniach po zainstalowaniu
czy tylko wpisałeś hasło i nazwe użytkownika i nic nie ruszałeś
W tej chwili u mnie jest jescze gorzej z xbox live plik 16 MB sciągałem prawie godzine porażka
może naprawde tp ma dzisiaj jakieś problemy choć transfer na moim PC jest w porządku


Nie nic nie zmieniałem, no tak Neosrada dziś wolniej działa. Od kilku tygodni się muli. Mam pytanko jaki jest Twój Gamertag, bo jak wpisałem "cartheone" to czekam na potwierdzenie przyjęcia do listy przyjaciół i raczej nie wierze że posiadasz 0 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 23:36, Kurammi napisał:

> Mam pytanko w sprawie tego modemu Cerberus czy zmieniałeś coś w ustawieniach po zainstalowaniu

> czy tylko wpisałeś hasło i nazwe użytkownika i nic nie ruszałeś
> W tej chwili u mnie jest jescze gorzej z xbox live plik 16 MB sciągałem prawie godzine
porażka
> może naprawde tp ma dzisiaj jakieś problemy choć transfer na moim PC jest w porządku


Nie nic nie zmieniałem, no tak Neosrada dziś wolniej działa. Od kilku tygodni się muli. Mam
pytanko jaki jest Twój Gamertag, bo jak wpisałem "cartheone" to czekam na potwierdzenie przyjęcia
do listy przyjaciół i raczej nie wierze że posiadasz 0 pkt.


gamertag :cartheonee (dwa e na końcu)
cartheone był zajęty
Co do punktów to prawie się nie pomiliłeś narazie mam 20 bo w PGR3 gram dopiero od środy a więcej gier nie posiadam ale są już w drodze w przsyszłym tygodniu powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dora gratuluje tym co maja lub beda mieli x360!! :)) Przejdzmy teraz do tematu nastepnych konsol !!
Czyli czy beda ?? Jak myślicie kiedy?? Jaka bedzie ich grafa?? Czym jeszcze nas zaskoczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest taka tradycja, że jak jakaś firma wypuści konsolę to już zastanawia się nad drugą. Microsoft po wypuszczeniu X360 zapowiedział, że zastanawia się nad nową konsolką. Na pewno next konsole będą bardziej innowacyjne, będą miały lepsze specyfikacje techniczne, lecz wstrzymałbym się z tym "tematem" póki na nasz rynek nie dotrą PS3 i Wii. Dopiero wtedy bedzię można dokładniej rozmyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się