Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 15:14, ThoruS napisał:

Tylko czekac:P


Jak narazie to tylko plotka. Wszystko powstało na bazie domysłów redaktorów EGM. Swoją drogą gry.wp.pl mają niezły refleks. Ta informacja krąży już chyba od miesiąca po internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:47, brianD napisał:

Zastanawiam się nad kupnem konsoli,lecz nie wiem czy kupić teraz X360 czy czekać na PS3.Która
ma bardziej zaawansowany hardware?


PS3. Ale nie bierz pod uwagę tylko bebechów, liczą się głównie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:47, brianD napisał:

Zastanawiam się nad kupnem konsoli,lecz nie wiem czy kupić teraz X360 czy czekać na PS3.Która
ma bardziej zaawansowany hardware?

zależy, czy chcesz czekać i czy chcesz wydać więcej. jeśli ani jedno ani drugie ci nie przeszkadza to czekaj na ps3. jeśli lubisz grać online - znaczy, z żywymi przeciwnikami, to wszystko wskazuje na to, że jednak x360 będzie lepszym rozwiązaniem - xbox live to naprawdę genialne rozwiązanie jeśli chodzi o granie online poparte sporym doświadczeniem ms w tej dziedzinie.
za x360 przemawiają też inne plusy, ot choćby fakt, że coraz częściej exclusivy przestają być exclusivami i pojawiają się na innych platformach. no i wygląda na to, że na x360 niedługo zaczną pojawiać się niezależne gry tworzone za małe pieniądze przez mniejsze studia, dzięki XNA Studio.
za ps3 zdecydowanie przemawia potencjalnie większy wybór gier, szczególnie jeśli chodzi o gatunki stricte japońskie. jednak na dzień dzisiejszy biblioteka gier na x360 jest większa od tej na ps3 (jeśli nie brać pod uwagę tytułów ze starych wersji konsol), więc to kolejny powód, żeby jednak wybrać go zamiast ps3.
co do samego hardware to jest to najmniej istotna kwestia przy wyborze konsoli. liczą się gry, gry i jeszcze raz gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:50, Cmq napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem konsoli,lecz nie wiem czy kupić teraz X360 czy czekać na PS3.Która

> ma bardziej zaawansowany hardware?

PS3. Ale nie bierz pod uwagę tylko bebechów, liczą się głównie gry.


To która ma bardziej zaawansowany hardware to się można sprzeczać, ale fakt, liczą się gry, a na tym polu Xbox 360 jest teraz poza konkurencją. Sony traci mnóstwo gier na wyłączność właśnie na rzecz X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:23, Kurammi napisał:

> hejka mam problem jaką konsole kupić X360 czy wii ??

Agrh!, znowu te same pytanie. Ile razy można na nie odpowiadać. Zapraszam do tego wątku:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15812&u=24
Poczytaj posty i zdecyduj.

Ej spokojnie chce pomocy to pisze w temacie o konsolach... Ja zamiast na niego krzyczeć to bym mu pomógł i właśnie to zrobię :P
Nie zastanawiaj się bierz Xboxa 360!!! Naprawdę nie zawiedziesz się, xbox!
WII jest słabo zrobione pod kątem technikalii, niektórzy mówią o WII "techniczne główno" :)
A Xbox jest po prostu świetny i bierzesz go od króla - Microsoftu!
Oczywiście ja mówie o xboxie i Wii naprawdę wybrał bym inną konsole tylko mam do wyboru 2 :P
Aha znalazł bym jakiegoś fana PSP tutaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:26, Lak5 napisał:

dobra sorki , wyluzuj, przepraszam.


Nie musisz mnie przepraszać, tylko po pewnym czasie takie pytania są nużące. Jednak co do pytania ja preferuje Xboxa360, cena przy wersji Core, a Wii jest podobna. Xbox daje więcej możliwości i jest lepsza biblioteka gier.

P.S. Sorry, że tak krótko i długo czekałeś zanim napisałem posta, ale mam rękę w gipsie i pisanie sprawia mi trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 22:35, Kurammi napisał:

Ja posiadam PSP. Co chciałbyś wiedzieć?

Heh ja raczej wiem wszystko (sorka, mówię jakbym ją stworzył o0), chcę o niej pogadać bo jestem fanem konsol a szczególnie właśnie PSP! Masz GG.? :P
mój numer to 3280686 jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się ciągle zastanawawiam nad kupnem konsoli. Wii raczej odpada. Więc albo X360, albo PS3. I muszę powiedzieć, że jestem bardziej za PS3. No bo wkońcu PS3 ma wspaniałą, next genową grafikę; własną sieć(tak jak X360 ma Xbox Live) i ma też czujnik ruchu, więc jest tak jak by połączeniem X360 z Wii. A co do ceny PS3, to trzeba przyznać że jedna 60GB wersja PS3 kosztuje ile jedna karta GeForce 8800 GTX, więc aż tak drogo to nie jest. No ale nie wiem czy Sony zrobi też premierę w Polsce, tak jak Microsoft zrobił 360 i ciekawe czy też będzie wydawał zlokalizowane gry. A co do biblioteki gier to nie przypominam sobie, żeby X360 miał też jakieś mega hity na swoją premierę. Dopiero teraz, rok po oficjalnej premierze, ma swojego Gears of War. Więc nie można mówić kto wygrał tę wojnę konsol. To się okaże tak dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:38, radzio.666 napisał:

> Ja posiadam PSP. Co chciałbyś wiedzieć?
Heh ja raczej wiem wszystko (sorka, mówię jakbym ją stworzył o0), chcę o niej pogadać bo jestem
fanem konsol a szczególnie właśnie PSP! Masz GG.? :P
mój numer to 3280686 jakby co ;)


Heh, możesz chwile poczekać GG mi się popsuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 22:49, Kurammi napisał:

Heh, możesz chwile poczekać GG mi się popsuł :D

Ok to zapisz sobie mój numer gdzieś jak Ci się naprawi GG to napisz i przypomnij się :) Pogadamy sobie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 22:33, Kurammi napisał:

> dobra sorki , wyluzuj, przepraszam.

Nie musisz mnie przepraszać, tylko po pewnym czasie takie pytania są nużące. Jednak co do pytania
ja preferuje Xboxa360, cena przy wersji Core, a Wii jest podobna. Xbox daje więcej możliwości
i jest lepsza biblioteka gier.

P.S. Sorry, że tak krótko i długo czekałeś zanim napisałem posta, ale mam rękę w gipsie i pisanie
sprawia mi trudności :)

a co się stało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:07, Lak5 napisał:

a co się stało ??


Wypadek podczas treningu w piłkę nożną, ale już koniec tematy nie róbmy offtopa i spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... wy wszyscy mowicie ze ps3 nie jest udany a wcale tak nie jest cena zapowiadana w marcu za wersje premium wynosi 1800zl gry barzdo tanie okolo 120zl a lista gier pycha!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:32, michu96 napisał:

Hahaha... wy wszyscy mowicie ze ps3 nie jest udany a wcale tak nie jest cena zapowiadana w
marcu za wersje premium wynosi 1800zl gry barzdo tanie okolo 120zl a lista gier pycha!! ;D


Gdzie to wyczytałeś, iż konsola ma kosztować 1800 zł, a gry 120 zł(!). Teraz na PS3, nie ma za bardo ciekawy gier, powstały tylko budżetówki, które chciały wypuścić grę podczas premiery PS3. Jednak może to marca to się zmieni - wszystko jest możliwe, ja życzę Sony jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się